Sluiten1345 - 1392 van 1849 resultaten
€ 700
8 Kt. gouden Closed Forever armband, 11,1 gram
€ 320
Koop diverse gouden ringen, letterbroche, etc., totaal 22,2 gram
€ 800
14 Kt. gouden ring, hanger en twee oorbellen bezet met granaat, totaal 16 gram
€ 450
Grijs metalen sokkel, h.126 x b.35 x d.35 cm. (voetstuk 50 x 50 cm)
€ 40
€ 240
Set van 6 diverse moderne eetkamerstoelen met geel en zwart velours gestoffeerd (1 rits defect)
€ 150
Grijs metalen sokkel, h.126 x b.30 x d.30 cm. (voetstuk 40 x 40 cm.)
€ 40
Antieke emaille snuifdoos met koperen monturen, Frans/Engelse zeeslag op deksel, aan de binnenkant zijde kapiteinsportret (Nelson) naar oorspronkelijk schilderij van L. Abbott, schepen op de zijkanten, Staffordshire, 8,5 x 6,5 x 4,5 cm.
€ 300
Porseleinen dekseldoos met beschildering van personen, schepen en bloemen, gemerkt aan onderzijde, 3 x 7 x 5,9 cm., 19e eeuw
€ 150
4 Kristallen met gouden odeurflacons, 19e eeuw, h.11, 10,9 en 8 cm.
€ 1.100
Groen emaille op zilveren sigarettendoos, interieur verguld, maker G.A.S.N.900 = George A. Scherd, Oostenrijk, 1837-1921, 9,2 x 5,7 x 13 cm.
€ 170
Buxushouten coquille snuifdoos met op de deksel afbeelding van man te paard, op achterzijde verzameling wapens en een helm, Frankrijk, ca.1800, L.9,5 x h.3 cm.
€ 190
Koop van 6 blauw/wit gedecoreerde Europese en Chinese odeurflacons w.o. met zilver, 19e eeuw, ca.h.8.5 cm.
€ 160
€ 100
Moderne notenhouten design eetkamertafel met wit met grijs geaderd marmeren blad, Gervasoni Italië, h.72 x b.138 x d.140 cm.
€ 380
KFF Germany, set van 4 bruin lederen design eetkamerstoelen
€ 150
Jan Wolkers, Zomer/Sneeuw, handgesigneerde litho, nr.61/300, 70 x 50 cm
€ 150
Piet Wiegman (1930-2008), Stilleven met bloemen, fruit en boek, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
€ 600
Liu Zheng (1972), Instagrammed Angel Candices, Chinese inkt op bamboe papier, 42 x 40 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Liu Zheng vertaalt beelden van sociale media in levendige aquarellen op handgemaakt bamboepapier, geïnspireerd door het alledaagse digitale leven. Zijn Instagram-gebaseerde werken combineren traditie en actualiteit in een herkenbare, dynamische stijl
€ 160
Twee chroom Art Deco-stijl schemerlampen met melkglazen kappen, h.40 cm.
€ 85
Tonna Lucassen, bronzen sculptuur van een poes, 35 x 20 x 12 cm., provenance particuliere collectie/Galerie de Herkenning
€ 130
Koop van 3 kristallen met gouden odeurflacons, 19e eeuw, h.10, 9, en 6,5 cm.
€ 700
Antieke emaille Staffordshire odeurflacon met snuifdoosgedeelte met decoratie van landschappen en bloemen met goud geaccentueerd en vergulde zilveren dop en monturen, Engeland, 1765, h.10 cm.
€ 400
Koop van 3 bewerkte kristallen met gouden odeurflacons, 19e eeuw, h.9 cm.
€ 650
Smaragdgroene emaille kegelvormige odeurflacon met ronde schroefdop met montuur van gouden banden, h.10,2 cm., 19e/20ste eeuw
€ 750
Antieke geslepen rood kristallen odeurflacon met gouden dop, h.8,5 cm.
€ 280
Antieke met bloemen bewerkte emaille odeurflacon met verguld zilveren rand, Frankrijk, 2e helft 19e eeuw, h.9 cm.
€ 220
2 Gegraveerde kristallen odeurflacons met gouden dop, 19e eeuw, h.8,5 cm.
€ 450
Platte agaten odeurflacon met gouden schroefdop, Frankrijk, Art Deco ca. 1930, h.8 cm.
€ 425
Antieke druppelvormige kristallen odeurflacon met opengewerkt verguld zilveren ornamenten in origineel foudraal, Frankrijk, 1850
€ 1.100
Koop van 7 uit noten en hout vervaardigde odeurflacons w.o. met goud afgezet, 19e eeuw
€ 260
3 Antieke porseleinen odeurflacons w.o. met bloemen gedecoreerde fles, Birmingham, 19e eeuw, kleine blauwe fles met romantische voorstelling met gouden dop, gekeurd Birmingham, 1900 en een grote blauw fles met engel gedecoreerd, eind 19e eeuw, h.13, h.10 en h.12 cm.
€ 260
Met bellenblazend jongetje beschilderde kristallen odeurflacon, zgn. Mary Gregory, met zilveren dop, ca.1850 in origineel lederen foudraal
€ 110
Rechthoekige emaille snuifdoos met op de deksel voorstelling van 6 Romeinse figuren in landschap en rondom gedecoreerd met vruchten en aan de onderzijde een sprinkhaan, 18e eeuw met vergulde bronzen monturen, h.4,2 x b.8,7 x d.7 cm.
€ 180
Antieke rood kristallen odeurflacon met gouden dop, Frankrijk, 19e eeuw, h.12,5 cm. en goudkleurig bewerkt rood kristallen odeurflacon met zilveren montuur en dop, h, 11,5 cm.
€ 260
Antieke roodglazen staande odeurflacon met gouden dop met bloemen en vogels gedecoreerd bezet met 7 turkooizen, Engeland 19e eeuw, h.9 cm.
€ 550
Antieke mat kristallen odeurflaocn met gouden monturen en stop i.v.v. een vogel, 7,5 cm.
€ 260
Boheems kristallen Biedermeier odeurflacon met gouden dop, 19e eeuw, h.9,2 cm. in origineel foudraal
€ 300
3 Antieke Boheems kristallen odeurflacons met voorstelling van personen, dieren en bloemen met 2e gehalte zilveren dop, 19e eeuw, ca.h.12 cm.
€ 160
5 Diverse porseleinen odeurflacons w.o. met zilveren dop, 19e eeuw
€ 160
3 Antieke Boheems kristallen odeurflacons met afbeeldingen van personen en bloemen met zilveren doppen, ca.h.12 cm., 19e eeuw
€ 180
Blauw/witte en blauw/rode Europees porseleinen odeurflacons afgezet met gouden randen, h.7,5 en h.9,2 cm., eind 19e eeuw en ca.1900
€ 280
Rijkbewerkte druppelvormige coquille reukdoosje met zilveren dop i.v.v. vogel aan lange zilveren ketting, Frankrijk ca.1800
€ 280
Koop van 4 Europees porseleinen odeurflacons w.o. met zilver, 19e eeuw, ca.h.8,5 cm.
€ 150
Koop van 3 Boheems kristallen odeurflacons met zilveren doppen, 19e eeuw, h.12, 11 en 12 cm.
€ 160
Antieke rijkbewerkte kristallen Empire odeurflacon met 18 kt. stop en dop, h.9 cm. met originele foudraal
€ 700