Taxaties
7:09:18

2545 - 1905 van 1905 resultaten
287136
#287136
Antieke Franse. Comtoiseklok met vouwslinger
Startbod: € 30
287137
#287137
Miniatuur staand horloge, h.196 cm.
Startbod: € 100
287138
#287138
Art Deco-stijl sidetable, h.80 x b.90 x d.30 cm.
Startbod: € 50
287139
#287139
Marmeren met bronzen piëdestal, h.102 x b.27 x d.27 cm.
Startbod: € 110
287140
#287140
Grote kunststof hond met verfspetters, h.85 cm.
Startbod: € 90
287141
#287141
Metalen sierstuk i.v.v. een pauw, h.72 cm.
Startbod: € 30
287142
#287142
Glazen Murano-stijl abstracte vaas, h.43 cm.
Startbod: € 35
287143
#287143
Onb.meester, In het weeshuis te Katwijk, olieverf op doek, 45 x 29 cm.
Startbod: € 120
287144
#287144
2 Diverse glazen design meubeltjes
Startbod: € 20
285908
#285908
Wil Willemsen, “Dagje strand”, acryl op doek, gedateerd 2005, 18 x 24 cm.
Startbod: € 75
285909
#285909
Han van Haagen, Kuiken 1 en Kuiken 2, 2 handgesigneerde etsen, nr.24/100 en 6/25, 11,5 x 11,5 cm.
Startbod: € 30
285910
#285910
Siemen Dijkstra, Texel zeegerst, handgesigneerde kleuren houtsnede, nr.34/35, 42 x 13 cm.
Startbod: € 75
285911
#285911
Marjolein Terwindt, Vogels, 4 diverse etsen, gedateerd 2006, oplage van 10
Startbod: € 60
285912
#285912
A. Eilers, Landschap, gouache, 56 x 42 cm.
Startbod: € 30
285913
#285913
Gijs Keizer, 2 handgesigneerde zeefdrukken, nr.10/10, gedateerd 2007, 46 x 42 cm.
Startbod: € 40
285914
#285914
Siemen Dijkstra, Voorjaarsochtend mei, Schaphalsterzijl, handgesigneerde kleuren houtsnede, nr.123/X, gedateerd 2005, 80 x 20 cm.
Startbod: € 75
285915
#285915
Peter Bol, Kleine kreek verdronken in bloeiende verzadiging, olieverf op paneel, gedateerd 1992, 39 x 29 cm.
Startbod: € 120
285916
#285916
Bronskleurig legering beeld van Jezus aan kruis (defecten), h.140 x b.77 cm.
Startbod: € 25
285917
#285917
Bartel, handgestoken houten beeld Harmony, gedateerd 1995, h.56 cm.
Startbod: € 30
285918
#285918
Eikenhouten Jugendstil regulateurklok
Startbod: € 30
285919
#285919
Onb.meester, bronzen sculptuur van een vrouwelijk naakt rustend op hardstenen voetstuk, h.30 x b.17 x d.11 cm.
Startbod: € 40
285920
#285920
Hardstenen sculptuur, Fallus, L.30 cm.
Startbod: € 40
285921
#285921
Belast, bronzen sculptuur rustend op hardstenen voetstuk, h.16 cm.
Startbod: € 30
285922
#285922
Koop divers kleingoed w.o. aardewerk, glas, houtsnijwerk, tekeningen, etc.
Startbod: € 40
285923
#285923
Wezelaer, bronzen sculptuur van een zittende poedel, h.36 cm.
Startbod: € 60
285924
#285924
Geprepareerd zebra-vel
Geprepareerd zebra-vel
Startbod: € 60
285925
#285925
Paul Maas (1936), Abstract, houtlinosnede, nr.24/125, gedateerd 1973, 58 x 45 cm.
Startbod: € 30
285926
#285926
Peter Belevoort, Vrouw met kat, lithografie, gedateerd 1938, 62 x 49 cm.
Startbod: € 16
285927
#285927
Henk Peteroo, Abstract landschap, gouache op papier, 60 x 34 cm., gedateerd 1981
Startbod: € 25
285928
#285928
Mark Potters, Abstract landschap, olieverf op paneel, 72 x 36 cm., gedateerd op achterkant 1972
Startbod: € 25
285929
#285929
C. van der Hoes, Personen, houtsnede, 29 x 21 cm., gadeteerd 1954
Startbod: € 16
285930
#285930
J.M. Buster, Abstract, foto druk, 60 x 59 cm., gedateerd 2004
Startbod: € 25
285931
#285931
van Broekman, Figuren, gemengde techniek op papier, 51 x 40 cm., gedateerd 1960
Startbod: € 75

1 2 3 ... 38 39 40

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties