Sluiten193 - 240 van 600 resultaten
1w 2d 17u
Stastny, C., 16 exlibris, C3 (deels meerkleuren), 15 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 60
1w 2d 17u
Lohmus, Lembit, 80 exlibris (55 x C2, 25 x X2), gesigneerd, opgeplakt.O.a. voor Wimmer, Vakker, Vaher, Turunen, Tratsaert, Premstaller, Mildeberg, Marangoni, Linnard, Metsaviir, Nechwatal, Rath.
Startbod: € 140
1w 2d 17u
Baeyens, M., ca. 65 exlibris, diverse technieken, opgeplakt, gesigneerd.
Startbod: € 60
1w 2d 17u
Collectie van ca. 140 Russische / Oekraiense exlibris en kleingrafiek, hoogdruk (X2, X3, X6 - deels meerkleuren- etc.), deels opgeplakt, deels gesigneerd. O.a. Vigovsk, Wercholantsev, Kalaschnikov, Pugachevsky, Terechov, Begidjanov, Stetschnev, Lebedev,
Startbod: € 60
1w 2d 17u
Startbod: € 40
1w 2d 17u
Mackova, A., 50 exlibris, X1 (enkele meerkleuren), deels gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 75
1w 2d 17u
Velikov, P, 27 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor V.d. Veen, Wimmer, Smith, Thijs, Theunis, Schmitz, Jensch, Forni)
Startbod: € 100
1w 2d 17u
J. Pilecek, Surrealistische voorstelling, handgesigneerde ets, nr.10/30, gedateerd 1972, 65 x 49 cm.
Startbod: € 60
1w 2d 17u
Irma Meulemans, Abstract, gouache, gedateerd 1993, 14 x 10 cm.
Startbod: € 16
1w 2d 17u
Ond.gesign., Engelen en vogels in landschap, gemengde techniek op doek, 38 x 29 cm.
Startbod: € 25
1w 2d 17u
Ond.gesign., Trein en personen, handgesigneerde kleurenets, 42 x 30 cm.
Startbod: € 30
1w 2d 17u
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Man met poes, krijttekening, gedateerd 1985, 48 x 45 cm.,
Startbod: € 300
1w 2d 17u
Sergey Tyukanov, Poronaisk, Sakhalin Region, Russia 1955, Zonder titel, handgesigneerde kleuren ets, gedateerd 1997, 22 x 22 cm.
Startbod: € 40
1w 2d 17u
Z. Mezl, 3 Ex Libris, ingelijste houtsnedes, 20 x 28 cm. (maat 1x)
Startbod: € 30
1w 2d 17u
Born A., Ex libris, W. Meulemans, nr.7/60, ingelijst, 20 x 14 cm.
Startbod: € 30
1w 2d 17u
Albín Brunovský, Zohor, Czechoslovakia 1935–1997, Bratislava, Slovakia, Carriers and propagators of passioning (1976), handgesigneerde ets, editie epreuve artiste, VI/XX, gedateerd 1976, 38 x 35 cm.
Startbod: € 380
1w 2d 17u
H. Witteveen, Aan zee, handgesigneerde zeefdruk, nr.3/20, gedateerd 2006, 24 x 17 cm.
Startbod: € 30
1w 2d 17u
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Gezicht, gouache op papier, gedateerd 1982, 25 x 12 cm.
Startbod: € 75
1w 2d 17u
Martin R. Baeyens, Gent 1943, Reference 7 Meulemans, acrylverf op kaart van Nederland, 70 x 44 cm.
Huidig bod: € 40
1w 2d 17u
Peter Klucik, 1953, Zonder titel, handgesigneerde ets, nr.48/80, gedateerd 1982, 48 x 60 cm.
Startbod: € 75
1w 2d 17u
Carl-Henning Pedersen, Kopenhagen 1913-2007 Frederiksberg, Rød og grøn, handgesigneerde kleurenlitho, nr.55/150, gesigneerd en Parijs 1975, 80 x 55 cm.
Huidig bod: € 150
1w 2d 17u
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Affiche, 100 x 69 cm.
Startbod: € 30
1w 2d 17u
Rossem, Ru van, 42 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, deels gesigneerd, opgeplakt, in map. Met informatie over de kunstenaar etc.
Startbod: € 140
1w 2d 17u
Strik, L., 3 verschillende exlibris voor Meulemans (1989 - femmes fatales, 1993 - sarastro, 1993, twee figuren), C2, gesigneerd, in totaal ca. 85 stuks (oplagen).
Startbod: € 55
1w 2d 17u
Kulhanek, O., 23 exlibris / kleingrafiek, (7 x C3, 16 x litho), gesigneerd, deels in pass-partout. (o.a. voor Gotz, Groep, Vaskova, Vitacek, Petrovsky, Peynenburg, OK,
Startbod: € 150
1w 2d 17u
'Zehn Buchzeigen von Hans Frank', Heinrich Saar, Wien, map met 10 door Frank ontworpen exlibris, diverse technieken, alle gesigneerd, in passe-partout (in map). Ongenummerd exemplaar (oplage = 100)
Startbod: € 70
1w 2d 17u
Volkert, H., 10 exlibris (9 x C3, 1 x cliché), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd, 2 x met remarque. Voor o.a. Stern, Vogel, Kreyenberg, Schulhof, Juettner, Schaublin, Schmidbauer, Leiningen Westerburg
Startbod: € 100
1w 2d 17u
Lebeau, Ch., 4 exlibris, X2, (Lot Meyer, Prof. Veen - gesigneerd, Versteeg Lieveld - gesigneerd, Autarchiena Lebeau - gesigneerd), deels opgeplakt
Startbod: € 55
1w 2d 17u
Woelfle, A., 3 exlibris (C3) en uitnodigingskaart, niet gesigneerd, deels opgeplakt. Voor Lenze, Roth, Graf.
Startbod: € 35
1w 2d 17u
Buser-Kobler, J., 14 exlibris / kleingrafiek, X1 (deels meerkleuren), niet gesigneerd, deels opgeplakt geweest.
Startbod: € 25
1w 2d 17u
Liugaila, M., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Wimmer, Forni, Farangesi, Dumon, Dick))
Startbod: € 90
1w 2d 17u
Martini, A., 15 exlibris (8 x C3 7 x cliché), 4 x gesigneerd, deels opgeplakt (o.a. voor Fenini, Martini, Botta, Balbi, Mantero)
Startbod: € 70
1w 2d 17u
Collectie 40 exlibris op naam van Meulemans, diverse technieken, genummerd en gesigneerd (o.a. Augustovich, Strik, Kmieliauskas, Jakubowski, Stanclova)
Startbod: € 65
1w 2d 17u
Vial, G., 23 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt,(o.a. voor Freund, Smith, Vissers, Vandermoere, Sliep, Pungs, Jensch)
Startbod: € 100
1w 2d 17u
Agirba, R., 17 exlibris (7 x C3, 10 x meerkleuren-lino), genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 35
1w 2d 17u
Missieri, B., 19 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 70
1w 2d 17u
Collectie ca. 150 stuks Nederlandse exlibris / kleingrafiek, hogdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Stols, Roozendaal, De Jong, Rueter, Van Rossem, Battermann, Bulder, Sins, Verhees, Schmuell, Melse, Blokhuis.
Startbod: € 60
1w 2d 17u
Stanclova, K., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, + 25 stuks van het exlibris van Stanclova voor Wout Meulemans (restoplage), C3, genummerd en gesigneerd.
Startbod: € 30
1w 2d 17u
Collectie van ca. 150 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door kunstenaars uit Italië, Spanje, Portugal, Frankrijk. 20 x diepdruk, 130 x hoogdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. Divi, Marangoni, Gelabert, Constantini, Zetti, Uboldi, Leboroni, Patocchi, Gambini, Rovegno, Regazzoni, Oliete, Gatti, Jamar, Gozzo, Botella, Tonelli.
Startbod: € 70
1w 2d 17u
Vachal, J., 70 exlibris, grotendeels X1 (waarvan 26 in meerkleuren), deels gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 425
1w 2d 17u
Zuev, V., exlibris M.M.,, 28 stuks (oplage), 2013, MT, 170 x 115 mm, genummerd en gesigneerd, 'Mozart, die Zauberfloete'
Startbod: € 150
1w 2d 17u
Velikov, P., exlibris Miets Meulemans, C3, 'fleur', ca. 30 stuks (oplage), genummerd en gesigneerd
Startbod: € 75
1w 2d 17u
Velikov, P., exlibris Miets Meulemans, C3, 'autumn', ca. 30 stuks (oplage), genummerd en gesigneerd
Startbod: € 75
1w 2d 17u
Velikov, P., exlibris Miets Meulemans, C3, 'winter', ca. 25 stuks (oplage), genummerd en gesigneerd
Startbod: € 70
1w 2d 17u
Haskova, E., exlibris Meulemans, 'Mozart dirigeert in Praag', ca. 30 stuks (oplage), C3C5, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 45
1w 2d 17u
Frank, Sepp, 31 exlibris, C3, (2 stuks gesigneerd), opgeplakt geweest, papier soms wat verbruind / gevlekt. O.a. voor Helene Fluegel, Leydel, Kuchenbecker, Brinkman, Dorschfeldt, Vogel, Miracle, Gelling.
Startbod: € 240
1w 2d 17u
Helfenbein, W., 7 exlibris, C3, niet gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Hauph.,Krongold, Hebert, Lenze, Friedrichsmeier, Birnholz), o.a. vrouwelijk naakt
Startbod: € 75