Sluiten289 - 336 van 1836 resultaten
€ 45
Antiek gesigneerd portretminiatuur van een dame in lijst, 12,2 x 10,5 cm.
€ 95
Toegeschreven aan Frank Bogaard (1953), coromandelhouten sculptuur van een schelp, h.5,5 x b.18 x d.12 cm.
€ 65
Koop van een ingelegde mahoniehouten kistje en voorzittershamer
€ 45
2 Antieke schildpad theekistjes w.o. met zilver afgezet
€ 425
3 Diverse met korenbloemen en roosjes gedecoreerde porseleinen borden, Amstel Porselein
€ 140
Baardman kruik, 17e/18e eeuw, bodemvondst, ca.h.30 cm.
€ 180
Antieke mahoniehouten schrijfkist met kristallen inktpotjes
€ 25
Willem van Nieuwenhoven (1879-1973), Portret van Hans Meertens (1926-1946), gemengde techniek, 40 x 33 cm.
€ 40
Floris Arntzenius(1864-1925), Schilder werkzaamheden aan het schip van W.B. Tholen(1860-1931), olieverf op doek, 48 x 39 cm.
€ 850
Jan Simon Knikker Jr. (1911-1990), Havengezicht te Dordrecht, olieverf op paneel, 35 x 20 cm., provenance particuliere collectie Nederland
€ 380
€ 30
Koop 12 Imari porseleinen borden met kartelrand, diam.21 cm.
€ 60
Nicolaas Johannes Roosenboom (1805-1880), Boer met paard bij de stal met op de achtergrond een molen, olieverf op doek (restauraties), 47 x 38,5 cm.
€ 85
Onb.meester, naar Gerard Dou, De Schoolmeester, olieverf op doek, 43 x 32 cm.
€ 400
Jurjan de Jong (1807-1890), Meisje met bloemenmand, olieverf op doek, 45 x 39 cm., gesigneerd en gedateerd rechts/midden 1844, provenance particuliere collectie, note : RKD afbeeldingsnummer IB00088852
€ 320
Monogram G. van E. (Govert van Emmerik (1808-1882)), Zeilschepen op de wilde zee voor de kust, olieverf op paneel, 25 x 18 cm., provenance particuliere collectie Nederland
€ 600
Onb.meester, Rivierlandschap met visser, olieverf op doek, 39 x 50 cm.
€ 120
Bruine schaapslederen 2-zit bank, h.80 x b.177 x d.80 cm.
€ 700
18 Kt. witgouden band ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.65 ct. - ringmaat 17.5(55)
€ 750
Porseleinen rechthoekige snuifdoos met romantisch paar in landschap en zilveren sluiting, Duitsland, 19e eeuw, 8,5 x 3,5 x 6,8 cm.
€ 100
Bewerkt met bloemen gegraveerd Deens zilveren hartvormige snuifdoos, ca.1800, initialen G.G., h.8 cm.
€ 150
Opengewerkt zilveren necessaire met paars/blauwe kristallen flesjes met verguld zilveren dopjes, Nederland, rond 1830, h.5,5 cm.
€ 550
2e Gehalte zilveren arrenslee met eland, 360 gram
€ 400
Gerrit van der Dussen (1838-1919), Schoonhoven, 2e Gehalte zilveren hengselmandje, 68 gram, h.10 x b.10 x d.7 cm.
€ 75
Bewerkte zilveren theebus rustend op klauwpootjes, 200 gram
€ 220
Koopje van 2 zuurvorken, 2 roomlepels en 2 prikvorken w.o. 2e gehalte zilver, 118 gram
€ 45
Koopje diverse zilveren miniaturen en een beugel, totaalgewicht, 87 gram.
€ 110
12 Opengewerkte 2e gehalte zilveren limonadelepels, 122 gram
€ 110
3e Gehalte zilveren schaal, h.3 x b.22 x d.14 cm., 186 gram
€ 140
Van Kempen, 2e gehalte zilveren chocoladeketeltje, 271 gram
€ 240
Opengewerkt 2e gehalte zilveren ovaal dienblad, jaarletter R=1901, J.A. van Kempen en zoon, Voorschoten, 622 gram, h.37 x 27 cm.
€ 500
Koop van een zilveren 3-delig kinderbestek, juslepel en 2 zuurvorken, 219 gram
€ 240
Oude spiegel in goudkleurige kuiflijst, 178 x 118 cm.
€ 100
Gustavo Beckelman (1963), groen gepatineerde sculptuur Icarus, d.65 x b.25 cm., provenance particuliere collectie/Kunststichting Hazart Soest, 2009
€ 300
Antieke Friese staartklok in eikenhouten kast met bruidskrans en beschilderde wijzerplaat
€ 60
Oude wit gelakte en deels vergulde boudoir stoel, Louis Seize stijl (zonder stoffering)
€ 60
€ 190
Oude ingelegde rozenhouten 2-laden commode met gemêleerd marmeren blad, Louis Quinze stijl, h.86 x b.80 x d.39 cm.
€ 150
Antieke ingelegde kolompendule met getorste zuilen, h.46 cm.
€ 45
€ 60
€ 30
Tiffany-stijl schemerlamp met bronskleurige voet en de kap met decor van Libellen, h.45 cm.
€ 90
Antieke eikenhouten panelenkast, Renaissance-stijl, h.208 x b.168 x d.70 cm. (defecten)
€ 400
Met half edelstenen opgelegd chinees lakwerk 6-slags kamerscherm, h.185 x b.246 cm.
€ 600
White wash houten porte manteau met webbing en in het midden een console tafel met wit marmeren blad, h.223 x b.110 cm.
€ 260
Antieke mahoniehouten 5-laden commode met bandintarsia, h.99 x b.112 x d.48 cm.
€ 100