Sluiten1153 - 1200 van 1333 resultaten
2e Gehalte zilveren komfoortje, A.Presburg en zoon, Haarlem 1944, zilvergewicht 206 gram
€ 200
Van Kempen, afsluitbaar 2e gehalte zilveren theekist, 247 gram
€ 300
Zes 2e gehalte zilveren dessertlepels, Utrecht, jaarletter 1904 en 1925, 146 gram
€ 160
Met geel/paarskleurige riviergezichten beschilderde Frans porseleinen snuifdoos, Samson, 19e eeuw, h.6 x b.7.8 x d.6.9 cm.
€ 120
€ 800
Briljant geslepen diamant, 0.16 ct., SI1, J, met diamant rapport van het International Gemological Institute Antwerpen
€ 75
Oud Europees geslepen diamant, 0.21 ct., SI1, H, met diamant rapport van het International Gemological Institute Antwerpen
€ 75
14 Kt. gouden herenzegelring bezet met zwarte onyx, diam.20 mm., 7,2 gram
€ 340
€ 50
Theodorus van Oorschot (1910-1989), Stilleven met fruit, olieverf op doek, 100 x 70 cm.
€ 220
4 Ingelijste Nederlandse bankbiljetten : 10 gulden 1939, 10 gulden 1940, 100 gulden 1941 en 25 gulden 1943
€ 50
€ 70
Spaanse 2e gehalte zilveren sculptuur van een vogel, h.34 cm., 186 gram
€ 220
2 Opengewerkte BWG schalen met engelen decoraties, (1 schaal defect aan rand) 641 gram
€ 550
1e Gehalte zilveren Jugendstil-stijl fotolijst, 23 x 14 cm.
€ 140
€ 240
14 Kt. gouden filigrain broche, 3,5 gram en een kraal bezet met 14 kt. gouden monturen
€ 200
Antieke kristallen odeurflacon met opengewerkt 20 kt. gouden band met 2 porseleinen ovale plaquettes met decoratie van vogels en goudkleurige dop, h.10 cm.
€ 400
Antieke kristallen platte odeurflacon met BWG kraag en kroonvormige dop, 2e helft 19e eeuw, h.13 cm.
€ 850
€ 45
Antiek kristallen odeurflacon met aan binnenzijde opengewerke zilveren bloemdecoratie in origineel foudraal, 19e eeuw
€ 150
Gepolychromeerde met bloemen en personen gedecoreerde Chinees porseleinen cachepot (Defect aan zijkant)
€ 50
collectie van plm. 90 exlibris / kleingrafiek, thema: literatuur / schrijvers (met een C). Plm. 20 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd, opgeplakt. Afgebeeld o.a. Camus, Capek, Concience, Carmiggelt, Christie, Claes, Couperus. Werk van o.a. Horanek, Sos, Tilmans, Pauwels, Spronk, Mariman, Kacirek, Kvartelny, Juergens.
€ 40
Ott, H., plm. 150 exlibris, 6 diepdrukken, rest hoogdruk. deels gesigneerd, opgeplakt. Voor eigenaars A t/m K.
€ 25
Paalasmaa, H., plm. 300 exlibris, zeefdrukken, Opus 1 t/m 175, opgeplakt, deels gemonogrammeerd / gesigneerd. Bevat exlibris is verschillende uitvoeringen
€ 25
collectie van plm. 49 exlibris, thema: dramatische kunsten / toneel. Diepdrukken, opgeplakt, 36 x gesigneerd. Werk van o.a. De Koster, Humblet, Hlavaty, Fleissig, Van Damme, Casalino, Bugan, Blokhuie, Op de Beek
€ 60
collectie van plm. 75 exlibris, thema: literatuur, o.a. detectives. Hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd. Opgeplakt.
€ 30
Baeyens, M., exlibris voor Luc van de Briele, plm. 70 stuks (restoplage), CGD, opus 519, 2006, genummerd en gesigneerd, 'geschiedenis van de Nederlandse literatuur'.
Braspenninckx, W., exlibris voor Van den Briele, plm. 40 stuks (restoplage), S/4, 1987, calligrafie.
Braspenninckx, W., exlibris voor Van den Briele, opus 195, CGD, 25 stuks (restoplage), abstract met pen
€ 25
cinybulk, V., exlibris voor L. van den Briele, litho, gesigneerd, 1981, plm. 100 stuks (restoplage), 'Soldaat Schwejk'
Horanek, J., exlibris voor L. van den Briele, S/3, 1981, gesigneerd, plm. 95 stuks (restoplage)
€ 30
Budzinski, R., 10 exlibris (9 x C3, 1 x cliché), 2 x gesigneerd, deels opgeplakt. Voor o.a. Hradecny, Drobner, Heeren, Stern, Vogel.
€ 75
Budzinski, R., 10 exlibris, (9x C3, 1 x cliche), 1 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor o.a. Stern, Vogel, Kraus, Netter, Heeren.
€ 75
Amadeus-Dier, E., 10 exlibris, C3, niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). O.a. voor Schwarz, Vogel, Schlossberger, Boeck, Frigerio.
€ 75
Fingesten, M., 4 exlibris, C3, 2 x gesigneerd. Deels opgeplakt geweest. Gemaakt voor: Gheri, Mantero, Strens, Felsing
€ 110
Fingesten, M., 4 exlibris, C3, 2 x gesigneerd. Deels opgeplakt geweest. Gemaakt voor: Senger, Van der Kuylen, Raimondo, Mantero
€ 110
collectie van plm. 110 exlibris gemaakt door kunstenaars uit Spanje, Frankrijk, Italië. Deels diepdruk, deels hoogdruk. Deels gesigneerd / opgeplakt. Bevat werk van o.a. Le Campion, Bertrand, Burzi, Casals y Vernis, Formina, Pere Pons, Henault, Triado, Pecoraro, Tuccelli, Baldinelli, Toegevoegd: brochure over Eduardo Dias Ferreira, werklijst Valentin le Campion, map met 29 bladen (XII congresso Internazionale dell ex libris Como 1968).
€ 60
collectie van plm. 200 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door kunstenaars uit Noorwegen / Zweden / Denemarken. diverse technieken, deels gesigneerd, deels opgeplakt. Toegevoegd: publicatie over Per Christensen, en publicatie nav exlibris-congres 1972 in Helsingor (met originele grafiek).
€ 60
Steenvoorden, A., plm. 50 exlibris / kleingrafiek, C3, deels grotere formaten, gesigneerd, deels opgeplakt
€ 100
medische exlibris, 4 uitgaven op het gebied van medische exlibris
1) 'danske dyrlaege exlibris',
2)'Exlibris fuer Aertzte',
3)'exlibris medicinae',
4) 'het exlibris der Nerderlandse medici'.
€ 40
Reinhold, R., plm. 45 exlibris / kleingrafiek, X2 (deels ingekleurd). Deels gesigneerd, opgeplakt. Bevat enkele doubletten.
€ 30
Zuev, V. exlibris voor Miets en Wout Meulemans, 'japanse serie', MT, plm. 30 stuks (restoplage), plus 10 exlibris door Zuev, bevat enkele doubletten. Akkes genummerd en gesigneerd, enkele opgeplakt
€ 120
Orlik, E., exlibris voor Paul Bacher, ets, niet gesigneerd, opgeplakt geweest
€ 45
Andriessen, C., exlibris voor Meulemans, X3/3, beelddragers plus afdrukken
€ 14
Battermann, J., exlibris voor Meulemans, X2/X3, beelddragers plus afdruk
€ 12
exlibris - literatuur, collectie van plm. 60 uitgaven op het gebied van het exlibris / de kleingrafiek. O.a.'Der Frankische Kuenstler Herbert Stefan Ott', 'Aufbruch in die Moderne, das Exlibris um 1900', 'Dansk Exlibris Selskab 1941 - 2001', 'Mensch und Buch im Spiegel des Exlibris', 'Richard Wagner im Exlibris', 'Exlibrisd Genovesi', '50 Anniversario 1938 - 1988 Gabriele d'Annunzio'
€ 40
exlibris - literatuur, collectie van plm. 50 uitgaven op het gebied van het exlibris / grafiek. O.a. catalogi, thematisch, etc. O.a."Hans Thoma, sein Exlibriswerk', 'Dansk Exlibris Selskab 1941 - 1991', 'Erotica - exlibrismuseum', 'exlibris-bibliographie - Klaus Witte, band 2 en 2,', 'het maconniek exlibris - Hanrath' - niet perfect, 'Albert Saner -', 'Max Pechstein und die Expressionisten', 'a treasury of bookplates'from the renaissance to the present'.
€ 40
Herman Brood (1946 – 2001), handgemaakt tapijt van Nieuw–Zeelandwol, nummer EA, geautoriseerd door erven Herman Brood, 210 x 210 cm., inclusief certificaat van echtheid
€ 700
Yinkun, “Mannetje”, witte hoogglans polyester sculptuur, h.60 cm., gesigneerd en gedateerd aan onderkant, 2006, oplage 4/5, provenance particuliere collectie
€ 700
Lita Cabellut (1961), Abstract, ongesign., olieverf op doek, 110 x 140 cm., gesigneerd en gedateerd op achterzijde 1990, provenance particuliere collectie/rechtstreeks verworven van kunstenaar
€ 1.900