Sluiten1777 - 1824 van 1849 resultaten
Vrijstaande display wand met wit plexiglazen achtergrond en glazen planken, h.212 x b.120 x d.43 cm.
€ 75
€ 75
Christiaan (Karel) Appel (1921-2006), Tuinen Amsterdam gezien door het Amsterdamse bos, acryl en hout op doek, gedateerd 2004, 53 x 46 x 7 cm. Provenance: privé collectie / rechtstreeks verworven van de kunstenaar door diens tuinman (nota bene: het kunstwerk is geregistreerd bij de Karel Appel Foundation onder nummer KA.2004.26
€ 6.500
Onyx eivormige schemerlamp, h.38 x diam.25 cm.
€ 180
€ 180
Paars/blauwe met bloemen gedecoreerde Frans emaille odeurflacon met verguld zilveren montuur en dop, Frankrijk ca.1860, h.7,9 cm.
€ 200
Nepalees houten gesneden odeurflacon afgewerkt met koper en turkooizen steentjes, h 11 cm
€ 200
Grijs/witte geëmailleerde met bloemen gedecoreerd sigarettendoosje, met Alpaca sluiting en binnenzijde, ca.1920, gemerkt F. Mo op de vergulde klemmen, 7,5 x 5 cm.
€ 150
Kidsmill, Moderne zwarte 3-laden commode met visgraatmotief, h.91 x b.115 x d.55 cm.
€ 150
2 Zwart gelakte metalen kaarsenstandaards, h.140 cm.
€ 40
Zeer uitgebreid crèmekleurig porseleinen Hemrich serviesdeel met grijs/witte Art Deco-stijl decoratie en gouden accent afgezet, Bavaria Germany
€ 150
Hans Kanters (Amsterdam 1947), Vogelmens, aquarel op papier, 15 x 11,5 cm.
€ 280
Paars emaille op zilveren compact case/poederdoos met bijbehorende lippenstifthouder, de vergulde binnenzijde van de flacon behelst spiegel, parfumflesjes, naaldenkoker, poedergedeelte, merk Sterling 915 USA, rond 1920, 8,2 x 4,2 x 1,6 cm.
€ 300
Lin Jin Chun (1983), Dame met waaier, acryl op doek, 79 x 99 cm.
€ 400
Zhang Bin (1966), Yangbanxi, Opera, acryl op doek, gedateerd 2000, 80 x 60 cm.
€ 360
Greg Osterhaus (1963), "Red over Green", olieverf op doek, 102 x 76 cm.
€ 600
Antieke deels blauw geschilderde kinderschoolbank, h.60 x b.70 x d.70 cm.
€ 70
Aya Takano (1976), Mall Mania Miami, Standing in a Storm, 2006, uitgegeven door Kaikai Kiki Co. Ltd., genummerd 48/300, 61,5 x 43 cm.
€ 280
Jan Moerbeek (1947), Blauw drieluik, gedateerd 1988, olieverf zand op linnen, 111 x 60 cm., provenance particuliere collectie
€ 280
Rogier Jonk, Naakte dame, beschilderde houten wandsculptuur met stof, 59 x 93 cm.
€ 300
Rogier Jonk, Naakte dame, beschilderde houten wandsculptuur, 59 x 93 cm.
€ 300
Jacob 'Jaap' Bouhuys (1902-1983), Paard in landschap, olieverf op board, 120 x 90 cm.
€ 1.400
Jacob 'Jaap' Bouhuys, Arnhem 1902-1983 Haarlem, Musicerende clowns, olieverf op doek, 120 x 90 cm., provenance: collectie erven Bouhuys-Klaassen
€ 2.200
Blauw/groen gelakte teakhouten 2-deurskast met begaasde poortdeuren, h.245 x b.110 x d.54 cm.
€ 850
Lucien Neuquelman (1909-1988), ontwerp voor een stof, gouache op papier, 14,5 x 14,5 cm.
€ 140
Elisa Lagoma de Barinaga (1925–2018), Clowns, miniatuur, 7,5 x 10,5 cm.
€ 360
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Marijke, pentekening op papier, Amsterdam 24 maart 2004, 16,5 x 22,5 cm.
€ 500
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Pauw in landschap, inkt en krijg op papier, "Voor Nico", Parijs 1992, 16,5 x 10 cm.
€ 500
Helmut Newton (1920-2004), handgesigneerde C-print van een erotische voorstelling, 16 x 14 cm.
€ 280
€ 550
Terracotta Art Deco sculptuur van een zwarte panter op grijs basement
€ 85
Chen Weihai, 2 diverse Kubistische stillevens, olieverf op doek, gedateerd 2007, 59 x 70 cm. per stuk
€ 600
Chen Jian Feng (1970), Soul Road - Broken Mirror, olieverf op doek, gedateerd 2022, 50 x 60 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Chen Jianfeng combineert surrealisme met een transparante beeldtaal en sculpturale verfijning in dromerige composities. Zijn werk is opgenomen in de vaste collecties van het Beijing Shanghai Art Museum, het Nanjing Baijjahui Art Museum en hjet Beijing Songzhuang Art Museum en in particuliere verzamelingen.
€ 550
Huang Rui (1952), Chai-na / China (2007), olieverf op doek, 127 x 154 cm.
€ 1.800
Cheng Jian Feng (1970), Soul Road - Dialogue, olieverf op doek, 200 x 150 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Chen Jianfeng combineert surrealisme met een transparante beeldtaal en sculpturale verfijning in dromerige composities. Zijn werk is opgenomen in de vaste collecties van het Beijing Shanghai Art Museum, het Nanjing Baijjahui Art Museum en het Beijing Songzhuang Art Museum en in particuliere verzamelingen.
€ 2.600
Hui Wei, It's a Beautiful Small World no 1, olieverf op doek, gedateerd 2013, diam. 60 cm.
€ 280
Hui Wei, It's a Beautiful Small World no 2, olieverf op doek, gedateerd 2013, diam. 60 cm.
€ 280
Hui Wei, It's a Beautiful Small World no 3, olieverf op doek, gedateerd 2013, diam. 60 cm.
€ 280
Gouden heren/wapenring, diam.22 mm., 14.5 gram
€ 1.100
14 Kt. geelgouden collier met een gouden met zilveren hanger bezet met roosdiamanten tot. 0.25 ct. lente 44 cm
€ 400
14 Kt. geelgouden collier bezet met koraal, lengte 46 cm
€ 900
14 Kt. geelgouden oorknoppen bezet met jade - 8.7 gram
€ 450
14 Kt. geelgouden manchetknopen bezet met witte koraal en Bolsjewiek geslepen diamant
€ 400