Taxaties
  Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25 ►
1:57:13

1345 - 1392 van 1849 resultaten
285433
1675
14 Kt. Closed Forever armband, 12,5 gram
€ 700
285429
1676
8 Kt. gouden Closed Forever armband, 11,1 gram
€ 320
285430
1679
Koop diverse gouden ringen, letterbroche, etc., totaal 22,2 gram
€ 800
285438
1680
14 Kt. gouden ring, hanger en twee oorbellen bezet met granaat, totaal 16 gram
€ 450
286026
1682
Oud houten schommelpaard
Oud houten schommelpaard
€ 120
283896
1683
Grijs metalen sokkel, h.126 x b.35 x d.35 cm. (voetstuk 50 x 50 cm)
€ 40
284532
1685
Handgeborduurd Aubusson kleed, 243 x 312 cm.
€ 240
283556
1687
Set van 6 diverse moderne eetkamerstoelen met geel en zwart velours gestoffeerd (1 rits defect)
€ 150
283897
1691
Grijs metalen sokkel, h.126 x b.30 x d.30 cm. (voetstuk 40 x 40 cm.)
€ 40
284961
1693
Antieke emaille snuifdoos met koperen monturen, Frans/Engelse zeeslag op deksel, aan de binnenkant zijde kapiteinsportret (Nelson) naar oorspronkelijk schilderij van L. Abbott, schepen op de zijkanten, Staffordshire, 8,5 x 6,5 x 4,5 cm.
€ 300
284973
1694
Porseleinen dekseldoos met beschildering van personen, schepen en bloemen, gemerkt aan onderzijde, 3 x 7 x 5,9 cm., 19e eeuw
€ 150
284920
1697
4 Kristallen met gouden odeurflacons, 19e eeuw, h.11, 10,9 en 8 cm.
€ 1.100
284951
1698
Groen emaille op zilveren sigarettendoos, interieur verguld, maker G.A.S.N.900 = George A. Scherd, Oostenrijk, 1837-1921, 9,2 x 5,7 x 13 cm.
€ 170
285041
1699
Buxushouten coquille snuifdoos met op de deksel afbeelding van man te paard, op achterzijde verzameling wapens en een helm, Frankrijk, ca.1800, L.9,5 x h.3 cm.
€ 190
284910
1700
Koop van 6 blauw/wit gedecoreerde Europese en Chinese odeurflacons w.o. met zilver, 19e eeuw, ca.h.8.5 cm.
€ 160
280494
1701
Staande schemerlamp met RVS kap
€ 100
285311
1703
Moderne notenhouten design eetkamertafel met wit met grijs geaderd marmeren blad, Gervasoni Italië, h.72 x b.138 x d.140 cm.
€ 380
283610
1704
KFF Germany, set van 4 bruin lederen design eetkamerstoelen
€ 150
265949
1708
Jan Wolkers, Zomer/Sneeuw, handgesigneerde litho, nr.61/300, 70 x 50 cm
€ 150
272122
1711
Piet Wiegman (1930-2008), Stilleven met bloemen, fruit en boek, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
€ 600
282675
1721
Liu Zheng (1972), Instagrammed Angel Candices, Chinese inkt op bamboe papier, 42 x 40 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Liu Zheng vertaalt beelden van sociale media in levendige aquarellen op handgemaakt bamboepapier, geïnspireerd door het alledaagse digitale leven. Zijn Instagram-gebaseerde werken combineren traditie en actualiteit in een herkenbare, dynamische stijl
€ 160
284982
1729
Twee chroom Art Deco-stijl schemerlampen met melkglazen kappen, h.40 cm.
€ 85
285598
1731
Tonna Lucassen, bronzen sculptuur van een poes, 35 x 20 x 12 cm., provenance particuliere collectie/Galerie de Herkenning
€ 130
284921
1737
Koop van 3 kristallen met gouden odeurflacons, 19e eeuw, h.10, 9, en 6,5 cm.
€ 700
284978
1738
Antieke emaille Staffordshire odeurflacon met snuifdoosgedeelte met decoratie van landschappen en bloemen met goud geaccentueerd en vergulde zilveren dop en monturen, Engeland, 1765, h.10 cm.
€ 400
284915
1739
Koop van 3 bewerkte kristallen met gouden odeurflacons, 19e eeuw, h.9 cm.
€ 650
284946
1740
Smaragdgroene emaille kegelvormige odeurflacon met ronde schroefdop met montuur van gouden banden, h.10,2 cm., 19e/20ste eeuw
€ 750
285124
1741
Antieke geslepen rood kristallen odeurflacon met gouden dop, h.8,5 cm.
€ 280
285004
1742
Antieke met bloemen bewerkte emaille odeurflacon met verguld zilveren rand, Frankrijk, 2e helft 19e eeuw, h.9 cm.
€ 220
284916
1743
2 Gegraveerde kristallen odeurflacons met gouden dop, 19e eeuw, h.8,5 cm.
€ 450
285145
1744
Platte agaten odeurflacon met gouden schroefdop, Frankrijk, Art Deco ca. 1930, h.8 cm.
€ 425
285119
1745
Antieke druppelvormige kristallen odeurflacon met opengewerkt verguld zilveren ornamenten in origineel foudraal, Frankrijk, 1850
€ 1.100
284926
1746
Koop van 7 uit noten en hout vervaardigde odeurflacons w.o. met goud afgezet, 19e eeuw
€ 260
285123
1747
3 Antieke porseleinen odeurflacons w.o. met bloemen gedecoreerde fles, Birmingham, 19e eeuw, kleine blauwe fles met romantische voorstelling met gouden dop, gekeurd Birmingham, 1900 en een grote blauw fles met engel gedecoreerd, eind 19e eeuw, h.13, h.10 en h.12 cm.
€ 260
285138
1748
Met bellenblazend jongetje beschilderde kristallen odeurflacon, zgn. Mary Gregory, met zilveren dop, ca.1850 in origineel lederen foudraal
€ 110
284954
1751
Rechthoekige emaille snuifdoos met op de deksel voorstelling van 6 Romeinse figuren in landschap en rondom gedecoreerd met vruchten en aan de onderzijde een sprinkhaan, 18e eeuw met vergulde bronzen monturen, h.4,2 x b.8,7 x d.7 cm.
€ 180
285125
1752
Antieke rood kristallen odeurflacon met gouden dop, Frankrijk, 19e eeuw, h.12,5 cm. en goudkleurig bewerkt rood kristallen odeurflacon met zilveren montuur en dop, h, 11,5 cm.
€ 260
285057
1753
Antieke roodglazen staande odeurflacon met gouden dop met bloemen en vogels gedecoreerd bezet met 7 turkooizen, Engeland 19e eeuw, h.9 cm.
€ 550
285131
1754
Antieke mat kristallen odeurflaocn met gouden monturen en stop i.v.v. een vogel, 7,5 cm.
€ 260
285152
1756
Boheems kristallen Biedermeier odeurflacon met gouden dop, 19e eeuw, h.9,2 cm. in origineel foudraal
€ 300
284901
1757
3 Antieke Boheems kristallen odeurflacons met voorstelling van personen, dieren en bloemen met 2e gehalte zilveren dop, 19e eeuw, ca.h.12 cm.
€ 160
284908
1758
5 Diverse porseleinen odeurflacons w.o. met zilveren dop, 19e eeuw
€ 160
284898
1759
3 Antieke Boheems kristallen odeurflacons met afbeeldingen van personen en bloemen met zilveren doppen, ca.h.12 cm., 19e eeuw
€ 180
285050
1760
Blauw/witte en blauw/rode Europees porseleinen odeurflacons afgezet met gouden randen, h.7,5 en h.9,2 cm., eind 19e eeuw en ca.1900
€ 280
285002
1761
Rijkbewerkte druppelvormige coquille reukdoosje met zilveren dop i.v.v. vogel aan lange zilveren ketting, Frankrijk ca.1800
€ 280
284911
1762
Koop van 4 Europees porseleinen odeurflacons w.o. met zilver, 19e eeuw, ca.h.8,5 cm.
€ 150
284925
1763
Koop van 3 Boheems kristallen odeurflacons met zilveren doppen, 19e eeuw, h.12, 11 en 12 cm.
€ 160
285130
1764
Antieke rijkbewerkte kristallen Empire odeurflacon met 18 kt. stop en dop, h.9 cm. met originele foudraal
€ 700

1 2 3 ... 27 28 29 30 31 ... 37 38 39

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties