Sluiten433 - 480 van 600 resultaten
1d 13u 41m
Nue, H., 18 exlibris, C2, gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 25
1d 13u 41m
Suchanek, V., 25 exlibris, litho, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Roedel, Ricci, Rhonheimer, Rehak, Prokop, Pitnerovi)
Huidig bod: € 240
1d 13u 41m
Suchanek, V., 25 exlibris, litho, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Roedel, Vyscosil, V. Vlijmen, Stara, Souverein, Servus, )
Huidig bod: € 240
1d 13u 41m
Melan, P., exlibris voor W. Meulemans, C3C5, vrouwelijk naakt, genummerd en gesigneerd, 27 stuks (oplage), plus exlibris voor Miets Meulemans, C3C5, dame met hondje, genummerd en gesigneerd, 35 sruks (oplage)
Huidig bod: € 220
1d 13u 41m
Severin, M.F. 30 exlibris, (22 x C2, 8 x X2), alle gesigneerd, deels erotisch, in pas-partout
Huidig bod: € 240
1d 13u 41m
Zwiers, W., ca. 50 exlibris / kleingrafiek, merendeel kopergravure (C2), merendeel gesigneerd, in pass-partout
Startbod: € 60
1d 13u 41m
Zwiers, W., ca. 55 exlibris / kleingrafiek, merendeel kopergravure (C2), merendeel gesigneerd, in pass-partout
Startbod: € 65
1d 13u 41m
Collectie van 50 exlibris, erotiek / vrouwelijk naakt, hoogdruk / zeefdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Van Damme, Pedersen, Kuehn, Constantini, Kotrba, Ott, Weidenhaus)
Startbod: € 55
1d 13u 41m
Beier, O.H., 40 exlibris / gelegenheidsgrafiek, diepdrukken (merendeel C2), grotendeels gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Barauer, V.d. Kuylen, Collart, Laut, Opitz, Amann, V. Vuuren, Beier..
Startbod: € 140
1d 13u 41m
Feil, O., ca. 135 exlibris / kleingrafiek, X1/X3, deels ingekleurd, deels gemonogrammeerd
Startbod: € 40
1d 13u 41m
Pilz, F.J., ca. 55 exlibris en kleingrafiek, C2, grotendeels gesigneerd, deels opgeplakt
Startbod: € 60
1d 13u 41m
Mueller/Piller, A., 30 exlibris, C3, gesigneerd
Startbod: € 30
1d 13u 41m
Herfurth, E., 38 exlibris (o.a. voor Tischer, Stepanek, Schipper, Pfeiffer, Nechwatal, Labuhn, Grebe), X2/deels meerkleuren, gesigneerd, opgeplakt
Huidig bod: € 70
1d 13u 41m
Schmuell, B., exlibris voor W. Meulemans, 25 stuks (oplage), C2, genummerd en gesigneerd, 'gevleugelde naakten en faun'
Huidig bod: € 65
1d 13u 41m
Kotrba, E., ca. 60 exlibris, verschillende technieken, opgeplakt, deels gesigneerd, plus werklijst van Kotrba
Startbod: € 30
1d 13u 41m
Wercholantsew, M., 40 exlibris, X2, deels gesigneerd, opgeplakt (o.a. Russische eigenaars)
Huidig bod: € 30
1d 13u 41m
Collectie van ca. 140 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Tsjechische / Slowaakse kunstenaars, hoogdruk / vlakdruk (X / S / cl), (o.a. Housa, Houra, Horanek, Holy, Mezl, Cinybulk, Michal, Benes, Knobloch, Bouda, Brancova, Augustovic)
Startbod: € 70
1d 13u 51m
Startbod: € 40
1d 13u 51m
Collectie 80 exlibris / kleingrafiek, thema: wijn', deels gesigneerd, deels opgepakt, voornamelijk hoogdruk. Gemaakt door o.a. David Bekker, Guzebjuk, Strik, Van der Wee, Pugachevsky, Lazarov, Huffert, Jakubovsky, Koulekov, Kekesi, Bouda, Van Damme. Plus: 'Wijn-exlibris', Loe Hoefnagels, hardcover, 96 pagina's, veel afbeeldingen.
Huidig bod: € 55
1d 13u 51m
Paunzen, A., ca. 35 exlibris / kleingrafiek, C2 / C3, gesigneerd (o.a. voor Weisz, Weigl, Walliesz, Munk, Muller, V.d. Kuylen, Kohn, Horwitz),in pass-partout
Huidig bod: € 70
1d 13u 51m
Collectie van ca. 200 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Oostenrijkse kunstenaars, hoogdruk / vlakdruk (X / S / cl etc), (o.a. Schoener, Feichtinger, Hofer, Feil, Premstaller, Kislinger, Roveda, Schapiel, Haselbock, Woyti-Wimmer, Brandl)
Startbod: € 55
1d 13u 51m
Mackova, A., 65 exlibris, X1 (enkele meerkleuren), deels gesigneerd, opgeplakt. Met werklijst.
Huidig bod: € 150
1d 13u 51m
Blake, S.E., 6 exlibris / kleingrafiek, C3 (3 x ingekleurd), 4 x gesigneerd, 2 x met remarque. Voor Blake, Ercolini, Nelan, Smith, Hansen.
Huidig bod: € 60
1d 13u 51m
Gelbke, G., 10 exlibris, C3, (6 x gesigneerd, 4 x niet gesigneerd), opgeplakt (geweest). Voor o.a. Klein, Meyer, Andres, Dorschfeldt, Buchholz (doublet), Musch, Lenze
Startbod: € 120
1d 13u 51m
Ivanov, S., exlibris voor Miets en Wout Meulemans, C3C5, ca. 40 stuks (oplage), genummerd en gesigneerd, 1996, 'vrouwelijk naakt'.
Huidig bod: € 35
1d 13u 51m
Hoerschelmann, R. von, 16 exlibris, X1, enkele in meerkleuren. Niet gesigneerd.
Huidig bod: € 25
1d 13u 51m
Gara, A., 16 exlibris (14 x C3, 2 x cliché), 6 x gesigneerd, 10 x niet gesigneerd. deels wat verbruind, deels opgeplakt geweest. Voor o.a. Greiner (2x), Rethy, Berend, Martos, Siklossy, Loerintz, Adler, Hirschler
Startbod: € 150
1d 13u 51m
Kalynovich K., exlibris Meulemans, C3C5, 17 stuks (oplage), genummerd en gesigneerd, 'herfst'
Huidig bod: € 180
1d 13u 51m
Kalynovich, K., exlibris Meulemans, C3, 19 stuks (oplage),'put bij huis', genummerd en gesigneerd
Huidig bod: € 190
1d 13u 51m
Lazarov, P., 50 exlibris / kleingrafiek, X2 / C2 / Mokuhan, deels gesigneerd
Huidig bod: € 45
1d 13u 51m
Jong, M. de, 35 exlibris / kleingrafiek (waarvan 8 x C2 (4 x gesigneerd) en 27 x X2 / litho)
Startbod: € 30
1d 13u 51m
Koster, E. de, 37 exlibris, C3/col, gesigneerd / genummerd, veel natuur-motieven
Startbod: € 50
1d 13u 51m
Beier, O.H., 40 exlibris / gelegenheidsgrafiek, diepdrukken (merendeel C2), grotendeels gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Frost, Adler, Lenze, Amann, Brauer, Lezgus, Beier.
Startbod: € 140
1d 13u 51m
Stastny, C., 16 exlibris, C3, alle gesigneerd, opgeplakt
Huidig bod: € 60
1d 13u 51m
Slabbinck, R., 17 exlibris (16 x C3, 1 x X6), genummerd en gesigneerd
Startbod: € 60
1d 13u 51m
Bauer, H., 8 exlibris, C3, 1 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor Tropp, Kaufman, Andres.
Startbod: € 100
1d 13u 51m
Bernas, M., 3 exlibris + portret Albert Schweizer + 1 x kleingrafiek (vrouwelijk naakt), C2, niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 40
1d 13u 51m
Vavra, V., 4 exlibris, C3, 3 x gesigneerd, 1 blad iets beschadigd (buiten de voorstelling). Voor Maly, Vavrova, Vavra,
Startbod: € 40
1d 13u 51m
Bertrandt, J.M., 10 exlibris, X2 (deels meerkleuren), gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 20
1d 13u 51m
Bindtner, B., 7 exlibris (1 doublet), C3, 1x gesigneerd
Startbod: € 25
1d 13u 51m
Collectie van ca. 100 Belgische exlibris en kleingrafiek, hoogdrukken / zeefdrukken, deels opgeplakt, deels gesigneerd. O.a. M. Baeyens (25 x), Gaudaen, Acket, Braspenninckx, Herckenrath, Hautekiet, Van Damme.
Startbod: € 60
1d 14u 1m
Saltenyte, N., 44 exlibris, C3C5, genummerd / gesigneerd, opgeplakt
Huidig bod: € 70
1d 14u 1m
Werner, J., 50 exlibris / kleingrafiek, C3C5/col, genummerd en gesigneerd (o.a. voor Plambeck, Pfeiffer, Solstitio d'estate, Freund, Carlone, Bolotsky)
Startbod: € 280
1d 14u 1m
Baeyens, M., ca. 60 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, opgeplakt, gesigneerd.
Startbod: € 60
1d 14u 1m
Startbod: € 40
1d 14u 1m
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor Freund, 4W, Aoki, Baumueller, Bergomi.
Huidig bod: € 260
1d 14u 1m
Kunst, A., 12 exlibris, diverse technieken, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. O.a. voor Hoschek, Schnauss, Schaedlich, Benary, Rigele, Sanner, Monsalvatje, Lustig
Startbod: € 90