Sluiten1057 - 1104 van 1577 resultaten
Baccarat kristallen odeurflacon met sulfide voorstelling van Koningin Victoria en zilveren schroefdop, Frans gekeurd ca.1830, h.6,9 cm.
€ 100
Antieke ovale met bloemen gegraveerde odeurflacon met gouden monturen en dop, Holland gekeurd, 2e helft 19e eeuw, h.10,2 cm.
€ 260
Koop van 3 kristallen met gouden odeurflacons, 19e eeuw, h.11, 11 en 9,5 cm.
€ 500
Antieke geëtste druppelvormige kristallen odeurflacon met gouden monturen en dop, Holland, 19e eeuw, h.9 x b.4,5 cm.
€ 400
Antieke rood met roze overlay kristallen odeurflacons, Frankrijk 19e eeuw, h.10,7 cm., rode deurflacon met zilveren dop, Nederlands, 19e eeuw en een gele met paard gegraveerde odeurflacon met zilveren dop, Nederland, 19e eeuw
€ 200
Staffordshire emaille odeurflacon met landschappen op lichtblauwe ondergrond met vogel als dop, ca.1765
€ 600
2 Kristallen met gouden platte odeurflacons, 19e eeuw, L.13 cm.
€ 950
Antiek met goud en schildpad afgewerkte Vernis Martin dubbele odeurflaconhouder, ca.1760, h.14,5 cm.
€ 500
3 Franse miniatuur odeurflacons, h.4, h.3.5 en h.3 cm.
€ 200
Antieke kristallen cilindervormige odeurflacon met 14 kt. gouden omranding en dop, Nederland, ca.1880, h.8,7 cm.
€ 240
3 Kristallen met gouden odeurflacons met gouden dop, 19e eeuw, h.11, 10 en 7 cm.
€ 550
Antieke kristallen odeurflacon met sulfide afbeelding van J.C.J. van Speyk, midden 19e eeuw met scharnierend verguld zilveren montuur, gekeurd met zwaardje, Nederlands, h.8 cm.
€ 100
Vergulde metalen snuifdoos met 2 blauwe patronen op deksel ovale miniatuur van een Rococo dame, Frankrijk, begin 19e eeuw, h.6,7 x b.6.7 x d.2,7 cm.
€ 110
3 Antieke paarskleurige kristallen odeurflacons afgedekt met 2e gehalte zilveren dop, 19e eeuw, h.12, 13,5 en 9 cm.
€ 190
Koop van biscuit odeurflacons met voorstelling van bustes en vrouwen, 19e eeuw, ca.h.8 cm.
€ 150
Filigrain zilveren odeurfleshouder, Frankrijk, 19e eeuw, h.5,5 cm en met dame beschilderde emaille deurflacon met verguld zilveren montuur, Frankrijk, 19e eeuw, h.6.5 cm.
€ 380
2 Kristallen met gouden odeurflacons, ca.L.13 cm., 19e eeuw
€ 600
Antieke ornamenteel (pompom) odeurflacon met aan de onderzijde een lakzegelstempel, 18e eeuw, h.6 cm.
€ 320
2 Kristallen met gouden platte odeurflacons, 19e eeuw, h.14 en 12 cm.
€ 600
3 Kristallen met gouden odeurflacons, 19e eeuw, h.8, 10 en 8 cm.
€ 550
Rijkbewerkt vuurvergulde bronzen Louis XVI-stijl foudraal met inhoud met goud gedecoreerde kristallen odeurflacon met vergulde dop, ca. 1850, h.11 cm.
€ 320
Koop van 3 kristallen met gouden odeurflacons w.o. 1 afgezet met malachiet dop en 1 met gravering van gezicht, 19e eeuw, h.10, 9,5 en 9 cm.
€ 700
3 Porseleinen puntvormige odeurflacons met divers beschilderingen (1 gerestaureerd), 19e eeuw, h.15,5 cm.
€ 120
Antieke kristallen met zilveren afgewerkt odeurflacon met plaquette met Hollandse molen in origineel foudraal, h.9,5 cm.
€ 60
8 Zilveren tiengulden muntstukken en twee 2,5 gulden muntstukken, 249,9 gram
€ 240
15 Zilveren gulden muntstukken, Koningin Juliana, diverse jaren, zilver gewicht 100 gram
€ 100
10 Zilveren gulden muntstukken, Koningin Wilhelmina, jaren'30, zilver gewicht 100 gram
€ 95
€ 240
6 Zilveren 50 gulden muntstukken, Beatrix 1999, zilver gewicht 150 gram
€ 190
10 Zilveren 10 gulden muntstukken, Koningin Beatrix, zilvergewicht 150 gram
€ 140
6 Zilveren 10 gulden muntstukken, Juliana 1948/1973, zilver gewicht 150 gram
€ 140
5 Zilveren 10 gulden muntstukken, Koningin Juliana-Wilhelmina, 1973, zilvergewicht 125 gram
€ 120
Koopje van : rijksdaalder muntstuk, Koning Willem III, rijksdaalder muntstuk Wilhelmina Rijksdaalder, gulden muntstuk en halve gulden muntstuk
€ 95
€ 120
Zilveren provinciale 1 gulden muntstuk, 1701, Gelderland
€ 70
€ 90
2 Zilveren One Ounce American Eagle, proof 0.999, 2002 en 2003
€ 110
8 Zilveren halve gulden muntstukken, Wilhelmina, diverse jaren
€ 70
Koopje 20 zilveren 10 cent muntstukken, Koningin Wilhelmina en 20 halve cent muntstukken, vanaf 1880
€ 50
€ 280
Franklin Mint, een set sterling zilveren miniatuur borden met rekje en certificaat, zilvergewicht: 274 gram
€ 280
Koopje divers pleet afkomstig uit Hotel Hamdorf
€ 30
Koopje van blauw Boheems kristallen vaas, goudgedecoreerde kristallen beker en 2 goudkleurige wandconsoles
€ 40
€ 55
€ 700
Koopje munten in doosjes en originele verpakking
€ 75
€ 200
Koop van diverse mensenleggers, divers pleet bestek en vier 3e gehalte zilveren vorken, 59 gram
€ 65