Sluiten2353 - 1991 van 1991 resultaten
1w 3d 3u
Moderne grijs metalen tuintafel, h.77 x b.240 x d.103 cm.
Startbod: € 150
1w 3d 3u
Grote Tetterode multicolor glazen schaal, h.27 x diam.70 cm.
Startbod: € 150
1w 3d 3u
Everhardus Koster (1817-1892), Beukenlaan in de Haarlemmerhout met gouvernante en spelend meisje, olieverf op paneel, 30 x 50 cm., provenance: particuliere collectie
Startbod: € 750
1w 3d 3u
Grijs metalen sokkel, h.126 x b.30 x d.30 cm. (voetstuk 40 x 40 cm.)
Startbod: € 25
1w 3d 3u
Koop divers kleingoed w.o. kristal, tin, aardewerk, pleet, etc.
Startbod: € 25
1w 3d 3u
John Rädecker (1885-1956), Buste van een man met pet, vervaardigd uit klei en rustend op een houten voetstuk, gedateerd 1952, h.30 x b.25 x d.18 cm.
Startbod: € 550
1w 3d 3u
Koopje diverse antieke vingerhoedjes w.o. zilver en brons, 19e eeuw
Startbod: € 90
1w 3d 3u
Henri Chapu (1833-1891), knielende Jeanne d'Arc, bronzen sculptuur, h.48 cm., F. Barbedienne, Fondeur Paris
Startbod: € 1.000
1w 3d 3u
Karel Joseph Willerding (1886-1974), Landschap met vaart, olieverf op doek, 88 x 86 cm.
Startbod: € 240
1w 3d 3u
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Marylin in zwart/wit, hand gesigneerde zeefdruk, Epreuve d'artiste met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 93 x 74 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar, zonder glas
Startbod: € 120
1w 3d 3u
Roberto Campos (1970), All around, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd op achterzijde, 162 x 130 cm., Lienze 1997, provenance particuliere collectie/Galerie Elfera Madrid, Spanje
Startbod: € 150
1w 3d 3u
Hannes van Es (1950-2002), Abstract, olieverf op doek, gedateerd 1985, 130 x 97 cm.
Startbod: € 120
1w 3d 3u
C. van der Hoes, Personen, houtsnede, 29 x 21 cm., gedateerd 1954
Startbod: € 16
1w 3d 3u
Leo Dooper en anderen, map met 4 diverse pasteltekeningen, etc.
Startbod: € 30
1w 3d 3u
Floris Meijdam, Leerdam, zwart/wit gestreepte glazen siervaas, h.15 x b.22 x d.21 cm.
Startbod: € 60