Sluiten2449 - 1993 van 1993 resultaten
Startbod: € 25
Onb.meester, Indonesisch voorstelling van mensen op plein, olieverf op paneel, 40 x 50 cm.
Startbod: € 120
Leo Dooper en anderen, map met 4 diverse pasteltekeningen, etc.
Startbod: € 30
Startbod: € 25
Startbod: € 40
Oude rood gelakte metalen brievenbus (zonder sleutel en op slot)
Startbod: € 40
Moderne zwarte met glazen hoek vitrinekast, h.182 x b.70 x d.42 cm.
Startbod: € 25
Startbod: € 45
Startbod: € 25
Startbod: € 16
Claire Begheyn (1950), Sculptuur Schaap, h.38 x b.70 x d.30 cm.
Startbod: € 600
Claire Begheyn (1950), Sculptuur Schaaptafel, h.47 x b.46 x d.40 cm.
Startbod: € 240
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Startbod: € 50
Startbod: € 30
Jan Kuipers, Abstract, acryl op doek, gedateerd op achterzijde 2007, 140 x 100 cm.
Startbod: € 75
Glas applicatie, Egyptische voorstelling, 74 x 48 cm.
Startbod: € 25
Gepolychromeerde met vogels gedecoreerde porseleinen schemerlampvoet met kap, h.100 cm.
Startbod: € 60
Startbod: € 16
Startbod: € 45
Startbod: € 45
Startbod: € 8
Ed Ridder, Modern kunstwerk, gedateerd aan achterzijde 2012, h.120 x b.59 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 30