Sluiten241 - 288 van 1846 resultaten
Omgeving Aert van der Neer, Maanlandschap, olieverf op paneel, 31 x 20 cm.
€ 150
Bronzen sculptuur van een Impala met jong, h.25 cm.
€ 200
Onb.meester, Stilleven met viooltjes, olieverf op paneel, 21 x 16 cm.
€ 150
Hendrik Johannes Haverman (1857-1928), 'Moederliefde', olieverf op doek, 60 x 49 cm.
€ 150
Ond.gesigneerd, Meisje met baby bij haardvuur, olieverf op doek, 47 x 36 cm. (bedoekt en op nieuw spieraam gezet)
€ 75
Jan Rijlaarsdam (1911-2007), Voetboogstraat Amsterdam, gemengde techniek, 39 x 30 cm., provenance particuliere collectie/kunsthandel Roelofs
€ 280
Gestoken houten Art deco paneel met voorstelling van Neptunus, jaren ’30
24,5 x 52 x 2 cm.
€ 90
Omgeving Lovis Corinth (1858-1925), Fabrieksarbeid, gemengde techniek, 43 x 60 cm.
€ 85
Gijsbertus Craeyvanger (1810-1895), Schoorsteenveger, potloodtekening, gedateerd 1928, 28 x 18,5 cm.
€ 75
Antieke Engelse mahoniehouten scheepsschrijfkist met messing handvat
€ 60
Willem Carel Nakken (1835-1926), Paard, olieverf op paneel, 21,5 x 31,5 cm. Provenance: privé collectie Museo Raset, Spanje
€ 300
Joop Kropff (1892-1979), Winters stadsgezicht met personen, doek, 60 x 40 cm., provenance particuliere collectie Nederland
€ 300
Onb.meester, Portret van een Meisje, gemengde techniek, 47 x 36 cm.
€ 45
Wilhelmus Henricus Petrus Johannes (Willem) de Zwart (1862-1931), Landschapje met op de achtergrond twee kerken, olieverf op paneel, 26,5 x 9,5 cm.
€ 320
€ 70
Met vogel en bloemen beschilderde schotel met 2e gehalte zilveren hengsel, diam.29 cm.
€ 45
Onb.meester, afgemeerde zeilboot, olieverf op paneel, 19e eeuw, 16 x 12 cm.
€ 120
€ 75
Geel Boheems kristallen schaal, h.15 x b.32 x d.19 cm.
€ 35
Koop van 3 diverse Chinese kommen, diam.11,15 en 16 cm. (haarlijn)
€ 80
€ 20
Marmeren silhouet sculptuur rustend op zwart marmeren basement, h.28 cm.
€ 30
18 Kt. witgouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.15 ct. - ringmaat 17(53)
€ 220
Roze eivormige emaille dekseldoosje, Bilston, Engeland, ca. 1780, emaille odeurflacon met voorstelling met voerende vrouw met kippen met verguld zilveren montuur, Frankrijk, ca. 1850
€ 425
3 Emaille Art Deco poederdoosjes : Frankrijk, ca.1930, diam.4,2 cm., Amerika, 1920, diam.4,8 cm. en Duitsland ca.1920, diam.5 cm.
€ 150
Verguld zilveren naai-etui met diverse vergulde instrumenten en flacon, Parijs, 1784-1789, gestileerd met bloemen en golvende lijnen, Louis XV-stijl, makermerk : ZT
€ 300
Rijkbewerkte zilveren naaigarnituur met inhoud, h.9 cm.
€ 300
Antiek schildpad lepeldoosje met inhoud van zeven 1e gehalte lepels en een suikertang, zilvergewicht 188 gram
€ 150
€ 200
6 Zilveren zoutlepeltjes met afbeelding van lama
€ 30
2e Gehalte zilveren theezeefje op standaard, 82 gram
€ 90
Zilveren lodereindoosje, C. Momens Carolus Harderius 1877
€ 60
Twee 2e gehalte zilveren zuurprikkers en mergboor met agaten heft
€ 25
€ 30
10 Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen schotels en 8 kommen
€ 750
€ 60
Blauw/wit met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen schaal met 2e gehalte zilveren hengsel (gerestaureerd), diam.28 cm.
€ 45
Koop van 7 blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen schotels en 8 kommen
€ 700
Willem Roelofs (1822-1897), Molen in waterrijk landschap, maroefle, 33 x 17 cm., provenance particuliere collectie Nederland
€ 1.200
Koop diverse antieke flessen w.o. 2 kattenkoppen
€ 110
Terracotta beeld, Maya Cultuur, h.20 x b.14 cm.
€ 40
Koopje divers kleingoed van Imari schaal, Japans vaasje, koperen bel en met draak gedecoreerde cloisonné bak
€ 40
Imari kom, h.15 x diam.25 cm. en Imari bordje, diam.18 cm.
€ 40
Antieke uitschuifbare zee kijker, gesigneerd Simon Marks London
€ 60
€ 30