Sluiten1249 - 1296 van 1988 resultaten
Geel keramieken lampvoet met blauwe kap, h.80 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 25
Stel blauw/wit aardewerken dekselpotten en een schaal met citroenen op de deksel
Startbod: € 40
Glazen dienblad met houten rand en messing handgrepen, 45 x 45 cm.
Startbod: € 45
Antieke eikenhouten dekenkist, h.64 x b.122 x d.55 cm.
Startbod: € 75
Poef op zwarte poten met Kelim stoffering, h.44 x b.120 x d.52 cm.
Startbod: € 45
Eikenhouten bijzettafel met lade, h.63 x b.80 x d.44 cm.
Startbod: € 30
Oude notenhouten armfauteuil met geruite bekleding
Startbod: € 40
Startbod: € 16
Geslepen spiegel in zwart/goudkleurige lijst, 73 x 63 cm.
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Marien Schouten (1956), abstracte voorstelling, zeefdruk, genummerd 10/75, gedateerd 2000, 53 x 40 cm.
Startbod: € 60
Van Huysum, Bloemstilleven, olieverf op doek, 77 x 64 cm.
Startbod: € 150
Humidor in notenhouten kast, 82 x b.71 x d.58 cm.
Startbod: € 75
Startbod: € 16
Startbod: € 25
Startbod: € 40
Stel eikenhouten consoles met decor van acanthusbladeren
Startbod: € 45
Oude rijkbewerkte lijst (kleine beschadigingen), binnenmaat 35,5 x 23 cm. en buitenmaat 54 x 42 cm.
Startbod: € 25
Naar Henri Matisse, Nu bleu aux pommes, lithografie, 37 x 50 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 25
Antieke eikenhouten armfauteuil met 2 leeuwen met wapenschild bovenop de rugleuning, met beige stoffering met daarop de tekst: 'Non Magni Pondis Ouia Contigit'
Startbod: € 60
Antieke eikenhouten stoel met 2 leeuwen met wapenschild bovenop de rugleuning, met beige stoffering met daarop de tekst: 'Non Magni Pondis Ouia Contigit'
Startbod: € 35
Jan Altink (1885-1976), Bloemstilleven, olieverf op board, 44 x 54 cm., provenance particuliere collectie/Vendu Dickhaut, 2015
Startbod: € 240
Velsen Kennemer Potterij Holland, aardewerken siervaas, het decor is ontworpen door E. Snel en geschilderd door J.G van Vliet, model nr. 46, h.18 cm., dit model is afgebeeld in: Velser aardewerk, Tachtig jaar jong; blz. 11,13,31 en 36
Startbod: € 300
Oude Thonet armstoel met gestoffeerde bekleding
Startbod: € 30
Else Carla (Els) Boone (1943), Lezende vrouw met lamp, aquarel, 60 x 41 cm.
Startbod: € 35
Floris Meijdam, Leerdam, zwart/wit gestreepte glazen siervaas, h.15 x b.22 x d.21 cm.
Startbod: € 60
Hendrike Louise 'Riek' Wesseling (1914-1995), Glazen Bol (atelier), épreuve d'artiste, handgesigneerde gravure, 25 x 21 cm.
Startbod: € 60
Anton Heijboer (1924-2005), Vrouw, olieverf op leistenen paneel, 37 x 26 cm.
Startbod: € 150
Startbod: € 35
Startbod: € 45
Startbod: € 25
Anton Heyboer (1924-2005), 4 Vrouwen, gouache, 108 x 78 cm., met achterop de tekst "Liefs van mij als de 5e vrouw, Petra Heyboer", 15-3-2008, Den Ilp 03', Veel plezier met deze 4 vrouwtjes"
Startbod: € 150
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Marylin in zwart/wit, hand gesigneerde zeefdruk, Epreuve d'artiste met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 93 x 74 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar, zonder glas
Startbod: € 120
Yvaral (Jean Pierre Vasarely (1934-2002)), Portret van Mozart, handgesigneerde zeefdruk, nr.45/50, met persoonlijke boodschap aan Gert Jan Bekenkamp, 78 x 56 cm., provenance : rechtstreeks verkregen van kunstenaar
Startbod: € 120
Koopje diverse postzegels, Vasarely en Salvador Dali, etc.
Startbod: € 14
Koopje antiek kinderspeelgoed w.o. Steiff beesten
Startbod: € 35
Onb.meester, handgekapt marmeren dubbel borstbeeld van Dante met vrouw, h.36 x b.40 x d.26 cm., provenance particuliere collectie Nederland
Startbod: € 150
Vintage 4-delig tegeltableau en een met vissen gedecoreerde geëmailleerde schaal
Startbod: € 25
Rob de Haan (1943), Abstract bloemstilleven, olieverf op doek, 100 x 100 cm.
Startbod: € 240
Oud glas-in-lood ruit met gebrandschilderd schip, h.110 x b.61 cm.(ruit) met kozijn 134 x 86 cm.
Startbod: € 25
Antieke metalen haardplaat, 48 x 49 cm. en twee vuurkorven
Startbod: € 75
Spiegel in antieke rijkbewerkte houten deels goudkleurige lijst, h.183 x b.106 cm.
Startbod: € 550
Antieke notenhouten 2-deurs pastoorkast rustend op bolpoten, 18e eeuw, h.198 x b.200 x d.86 cm.
Startbod: € 300
Nicolas Thomkins "La Fontaine" metalen 16-lichts kroonluchter, h.135 cm.
Startbod: € 120
Adrianus jr. (Janus) van Zeegen (1881-1966), Onderwater scene met koraal en vis op de bodem der zee, gemengde techniek op paneel, 77 x 77 cm.
Startbod: € 240
Een paar lampen, heruitgave ontwerp Josef Hoffmann, 20e eeuw
Vierkant model, gehamerd metaal, de taps toelopende kappen met drie rijen knoppen. Tussen de vier leuningen een reservoir. Op een bolle voet. Gekoppelde elektrische bedrading. H. 56 cm
Startbod: € 120