Sluiten1825 - 1872 van 1988 resultaten
Startbod: € 90
antieke gouden horloge ketting 12,4 gram L.21 cm.
Startbod: € 450
Startbod: € 8
Startbod: € 16
Startbod: € 40
Beschilderd houten ornament met voorstelling van een dame met hond, 68 x 96 cm. (slechte staat)
Startbod: € 60
Koop divers Bellman & Symfon apparatuur w.o. trilwekker, etc.
Startbod: € 16
Japans lakwerk doos met inhoud van diverse zilveren sieraden, etc.
Startbod: € 60
Startbod: € 25
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Koop van theepot (tuit defect) met divers sier aardewerk, lithografie van Diana Blokker, etc.
Startbod: € 25
Rijkbewerkt houten kistje met inhoud van diverse zilveren sieraden, 2 polshorloge en een vestzakhorloge
Startbod: € 16
Koopje divers w.o. aardewerken bordje, divers bijoux, 3 polshorloges, manchetknopen, etc.
Startbod: € 16
Startbod: € 8
Startbod: € 120
Met bloemen gedecoreerde aardewerken schotel, diam.32 cm.
Startbod: € 25
Startbod: € 110
Startbod: € 30
Antieke vestzakhorloge in 14 kt. gouden kast met doublé horlogeketting in origineel foudraal
Startbod: € 120
Koop divers kleingoed w.o. kristal, tin, aardewerk, pleet, etc.
Startbod: € 25
Oude ovale spiegel in zilver/goudkleurige lijst, 77 x 65 cm.
Startbod: € 25
Piet Warffemius (1956), 'Mekong River', hand gesigneerde lithografie, gedateerd 1988, genummerd 53/60, 60 x 60 cm. (klein hoekje glas defect)
Startbod: € 40
G. Hendriksen, Winterlandschap, gemengde techniek, 33 x 49 cm.
Startbod: € 40
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Zak en As', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 18/60, 40 x 35 cm.
Startbod: € 45
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Verbijsterende eenzaamheid', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 23/50, 25 x 30 cm.
Startbod: € 45
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Laat me het weten', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 23/50, 25 x 30 cm.
Startbod: € 45
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Jouw Lamp', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 8/50, 25 x 30 cm.
Startbod: € 45
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Uitgeraapte muren', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 29/50, 25 x 30 cm.
Startbod: € 45
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Het pur', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 18/60, 40 x 35 cm.
Startbod: € 45
César Domela (1900-1992), Zonder titel, zeefdruk, genummerd 81/200, met datering 1972-1990, 65 x 34 cm.
Startbod: € 45
Fanny Mazure (1942), Zonder titel, gemengde techniek, gedateerd 1979, 61 x 46 cm. (glas defect)
Startbod: € 30
Sheila Benow (1943), 'Mist on the lake', kleurenets, EA, 23 x 29 cm.
Startbod: € 25
Monogram JPF, Zonder titel, gemengde techniek, gedateerd 1992, 23 x 28 cm.
Startbod: € 25
Leo Dooper en anderen, map met 4 diverse pasteltekeningen, etc.
Startbod: € 30
Chinese scroll met afbeelding van een bloem en libelle
Startbod: € 16
Startbod: € 25
Startbod: € 6
Koop diverse beeldjes etc. w.o. Laurel en Hardy en Disney
Startbod: € 25
Startbod: € 40
Startbod: € 150
Startbod: € 40
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 40
Oude rood gelakte metalen brievenbus (zonder sleutel en op slot)
Startbod: € 40