Taxaties
  Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25 ►
14:02:08

1057 - 1104 van 1577 resultaten
285153
1485
Baccarat kristallen odeurflacon met sulfide voorstelling van Koningin Victoria en zilveren schroefdop, Frans gekeurd ca.1830, h.6,9 cm.
€ 100
285055
1487
Antieke ovale met bloemen gegraveerde odeurflacon met gouden monturen en dop, Holland gekeurd, 2e helft 19e eeuw, h.10,2 cm.
€ 260
284923
1488
Koop van 3 kristallen met gouden odeurflacons, 19e eeuw, h.11, 11 en 9,5 cm.
€ 500
285143
1489
Antieke geëtste druppelvormige kristallen odeurflacon met gouden monturen en dop, Holland, 19e eeuw, h.9 x b.4,5 cm.
€ 400
285115
1490
Antieke rood met roze overlay kristallen odeurflacons, Frankrijk 19e eeuw, h.10,7 cm., rode deurflacon met zilveren dop, Nederlands, 19e eeuw en een gele met paard gegraveerde odeurflacon met zilveren dop, Nederland, 19e eeuw
€ 200
284952
1491
Staffordshire emaille odeurflacon met landschappen op lichtblauwe ondergrond met vogel als dop, ca.1765
€ 600
284912
1492
2 Kristallen met gouden platte odeurflacons, 19e eeuw, L.13 cm.
€ 950
285122
1494
Antiek met goud en schildpad afgewerkte Vernis Martin dubbele odeurflaconhouder, ca.1760, h.14,5 cm.
€ 500
285127
1495
3 Franse miniatuur odeurflacons, h.4, h.3.5 en h.3 cm.
€ 200
285044
1497
Antieke kristallen cilindervormige odeurflacon met 14 kt. gouden omranding en dop, Nederland, ca.1880, h.8,7 cm.
€ 240
284918
1498
3 Kristallen met gouden odeurflacons met gouden dop, 19e eeuw, h.11, 10 en 7 cm.
€ 550
284963
1499
Antieke kristallen odeurflacon met sulfide afbeelding van J.C.J. van Speyk, midden 19e eeuw met scharnierend verguld zilveren montuur, gekeurd met zwaardje, Nederlands, h.8 cm.
€ 100
284955
1500
Vergulde metalen snuifdoos met 2 blauwe patronen op deksel ovale miniatuur van een Rococo dame, Frankrijk, begin 19e eeuw, h.6,7 x b.6.7 x d.2,7 cm.
€ 110
284900
1501
3 Antieke paarskleurige kristallen odeurflacons afgedekt met 2e gehalte zilveren dop, 19e eeuw, h.12, 13,5 en 9 cm.
€ 190
284905
1502
Koop van biscuit odeurflacons met voorstelling van bustes en vrouwen, 19e eeuw, ca.h.8 cm.
€ 150
285149
1503
Filigrain zilveren odeurfleshouder, Frankrijk, 19e eeuw, h.5,5 cm en met dame beschilderde emaille deurflacon met verguld zilveren montuur, Frankrijk, 19e eeuw, h.6.5 cm.
€ 380
284913
1504
2 Kristallen met gouden odeurflacons, ca.L.13 cm., 19e eeuw
€ 600
285129
1505
Antieke ornamenteel (pompom) odeurflacon met aan de onderzijde een lakzegelstempel, 18e eeuw, h.6 cm.
€ 320
284914
1506
2 Kristallen met gouden platte odeurflacons, 19e eeuw, h.14 en 12 cm.
€ 600
284919
1507
3 Kristallen met gouden odeurflacons, 19e eeuw, h.8, 10 en 8 cm.
€ 550
284976
1508
Rijkbewerkt vuurvergulde bronzen Louis XVI-stijl foudraal met inhoud met goud gedecoreerde kristallen odeurflacon met vergulde dop, ca. 1850, h.11 cm.
€ 320
284924
1509
Koop van 3 kristallen met gouden odeurflacons w.o. 1 afgezet met malachiet dop en 1 met gravering van gezicht, 19e eeuw, h.10, 9,5 en 9 cm.
€ 700
284907
1510
3 Porseleinen puntvormige odeurflacons met divers beschilderingen (1 gerestaureerd), 19e eeuw, h.15,5 cm.
€ 120
285140
1511
Antieke kristallen met zilveren afgewerkt odeurflacon met plaquette met Hollandse molen in origineel foudraal, h.9,5 cm.
€ 60
285517
1513
8 Zilveren tiengulden muntstukken en twee 2,5 gulden muntstukken, 249,9 gram
€ 240
280369
1515
15 Zilveren gulden muntstukken, Koningin Juliana, diverse jaren, zilver gewicht 100 gram
€ 100
280372
1516
10 Zilveren gulden muntstukken, Koningin Wilhelmina, jaren'30, zilver gewicht 100 gram
€ 95
284434
1517
Koop van 4 antieke penningen w.o. zilveren
€ 240
280365
1518
6 Zilveren 50 gulden muntstukken, Beatrix 1999, zilver gewicht 150 gram
€ 190
280359
1519
10 Zilveren 10 gulden muntstukken, Koningin Beatrix, zilvergewicht 150 gram
€ 140
280368
1520
6 Zilveren 10 gulden muntstukken, Juliana 1948/1973, zilver gewicht 150 gram
€ 140
280358
1521
5 Zilveren 10 gulden muntstukken, Koningin Juliana-Wilhelmina, 1973, zilvergewicht 125 gram
€ 120
280379
1522
Koopje van : rijksdaalder muntstuk, Koning Willem III, rijksdaalder muntstuk Wilhelmina Rijksdaalder, gulden muntstuk en halve gulden muntstuk
€ 95
280357
1523
€ 120
280373
1524
Zilveren provinciale 1 gulden muntstuk, 1701, Gelderland
€ 70
280378
1525
€ 90
280362
1526
2 Zilveren One Ounce American Eagle, proof 0.999, 2002 en 2003
€ 110
280376
1528
8 Zilveren halve gulden muntstukken, Wilhelmina, diverse jaren
€ 70
280380
1529
Koopje 20 zilveren 10 cent muntstukken, Koningin Wilhelmina en 20 halve cent muntstukken, vanaf 1880
€ 50
280383
1530
Provinciale zilveren rijder, Utrecht 1784
€ 280
286295
1531
Franklin Mint, een set sterling zilveren miniatuur borden met rekje en certificaat, zilvergewicht: 274 gram
€ 280
285520
1532
Koopje divers pleet afkomstig uit Hotel Hamdorf
€ 30
285088
1533
Koopje van blauw Boheems kristallen vaas, goudgedecoreerde kristallen beker en 2 goudkleurige wandconsoles
€ 40
285102
1534
4 Cassettes met divers pleet bestek
€ 55
284886
1535
Koop divers Djokja zilver, etc., 933 gram
€ 700
280389
1536
Koopje munten in doosjes en originele verpakking
€ 75
284892
1538
Koopje divers pleet, zilver, etc.
€ 200
285103
1539
Koop van diverse mensenleggers, divers pleet bestek en vier 3e gehalte zilveren vorken, 59 gram
€ 65

1 2 3 ... 21 22 23 24 25 ... 31 32 33

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties