Taxaties
  Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25 ►
5:19:55

385 - 432 van 1836 resultaten
286005
750
3e Gehalte Djokja zilveren schaal, 187 gram
€ 140
286292
751
2e Gehalte zilveren 1-lichts kandelaar, 911 gram (verzwaard)
€ 380
284885
752
Djokja zilveren schaal, h.7 x diam.28 cm., 596 gram
€ 240
284800
753
Opengewerkt 3e gehalte zilveren broodmand, h.6 x b.30 x d.24 cm., 303 gram
€ 260
284460
754
Antieke rijkbewerkte zilveren brandewijnkom, 18e eeuw
€ 150
284463
755
1e Gehalte zilveren theepot, F.B. Schöner, F.G. Bentvelt, jaarletter 1845, 512 gram
€ 425
284811
756
Rijkbewerkte Engelse zilveren fotolijst, h.29 x b.26 cm.
€ 80
286132
758
Antieke eikenhouten pers rustend op zwarte bolpoten, h.95 x b.98 x d.40 cm.
€ 75
284929
760
Antieke opengewerkte Chinese hokker afgedekt met marmeren blad, h.60 x diam.40 cm.
€ 110
284930
761
Antieke opengewerkte Chinese hokker afgedekt met marmeren blad, h.50 x diam.37 cm.
€ 90
284748
763
2 Antieke beschilderde blikken Empire kastanjevazen met deksel, h.30 cm.
€ 75
284815
764
2 Rijkbewerkte rode met goud beschilderde Biedermeier vangers met kristallen pegels, h.36 cm.
€ 75
284814
765
Venetiaans tafellamp, h.77 x diam.49 cm. (1 arm mist en 1 defect)
€ 65
285155
766
Notenhouten butlertray, h.70 x b.80 x d.62 cm.
€ 80
277974
767
J.H. (John Henry) Dallmeyer, London, Antieke fotocamera op statief en een klassiek dry-plate Engels tailboard ontwerp, Dallmeyer begon zijn zaak rond 1860. Hij werdt een bekende opticien en camera maker. Dallmeyer maakte mooie 'wet plate' camera's in de tweede helft van de 19e eeuw, maar het maken van zijn 'dry plate' camera's begon pas rond 1886.
€ 400
286022
772
Oude mahoniehouten klaptafel rustend op klauwpoten en met een geschulpt ovaal blad, h.73 x b.78 x d.53 cm.
€ 60
284295
773
Oude notenhouten met smeedijzeren drakenkast met draaibaar drankgedeelte en verlichting, h.166 x b.95 x d.51 cm.
€ 340
280554
775
Pablo Picasso, 'Bacchanale au Taureau Noir', linogravure, 1959, 29 x 34 cm.
€ 75
282916
777
Aya Takano (1976), Toward Eternity (2006), handgesigneerde lithografie, uitgegeven door Kaikai Kiki, genummerd 81/300, 68,5 x 54 cm.
€ 280
274759
780
Jan Moerbeek (1947), Abstract, gedateerd 1997, olieverf op karton, 47 x 47 cm.
€ 140
282860
785
Johannes Alphonsus (Jan) Sierhuis (1928-2023), Personen, inkt op papier, gedateerd ´64, 20 x 28,5 cm.
€ 55
282861
788
Johannes Alphonsus (Jan) Sierhuis (1928-2023), Fantasiefiguur, houtskooltekening, gedateerd 1976, 28 x 20,5 cm.
€ 55
284557
791
Onb.meester, Afrikaanse School, soapstone sculptuur van een liggende persoon rustend op hardstenen sokkel, h.21
€ 170
284303
792
Gepolychromeerde houten staande schemerlamp gedragen door een man met veren tulband, h.217 cm.
€ 300
284928
794
Antieke opengewerkte Chinese hokker afgedekt met marmeren blad, h.70 x diam.45 cm.
€ 150
283568
797
Salvador Dali (1904-1989), Menorah Shalom, vuurverguld bronzen relief, ingelijst achter glas, 8,5 x 6,5 cm.
€ 750
283567
798
Salvador Dali (1904-1989), Wailing Wall (Western Wall Jerusalem), vuurverguld bronzen relief, ingelijst achter glas, 8,5 x 6,5 cm.
€ 700
284551
799
Notenhouten 1-deurs hang/vitrinekast, h.63 x b.54 x d.15 cm.
€ 20
284554
800
Oude wortelnotenhouten theetafel rustend op klauwpoten, h.75 x b.82 x d.60 cm.
€ 75
280512
802
Art Deco beeld van dame rustend op marmeren voetstuk, h.45 cm.
€ 380
283429
805
Antieke eikenhouten panelen/beeldenkast, Renaissance-stijl, h.213 x b.168 x d.73 cm. (restauraties)
€ 240
283415
807
Set van 4 teakhouten Koloniale stoelen met armleuning
€ 150
283710
813
14 Kt. geelgouden oorknoppen bezet met briljant en roos geslepen diamanten tot. 0.80 ct.
€ 800
283696
822
14 Kt. roségouden collier met hanger bezet met briljant geslepen diamant
€ 300
285128
825
4 Kristallen met zilver afgewerkte Art Deco odeurflacons, h.9, h.8, h.7 en h.6 cm.
€ 150
285142
826
3 Beschilderde porseleinen odeurflacons w.o. met gouden dop, h.10, h.8,5 en h.9 cm., 19e eeuw
€ 220
285117
828
2 Kristallen snuif/tabaksflessen, Duitsland, 19e eeuw en goud/blauw fles, ca.1930, h.11 en h.9,5 cm.
€ 40
284808
829
Verzilverde bierpul
Verzilverde bierpul
€ 450
284802
830
Rijkbewerkte verzilverde schaal fruitschaal met handvatten met sfinxfiguren, h.22 x b.40 x d.25 cm.
€ 700
285075
831
Koop van 5 kristallen flacons met zilveren monturen en 2 kristallen dekselpotjes
€ 80
286124
833
2 Diverse beursjes met zilveren beugel, Holland, 19e eeuw
€ 30
284454
835
Koopje van een zilveren Empire lodereindoosje, 2 theezeefjes en een bonbonschaaltje, 162 gram
€ 150
280419
837
2 Zilveren strooiers en mosterdpotje met lepel op zilveren dienblaadje, 135 gram
€ 130
285410
838
3 Zilveren modelvliegtuigjes
3 Zilveren modelvliegtuigjes
€ 100
280475
839
Zilveren schaartje in schede
Zilveren schaartje in schede
€ 40
277042
841
Stel chroom schemerlamp voeten met beige kappen, h.72 cm.
€ 50
282902
846
Sam Francis (1923 - 1994), Square and Cross, handgesigneerde lithografie, 30 x 23 cm.
€ 400
283322
847
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), krijttekening van een vogel vervaardigd op een restaurantbon, voor Nico Koster, 1992, 23 x 15,5 cm.
€ 850

1 2 3 ... 7 8 9 10 11 ... 37 38 39
385 - 432 van 1836 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties