Sluiten337 - 384 van 1836 resultaten
Antieke Engelse mahoniehouten 4-deur kast met vitrine-gedeelte en 8 laden, h.232 x b.204 x d.54 cm.
€ 300
Blauw met bloemen gedecoreerde porseleinen serviesdeel, Royal Kopenhagen
€ 100
Antieke mahoniehouten 3-laden commode, h.85 x b.109 x d.53 cm.
€ 160
Oude mahoniehouten 4-deurs kast met vitrine opstand, rustend op bolpoten, h.249 x b.150 x d.60 cm.
€ 150
Grøn Melodi/Green Melodi met bloemen gedecoreerde porseleinen serviesdeel, Royal Copenhagen
€ 100
€ 110
Sam Middleton (1927-2015), Abstracte compositie, gemengde techniek op papier, gedateerd 2005, 34 x 28,5 cm., provenance particuliere collectie/collectie Gies Pluim/Jaski Gallery Amsterdam
€ 260
Ond.gesign., Ingelijste collage, totaal 61,5 x 61,5 cm.
€ 260
Karel Appel (1921-2006), 'Un ami pour la vie', hand gesigneerde lithografie, e.a., 1969, 70 x 56 cm.
€ 475
Clemens Briels (1946), Zonder titel, vierluik, acryl en collage op doek, gesigneerd en gedateerd C. Briels 2000 (rechtsonder), 200 x 500 cm. (elk deel 200 x 125 cm.)
€ 1.700
Anton Heijboer (1924-2005), Abstract, olieverf op doek, 29,5 x 43,5 cm.
€ 75
Gouden met zilveren ring bezet met parel en diamant, totaalgewicht 4,8 gram
€ 180
Platte emaille met zilveren snuifdoos gedecoreerde met romantisch paar in landschap, Italiaans, 19e eeuw, 8,2 x 7 cm., 3e gehalte zilver
€ 320
Antieke Weens emaille odeurflacon in puntvormfles vorm met op de 4 uitstulpingen decoraties van kindjes in tuin, 2e helft 19e eeuw, h.11 cm.
€ 450
5 Blauw/wit gedecoreerde porseleinen odeurflacons met zilverkleurige beslag en doppen, 19e eeuw, h.10 x 8 en 9 cm.
€ 150
€ 75
Koop van 2 zilveren zoutvaatjes waarvan een met blauw glazen binnenbakje (defect) en oud zilveren doosje
€ 70
Opengewerkt 2e gehalte zilveren zout/peperstel met blauwe binnenbakjes, zilvergewicht 96 gram
€ 110
€ 300
6 Antieke kristallen zoutvaatjes met bijpassende 2e gehalte zilveren lepeltes in bijpassend etui
€ 70
€ 700
Li Zhu (1966), Bouquet of Flowers, olieverf op doek, 80 x 80 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Li Zhu creëert dynamische, abstracte bloemcomposities met krachtige penseelstreken en contrastrijke kleuren die fragiliteit en vitaliteit verbeelden. Zijn werk is tentoongesteld op vooraanstaande tentoonstellingen in Beijing, Shenzhen en Guangzhou.
€ 280
Stel antieke ingekleurde Franse gravures in striklijst (1 strikje defect)
€ 40
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Marylin in zwart/wit, handgesigneerde zeefdruk, Epreuve d'artiste met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 66 x 65 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar
€ 300
Zheng Jian Bing (1968), 'Tea Time', olieverf op doek, gedateerd 2008, 110 x 110 cm.
€ 500
Antiek dubbelgebogen wortelnotenhouten kabinet met gecontourneerde kap en rustend op klauwpoten, Holland ca.1760, h.244 x b.180 x d.65 cm.
€ 1.500
Jurjen de Haan (1936-2018), 'In duisternis', olieverf op doek, h.200 x b.50 cm., gedateerd 2002, provenance particuliere collectie
€ 1.100
Jurjen de Haan (1936-2018), 'Verfgespuis', olieverf op doek, b.200 x h.50 cm., gedateerd 2002, provenance particuliere collectie
€ 380
Christiaan (Karel) Appel (1921-2006), Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd 19 september 1961 en mede gesigneerd door Machteld (zijn eerste vrouw) en Pinot Gallizio (1902-1964), met tekst: Rencontre de Roschart, a Madame Alice Corcart, 19 sept. 1961, acryl/olieverf op papier, 50 x 70 cm. Provenance: particuliere collectie / rechtstreeks verworven van de kunstenaar door vorige eigenaar. Nota bene: als authentiek werk bevonden door Vetting commissie PAN o.l.v. de heer Jan Rudolph de Lorm (Singer Museum Laren) en opgenomen in het Appelarchief door Roos Koppers Amsterdam
€ 4.250
€ 5
€ 50
Antieke opengewerkte plantentafel met marmeren blad,h.92, diam. 40 cm.
€ 200
Josyah Willem de Gruyter (1899–1979), Hollands vissersschip op volle zee, aquarel, 43 x 27 cm., gedateerd 1878, provenance particuliere collectie Nederland
€ 380
John F. Lewis (1805-1876), Patio de los arrayanes Y Torre de Comares, lithografie, 37 x 29 cm.
€ 120
Aya Takano (1976), Fallin'-Manma-Air, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 2005, genummerd 211 / 300, 58 x 50 cm.
€ 280
Samuel le Poole (1910-1986), De Driekieften te Epse, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
€ 75
Chen Wan Yi, Bloom Season No.16, acryl op doek, 2014, 58 x 79 cm. Nota bene: Chen Wan Yi verenigt humor en transparantie in schilderijen en sculpturen van ondernemende pandafiguren met een herkenbare eigen stijl. Zijn werk is tentoongesteld op diverse internationale beurzen en musea, waaronder: ART Naarden, ART Karlsruhe, AAF Amsterdam,Hong Kong, Maastricht, Art Breda, First Art Fair Amsterdam, Art Munster, Pan Pearl River Delta Shenzhen PRC en het Zandvoort Museum
€ 340
Oude mahoniehouten Arts & Crafts theetafel met uitklapbare zijkanten, h.76 x b.72 x b.49 cm.
€ 75
Bernard Buffet (1928-1999), Le Tambour (from Mon Cirque), 1968, handgesigneerde lithografie, genummerd 25/120, 71,5 x 50 cm.
€ 550
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Helsinki 1988, handgesigneerde tekening, 21 x 30 cm., inclusief echtheidsverklaring van BernArt Gallery
€ 850
1e Gehalte zilveren ring bezet met opaal, ringmaat 18.75
€ 60
Franse kristallen odeurflacon met sulfide portret van Napoleon met lauwerkrans op hoofd in profiel en zilveren dop, begin 19e eeuw
€ 100
Emaille odeurflacon met zilveren monturen aan ketting, h.7,5 cm., 19e eeuw
€ 220
Antieke emaille sponzendekseldoosje met bloemen beschilderd en afgewerkt met verguld brons met oude dop een vis, 18e eeuw
€ 360
Antieke emaille odeurflacon met romantische handbeschilderde decoraties en zilveren montuur, Frankrijk, ca.1860, h.7 cm.
€ 300
€ 650
2 Zilveren lepels en zilveren suikerstrooilepel in foudraal, 160 gram
€ 180
€ 140