Sluiten865 - 912 van 1485 resultaten
Blauwe met bloemen gedecoreerde Japanse cloisonné vaas (beschadiging), h.31 cm.
€ 80
Daum France, glazen sculptuur van een tijger, in originele verpakking, h.12 cm.
€ 475
Daum France, glazen sculptuur van een stier, in originele verpakking, h.16 cm.
€ 360
Daum France, "Flacon Physalis", glazen flacon met dop i.v.v. een bloem, in originele verpakking, h.14 cm.
€ 320
Daum France, glazen sculptuur van een liggende panter op boomtak, in originele verpakking, h.15 cm.
€ 400
Tabernakel of sacramentshuis, h.91 x b.51 x d.45 cm.
€ 85
Constant Artz, Parijs 1870-1951 Soestdijk, Eendjes langs het water, olieverf op doek, 40 x 46 cm.
€ 450
Marguérite Carolina de Clercq, Rotterdam 1857-1933 Hilversum, Bloemstilleven met rozen, olieverf op doek, 55,5 x 48 cm., provenance/particuliere collectie/Kunsthandel Simonis & Buunk, Ede
€ 400
Oost Europese mahonie empire salongarnituur, bestaand uit een bank versierd met verguld beschilderde ornamenten, bekleed met grijze gebloemde stoffering en rustend op gebogen poten, h. 115, br. 179, d. 69 cm -, 4 mahonie empire fauteuils met gebogen armleggers, en een tafel met octagonaal bovenblad waaronder 1 lade, voorzien van verguld beslag en rustend op kolompoot met klauwpoten, 1e kwart 19e eeuw, h. 68, bladmaat 80 x 80 cm, De gehele set voor ca. 450 EUR opnieuw te stofferen met koudschuim (excl. stof naar keuze) bij meubelstoffeerderij Martinus te Hilversum.
€ 3.000
A. Eversen, 1858, Ransdorp, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm.
€ 1.400
Art Deco tafellamp i.v.v. een dame rustend op natuurstenen voetstuk, h.56 cm.
€ 70
Oude ingelegde Louis Seize-stijl bak/barometer, h.120 cm.
€ 200
Cornelis Bijlard, Hilversum 1813-1855 Hilversum en James de Rijk, Hilversum 1806-1882 Hilversum, Bosgezicht met herderin en vee, olieverf op doek, 110 x 95 cm., provenance particuliere collectie/Veilingzaal en van Duykeren, veiling van april 1944 afgebeeld in catalogus
€ 1.900
Antieke mahoniehouten speeltafel, ingelegd met band intarsia, h.74 x b.86 x d.42 cm.
€ 100
Antieke notenhouten en deels zwarte 1-deurs Willem III vitrinekast met gestoken kuif, h.215 x b.108 x d.50 cm.
€ 150
Wortelnotenhouten Art Deco 3-deurs buffetkast afgedekt met groen marmeren blad en plinten (middelste deur als vitrinegedeelte), h.98 x b.130 x d.52 cm.
€ 550
Antieke deels verzilverde koperen kerkkandelaar met inscriptie pastoor te Woensel, gouden jubileumfeest 1871, h.77 cm.
€ 190
2 Met bloemen gedecoreerde Japanse Satsuma vazen, h.27 cm.
€ 30
Onb.meester, Stilleven, olieverf op doek, 17e/18e eeuw, 94 x 74 cm. (zonder lijst)
€ 1.500
Handgeknoopt Perzisch vloerkleed met florale motieven, 200 x 136 cm.
€ 60
Met bloemenranken gedecoreerde notenhouten halfronde vitrinekast rustend op open onderstel met lade, h.228 x b.139 x d.40 cm.
€ 2.200
€ 2.400
18 Kt. geelgouden oorclips bezet met briljant geslepen diamanten tot. 1,00ct F/G - SI - afm. 1,7 cm x 1,0 cm
€ 1.200
€ 550
Oude rozenhouten 2-laden commode afgezet met koperen beslag en afgedekt met roze marmeren blad, h.87 x b.95 x d.53 cm.
€ 340
Henricus Engelbertus Reijntjens, Amsterdam 1817-1900 Amsterdam, Voor de watersnood, gedateerd 1880, olieverf op paneel, 42 x 33 cm.
€ 240
Antieke koperen Rococo-stijl kaarsenkroon (kleine defecten), h.105 x diam.80 cm.
€ 220
€ 40
Vruchtboomhouten sculptuur van een Oostenrijkse knielende engel op rots (1 vleugel ontbreekt), h.38 cm.
€ 60
€ 120
Antieke lederen reisbijouterieënkist met verzilverde plaquette, gesign. Glodio
€ 40
€ 150
Geglazuurde terracotta Tang paard, h.46 x L.55 x d.18 cm.
€ 150
Geglazuurde terracotta Chinese kameel, h.45 cm.
€ 190
Gijsbertus Derksen, Doesburg 1870-1920 Arnhem, Paard en wagen op landweg, olieverf op doek, 40 x 32 cm.
€ 260
€ 80
Johan Frederik Cornelis Scherrewitz, Amsterdam 1868-1951 Hilversum, Boer met koeien in landschap, olieverf op doek, 74 x 58 cm.
€ 450
Gerardus (Gerard) Johannes Koekkoek , Hilversum 1871-1956 Hilversum, Zicht op het Spaarne te Haarlem met de molen 'De Adriaan', olieverf op paneel, 52 x 41 cm.
€ 650
Antieke goudkleurige houten Cartelklok, h.68 cm.
€ 160
Antieke eikenhouten dekenkist, h.64 x b.176 x d.70 cm.
€ 190
€ 190
Villeroy & Boch, met bloemen gedecoreerd porseleinen serviesdeel, model Alsace
€ 75
2 Gepolychromeerde aardewerken wandkandelaars met bronzen monturen met porseleinen bloemen, h.88 x b.65 cm.
€ 800
€ 16
Wouters Wilm Hendrikus Marie, Den Haag 1887-1957 Amsterdam, Portret van Lia, gesigneerd r.b. en achterkant, olieverf op paneel, 27 x 23,5 cm. en Jongeman met stropdas, gesigneerd r.o. en gedateerd 1932, potloodtekening, 26 x 17,5 cm.
€ 450
€ 45
Art Deco sculptuur Hemelnimf met pudak, Bali, jaren '30, 41 x 12 x 8 cm.
€ 450
Gepolychromeerd 6-delig tegeltableu "Die produceert om een koe geeft eraan toe", 48 x 36 cm.
€ 50