Sluiten2641 - 1507 van 1507 resultaten
Antieke met parelmoer ingelegde Oeil-de-Boeuf klok
€ 120
14 Kt. witgouden ring bezet met diamant en edelsteen, totaal 4,62 gram
€ 220
Granaten armband met een groot 585/1000 gouden slot, 38 gram
€ 120
18 Kt. roségouden slot bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,50ct - F/G - VS/SI aan een bergkristal met rutiel insluitsels kralen collier - 45 cm lang
€ 1.100
Koop van 10 kommen met decor van hanen, diverse grootte
€ 50
18 Kt. gouden medaillonhanger i.v.v. een hart, 5,22 gram
€ 300
18 Kt. gouden kruishanger bezet met diamant, totaal 2,51 gram
€ 150
18 Kt. gouden ring bezet met edelsteen, totaal 10,12 gram
€ 450
585/1000 Gouden zegelring met familie wapen, diam.18 mm., 16.4 gram
€ 600
18 Kt. gouden ring bezet met parel, rm 17,25, totaal 11,69 gram
€ 650
Anthonius (Toon) Henricus Koster, Schiedam 1913-1989 Utrecht, Boerderijen aan een sloot, olieverf op board, 50 x 40 cm.
€ 120
Johann Georg Mohr, Frankfurt 1864-1943 Frankfurt, Landschap, olieverf op board, 63 x 50 cm.
€ 150
Heidi Lange, 1940, Tribel dance, olieverf op board, 70 x 59 cm.
€ 150
Janus de Winter, Utrecht 1882-1951 Den Helder, Botters onder wolkenhemel, olieverf op paneel, 50 x 64 cm.
€ 450
Toegeschreven aan Karel Dujardin, 1622-1678, Herder met vee in landschap, olieverf op paneel, 32,5 x 37 cm.
€ 1.300