Taxaties
  Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25 ►
4:10:06

1681 - 1728 van 1849 resultaten
285511
1474
2 Antieke munten w.o. Claudius ca. 50AD, bodemvondst
€ 30
280382
1480
Provinciale zilveren rijksdaalder muntstuk met afbeelding van man met zwaard, Utrecht 1616
€ 200
280360
1483
Koopje divers V.O.C. w.o. munten en goudgewichten
€ 80
285154
1486
Antieke kristallen odeurflacon met geëmailleerde zilveren omranding en dop, h.9,5 cm., Frankrijk ca.1850
€ 150
284904
1493
5 Biscuit odeurflacons met voorstelling van zgn. pisseurs en pisseuses, 19e eeuw, h.11 en 8 cm.
€ 150
284917
1496
2 Gegraveerde kristallen odeurflacons met gouden dop, 19e eeuw, h.8 cm.
€ 400
285133
1512
Antieke met personen en dieren in landschap gedecoreerde reisnécessaire met volledige inhoud, Engeland 18e eeuw, Louis XV-stijl, h.9,2 cm.
€ 300
280361
1514
€ 80
280375
1527
10 Diverse Romeins bronzen munten, 2e-4e eeuw na christus
€ 50
280388
1537
Koopje munten en penningen
Koopje munten en penningen
€ 70
284587
1545
Koopje antiek kinderspeelgoed w.o. Steiff beesten
€ 60
285366
1549
Twee sets van 6-persoons visbestek met geribbelde handvatten
€ 75
283340
1551
Christiaan (Karel) Appel (1921-2006), Portret, gouache op eerste pagina van de tentoonstellingscatalogus, "Karel Appel, Sag zum Abschied leise Servus, Galerie Lelong Paris", 2001
€ 1.500
284933
1552
Wim Botha (1974), Zonder titel, handgesigneerde inkttekening op papier, gedateerd 2013,58 x 25 cm.
€ 240
283464
1553
Banksy, Keep it Real, black paper edition, met certificaat, genummerd EA/41/100
€ 800
284934
1554
Wim Botha (1974), Zonder titel, handgesigneerde inkttekening op papier, gedateerd 2013, 41 x 28 cm.
€ 240
284941
1555
Wim Botha (1974), Zonder titel, handgesigneerde inkttekening op papier, gedateerd 2013, 58 x 36 cm.
€ 240
283564
1556
Jan Saudek (1935), vier handgesigneerde C-prints: "Expression of Sabrina", "Jumping Girl", "Just another Queen" en "Stockings/Blue Wall"
€ 500
284936
1557
Wim Botha (1974), Zonder titel, handgesigneerde inkttekening op papier, gedateerd 2013, 57 x 40 cm.
€ 300
284935
1558
Wim Botha (1974), Zonder titel, handgesigneerde inkttekening op papier, gedateerd 2013, 58 x 37,5 cm.
€ 300
283565
1559
Uwe Ommer., handgesigneerde C-print van een naakte dame, genummerd 78/200, 27 x 22 cm.
€ 100
284937
1560
Wim Botha (1974), Zonder titel, handgesigneerde inkttekening op papier, gedateerd 2013, 41 x 55 cm.
€ 300
283338
1561
Twee handgesigneerde schetsen door Léonard Tsuguharu Foujita en Bernard Buffet vervaardigd op papier van Les Auberges de France et d'Europe
€ 1.500
284940
1562
Wim Botha (1974), Zonder titel, handgesigneerde inkttekening op Japans papier, gedateerd 2013, 65 x 50 cm.
€ 300
284939
1564
Wim Botha (1974), Zonder titel, handgesigneerde inkttekening op papier, gedateerd 2013, 65 x 50 cm.
€ 600
284938
1565
Wim Botha (1974), Zonder titel, handgesigneerde inkttekening op papier, gedateerd 2011, 70 x 50 cm.
€ 600
283561
1566
Peter Lindbergh (1944 – 2019), "Demi Moore", 1996, handgesigneerde C-print genummerd 20/50, 32 x 22 cm. en "Portrait of a brunette girl", 27 x 22 cm.
€ 500
283559
1567
Jeanloup Sieff (1933 - 2000), drie handgesigneerde C-prints, Nude woman torso, Hand on back en Zonder titel, 30,5 x 20,3 cm.
€ 400
283562
1568
Pierre et Gilles, twee handgesigneerde C-prints, 30,5 x 20,5 cm. en 24,5 x 20,5 cm.
€ 500
285501
1586
14 Kt. gouden filigrain broche i.v.v. vlinder bezet met 4 opaaltjes, 4 gram
€ 220
280338
1592
Gouden damesring bezet met briljant geslepen diamant, diam.17 mm.
€ 170
283560
1597
Anna-Lou (Annie) Leibovitz (1949), Christy Turlington, handgesigneerde C-print, genummerd 11/100, 27 x 22 cm.
€ 400
283563
1598
Bettina Caroline Germaine Rheims (1952), Inri Piete, 1997, handgesigneerde C-type, 1997 en Nadine Schatz, 2001 Parijs, genummerd 9/50, 27 x 22 cm.
€ 200
282236
1600
Antieke strikklok
Antieke strikklok
€ 120
285011
1603
Oud glas-in-lood ruit met gebrandschilderd schip, h.110 x b.61 cm.(ruit) met kozijn 134 x 86 cm.
€ 40
284440
1606
Koop divers antiek kristal, etc.
€ 40
283335
1607
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Verdicchio, geaquarelleerd wijnetiket op een fles wijn met een echtheidsverklaring van Nico Koster
€ 500
283333
1608
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Verdicchio, geschilderd wijnetiket op een fles wijn
€ 500
283337
1609
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Verdicchio, wijnetiket in gemengde techniek op een fles wijn
€ 500
283334
1610
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Verdicchio, wijnetiket met pen en verf vervaardigd op een fles wijn
€ 500
283332
1611
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Et la lune descend sur, wijnetiket in gemengde techniek op een Fazi-Battaglia fles wijn
€ 500
283336
1612
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Verdicchio, wijnetiket in gemengde techniek op een fles wijn met een echtheidsverklaring van Nico Koster
€ 500
284821
1621
Een achtdelig messing theeservies, ontwerp J. Eisenloeffel Circa 1905 Bestaande uit: een bouilloir op onderstel, een theepot op vuurkorf, een melkkan, een suikerpot met deksel, een bonbonschaal met oor en een rechthoekig dienblad met twee handgrepen. Onderdeel gemerkt.Dienblad L. 53 (8x)
€ 240
284724
1624
Vintage 4-delig tegeltableau en een met vissen gedecoreerde geëmailleerde schaal
€ 45
285019
1626
2 Metalen haardbokken i.v.v. sfinxen
€ 60
285020
1627
€ 60
285607
1634
Antieke pop met porseleinen hoofd, gemerkt K.H. Walkure, h.62 cm. met slaapogen
€ 120
285606
1635
Antieke Franse pop met porseleinen hoofd, gemerkt Jumeau Paris, blauwe stempel hoofd gemerkt met 5 Bébe Jumeau (kleine beschadiging achterzijde hoofd)
€ 150

1 2 3 ... 34 35 36 37 38 39

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties