Sluiten97 - 144 van 1905 resultaten
Kulhanek, O., exlibris voor Meulemans (tandarts), beelddrager
Startbod: € 75
Zwiers, W., exlibris voor Meulemans (C2), 'Mata Hari', beelddrager plus afdrukken
Startbod: € 30
Piller, A., exlibris voor Meulemans, C3 (4 evangelisten), beelddrager plus afdruk
Startbod: € 25
Steenvoorden, A., exlibris voor Meulemans, C3, beelddrager plus afdruk
Startbod: € 30
Kulhanek, O., 2 exlibris (Novotny, Miklos), litho, gesigneerd
Startbod: € 30
Brunovsky, A., exlibris voor Agaath van Waterschoot, C3, 1991, gesigneerd, 130 x 105 mm
Startbod: € 110
Brunovsky, A., exlibris voor wout Meulemans, C3, 1993, genummerd en gesigneerd, 130 x 100 mm
Startbod: € 110
Gazovich, Vl., 3 exlibris, meerkleurenlitho's, genummerd en gesigneerd, (Vlado G, Bergomi, Ina)
Startbod: € 70
collectie Nederlandse exlibris / kleingrafiek, diverse technieken. Deels gesigneerd. Toegevoegd: 'Het exlibris als spiegelvan boek en wereld', '20 exlibris naar thema's uit het weerk van Felix Timmermans', 'Peter Lazarov, houtgravures', 'grafiek van Jan Battermann', diverse mapjes met exlibris / kleingrafiek. Werk van o.a. Steenvoorden (grote prent), Battermann, Lazarov, Zwiers, etc.
Startbod: € 30
Koop divers plateel en 2 Chinees porseleinen kop en schotels
Startbod: € 45
2 diverse aardewerken kaststellen en twee verzilverde kandelaars
Startbod: € 25
Wortelnotenhouten in vakken verdeelde art deco 2-deur kast met notenhouten middenpaneel met bloemenranken, h.164 x b.124 x d.47 cm. (1 slot defect)
Startbod: € 150
Monogram B. vd L.(naar Bart van der Lek), Handwerkende vrouw, inkt op paneel, 39 x 30,2 cm.
Startbod: € 30
Marcel Schellekens (1954), Interieur, kleurenlitho, nr.14/65, gedateerd 1996, 69 x 57 cm.
Startbod: € 25
Marcel Schellekens (1954), Interieur, kleurenlitho, nr.31/65, gedateerd 1996, 69 x 52 cm.
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Antiek mahoniehouten Engels 2-deurs kabinet met 4 laden, h.194 x b.111 x d.48 cm.
Startbod: € 75
Wit gelakte buffetkast met vitrine opstand, h.209 x b.147 x d.53 cm.
Startbod: € 120
Matthäus Merian (1593-1650), Panaroma van Constantinople (Istanbul), Constantinopolis Urbis Effigies, ad Vivum Expressa, 71 x 24 cm.(met defecten).
Startbod: € 16
Onb.meester, Schets van Jos, pasteltekening, 53 x 33 cm., gedateerd 1931
Startbod: € 16
J. Sluis, Op de kade met diverse personen en paard en wagen, olieverf op doek, 60 x 40 cm., gedateerd 1924
Startbod: € 30
Tom Kater, vintage staande schemerlamp, h.186 cm.
Startbod: € 40
Startbod: € 16
Antieke mahoniehouten kast met schuifdeuren, h.199 x b.137 x d.50 cm.
Startbod: € 75
Startbod: € 16
Magdalena de Rooy Taen (1927-2014), 'A Chinese wall', compositie vervaardigd uit diverse stoffen, 20 x 23 cm. (66 x 51 cm incl. lijst)
Startbod: € 30
Magdalena de Rooy Taen (1927-2014), 'Streetvendor', Taiwan 1983, compositie vervaardigd uit diverse stoffen, 19 x 21,5 cm. (63 x 51 cm incl. lijst)
Startbod: € 30
Startbod: € 25
Koop van een kruik, vijzel, kristallen vaas etc.
Startbod: € 30
Eikenhouten Art Deco theekast, h.98 x b.77 x d.38 cm.
Startbod: € 40
Startbod: € 25
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Frans Willem Hartsuiker (1894-1991), Bloemstilleven, pastel, 60 x 46 cm.
Startbod: € 45
Startbod: € 30
Met diverse houtsoorten belijmd dressoir met 6 deuren en een natuurstenen blad in Franse stijl, h.96 x b.268 x d.55 cm.
Startbod: € 150
Set van 4 notenhouten eetkamerstoelen met groen gestreepte bekleding
Startbod: € 25
2 notenhouten wijntafeltjes met groen lederen blad, h.52 x diam.34 cm.
Startbod: € 16
2 diverse notenhouten wijntafeltjes met groen lederen blad, h.52 x diam.34 cm.
Startbod: € 16
Met diverse houtsoorten belijmd halfmaan kastje, h.70 x b.48 x d.25 cm.
Startbod: € 30
Met diverse houtsoorten belijmde 3 laden commode met marmeren blad, h.73 x b.57 x d.35 cm.
Startbod: € 75
Met diverse houtsoorten belijmde bijzettafel met koperen galerijrand, h.58 x diam.48 cm.
Startbod: € 40
Notenhouten 3 laden kastje met marmeren blad, h.73 x b.40 x d.28 cm.
Startbod: € 40
Met diverse houtsoorten belijmde bijzettafel met opbergvak, h.50 x b.57 x d.39 cm.
Startbod: € 40
2 diverse crémekleurige plantentafels met glazen blad en kwasten
Startbod: € 40
Startbod: € 30
Goudkleurige wandtafel met spiegel blad, h.81 x b.85 x d.32 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 25