Sluiten1633 - 1680 van 1995 resultaten
Koop van 3 fijn besneden houten odeurflacons, etc.
Startbod: € 80
Koop van 3 fijn besneden houten geurflacons, etc.
Startbod: € 80
Startbod: € 80
Ella Joosten, Cleopatra 10, gemengde techniek, 45 x 55 cm.
Startbod: € 30
Ella Joosten, Cleopatra 9, gemengde techniek, 55 x 45 cm.
Startbod: € 30
Sumoy Ignasi, Zonder titel, handgesigneerde zeefdruk, nr. 140/200, 60 x 45 cm. (glas defect)
Startbod: € 40
Harrie Miedema, 1954, Zonder titel, pasteltekening, 100 x 70 cm.
Startbod: € 60
14 Kt. gouden koningsketting, 25,6 gram, L.45 cm.
Startbod: € 1.100
Startbod: € 600
Koop van een paars glazen fles, diverse Chinese kommetjes en een lithografie in lijst van een boerderij met schaapherder
Startbod: € 16
Koop van 4 oude gravures m.b.t. havens en schepen, 26 x 21 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 8
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Album postzegels, Nederland en Overzeese gebiedsdelen
Startbod: € 30
Koop divers, w.o. porselein, Wedgwood koffiekan met schoteltjes, etc.
Startbod: € 30
Blauw/wit met papegaaien gedecoreerde dekselvaas rustend op houten voetstuk, totaal h.47 cm.
Startbod: € 30
Gepolychromeerde met vogels en bloemen gedecoreerde aardewerken dekselvaas rustend op houten voetstuk, h.50 cm.
Startbod: € 25
Blauw/wit Chinees porseleinen schaal, h.16 x 40 cm. (defect)
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Startbod: € 25
In diverse marmer soorten uitgevoerde Art Deco pendule met bovenop het uurwerk een vogelnestje, h.25 cm.
Startbod: € 30
Koop divers kleingoed, aardewerk, porselein, etc.
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Afrikaanse sculptuur van diverse mannen, h.50 cm.
Startbod: € 16
Startbod: € 120
Startbod: € 25
Stel beschilderde kastanje vazen met leeuwenkoppen, h.32 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 16
Startbod: € 25
Antieke spiegel in goudkleurige lijst, 139 x 29 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Pleet visbestek en fruitbestek in houten casette
Startbod: € 40
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Stel rood gelakte Chinese windlichten, h.46 cm.
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Köningl.pr.Tettau, Crémekleurig serviesdeel met gouden strepen
Startbod: € 75
Duits porseleinen serviesdeel met florale motieven
Startbod: € 30
Startbod: € 40
Startbod: € 16
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 25