Sluiten2449 - 1905 van 1905 resultaten
Startbod: € 30
Startbod: € 100
Art Deco-stijl sidetable, h.80 x b.90 x d.30 cm.
Startbod: € 50
Marmeren met bronzen piëdestal, h.102 x b.27 x d.27 cm.
Startbod: € 110
Grote kunststof hond met verfspetters, h.85 cm.
Startbod: € 90
Startbod: € 30
Startbod: € 35
Onb.meester, In het weeshuis te Katwijk, olieverf op doek, 45 x 29 cm.
Startbod: € 120
Startbod: € 20
Wil Willemsen, “Dagje strand”, acryl op doek, gedateerd 2005, 18 x 24 cm.
Startbod: € 75
Han van Haagen, Kuiken 1 en Kuiken 2, 2 handgesigneerde etsen, nr.24/100 en 6/25, 11,5 x 11,5 cm.
Startbod: € 30
Siemen Dijkstra, Texel zeegerst, handgesigneerde kleuren houtsnede, nr.34/35, 42 x 13 cm.
Startbod: € 75
Marjolein Terwindt, Vogels, 4 diverse etsen, gedateerd 2006, oplage van 10
Startbod: € 60
Startbod: € 30
Gijs Keizer, 2 handgesigneerde zeefdrukken, nr.10/10, gedateerd 2007, 46 x 42 cm.
Startbod: € 40
Siemen Dijkstra, Voorjaarsochtend mei, Schaphalsterzijl, handgesigneerde kleuren houtsnede, nr.123/X, gedateerd 2005, 80 x 20 cm.
Startbod: € 75
Peter Bol, Kleine kreek verdronken in bloeiende verzadiging, olieverf op paneel, gedateerd 1992, 39 x 29 cm.
Startbod: € 120
Bronskleurig legering beeld van Jezus aan kruis (defecten), h.140 x b.77 cm.
Startbod: € 25
Bartel, handgestoken houten beeld Harmony, gedateerd 1995, h.56 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Onb.meester, bronzen sculptuur van een vrouwelijk naakt rustend op hardstenen voetstuk, h.30 x b.17 x d.11 cm.
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Belast, bronzen sculptuur rustend op hardstenen voetstuk, h.16 cm.
Startbod: € 30
Koop divers kleingoed w.o. aardewerk, glas, houtsnijwerk, tekeningen, etc.
Startbod: € 40
Wezelaer, bronzen sculptuur van een zittende poedel, h.36 cm.
Startbod: € 60
Startbod: € 60
Paul Maas (1936), Abstract, houtlinosnede, nr.24/125, gedateerd 1973, 58 x 45 cm.
Startbod: € 30
Peter Belevoort, Vrouw met kat, lithografie, gedateerd 1938, 62 x 49 cm.
Startbod: € 16
Henk Peteroo, Abstract landschap, gouache op papier, 60 x 34 cm., gedateerd 1981
Startbod: € 25
Mark Potters, Abstract landschap, olieverf op paneel, 72 x 36 cm., gedateerd op achterkant 1972
Startbod: € 25
C. van der Hoes, Personen, houtsnede, 29 x 21 cm., gadeteerd 1954
Startbod: € 16
J.M. Buster, Abstract, foto druk, 60 x 59 cm., gedateerd 2004
Startbod: € 25
van Broekman, Figuren, gemengde techniek op papier, 51 x 40 cm., gedateerd 1960
Startbod: € 75