Taxaties
  Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25 ►
17:28:44

337 - 384 van 1836 resultaten
285191
613
Antieke Engelse mahoniehouten 4-deur kast met vitrine-gedeelte en 8 laden, h.232 x b.204 x d.54 cm.
€ 300
284628
615
Blauw met bloemen gedecoreerde porseleinen serviesdeel, Royal Kopenhagen
€ 100
286018
616
Antieke mahoniehouten 3-laden commode, h.85 x b.109 x d.53 cm.
€ 160
283417
618
Oude mahoniehouten 4-deurs kast met vitrine opstand, rustend op bolpoten, h.249 x b.150 x d.60 cm.
€ 150
284627
619
Grøn Melodi/Green Melodi met bloemen gedecoreerde porseleinen serviesdeel, Royal Copenhagen
€ 100
284456
620
Wedgwood porseleinen kerstserviesje
€ 110
284260
622
Sam Middleton (1927-2015), Abstracte compositie, gemengde techniek op papier, gedateerd 2005, 34 x 28,5 cm., provenance particuliere collectie/collectie Gies Pluim/Jaski Gallery Amsterdam
€ 260
284280
623
Ond.gesign., Ingelijste collage, totaal 61,5 x 61,5 cm.
€ 260
280555
627
Karel Appel (1921-2006), 'Un ami pour la vie', hand gesigneerde lithografie, e.a., 1969, 70 x 56 cm.
€ 475
282889
631
Clemens Briels (1946), Zonder titel, vierluik, acryl en collage op doek, gesigneerd en gedateerd C. Briels 2000 (rechtsonder), 200 x 500 cm. (elk deel 200 x 125 cm.)
€ 1.700
283278
639
Anton Heijboer (1924-2005), Abstract, olieverf op doek, 29,5 x 43,5 cm.
€ 75
286227
653
Gouden met zilveren ring bezet met parel en diamant, totaalgewicht 4,8 gram
€ 180
284970
657
Platte emaille met zilveren snuifdoos gedecoreerde met romantisch paar in landschap, Italiaans, 19e eeuw, 8,2 x 7 cm., 3e gehalte zilver
€ 320
285033
659
Antieke Weens emaille odeurflacon in puntvormfles vorm met op de 4 uitstulpingen decoraties van kindjes in tuin, 2e helft 19e eeuw, h.11 cm.
€ 450
284902
660
5 Blauw/wit gedecoreerde porseleinen odeurflacons met zilverkleurige beslag en doppen, 19e eeuw, h.10 x 8 en 9 cm.
€ 150
286296
662
2e Gehalte zilveren kap set
2e Gehalte zilveren kap set
€ 75
280444
663
Koop van 2 zilveren zoutvaatjes waarvan een met blauw glazen binnenbakje (defect) en oud zilveren doosje
€ 70
285380
666
Opengewerkt 2e gehalte zilveren zout/peperstel met blauwe binnenbakjes, zilvergewicht 96 gram
€ 110
285242
668
6 Diverse zilveren pepermuntdoosjes
€ 300
284444
671
6 Antieke kristallen zoutvaatjes met bijpassende 2e gehalte zilveren lepeltes in bijpassend etui
€ 70
285368
672
6 Antieke zilveren couverts, totaal 670 gram
€ 700
282629
677
Li Zhu (1966), Bouquet of Flowers, olieverf op doek, 80 x 80 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Li Zhu creëert dynamische, abstracte bloemcomposities met krachtige penseelstreken en contrastrijke kleuren die fragiliteit en vitaliteit verbeelden. Zijn werk is tentoongesteld op vooraanstaande tentoonstellingen in Beijing, Shenzhen en Guangzhou.
€ 280
283601
681
Stel antieke ingekleurde Franse gravures in striklijst (1 strikje defect)
€ 40
284520
682
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Marylin in zwart/wit, handgesigneerde zeefdruk, Epreuve d'artiste met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 66 x 65 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar
€ 300
286185
690
Zheng Jian Bing (1968), 'Tea Time', olieverf op doek, gedateerd 2008, 110 x 110 cm.
€ 500
285063
693
Antiek dubbelgebogen wortelnotenhouten kabinet met gecontourneerde kap en rustend op klauwpoten, Holland ca.1760, h.244 x b.180 x d.65 cm.
€ 1.500
285416
695
Jurjen de Haan (1936-2018), 'In duisternis', olieverf op doek, h.200 x b.50 cm., gedateerd 2002, provenance particuliere collectie
€ 1.100
285417
696
Jurjen de Haan (1936-2018), 'Verfgespuis', olieverf op doek, b.200 x h.50 cm., gedateerd 2002, provenance particuliere collectie
€ 380
274143
697
Christiaan (Karel) Appel (1921-2006), Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd 19 september 1961 en mede gesigneerd door Machteld (zijn eerste vrouw) en Pinot Gallizio (1902-1964), met tekst: Rencontre de Roschart, a Madame Alice Corcart, 19 sept. 1961, acryl/olieverf op papier, 50 x 70 cm. Provenance: particuliere collectie / rechtstreeks verworven van de kunstenaar door vorige eigenaar. Nota bene: als authentiek werk bevonden door Vetting commissie PAN o.l.v. de heer Jan Rudolph de Lorm (Singer Museum Laren) en opgenomen in het Appelarchief door Roos Koppers Amsterdam
€ 4.250
285572
698
Handgeknoopt lopertje, 120 x 55 cm.
€ 5
283817
702
Villeroy & Boch Botanica serviesdeel
€ 50
285194
704
Antieke opengewerkte plantentafel met marmeren blad,h.92, diam. 40 cm.
€ 200
284571
712
Josyah Willem de Gruyter (1899–1979), Hollands vissersschip op volle zee, aquarel, 43 x 27 cm., gedateerd 1878, provenance particuliere collectie Nederland
€ 380
285095
713
John F. Lewis (1805-1876), Patio de los arrayanes Y Torre de Comares, lithografie, 37 x 29 cm.
€ 120
282921
714
Aya Takano (1976), Fallin'-Manma-Air, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 2005, genummerd 211 / 300, 58 x 50 cm.
€ 280
285419
715
Samuel le Poole (1910-1986), De Driekieften te Epse, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
€ 75
282659
721
Chen Wan Yi, Bloom Season No.16, acryl op doek, 2014, 58 x 79 cm. Nota bene: Chen Wan Yi verenigt humor en transparantie in schilderijen en sculpturen van ondernemende pandafiguren met een herkenbare eigen stijl. Zijn werk is tentoongesteld op diverse internationale beurzen en musea, waaronder: ART Naarden, ART Karlsruhe, AAF Amsterdam,Hong Kong, Maastricht, Art Breda, First Art Fair Amsterdam, Art Munster, Pan Pearl River Delta Shenzhen PRC en het Zandvoort Museum
€ 340
283400
724
Oude mahoniehouten Arts & Crafts theetafel met uitklapbare zijkanten, h.76 x b.72 x b.49 cm.
€ 75
282910
725
Bernard Buffet (1928-1999), Le Tambour (from Mon Cirque), 1968, handgesigneerde lithografie, genummerd 25/120, 71,5 x 50 cm.
€ 550
283305
728
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Helsinki 1988, handgesigneerde tekening, 21 x 30 cm., inclusief echtheidsverklaring van BernArt Gallery
€ 850
285299
730
1e Gehalte zilveren ring bezet met opaal, ringmaat 18.75
€ 60
284943
741
Franse kristallen odeurflacon met sulfide portret van Napoleon met lauwerkrans op hoofd in profiel en zilveren dop, begin 19e eeuw
€ 100
284969
742
Emaille odeurflacon met zilveren monturen aan ketting, h.7,5 cm., 19e eeuw
€ 220
284958
743
Antieke emaille sponzendekseldoosje met bloemen beschilderd en afgewerkt met verguld brons met oude dop een vis, 18e eeuw
€ 360
284953
744
Antieke emaille odeurflacon met romantische handbeschilderde decoraties en zilveren montuur, Frankrijk, ca.1860, h.7 cm.
€ 300
285245
745
5 Diverse zilveren tasbeugels, 640 gram
€ 650
285266
748
2 Zilveren lepels en zilveren suikerstrooilepel in foudraal, 160 gram
€ 180
286005
750
3e Gehalte Djokja zilveren schaal, 187 gram
€ 140

1 2 3 ... 6 7 8 9 10 ... 37 38 39
337 - 384 van 1836 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties