Taxaties
18:39:01

2353 - 1991 van 1991 resultaten
286542
1969
1w 3d 3u
2 Diverse betonnen tuinbeelden
Startbod: € 40
286589
1970
1w 3d 3u
Moderne grijs metalen tuintafel, h.77 x b.240 x d.103 cm.
Startbod: € 150
285955
1971
1w 3d 3u
Grote Tetterode multicolor glazen schaal, h.27 x diam.70 cm.
Startbod: € 150
287086
1972
1w 3d 3u
Magimix Nespresso machine
Magimix Nespresso machine
Startbod: € 16
287203
1973
1w 3d 3u
Wit gelakte ijzeren bloempot, h.38 cm.
Startbod: € 30
285421
1974
1w 3d 3u
Everhardus Koster (1817-1892), Beukenlaan in de Haarlemmerhout met gouvernante en spelend meisje, olieverf op paneel, 30 x 50 cm., provenance: particuliere collectie
Startbod: € 750
287130
1975
1w 3d 3u
Grote Boulle-stijl spiegel, 275 x 102 cm.
Startbod: € 95
283898
1976
1w 3d 3u
Grijs metalen sokkel, h.126 x b.30 x d.30 cm. (voetstuk 40 x 40 cm.)
Startbod: € 25
285628
1977
1w 3d 3u
Koop divers kleingoed w.o. kristal, tin, aardewerk, pleet, etc.
Startbod: € 25
287126
1978
1w 3d 3u
Fries staartklokje, Schippertje
Startbod: € 30
286073
1979
1w 3d 3u
John Rädecker (1885-1956), Buste van een man met pet, vervaardigd uit klei en rustend op een houten voetstuk, gedateerd 1952, h.30 x b.25 x d.18 cm.
Startbod: € 550
283993
1980
1w 3d 3u
Koopje diverse antieke vingerhoedjes w.o. zilver en brons, 19e eeuw
Startbod: € 90
285847
1981
1w 3d 3u
Pleet 6-delig visbestek
Pleet 6-delig visbestek
Startbod: € 60
285175
1982
1w 3d 3u
Henri Chapu (1833-1891), knielende Jeanne d'Arc, bronzen sculptuur, h.48 cm., F. Barbedienne, Fondeur Paris
Startbod: € 1.000
285424
1983
1w 3d 3u
Karel Joseph Willerding (1886-1974), Landschap met vaart, olieverf op doek, 88 x 86 cm.
Startbod: € 240
284521
1984
1w 3d 3u
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Marylin in zwart/wit, hand gesigneerde zeefdruk, Epreuve d'artiste met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 93 x 74 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar, zonder glas
Startbod: € 120
282754
1985
1w 3d 3u
Chinees aardewerken vaas, h.54 cm.
Startbod: € 20
285309
1986
1w 3d 3u
Roberto Campos (1970), All around, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd op achterzijde, 162 x 130 cm., Lienze 1997, provenance particuliere collectie/Galerie Elfera Madrid, Spanje
Startbod: € 150
285969
1987
1w 3d 3u
Porseleinen Wedgwood theeservies
Startbod: € 45
283296
1988
1w 3d 3u
Hannes van Es (1950-2002), Abstract, olieverf op doek, gedateerd 1985, 130 x 97 cm.
Startbod: € 120
285928
1989
1w 3d 3u
C. van der Hoes, Personen, houtsnede, 29 x 21 cm., gedateerd 1954
Startbod: € 16
285641
1990
1w 3d 3u
Leo Dooper en anderen, map met 4 diverse pasteltekeningen, etc.
Startbod: € 30
284393
1991
1w 3d 3u
Floris Meijdam, Leerdam, zwart/wit gestreepte glazen siervaas, h.15 x b.22 x d.21 cm.
Startbod: € 60

1 2 3 ... 40 41 42

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties