Taxaties
  Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25 ►
22:57:34

1729 - 1776 van 1836 resultaten
280330
1660
2 Diverse gouden damesringen w.o. bezet met briljant geslepen diamant, diam.18 mm.
€ 150
280334
1662
Gouden damesring bezet met saffier en briljant geslepen diamant, diam.17 mm.
€ 180
280329
1663
Gouden damesring bezet met parel, diam.19 mm., 4 gram
€ 240
280342
1664
Gouden medaillion aan gouden collier, ca.7 gram, lengte 45 cm
€ 360
280344
1670
Gouden Mexicaanse pesos munt, 1945
€ 240
280340
1673
Twee diverse gouden damesringen
€ 110
280337
1677
Gouden herenzegelring met voorstelling van een slang, diam.20 mm., 13.2 gram
€ 1.000
283790
1678
CARL DAU, gouden met metaal 18 Kt. geelgouden hanger met een zilveren zetting
€ 800
282873
1684
Liu Zhiyin (1980), Looks beautiful, gesigneerd, gedateerd 2010 en genummerd 6/8, beschilderd polyester, h.62.2 cm.
€ 2.400
283555
1686
Moderne zwarte design eetkamertafel op metalen onderstel, h.76 x b.260 x d.90 cm.
€ 450
284201
1688
Een drietal sculpturen uit de Tai Chi serie van de Chinese kunstenaresse Xie Aige; wit kunsthars; met certificaat in presentatie box Titel: Tai Chi No : 1/3/8, Oplage :99, h.ca.23 cm. Xie Aige zette zichzelf als beeldend kunstenaar opmerkelijk snel op de internationale kaart. Tijdens haar eerste expositie (Shanghai Duolon Museum of Modern Art/ 2005) trok zij met haar originele werk de aandacht van internationale kunstliefhebbers. Xie Aige staat bekend als één van de meest veelbelovende kunstenaars uit de jonge generatie. Zij heeft haar atelier in Shanghai. Haar beelden, die zij kleurt in allerlei tinten, lijken soms uit natuursteen gehouden. Met de subtiele accenten waarmee zij haar werken laat spreken, toont Xie Aige zich een grote belofte! Werk van haar bevindt zich in diverse musea in China en in particuliere collecties wereldwijd. Haar Tai Chi series zijn zeer veel gevraagd en verzameld en spreken zowel Aziatische als Westerse liefhebbers van de Tai Chi kunst aan.
€ 550
280500
1689
Vintage designlamp
Vintage designlamp
€ 160
283898
1690
Grijs metalen sokkel, h.121 x b.35 x d.35 cm. (voetstuk 45 x 45 cm.)
€ 40
284240
1692
Zhang Hua (1979), Pirat, buste van mannenhoofd, gesigneerd aan onderkant, gedateerd 2006, nr.2/8, hoogglans polyester, h.48 cm., provenance : Suzanna Forst collectie/Vanessa Art Link, Beijing (2006)
€ 475
285043
1695
Metalen ronde snuif/tabaksdoos met handbeschilderde voorstelling van winterlandschap met schaatsende personen, Nederland, ca.1900, diam.8 cm.
€ 50
285047
1696
Antieke geslepen cilindervormige kristallen odeurflacon afgewerkt met gouden omranding, h.8,9 cm., Nederlandse keur, eind 19e eeuw in zwart lederen foudraal
€ 200
282883
1702
Frans Muhren (1949), polychroom beschilderde metalen abstracte sculptuur, h.74 cm.
€ 220
282872
1705
Zhang Hua (1979), Voltaire, gesigneerd, gedateerd ´06 en genummerd 1/5, hoogglans polyester, h.179 cm. Provenance: Susanna Vorst collectie / Vanessa Art Link, Beijing (2006) (kleine beschadigingen)
€ 1.100
280557
1706
Oude smeedijzeren Franse hekken met decor van bloemenvazen, h.160 x b.150 cm.
€ 240
282915
1707
Akane Koide (1991), This Might Be What the World is Like, handgesigneerde lithografie, 2007, uitgegeven door KaiKai KiKi Co. Ltd., Japan, genummerd 45 / 300, 68 x 54,5 cm.
€ 280
285093
1709
Clemens Briels (1946), Winter in Limburg 3, zeefdruk, nr.122/250, handgesigneerd en gedateerd 1976, 69 x 49 cm.
€ 60
285310
1710
Michael Jacklin (1956), Zonder titel, metalen hangende sculptuur, h.126 x b.63 x d.10 cm., provenance particuliere collectie
€ 600
282829
1712
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), KLM official Airline of EURO 2000, ter gelegenheid voor het Europees Kampioenschap voetbal, door Corneille met de hand gedecoreerd "Voor Nico", 14,5 x 21 cm.
€ 360
282841
1713
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Twee ingelijste tekeningen op restaurantbonnetjes, binnenmaat 30 x 28 cm.
€ 700
285008
1714
Rob de Haan (1943), Abstract bloemstilleven, olieverf op doek, 100 x 100 cm.
€ 380
282652
1715
Chen Jian Feng (1970), Soul Road - Temperature 2, olieverf op doek, gedateerd 2020, 100 x 72 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Chen Jianfeng combineert surrealisme met een transparante beeldtaal en sculpturale verfijning in dromerige composities. Zijn werk is opgenomen in de vaste collecties van het Beijing Shanghai Art Museum, het Nanjing Baijjahui Art Museum en hjet Beijing Songzhuang Art Museum en in particuliere verzamelingen.
€ 1.100
282658
1716
Li Zhu (1966), Bouquet of Flowers, olieverf op doek, 90 x 69,5 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Li Zhu creëert dynamische, abstracte bloemcomposities met krachtige penseelstreken en contrastrijke kleuren die fragiliteit en vitaliteit verbeelden. Zijn werk is tentoongesteld op vooraanstaande tentoonstellingen in Beijing, Shenzhen en Guangzhou.
€ 425
282914
1717
Pakpoom Silaphan CV (1972), Warhol on Pepsi (2011), handgesigneerde zeefdruk met bladzilver, 51,5 x 78,5 cm.
€ 425
274701
1718
Jacob 'Jaap' Bouhuys (1902-1983), Driemaster op volle zee, olieverf op doek, 60 x 45 cm.
€ 600
282674
1719
Liu Zheng (1972), Instagrammed Nomnomvega, Chinese inkt op bamboe papier, 42 x 40 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Liu Zheng vertaalt beelden van sociale media in levendige aquarellen op handgemaakt bamboepapier, geïnspireerd door het alledaagse digitale leven. Zijn Instagram-gebaseerde werken combineren traditie en actualiteit in een herkenbare, dynamische stijl
€ 160
282673
1720
Liu Zheng (1972), Instagrammed jongen bij spiegel, Chinese inkt op bamboe papier, 42 x 40 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Liu Zheng vertaalt beelden van sociale media in levendige aquarellen op handgemaakt bamboepapier, geïnspireerd door het alledaagse digitale leven. Zijn Instagram-gebaseerde werken combineren traditie en actualiteit in een herkenbare, dynamische stijl
€ 160
282672
1722
Liu Zheng (1972), Instagrammed Packing for Milan, Chinese inkt op bamboe papier, 42 x 40 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Liu Zheng vertaalt beelden van sociale media in levendige aquarellen op handgemaakt bamboepapier, geïnspireerd door het alledaagse digitale leven. Zijn Instagram-gebaseerde werken combineren traditie en actualiteit in een herkenbare, dynamische stijl
€ 160
282642
1723
Zhang Zhaoying (1988), Coloured Theatre an Indoor Carnival, olieverf op doek No.3, 120 x 181 cm. Nota bene: de aan de Sichuan Academy of Fine Arts en aan het Brussels Intitute of the Arts afgestudeerde Zhang Zhaoying is een veelzijdige kunstenaar die schilderijen, installaties en sculpturen maakt. Zijn werk, vaak getoond in solo-exposities zoals “Historical Theater” (Yibo Gallery, Shanghai, 2019) en “Myth Party” (AMNUA, Nanjing, 2019), speelt met fragmentarische en absurde narratieven waarbij beelden uit hun context worden gehaald. Zijn installaties creëren ‘sites’ die de toeschouwer zowel aantrekken als gevangen houden, en zo hun verwachtingen uitdagen.
€ 1.400
282865
1724
Age Klink (1940), De Wandeling, aquarel op papier, gedateerd ´68, 12,5 x 16 cm.
€ 60
282840
1725
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Piediripa Italia, beschilderde restaurantbon, '92, 26 x 8 cm.
€ 500
274493
1726
Ferdinand Hart Nibbrig (1866-1915), "Oude boer", olieverf op doek, 200 x 120 cm., provenance particuliere collectie/tentoongesteld : Tentoonstelling van kunstwerken Arnhem 1913
€ 1.900
283900
1727
Vrijstaande display wand met wit plexiglazen achtergrond en glazen planken, h.212 x b.120 x d.43 cm.
€ 75
283899
1728
€ 75
282876
1730
Christiaan (Karel) Appel (1921-2006), Tuinen Amsterdam gezien door het Amsterdamse bos, acryl en hout op doek, gedateerd 2004, 53 x 46 x 7 cm. Provenance: privé collectie / rechtstreeks verworven van de kunstenaar door diens tuinman (nota bene: het kunstwerk is geregistreerd bij de Karel Appel Foundation onder nummer KA.2004.26
€ 6.500
277995
1732
Onyx eivormige schemerlamp, h.38 x diam.25 cm.
€ 180
277996
1733
€ 180
283886
1734
Blauw glazen sierschaal, h.29 cm.
€ 30
285146
1749
Paars/blauwe met bloemen gedecoreerde Frans emaille odeurflacon met verguld zilveren montuur en dop, Frankrijk ca.1860, h.7,9 cm.
€ 200
285034
1750
Nepalees houten gesneden odeurflacon afgewerkt met koper en turkooizen steentjes, h 11 cm
€ 200
284965
1755
Grijs/witte geëmailleerde met bloemen gedecoreerd sigarettendoosje, met Alpaca sluiting en binnenzijde, ca.1920, gemerkt F. Mo op de vergulde klemmen, 7,5 x 5 cm.
€ 150
283557
1765
Kidsmill, Moderne zwarte 3-laden commode met visgraatmotief, h.91 x b.115 x d.55 cm.
€ 150
283823
1766
2 Metalen/aardewerken lampvoeten, h.44 cm.
€ 25
285314
1767
2 Zwart gelakte metalen kaarsenstandaards, h.140 cm.
€ 40

1 2 3 ... 35 36 37 38 39

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties