Taxaties
  Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25 ►
0:38:57

241 - 288 van 1846 resultaten
284752
437
Omgeving Aert van der Neer, Maanlandschap, olieverf op paneel, 31 x 20 cm.
€ 150
280558
439
Bronzen sculptuur van een Impala met jong, h.25 cm.
€ 200
285065
440
Onb.meester, Stilleven met viooltjes, olieverf op paneel, 21 x 16 cm.
€ 150
286104
441
Hendrik Johannes Haverman (1857-1928), 'Moederliefde', olieverf op doek, 60 x 49 cm.
€ 150
285067
442
Ond.gesigneerd, Meisje met baby bij haardvuur, olieverf op doek, 47 x 36 cm. (bedoekt en op nieuw spieraam gezet)
€ 75
274756
443
Jan Rijlaarsdam (1911-2007), Voetboogstraat Amsterdam, gemengde techniek, 39 x 30 cm., provenance particuliere collectie/kunsthandel Roelofs
€ 280
286198
444
Gestoken houten Art deco paneel met voorstelling van Neptunus, jaren ’30 24,5 x 52 x 2 cm.
€ 90
285066
445
Omgeving Lovis Corinth (1858-1925), Fabrieksarbeid, gemengde techniek, 43 x 60 cm.
€ 85
285358
446
Gijsbertus Craeyvanger (1810-1895), Schoorsteenveger, potloodtekening, gedateerd 1928, 28 x 18,5 cm.
€ 75
285292
450
Antieke Engelse mahoniehouten scheepsschrijfkist met messing handvat
€ 60
275650
453
Willem Carel Nakken (1835-1926), Paard, olieverf op paneel, 21,5 x 31,5 cm. Provenance: privé collectie Museo Raset, Spanje
€ 300
284560
454
Joop Kropff (1892-1979), Winters stadsgezicht met personen, doek, 60 x 40 cm., provenance particuliere collectie Nederland
€ 300
286094
456
Onb.meester, Portret van een Meisje, gemengde techniek, 47 x 36 cm.
€ 45
285448
459
Wilhelmus Henricus Petrus Johannes (Willem) de Zwart (1862-1931), Landschapje met op de achtergrond twee kerken, olieverf op paneel, 26,5 x 9,5 cm.
€ 320
283820
462
Royal Leerdam, 2 glazen sierappels, h.10 cm.
€ 70
285496
466
Met vogel en bloemen beschilderde schotel met 2e gehalte zilveren hengsel, diam.29 cm.
€ 45
284446
468
Onb.meester, afgemeerde zeilboot, olieverf op paneel, 19e eeuw, 16 x 12 cm.
€ 120
286068
469
Duits porseleinen 8-delig serviesje
€ 75
285082
470
Geel Boheems kristallen schaal, h.15 x b.32 x d.19 cm.
€ 35
285222
472
Koop van 3 diverse Chinese kommen, diam.11,15 en 16 cm. (haarlijn)
€ 80
283906
475
2 stuks divers Gouda plateel
2 stuks divers Gouda plateel
€ 20
285600
476
Marmeren silhouet sculptuur rustend op zwart marmeren basement, h.28 cm.
€ 30
283659
486
18 Kt. witgouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.15 ct. - ringmaat 17(53)
€ 220
284968
489
Roze eivormige emaille dekseldoosje, Bilston, Engeland, ca. 1780, emaille odeurflacon met voorstelling met voerende vrouw met kippen met verguld zilveren montuur, Frankrijk, ca. 1850
€ 425
285051
490
3 Emaille Art Deco poederdoosjes : Frankrijk, ca.1930, diam.4,2 cm., Amerika, 1920, diam.4,8 cm. en Duitsland ca.1920, diam.5 cm.
€ 150
284949
491
Verguld zilveren naai-etui met diverse vergulde instrumenten en flacon, Parijs, 1784-1789, gestileerd met bloemen en golvende lijnen, Louis XV-stijl, makermerk : ZT
€ 300
284966
492
Rijkbewerkte zilveren naaigarnituur met inhoud, h.9 cm.
€ 300
284449
493
Antiek schildpad lepeldoosje met inhoud van zeven 1e gehalte lepels en een suikertang, zilvergewicht 188 gram
€ 150
284461
495
Koop van 4 antieke zilveren saus/strooilepels
€ 200
280472
496
6 Zilveren zoutlepeltjes met afbeelding van lama
€ 30
286293
497
2e Gehalte zilveren theezeefje op standaard, 82 gram
€ 90
280473
500
Zilveren lodereindoosje, C. Momens Carolus Harderius 1877
€ 60
284872
501
Twee 2e gehalte zilveren zuurprikkers en mergboor met agaten heft
€ 25
285240
503
Zilveren rammelaar
Zilveren rammelaar
€ 190
284447
505
Ingelegde theekistje en lepeldoosje
€ 30
284981
509
Antiek doodshoofd
Antiek doodshoofd
€ 140
284471
511
10 Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen schotels en 8 kommen
€ 750
284442
512
Antieke mahoniehouten theekist
€ 60
284432
513
Blauw/wit met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen schaal met 2e gehalte zilveren hengsel (gerestaureerd), diam.28 cm.
€ 45
284472
514
Koop van 7 blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen schotels en 8 kommen
€ 700
284570
518
Willem Roelofs (1822-1897), Molen in waterrijk landschap, maroefle, 33 x 17 cm., provenance particuliere collectie Nederland
€ 1.200
285023
519
Koop diverse antieke flessen w.o. 2 kattenkoppen
€ 110
280478
520
Terracotta beeld, Maya Cultuur, h.20 x b.14 cm.
€ 40
284890
521
Koopje divers kleingoed van Imari schaal, Japans vaasje, koperen bel en met draak gedecoreerde cloisonné bak
€ 40
285226
523
Miniatuur draaibank
Miniatuur draaibank
€ 60
285084
524
Imari kom, h.15 x diam.25 cm. en Imari bordje, diam.18 cm.
€ 40
284809
525
Antieke uitschuifbare zee kijker, gesigneerd Simon Marks London
€ 60
284805
530
Antieke geelkoperen kraagkandelaar, h.18 cm.
€ 30

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 37 38 39
241 - 288 van 1846 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties