Sluiten49 - 96 van 1881 resultaten
map met 12 exlibris / kleingrafiek, gemaakt op naam van Julius Opitz. Kunstenaars o.a. Bastanier, Gruenewald, M.E. Philipp, E. Winkler, Kotrba, Rueter
Startbod: € 8
'Taschenbuch fuer Ex Libris Sammler', 1e Jahrgang, Prof. Dr. Albert Schramm, Wilhelm Goldmann Verlag Leipzig, 1924. In leer gebonden. Met o.a. ets van E. Gruener, ets van Walter Buhe, litho van Steiner Prag, gracure van Kolb. Band iets beschadigd.
Startbod: € 40
Suchanek, V., 4 meerkleurenlitho's in: Guillaume Apollinaire, Pasmo, Lyra Pragensis 1982, gebrocheerd, tekst in Tsjechisch. Beperkte oplage.
Startbod: € 30
Bayros, F.v., in: 'Miniaturen', Johann Pilz, uitgave met 8 door Bayros gemaakte kleueren-illustraties en boekversiering, Ed. Strache, Wenen, 1918. Band wat beschadigd.
Startbod: € 25
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, opgeplakt / in passe-partout, 4 x gesigneerd. Gemaakt voor: E.S., Laroche, Van der Kuylen, Keppich
Startbod: € 100
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, (3 x C3, 1 x litho) opgeplakt / in passe-partout, 4 x gesigneerd. Gemaakt voor: F.S., G.M. (erotisch), Mantero, G.R.
Startbod: € 120
Brunovsky, A., exlibris voor Arnold, Cor, Wout, Pim. C3, 165 x 115 mm., 1993. Genummerd en gesigneerd.
Startbod: € 110
collectie van plm. 150 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door kunstenaars uit Tsjechië / Slowakije, hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Bouda, Benes, Mezl, Houra, Lacogova, Marik, Horanek, Hlinovsky, Kaiser, Lukavsky, etc.
Startbod: € 40
Kalynovich, K, 4 exlibris voor Meulemans (4 jaargetijden), C3, genummerd en gesigneerd, restoplagen, in totaal plm. 30 stuks
Startbod: € 75
Tikhonova, A., exlibri voor Miets Meulemans (plm. 15 x, restoplage), genummerd en gesigneerd, 2006, MT, 'Hen and Cock'. Plus 8 door Tikhonova gemaakte exlibris op naam van anderen, diepdrukken, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 40
collectie van plm. 85 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door kunstenaars uit Tsjechië / Slowakije. (65 x diepdruk, 20 x hoogdruk). Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Ven, Kisza, Sechtlova, Demel, Capova, Augustovic, Kanp, Felix, Bednarik, Oravec. Bevat een aantal doubletten.
Startbod: € 100
collectie van plm. 60 exlibris / kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt / erotiek. Diepdruk , vlakdruk. deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Kvartelny, Nesterchuk, Ven, Vereschagin, Velikov, Schroth, Vutova, Polacovic, Dufour, De Vries, Rovegno, Nik Dad, Pauwels.
Startbod: € 100
Fingesten, M., 1 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd. Opgeplakt. Gemaakt voor: G.M. (groot formaat, 255 x 130 mm). Ex Eroticis. Papier met klein scheurtje (buiten de afbeelding)
Startbod: € 70
collectie van 50 exlibris, diepdrukken (C2, C3 etc.), gemaakt door kunstenaars uit Spanje, Portugal, Italië,Frankrijk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. Arrigoni, Guida, Gozzo, Missieri, Jamar, Tonelli, Botella, Ferreira, Ortiz,mAlpressa, Henault, Osiander, Bombino, Rovegno.
Startbod: € 110
collectie van 150 exlibris, hoogdrukken / vlakdrukken, gemaakt door kunstenaars uit Spanje, Portugal, Italië,Frankrijk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. Divi, Leboroni, Ballarate, Zetti, Wolf.
Startbod: € 55
Ranzoni. H., 24 exlibris / kleingrafiek, C2, deels gesigneerd, in pass-partout. O.a. voor Pucharski, Humplstotter, Rechinger, Reisinger, Schindler, Pijnenborgh
Startbod: € 60
collectie van 50 exlibris, thema: 'muziek', diepdrukken, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. gemaakt door Pauwels, Volkamer, Jakubovski, Melan, Cox, Kamper, Timochenko, Bekker, Hlavaty, Mariman, Gozzo, Spronk, Sechtlova.
Startbod: € 100
collectie van plm. 100 exlibris / kleingrafiek,thema: 'literatuur / mythologie', hoogdruk / vlakdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd. Afgebeeld o.a. Hamlet, Lady Godiva, Reynaert, de 4 Heemskinderen, Kafka, Leda, Erasmus, Vondel, Kipling, Uilenspiegel, Pan, Paris, Tsjechov.
Startbod: € 60
Baeyens, M., pf's voor Meulemans, 14 verschillende, plm. 200 stuks in totaal, zeefdrukken, gesigneerd
Startbod: € 40
Reinhold, R., plm. 190 exlibris en kleingrafiek (enkele doubletten), X1/X2, deels ingekleurd, deels gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 60
Brunovsky, A., exlibris Mies Meulemans, 1993, C3, genummerd en gesigneerd, 130 x 100 mm,
Startbod: € 110
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Kalt Schmitz, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 100
Brunovsky, A., 3 exlibris (Goetz (in pass-partout), Miets Meulemans, Wout Meulemans), C3, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 150
Snelders, A., plm. 40 exlibris, (40 x C3, 1 x X3, 1 x MT), 33 x gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 45
Liebermann, M., exlibris Karl Michaelis, 1910, cliché, opgeplakt, niet gesigneerd
Startbod: € 60
Schuitema, P., exlibris voor C. Chevalier, fotomontage in kleur
Startbod: € 25
Sherborn, C.W., 3 exlibris, 2 x C2, 1 x cliche, niet gesigneerd. Voor Samuels, Brocklebank, Prescott
Startbod: € 40
Wenig, B., plm. 65 exlibris, cliché, niet gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 100
Feszt, L., 21 exlibris, C3/C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Wszkoczil, Vermes, Nishitoba, Szanka, Ilyes, Hosslu
Startbod: € 40
Yserinkhuysen, F., 29 exlibris / kleingrafiek, C3 / C4, enkele doubletten, gesigneerd. Deels wat verbruind.
Startbod: € 40
Blokhuis, H., 24 exlibris, X3 (meerkleuren), gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 20
Bilek, F. en Beran, J, 32 exlibris, X2, deels gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 25
collectie van 25 exlibris met Oosterse motieven, verschillende technieken (ook diepdruk), opgeplakt, deels gesigneerd. Gemaakt door o.a. E. Peter, Kalaschnikov, Gelio, Cinybulk, De Koster, Rusek, Gardeta, Scmidt.
Startbod: € 25
Bloechlinger, A., 37 exlibris / kleingrafiek, litho (vaak meerkleuren), deels gesigneerd, deels opgeplakt. Bevat enkele doubletten. O.a. voor Schirmer, Mettler, Kurer, Vogt, Keller, Bersinger, Kern.
Startbod: € 45
Vlaanderen, A., 39 exlibris, cliché, deels opgeplakt, niet gesigneerd.
Startbod: € 25
collectie van 50 exlibris / kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt / erotiek, diepdrukken (C2, C3 etc.). Deels genummerd en gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt door o.a. Pauwels, Jakubowski, Stettner, Jacobs,Hampl, Kabrt, Ivanov, V. Vereschagin, Dudek, Jakstas, Okas, Schmidt, Balon, Juergens.
Startbod: € 100
Philipp, M.E., 29 exlibris / kleingrafiek, bijna alle C3, (15 x gesigneerd, 14 x niet gesigneerd), deels opgeplakt geweest. O.a. voor Philipp, Heitz, Hofmann, Schulthes, Ehrhrardt, Kruse, Obratil, Mayer, Hradecny, Tropp, Haupt, Stoetzner, Staadt, Bloechlinger, Musch,
Startbod: € 200
Mueller, K., plm. 35 exlibris / kleingrafiek, litho, opgeplakt, deels gesigneerd
Startbod: € 25
Pankok, B., 3 exlibris, diepdruk (C3), opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. Voor Oberaschpach, Eherenberg, Mohr.
Startbod: € 75
Naegele, Reinhold, exlibris voor dr. Willy Tropp, C3, 60 x 80 mm., gesigneerd. (Boekenkast met figuren, maskers, schedel etc.).
Startbod: € 140
Naegele, Reinhold, exlibris voor dr. Willy Tropp, 1921, C3, 103 x 71 mm., gesigneerd. (WT, man en vrouw, opengeslagen boek etc.). Op dun papier.
Startbod: € 150
Vadasz, E., 8 exlibris kleingrafiek, C3, alle gesigneerd, deels opgeplakt geweest. Voor Ans vd Kuylen (253), Elisabeth, Vajda, verhuisbericht, vakantieaankondiging, Freimann, Wim vd Kuylen (1936)
Startbod: € 75
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 3 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Mantero (2 verschillende), Lombardo (2 verschillende, latere drukken)
Startbod: € 110
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 3 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Dr Leicht (papier wat gevlekt), Mantero, Botta, Lenze
Startbod: € 110
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: G.M (ex eroticis), Botta, Pallay, Mantero
Startbod: € 110
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, (2 x C3, 2 x litho), 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Lustig, Sana, G.M. (latere druk), Irene Andrews (latere druk)
Startbod: € 110
Brunovsky, A., exlibris voor Miets Meulemans, C3, genummerd en gesigneerd, 1993, 130 x 100 mm, (o.a. vrouwenhoofd, boot)
Startbod: € 90
Startbod: € 90