Sluiten2401 - 1487 van 1487 resultaten
18 Kt. gouden ring, rm ca.17,25, totaal 5,36 gram
€ 320
14 Kt. gouden choker bezet met diamant, ca. L.40 cm. (inclusief slot)
€ 380
18 Kt. gouden ketting, ca. L.62 cm., totaal 21,20 gram
€ 1.300
18 Kt. gouden ring bezet met turkoois, rm 17, 5,80 gram
€ 340
18 Kt. gouden ring i.v.v. slang, rm 17,5, totaal 10,67 gram
€ 600
18 Kt. geelgouden ring bezet met maansteen en robijn - ringmaat 18 (57)
€ 340
14 Kt. gouden armband met agaat, totaal 18,07 gram
€ 650
14 Kt. gouden Jasseron armband, totaal 14,11 gram
€ 650
Leo Rubbens, Personen bij de zee, olieverf op doek, 72 x 73 cm.
€ 150
€ 150
€ 150
€ 800
Kapitolina Alekseevna Rumyantseva, Leningrad, USSR 1925-2002 St. Petersburg, Bloemstilleven met doorkijk op tuin, gedateerd op achterkant, 1995, 60 x 40 cm.
€ 240
Leo Rubens, Visser bij het meer, olieverf op doek, 63 x 63 cm.
€ 240
Leo Rubens, Bloemstilleven, olieverf op paneel, pendant, 70 x 60 cm.
€ 380
Onb. Meester, Dorpsgezicht met personen en ezel, aquarel, 22,5 x 18,5 cm.
€ 30
€ 240
La Croix, Stilleven met flessen en boek, olieverf op doek, 53 x 69 cm
€ 50
€ 75
€ 240
€ 450
€ 150
Antieke met parelmoer ingelegde Oeil-de-Boeuf klok
€ 120
14 Kt. witgouden ring bezet met diamant en edelsteen, totaal 4,62 gram
€ 220
18 Kt. roségouden slot bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,50ct - F/G - VS/SI aan een bergkristal met rutiel insluitsels kralen collier - 45 cm lang
€ 1.100
Koop van 10 kommen met decor van hanen, diverse grootte
€ 50
18 Kt. gouden medaillonhanger i.v.v. een hart, 5,22 gram
€ 300
18 Kt. gouden kruishanger bezet met diamant, totaal 2,51 gram
€ 150
18 Kt. gouden ring bezet met edelsteen, totaal 10,12 gram
€ 450
18 Kt. gouden ring bezet met parel, rm 17,25, totaal 11,69 gram
€ 650
Anthonius (Toon) Henricus Koster, Schiedam 1913-1989 Utrecht, Boerderijen aan een sloot, olieverf op board, 50 x 40 cm.
€ 120
€ 150
€ 150
€ 450
Toegeschreven aan Karel Dujardin, 1622-1678, Herder met vee in landschap, olieverf op paneel, 32,5 x 37 cm.
€ 1.300