Taxaties
12:39:21

1249 - 1296 van 1988 resultaten
286601
#286601
Geel keramieken lampvoet met blauwe kap, h.80 cm.
Startbod: € 30
286603
#286603
Koop diverse boeken (1 plank)
Koop diverse boeken (1 plank)
Startbod: € 25
286604
#286604
Stel blauw/wit aardewerken dekselpotten en een schaal met citroenen op de deksel
Startbod: € 40
286659
#286659
Glazen dienblad met houten rand en messing handgrepen, 45 x 45 cm.
Startbod: € 45
286660
#286660
Antieke eikenhouten dekenkist, h.64 x b.122 x d.55 cm.
Startbod: € 75
286663
#286663
Poef op zwarte poten met Kelim stoffering, h.44 x b.120 x d.52 cm.
Startbod: € 45
286664
#286664
Eikenhouten bijzettafel met lade, h.63 x b.80 x d.44 cm.
Startbod: € 30
286665
#286665
Oude notenhouten armfauteuil met geruite bekleding
Startbod: € 40
286667
#286667
Doos divers koper
Doos divers koper
Startbod: € 16
286668
#286668
Geslepen spiegel in zwart/goudkleurige lijst, 73 x 63 cm.
Startbod: € 16
286669
#286669
Doos divers koper etc.
Doos divers koper etc.
Startbod: € 16
286670
#286670
Marien Schouten (1956), abstracte voorstelling, zeefdruk, genummerd 10/75, gedateerd 2000, 53 x 40 cm.
Startbod: € 60
286672
#286672
Van Huysum, Bloemstilleven, olieverf op doek, 77 x 64 cm.
Startbod: € 150
286673
#286673
Humidor in notenhouten kast, 82 x b.71 x d.58 cm.
Startbod: € 75
286677
#286677
Doos divers tin
Doos divers tin
Startbod: € 16
286678
#286678
Doos divers steengoed
Doos divers steengoed
Startbod: € 25
286679
#286679
Antieke Friese staartklok in eikenhouten kast
Startbod: € 40
286682
#286682
Stel eikenhouten consoles met decor van acanthusbladeren
Startbod: € 45
285844
#285844
Oude rijkbewerkte lijst (kleine beschadigingen), binnenmaat 35,5 x 23 cm. en buitenmaat 54 x 42 cm.
Startbod: € 25
285845
#285845
Naar Henri Matisse, Nu bleu aux pommes, lithografie, 37 x 50 cm.
Startbod: € 30
244602
#244602
Wandelstok van Walvisbalein
Wandelstok van Walvisbalein
Startbod: € 25
283033
#283033
Antieke eikenhouten armfauteuil met 2 leeuwen met wapenschild bovenop de rugleuning, met beige stoffering met daarop de tekst: 'Non Magni Pondis Ouia Contigit'
Startbod: € 60
283034
#283034
Antieke eikenhouten stoel met 2 leeuwen met wapenschild bovenop de rugleuning, met beige stoffering met daarop de tekst: 'Non Magni Pondis Ouia Contigit'
Startbod: € 35
284259
#284259
Jan Altink (1885-1976), Bloemstilleven, olieverf op board, 44 x 54 cm., provenance particuliere collectie/Vendu Dickhaut, 2015
Startbod: € 240
284275
#284275
Velsen Kennemer Potterij Holland, aardewerken siervaas, het decor is ontworpen door E. Snel en geschilderd door J.G van Vliet, model nr. 46, h.18 cm., dit model is afgebeeld in: Velser aardewerk, Tachtig jaar jong; blz. 11,13,31 en 36
Startbod: € 300
284297
#284297
Oude Thonet armstoel met gestoffeerde bekleding
Startbod: € 30
284277
#284277
Else Carla (Els) Boone (1943), Lezende vrouw met lamp, aquarel, 60 x 41 cm.
Startbod: € 35
284393
#284393
Floris Meijdam, Leerdam, zwart/wit gestreepte glazen siervaas, h.15 x b.22 x d.21 cm.
Startbod: € 60
283277
#283277
Hendrike Louise 'Riek' Wesseling (1914-1995), Glazen Bol (atelier), épreuve d'artiste, handgesigneerde gravure, 25 x 21 cm.
Startbod: € 60
283276
#283276
Anton Heijboer (1924-2005), Vrouw, olieverf op leistenen paneel, 37 x 26 cm.
Startbod: € 150
283161
#283161
Cloisonné vaas, h.31 cm.
Cloisonné vaas, h.31 cm.
Startbod: € 35
284433
#284433
Koop diverse natuurstenen colliers
Startbod: € 45
284440
#284440
Koop divers antiek kristal, etc.
Startbod: € 25
283370
#283370
Anton Heyboer (1924-2005), 4 Vrouwen, gouache, 108 x 78 cm., met achterop de tekst "Liefs van mij als de 5e vrouw, Petra Heyboer", 15-3-2008, Den Ilp 03', Veel plezier met deze 4 vrouwtjes"
Startbod: € 150
284521
#284521
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Marylin in zwart/wit, hand gesigneerde zeefdruk, Epreuve d'artiste met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 93 x 74 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar, zonder glas
Startbod: € 120
284522
#284522
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Portret van Mozart, handgesigneerde zeefdruk, nr.45/50, met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 78 x 56 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar
Startbod: € 120
284525
#284525
Koopje diverse postzegels, Vasarely en Salvador Dali, etc.
Startbod: € 14
284587
#284587
Koopje antiek kinderspeelgoed w.o. Steiff beesten
Startbod: € 35
284562
#284562
Onb.meester, handgekapt marmeren dubbel borstbeeld van Dante met vrouw, h.36 x b.40 x d.26 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 150
284724
#284724
Vintage 4-delig tegeltableau en een met vissen gedecoreerde geëmailleerde schaal
Startbod: € 25
285008
#285008
Rob de Haan (1943), Abstract bloemstilleven, olieverf op doek, 100 x 100 cm.
Startbod: € 240
285011
#285011
Oud glas-in-lood ruit met gebrandschilderd schip, h.110 x b.61 cm.(ruit) met kozijn 134 x 86 cm.
Startbod: € 25
285014
#285014
Antieke metalen haardplaat, 48 x 49 cm. en twee vuurkorven
Startbod: € 75
285015
#285015
Spiegel in antieke rijkbewerkte houten deels goudkleurige lijst, h.183 x b.106 cm.
Startbod: € 550
284549
#284549
Antieke notenhouten 2-deurs pastoorkast rustend op bolpoten, 18e eeuw, h.198 x b.200 x d.86 cm.
Startbod: € 300
283425
#283425
Nicolas Thomkins "La Fontaine" metalen 16-lichts kroonluchter, h.135 cm.
Startbod: € 120
284664
#284664
Adrianus jr. (Janus) van Zeegen (1881-1966), Onderwater scene met koraal en vis op de bodem der zee, gemengde techniek op paneel, 77 x 77 cm.
Startbod: € 240
284820
#284820
Een paar lampen, heruitgave ontwerp Josef Hoffmann, 20e eeuw Vierkant model, gehamerd metaal, de taps toelopende kappen met drie rijen knoppen. Tussen de vier leuningen een reservoir. Op een bolle voet. Gekoppelde elektrische bedrading. H. 56 cm
Startbod: € 120

1 2 3 ... 25 26 27 28 29 ... 40 41 42

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties