Taxaties
  Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25 ►
15:53:04

289 - 336 van 1836 resultaten
284594
533
Bronzen baardmankruikje, h.12 cm.
€ 45
285074
534
Antiek gesigneerd portretminiatuur van een dame in lijst, 12,2 x 10,5 cm.
€ 95
284652
535
Toegeschreven aan Frank Bogaard (1953), coromandelhouten sculptuur van een schelp, h.5,5 x b.18 x d.12 cm.
€ 65
284590
536
Koop van een ingelegde mahoniehouten kistje en voorzittershamer
€ 45
284448
538
2 Antieke schildpad theekistjes w.o. met zilver afgezet
€ 425
286119
540
3 Diverse met korenbloemen en roosjes gedecoreerde porseleinen borden, Amstel Porselein
€ 140
280463
541
Baardman kruik, 17e/18e eeuw, bodemvondst, ca.h.30 cm.
€ 180
284719
542
Antieke mahoniehouten schrijfkist met kristallen inktpotjes
€ 25
286093
544
Willem van Nieuwenhoven (1879-1973), Portret van Hans Meertens (1926-1946), gemengde techniek, 40 x 33 cm.
€ 40
285454
545
Floris Arntzenius(1864-1925), Schilder werkzaamheden aan het schip van W.B. Tholen(1860-1931), olieverf op doek, 48 x 39 cm.
€ 850
284563
546
Jan Simon Knikker Jr. (1911-1990), Havengezicht te Dordrecht, olieverf op paneel, 35 x 20 cm., provenance particuliere collectie Nederland
€ 380
284812
548
Imari porseleinen schaal en 2 borden
€ 30
284813
549
Koop 12 Imari porseleinen borden met kartelrand, diam.21 cm.
€ 60
285420
550
Nicolaas Johannes Roosenboom (1805-1880), Boer met paard bij de stal met op de achtergrond een molen, olieverf op doek (restauraties), 47 x 38,5 cm.
€ 85
277050
552
Onb.meester, naar Gerard Dou, De Schoolmeester, olieverf op doek, 43 x 32 cm.
€ 400
285356
553
Jurjan de Jong (1807-1890), Meisje met bloemenmand, olieverf op doek, 45 x 39 cm., gesigneerd en gedateerd rechts/midden 1844, provenance particuliere collectie, note : RKD afbeeldingsnummer IB00088852
€ 320
284567
554
Monogram G. van E. (Govert van Emmerik (1808-1882)), Zeilschepen op de wilde zee voor de kust, olieverf op paneel, 25 x 18 cm., provenance particuliere collectie Nederland
€ 600
286108
558
Onb.meester, Rivierlandschap met visser, olieverf op doek, 39 x 50 cm.
€ 120
283427
560
Bruine schaapslederen 2-zit bank, h.80 x b.177 x d.80 cm.
€ 700
283646
571
18 Kt. witgouden band ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.65 ct. - ringmaat 17.5(55)
€ 750
284974
573
Porseleinen rechthoekige snuifdoos met romantisch paar in landschap en zilveren sluiting, Duitsland, 19e eeuw, 8,5 x 3,5 x 6,8 cm.
€ 100
284947
574
Bewerkt met bloemen gegraveerd Deens zilveren hartvormige snuifdoos, ca.1800, initialen G.G., h.8 cm.
€ 150
284967
576
Opengewerkt zilveren necessaire met paars/blauwe kristallen flesjes met verguld zilveren dopjes, Nederland, rond 1830, h.5,5 cm.
€ 550
284806
577
2e Gehalte zilveren arrenslee met eland, 360 gram
€ 400
284891
578
Gerrit van der Dussen (1838-1919), Schoonhoven, 2e Gehalte zilveren hengselmandje, 68 gram, h.10 x b.10 x d.7 cm.
€ 75
285238
580
Bewerkte zilveren theebus rustend op klauwpootjes, 200 gram
€ 220
284874
581
Koopje van 2 zuurvorken, 2 roomlepels en 2 prikvorken w.o. 2e gehalte zilver, 118 gram
€ 45
286290
583
Koopje diverse zilveren miniaturen en een beugel, totaalgewicht, 87 gram.
€ 110
284878
584
12 Opengewerkte 2e gehalte zilveren limonadelepels, 122 gram
€ 110
285620
585
3e Gehalte zilveren schaal, h.3 x b.22 x d.14 cm., 186 gram
€ 140
285370
586
Van Kempen, 2e gehalte zilveren chocoladeketeltje, 271 gram
€ 240
285359
587
Opengewerkt 2e gehalte zilveren ovaal dienblad, jaarletter R=1901, J.A. van Kempen en zoon, Voorschoten, 622 gram, h.37 x 27 cm.
€ 500
284469
588
Koop van een zilveren 3-delig kinderbestek, juslepel en 2 zuurvorken, 219 gram
€ 240
283589
591
Oude spiegel in goudkleurige kuiflijst, 178 x 118 cm.
€ 100
285597
592
Gustavo Beckelman (1963), groen gepatineerde sculptuur Icarus, d.65 x b.25 cm., provenance particuliere collectie/Kunststichting Hazart Soest, 2009
€ 300
285200
593
Oude console klok in Boulle-stijl, h.58 cm.
€ 300
284307
595
Antieke Friese staartklok in eikenhouten kast met bruidskrans en beschilderde wijzerplaat
€ 60
286021
596
Oude wit gelakte en deels vergulde boudoir stoel, Louis Seize stijl (zonder stoffering)
€ 60
284282
597
Oude mahoniehouten bakbarometer
€ 190
283587
598
Oude ingelegde rozenhouten 2-laden commode met gemêleerd marmeren blad, Louis Quinze stijl, h.86 x b.80 x d.39 cm.
€ 150
286041
599
Antieke ingelegde kolompendule met getorste zuilen, h.46 cm.
€ 45
286216
600
Stel kristallen dekselcoupes, h.35 cm.
€ 60
284306
601
Oude latoen koperen comtoiseklok
€ 30
286002
603
Tiffany-stijl schemerlamp met bronskleurige voet en de kap met decor van Libellen, h.45 cm.
€ 90
283428
607
Antieke eikenhouten panelenkast, Renaissance-stijl, h.208 x b.168 x d.70 cm. (defecten)
€ 400
284735
608
Met half edelstenen opgelegd chinees lakwerk 6-slags kamerscherm, h.185 x b.246 cm.
€ 600
283594
609
White wash houten porte manteau met webbing en in het midden een console tafel met wit marmeren blad, h.223 x b.110 cm.
€ 260
286017
610
Antieke mahoniehouten 5-laden commode met bandintarsia, h.99 x b.112 x d.48 cm.
€ 100

1 2 3 ... 5 6 7 8 9 ... 37 38 39
289 - 336 van 1836 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties