1969 - 1836 of 1836 results
立刻购买
Hans Bodt, Gezicht op Marken, acryl op doek, 79 x 100 cm.
More...
€ 400
购买
您的出价被超越
立刻购买
Rogier Jonk, DS, beschilderde houten sculptuur van Citroen DS, gesigneerd aan onderkant en gedateerd 2010, 59 x 14 x 18 cm.
More...
€ 300
购买
您的出价被超越
立刻购买
Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met gesatineerd glazen kap in hoog reliëf, h.52 cm.
More...
€ 220
购买
您的出价被超越
立刻购买
Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met rozendecor en gesatineerd glazen kap in hoogreliëf, h.34 cm.
More...
€ 110
购买
您的出价被超越
立刻购买
Twee Sterling zilveren 'Royal Danish'-3-Arms kandelaars van International Silver. Dit patroon is vergelijkbaar met het 'eikelpatroon' van de Deense Georg Jensen. Royal Danish werd voor het eerst geproduceerd in 1939. Het is nog steeds een populair Amerikaans patroon. h.39,5 x b.32 cm. totaalgewicht, 2605 gram
More...
€ 1,800
购买
您的出价被超越
立刻购买
Koop van 6 diverse 2e gehalte zilveren miniatuur vogelkooien, totaalgewicht 149,5 gram.
More...
€ 220
购买
您的出价被超越
立刻购买
Antieke metalen haardplaat, 48 x 49 cm. en twee vuurkorven
More...
€ 120
购买
您的出价被超越
立刻购买
3 Diverse Delfts aardewerken borden, diam.30 cm.
More...
€ 100
购买
您的出价被超越
立刻购买
4 Blauw/wit gedecoreerde Japanse borden, diam.22,25,5 en 32,5 cm.
More...
€ 60
购买
您的出价被超越
立刻购买
Paul de Lussanet (1940), Naakten, krijttekening, gedateerd 2000, 65 x 51 cm.
More...
€ 120
购买
您的出价被超越
立刻购买
Twee antieke Imari porseleinen dekselpotten met Foo honden
More...
€ 200
购买
您的出价被超越
立刻购买
Zilveren met gouden armband bezet met diamant, totaalgewicht 18 gram
More...
€ 750
购买
您的出价被超越