385 - 432 van 1836 resultaten
€ 140
2e Gehalte zilveren 1-lichts kandelaar, 911 gram (verzwaard)
€ 380
Djokja zilveren schaal, h.7 x diam.28 cm., 596 gram
€ 240
Opengewerkt 3e gehalte zilveren broodmand, h.6 x b.30 x d.24 cm., 303 gram
€ 260
Antieke rijkbewerkte zilveren brandewijnkom, 18e eeuw
€ 150
1e Gehalte zilveren theepot, F.B. Schöner, F.G. Bentvelt, jaarletter 1845, 512 gram
€ 425
Rijkbewerkte Engelse zilveren fotolijst, h.29 x b.26 cm.
€ 80
Antieke eikenhouten pers rustend op zwarte bolpoten, h.95 x b.98 x d.40 cm.
€ 75
Antieke opengewerkte Chinese hokker afgedekt met marmeren blad, h.60 x diam.40 cm.
€ 110
Antieke opengewerkte Chinese hokker afgedekt met marmeren blad, h.50 x diam.37 cm.
€ 90
2 Antieke beschilderde blikken Empire kastanjevazen met deksel, h.30 cm.
€ 75
2 Rijkbewerkte rode met goud beschilderde Biedermeier vangers met kristallen pegels, h.36 cm.
€ 75
Venetiaans tafellamp, h.77 x diam.49 cm. (1 arm mist en 1 defect)
€ 65
Notenhouten butlertray, h.70 x b.80 x d.62 cm.
€ 80
J.H. (John Henry) Dallmeyer, London, Antieke fotocamera op statief en een klassiek dry-plate Engels tailboard ontwerp, Dallmeyer begon zijn zaak rond 1860. Hij werdt een bekende opticien en camera maker. Dallmeyer maakte mooie 'wet plate' camera's in de tweede helft van de 19e eeuw, maar het maken van zijn 'dry plate' camera's begon pas rond 1886.
€ 400
Oude mahoniehouten klaptafel rustend op klauwpoten en met een geschulpt ovaal blad, h.73 x b.78 x d.53 cm.
€ 60
Oude notenhouten met smeedijzeren drakenkast met draaibaar drankgedeelte en verlichting, h.166 x b.95 x d.51 cm.
€ 340
Pablo Picasso, 'Bacchanale au Taureau Noir', linogravure, 1959, 29 x 34 cm.
€ 75
Aya Takano (1976), Toward Eternity (2006), handgesigneerde lithografie, uitgegeven door Kaikai Kiki, genummerd 81/300, 68,5 x 54 cm.
€ 280
Jan Moerbeek (1947), Abstract, gedateerd 1997, olieverf op karton, 47 x 47 cm.
€ 140
Johannes Alphonsus (Jan) Sierhuis (1928-2023), Personen, inkt op papier, gedateerd ´64, 20 x 28,5 cm.
€ 55
Johannes Alphonsus (Jan) Sierhuis (1928-2023), Fantasiefiguur, houtskooltekening, gedateerd 1976, 28 x 20,5 cm.
€ 55
Onb.meester, Afrikaanse School, soapstone sculptuur van een liggende persoon rustend op hardstenen sokkel, h.21
€ 170
Gepolychromeerde houten staande schemerlamp gedragen door een man met veren tulband, h.217 cm.
€ 300
Antieke opengewerkte Chinese hokker afgedekt met marmeren blad,
h.70 x diam.45 cm.
€ 150
Salvador Dali (1904-1989), Menorah Shalom, vuurverguld bronzen relief, ingelijst achter glas, 8,5 x 6,5 cm.
€ 750
Salvador Dali (1904-1989), Wailing Wall (Western Wall Jerusalem), vuurverguld bronzen relief, ingelijst achter glas, 8,5 x 6,5 cm.
€ 700
Notenhouten 1-deurs hang/vitrinekast, h.63 x b.54 x d.15 cm.
€ 20
Oude wortelnotenhouten theetafel rustend op klauwpoten, h.75 x b.82 x d.60 cm.
€ 75
Art Deco beeld van dame rustend op marmeren voetstuk, h.45 cm.
€ 380
Antieke eikenhouten panelen/beeldenkast, Renaissance-stijl, h.213 x b.168 x d.73 cm. (restauraties)
€ 240
Set van 4 teakhouten Koloniale stoelen met armleuning
€ 150
14 Kt. geelgouden oorknoppen bezet met briljant en roos geslepen diamanten tot. 0.80 ct.
€ 800
14 Kt. roségouden collier met hanger bezet met briljant geslepen diamant
€ 300
4 Kristallen met zilver afgewerkte Art Deco odeurflacons, h.9, h.8, h.7 en h.6 cm.
€ 150
3 Beschilderde porseleinen odeurflacons w.o. met gouden dop, h.10, h.8,5 en h.9 cm., 19e eeuw
€ 220
2 Kristallen snuif/tabaksflessen, Duitsland, 19e eeuw en goud/blauw fles, ca.1930, h.11 en h.9,5 cm.
€ 40
Rijkbewerkte verzilverde schaal fruitschaal met handvatten met sfinxfiguren, h.22 x b.40 x d.25 cm.
€ 700
Koop van 5 kristallen flacons met zilveren monturen en 2 kristallen dekselpotjes
€ 80
2 Diverse beursjes met zilveren beugel, Holland, 19e eeuw
€ 30
Koopje van een zilveren Empire lodereindoosje, 2 theezeefjes en een bonbonschaaltje, 162 gram
€ 150
2 Zilveren strooiers en mosterdpotje met lepel op zilveren dienblaadje, 135 gram
€ 130
€ 100
€ 40
Stel chroom schemerlamp voeten met beige kappen, h.72 cm.
€ 50
Sam Francis (1923 - 1994), Square and Cross, handgesigneerde lithografie, 30 x 23 cm.
€ 400
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), krijttekening van een vogel vervaardigd op een restaurantbon, voor Nico Koster, 1992, 23 x 15,5 cm.
€ 850