Sluiten2161 - 600 van 600 resultaten
Start op 26-04-2024 om 12:00
Bouda, C., ca. 50 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, opgeplakt, deels gesigneerd.
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Pauwels, H., 65 exlibris, diverse technieken (veel C3C5), gesigneerd, opgeplakt. O.a. portretten, vrouwelijk naakt. Voor o.a. Sparke, Souverein, Slotboom, Slabbinck, Sejournant, Selle, Rath, Pungs.
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Bednarik. L., ca. 50 exlibris, C3C5, deels meerkleuren, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Viaene, V.d. Veen, Surea, Selle, Sparke, Pfeiffer, Margecin, Jensch.
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Collectie Nederlandse exlibris en kleingrafiek, ca. 250 stuks, diverse technieken (ook diepdruk), deels opgeplakt, deels gesigneerd,(o.a. Andriessen, Rueter, Siekman, Albert Hahn, Lazarov, de Koster, Blokhuis, Zwiers, Snelders, Reitsma Valenca, Van Vlijmen, Spronk, de Vries)
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Blokhuis, H., ca. 40 exlibris, X3 / C3, gesigneerd, plus ontwerp en correspondentie inzake een exlibris voor tandarts Meulemans, plus plm. 30 afdrukken daarvan (niet gesigneerd)
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie ca. 150 exlibris en kleingrafiek, Tsjechië en Slowakije, hoogdruk / zeefdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Benesova, Horanek, Liesler, Kotrba, Cinybulk, Erazim, Marik, Mezl, Bouda, Simecek, Dolezal, Kaiser, Hlinovsky,
Startbod: € 45
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie van ca. 75 exlibris / kleingrafiek, Tsjechie en Slowakije, diepdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt (o.a. Demel, Brazga, Slavikova, Kratky, Svengsbir, Kabrt, Sechtlova, Benca, Dajc, Burba, Hlavaty, Brazdil, Komarek, Walla, Haskova, Kocak, Kvartelny, Lodr)
Startbod: € 140
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Collectie van ca. 250 exlibris en kleingrafiek, Tsjechische en Slowaakse kunstenaars, diverse technieken (ook diepdruk), deels opgeplakt, deels gesigneerd, (o.a. Benes, Kotrba, Boros, Bugan, Pechar, Balla, Neuwirth, Oberthor, Pevny, Soukop, Hlavaty, Sindler, Jaska, Hampl, Bauer, Bednarik, Houra, Liesler, Janar, Storm)
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie van ca. 175 exlibris / kleingrafiek, Tsjechië / Slowakije, hoogdruk, zeefdruk, litho, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Benes, Mezl, Bouda, Pechar, Horanek, Cinybulk)
Startbod: € 55
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie van ca. 125 Tsjechische / Slowaakse exlibris / kleingrafiek, hoogdruk / vlakdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd. O.a. Liesler, Hodek, Horanek, Vachal, Benes, Bouda, Kaspar, Janousek.
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Bouda, C., ca. 140 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, deels gesigneerd, enkele opgeplakt
Startbod: € 30
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie van ca. 175 exlibris, thema: boeken en bibliotheken, merendeel hoogdruk, enkele gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. gemaakt door J. Lambrecht, Rueter, Kotrba, Bouda, Kratky, Rytir, Gaudaen, Vlaanderen, Levigne.
Startbod: € 55
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Rovegno, P., ca. 55 exlibris, C3C5, deels genummerd en gesigneerd, veel vrouwelijk naakt. O.a. voor Rovegno, Pulini, Cadioli, Carlone, Ottria, Thiel, Puerari, Del Sole, Ariizumi, Lenten, Dick)
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Simon, Pavel, ca. 275 exlibris en kleingrafiek, diverse technieken, opgeplakt / in pass-partout, grotendeels gesigneerd
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
exlibris -literatuur, ca. 40 boeken / brochures op het gebied van grafiek / het exlibris. O.a. 'ex bibliothecis Westfalicis', 'alpine exlibris', 'exlibris 1000 Beispiele aus 5 Jahrhunderten', 'Pferde - exlibris', 'Gli exlibris del popolo del libro', 'Maritieme exlibris', 'exlibris der Dame', 'Alte Exlibris'
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
exlibris-literatuur, collectie van ca. 40 boeken, caralogie en brochures, (o.a. 'the world of exlibris', 'exlibris aus 600 Jahrhunderten', 'Erotische Holzschnitte und Aquarelle Max Kislinger', Jugendstil Graphik', 'het exlibris in Engeland / Oostenrijk / Frankrijk en Portugal')
Startbod: € 30
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
exlibris - literatuur, collectie van ca. 25 boeken / brochres betreffende exlibris / grafische kunst. O.a.: 'Het exlibris is Tsjechoslowakije / Italië / Skandinavische landen Sopanje en Portugal / Rusland', 'Alte Exlibris', 'Eros in graphic art', 'directory of bookplate collectors and designers'
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Montyn, J. exlibris voor Wout / Miets / Irma / Karin Meulemans (4 verschillende), restoplagen, C3, niet gesigneerd. ca. 125 stuks in totaal
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
exlibris - literatuur, collectie van ca. 30 uitgaven, (brochures, catalogi, etc.). O.a. 'erotisch exlibris' / Kronhausen), "Getesa' (met orig. grafiek), 'Gazovic', 'sociale symboliek', 'exlibris in exil',
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Collectie ca. 250 Nederlandse exlibris en kleingrafiek, diverse technieken (ook diepdruk), deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Battermann, van Vlijmen, Zwiers, Bulder, Andriessen, Lazarov, Spronk, van Rossum, Steenvoorden, Strik, Musch)
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
exlibris - literatuur, collectie van ca. 30 uitgaven, (brochures, catalogi, etc.). O.a. 'het letter-exlibris', 'het portret-exlibris', '40 jaar WBV', 'sociale symboliek op het exlibris', Ladislav Rusek', 'Severin', 'heraldiek en exlibris', 'Alumnen und Ihre Exlibris'
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
exlibris - literatuur, collectie van ca. 30 (vooral kleinere uitgaven, catalogi, etc.) op het gebied van exlibris / kleingrafiek. O.a. 'van prenten en platen', 'Dansk Exlibris Selskab 1941 -1991', 'american artists of the bookplate', 'Richard Wagner im Exlibris', 'Wijn-exlibris', 'Japanes exlibris', 'Severin'.
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
'Encyclopaedia bio-biographical of the art of the contemporary ex-libris', 30 delen (volledige eerste reeks) van deze serie. Verschenen in de periode 1985 - 2002. Oplage van 500 - 300 stuks. Hardcover. Met veel ingeplakte originele grafiek. Per deel plm. 200 bladzijden. Teksten in diverse talen (engels, frans, duits, etc.), diverse auteurs. Met biografische gegevens, werklijsten, etc. Onder supervisie van Artur Mario da Mota Miranda.
Startbod: € 200
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 45
Start op 06-05-2024