Sluiten913 - 960 van 1849 resultaten
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris, C3, gesigneerd. Voor Daniel (Kant), naamloos, Daniel (Humboldt), Prokop (Napoleon)
€ 200
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris, C3, gesigneerd. Voor Petz, Premstaller, Daniel, Humplstotter (Bacchus)
€ 200
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris, C3, gesigneerd. Voor Turnovec, Vondracek (Hercules), Jelinek (opgeplakt), Lugano 1978 (Monteverdi)
€ 200
Kulhanek, Oldrich, 3 exlibris, C3, gesigneerd. Voor Sanders (erotisch), Prokop (erotisch), Meulemans (tandarts)
€ 150
Brunovsky, A., exlibris voor Jaroslav Lhynsky C3, 1973, gesigneerd, 90 x 77 mm, opgeplakt
€ 90
Brunovsky, A., exlibris voor Frantisek Pultr, 1974, litho, genummerd en gesigneerd, 135 x 105 mm, opus 30
€ 75
Brunovsky, A., vrije prent, 1990, C3, gesigneerd, 90 x 100 mm, 'to Hanna and Eric'
€ 120
Brunovsky, A., exlibris voor Arnold, Cor, Wout, Miets, C3, 1984, genummerd en gesigneerd, 165 x 115 mm
€ 280
Brunovsky, A., 2 exlibris (Wout Meulemans, 1993, genummerd en gesigneerd, 1993, 'unicorn', 130x100 mm, plus: Miets Meulemans, 1993, genummerd en gesigneerd.
€ 425
€ 425
Ade, M., 20 exlibris, cliché (meer kleurig), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
€ 75
€ 75
Nue, H., 12 exlibris, C2, genummerd en gesigneerd.
€ 20
collectie van plm. 75 exlibris / kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt / erotiek. Hoogdruk , vlakdruk. deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Kuehn, Jicha, Kolbe, Coppa, Brunello, Oliviera, Constantini, Morvan.
€ 110
Vadasz, E., 8 exlibris / kleingrafiek, C3 - alle ingekleurd, gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor Van Wees, V.d. Kuylen (pinguins), Vadasz E (4 x ), Diamond, Lustig Lili
€ 100
Orlik, E., exlibris voor S.A., litho, niet gesigneerd, opgeplakt
€ 70
Orlik, E., exlibris voor Dr. Fr. Rosenthal, litho, niet gesigneerd, opgeplakt geweest
€ 80
Fingesten, M., 4 exlibris, C3, 2 x gesigneerd. Deels opgeplakt geweest. Gemaakt voor: G.M., Leicht, Boucher, Art-Kraft
€ 110
Brunovsky, A., exlibris Josef Dobiasovsky, litho, genummerd en gesigneerd, 145 x 110 mm.
€ 130
Vogeler, H., exlibris Olga Barbara Lorenz - Meyer, heliogravure, 1906, niet gesigneerd
€ 100
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, met remarque, deels opgeplakt (geweest), 9 x gesigneerd. O.a. voor: Balinth, Koesters, Rasim, Wimmer, Vogel, Graf, Graeber, Borkmann, Hoefling
€ 100
'Heinrich Vogeler, das Graphische Werk', Hans-Hermann Rief, Worpsweder Verlag, 1983, hardcover, veel afbeeldingen, Duits
€ 20
Pilecek, J., 4 etsen (gesigneerd) in: "Zlaty kolovrat", Karel J. Erben, Lyra Pragensis 1980, softcover, tekst in Tsjechisch, no B81/200. Iets bevuild.
€ 75
Born, A., 7 boeken / brochures over / geïllustreerd door Born. O.a.'O Slonovi', met handtekening en tekening door Born, 1989, 'Adolf Born', Jaroslav Malina, Edice Osobnosti, gesigneerd door Born, 1996, ' O Slonovi', Albatros Praha, gesigneerd door Born met kleinen tekening (liggende kat), Pekelna Trida', 'Adolf Born', Odeon , gesigneerd door Born, met kleine tekening (zelfportret?). 'Sisa Kysela', gesigneerd door Born, met kleine tekening (liggende kat) Veel (kleuren)illustraties
€ 60
'catalogue of British and American bookplates', Frank Bequest, 1903 / 1904, 2 delen, hardcover. Met originele grafiek. Met enkele potloodaantekeningen. Banden niet perfect.
€ 45
Jakubowski, plm. 250 exlibris, in 5 mappen (1985, 2003, 1988, 2006,1988), C2, gesigneerd, opgeplakt
€ 90
Juergens, H., 50 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, + 8 afdrukken van een exlibris van Juergens voor Meulemans (oplage), C3, (Hommage a Marquis de Bayros)
€ 190
Jakovenko, J., 50 exlibris, C3C5C7, genummerd en gesigneerd (o.a. voor Polderman, Pavlova, Pestalozzi, Willemsen, Vermes, Sliep, Deurinck, Vertongen, Beumont, Walaard, Natalia Jakovenko)
€ 320
Pilecek, J., 55 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd, o.a. voor Zizkovska, Pavlik, Palmirani, Horacek, Labuhn, Loubal, Matous, Rubas)
€ 475
Kmieliauskas, A., 3 exlibris op naam van Meulemans, MT, gesigneerd. Het betreft restoplagen, 20 stuks + 15 stuks + 15 stuks. Toegevoegd: 4 exlibris door Lmieliauskas op naam van anderen. Plus: 'Lietuviu Exlibrisas', Vilnius 1991, hardcover, met veel afbeeldingen, 247 pag.
€ 120
'Graphia Bulletin', ingebonden jaargangen 1958 t/m 1978, deels met goud-afwerking en leeslint.
€ 40
plm. 150 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door kunstenaars uit Estland / Letland / Litouwen / Finland, deels gesigneerd, deels opgeplakt. Verschillende technieken, ook diepdruk. Toegevoegd: werklijst V. Jakstas en plm. 20 exlibris op naam van Meulemans, gemaakt door G. Didelyte. Enekel kunstnaars: Kmieliauskas, Okas, Cepauskas, Chernetsova.
€ 55
Gaudaen, G., 90 exlibris / kleingrafiek, (82 x X2, 7 x C2), deels gesigneerd, opgeplakt
€ 60
collectie van plm. exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Russische / Oekraïnse kunstenaars (plm. 35 diepdruk (o.a. Mishin, Goezeniuk, Ivanov, Hrapov, Parastyuk)en 30 hoogdruk (vooral Kalaschnikov), deels gesigneerd, deels opgeplakt. Bevat een aantal doubletten.
€ 100
Zwiers, W., plm. 65 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, grotendeels gesigneerd. Deels opgeplakt (geweest).
€ 40
Bugan, Z., 65 exlibris /kleingrafiek, C3C5, genummerd en gesigneerd, deels in passe-partouts.
€ 180
Damme, F.-I. van, 75 exlibris, X2, deels gesigneerd, opgeplakt. Deels erotisch / vrouwelijk naakt.
€ 100
Simon, P., plm. 60 exlibris / kleingrafiek, X2 / C3 (deels ingekleurd), opgeplakt, deels gesigneerd. Met werklijst
€ 25
Damme, F.-I. van, 56 exlibris, C2, gesigneerd, opgeplakt. Deels erotisch / vrouwelijk naakt.
€ 220
Zwiers, W., plm. 100 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, grotendeels gesigneerd.
€ 60
Kotrba, E., plm. 140 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, deels gesigneerd. Opgeplakt. Veel vrouwelijk naakt en paarden
€ 45
Dudek, J., 43 exlibris, C3C5, gesigneerd, opgeplakt
€ 160
Werner, J., plm. 50 exlibris op naam van Meulemans (oplagen, 20 x 'Fuchs', 4 x 'kiezen', 11 x 'trechter', 3 x 'Nachtschade', 9 x 'Flaschen', 5 x pf), C3/col, genummerd en gesigneerd
€ 220
Tolli, V., plm. 50 exlibris / kleingrafiek, C3 (deels col), deels gesigneerd.
€ 55
Jakovenko, J., 50 exlibris, C3C4C5, genummerd en gesigneerd (o.a. voor Vogelvanger, Soudlenkov, Polderman, Wijmeersch, Kudo, De Haas, Bujdak, Renigini, Aarsen)
€ 280
collectie van plm. 110 exlibris, thema: 'tandarts', plm. 100 x hoogdruk / vlakdruk, rest diepdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door oa. Severin, Britze, Kulhanek. Toegevoegd: 'das Exlibris des Zahnarztes', Norbert Nechwatal, Quintessens Verlag, hardcover, veel afbeeldingen
€ 200
K. Kalynovich, 2 exl. voor Meulemans ('Hieronymus Tree', 'admirer of Holbein'), C3C5, genummerd en gesigneerd, in totaal plm. 15 stuks (restoplagen)
€ 140
Nik-Dad, P., exl. voor Meulemans, C3, genummerd en gesigneerd, 10 stuks (restoplage)
€ 50