Taxaties
17:03:25

49 - 96 van 1881 resultaten
261083
1084
map met 12 exlibris / kleingrafiek, gemaakt op naam van Julius Opitz. Kunstenaars o.a. Bastanier, Gruenewald, M.E. Philipp, E. Winkler, Kotrba, Rueter
Startbod: € 8
261491
1085
'Taschenbuch fuer Ex Libris Sammler', 1e Jahrgang, Prof. Dr. Albert Schramm, Wilhelm Goldmann Verlag Leipzig, 1924. In leer gebonden. Met o.a. ets van E. Gruener, ets van Walter Buhe, litho van Steiner Prag, gracure van Kolb. Band iets beschadigd.
Startbod: € 40
261489
1086
Suchanek, V., 4 meerkleurenlitho's in: Guillaume Apollinaire, Pasmo, Lyra Pragensis 1982, gebrocheerd, tekst in Tsjechisch. Beperkte oplage.
Startbod: € 30
261487
1087
Bayros, F.v., in: 'Miniaturen', Johann Pilz, uitgave met 8 door Bayros gemaakte kleueren-illustraties en boekversiering, Ed. Strache, Wenen, 1918. Band wat beschadigd.
Startbod: € 25
261333
1088
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, opgeplakt / in passe-partout, 4 x gesigneerd. Gemaakt voor: E.S., Laroche, Van der Kuylen, Keppich
Startbod: € 100
261340
1089
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, (3 x C3, 1 x litho) opgeplakt / in passe-partout, 4 x gesigneerd. Gemaakt voor: F.S., G.M. (erotisch), Mantero, G.R.
Startbod: € 120
261458
1090
Brunovsky, A., exlibris voor Arnold, Cor, Wout, Pim. C3, 165 x 115 mm., 1993. Genummerd en gesigneerd.
Startbod: € 110
260982
1091
collectie van plm. 150 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door kunstenaars uit Tsjechië / Slowakije, hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Bouda, Benes, Mezl, Houra, Lacogova, Marik, Horanek, Hlinovsky, Kaiser, Lukavsky, etc.
Startbod: € 40
261559
1092
Kalynovich, K, 4 exlibris voor Meulemans (4 jaargetijden), C3, genummerd en gesigneerd, restoplagen, in totaal plm. 30 stuks
Startbod: € 75
261471
1093
Tikhonova, A., exlibri voor Miets Meulemans (plm. 15 x, restoplage), genummerd en gesigneerd, 2006, MT, 'Hen and Cock'. Plus 8 door Tikhonova gemaakte exlibris op naam van anderen, diepdrukken, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 40
260984
1094
collectie van plm. 85 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door kunstenaars uit Tsjechië / Slowakije. (65 x diepdruk, 20 x hoogdruk). Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Ven, Kisza, Sechtlova, Demel, Capova, Augustovic, Kanp, Felix, Bednarik, Oravec. Bevat een aantal doubletten.
Startbod: € 100
261111
1095
collectie van plm. 60 exlibris / kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt / erotiek. Diepdruk , vlakdruk. deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Kvartelny, Nesterchuk, Ven, Vereschagin, Velikov, Schroth, Vutova, Polacovic, Dufour, De Vries, Rovegno, Nik Dad, Pauwels.
Startbod: € 100
261361
1096
Fingesten, M., 1 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd. Opgeplakt. Gemaakt voor: G.M. (groot formaat, 255 x 130 mm). Ex Eroticis. Papier met klein scheurtje (buiten de afbeelding)
Startbod: € 70
260847
1097
collectie van 50 exlibris, diepdrukken (C2, C3 etc.), gemaakt door kunstenaars uit Spanje, Portugal, Italië,Frankrijk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. Arrigoni, Guida, Gozzo, Missieri, Jamar, Tonelli, Botella, Ferreira, Ortiz,mAlpressa, Henault, Osiander, Bombino, Rovegno.
Startbod: € 110
260848
1098
collectie van 150 exlibris, hoogdrukken / vlakdrukken, gemaakt door kunstenaars uit Spanje, Portugal, Italië,Frankrijk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. Divi, Leboroni, Ballarate, Zetti, Wolf.
Startbod: € 55
260726
1099
Ranzoni. H., 24 exlibris / kleingrafiek, C2, deels gesigneerd, in pass-partout. O.a. voor Pucharski, Humplstotter, Rechinger, Reisinger, Schindler, Pijnenborgh
Startbod: € 60
260719
1100
collectie van 50 exlibris, thema: 'muziek', diepdrukken, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. gemaakt door Pauwels, Volkamer, Jakubovski, Melan, Cox, Kamper, Timochenko, Bekker, Hlavaty, Mariman, Gozzo, Spronk, Sechtlova.
Startbod: € 100
260717
1101
collectie van plm. 100 exlibris / kleingrafiek,thema: 'literatuur / mythologie', hoogdruk / vlakdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd. Afgebeeld o.a. Hamlet, Lady Godiva, Reynaert, de 4 Heemskinderen, Kafka, Leda, Erasmus, Vondel, Kipling, Uilenspiegel, Pan, Paris, Tsjechov.
Startbod: € 60
260008
#260008
Baeyens, M., pf's voor Meulemans, 14 verschillende, plm. 200 stuks in totaal, zeefdrukken, gesigneerd
Startbod: € 40
260049
#260049
Reinhold, R., plm. 190 exlibris en kleingrafiek (enkele doubletten), X1/X2, deels ingekleurd, deels gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 60
260056
#260056
Brunovsky, A., exlibris Mies Meulemans, 1993, C3, genummerd en gesigneerd, 130 x 100 mm,
Startbod: € 110
260349
#260349
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Kalt Schmitz, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 100
260360
#260360
Brunovsky, A., 3 exlibris (Goetz (in pass-partout), Miets Meulemans, Wout Meulemans), C3, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 150
260388
#260388
Snelders, A., plm. 40 exlibris, (40 x C3, 1 x X3, 1 x MT), 33 x gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 45
260536
#260536
Liebermann, M., exlibris Karl Michaelis, 1910, cliché, opgeplakt, niet gesigneerd
Startbod: € 60
260566
#260566
Schuitema, P., exlibris voor C. Chevalier, fotomontage in kleur
Startbod: € 25
260636
#260636
Sherborn, C.W., 3 exlibris, 2 x C2, 1 x cliche, niet gesigneerd. Voor Samuels, Brocklebank, Prescott
Startbod: € 40
260677
#260677
Wenig, B., plm. 65 exlibris, cliché, niet gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 100
260850
#260850
Feszt, L., 21 exlibris, C3/C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Wszkoczil, Vermes, Nishitoba, Szanka, Ilyes, Hosslu
Startbod: € 40
260853
#260853
Yserinkhuysen, F., 29 exlibris / kleingrafiek, C3 / C4, enkele doubletten, gesigneerd. Deels wat verbruind.
Startbod: € 40
260856
#260856
Blokhuis, H., 24 exlibris, X3 (meerkleuren), gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 20
260859
#260859
Bilek, F. en Beran, J, 32 exlibris, X2, deels gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 25
260860
#260860
collectie van 25 exlibris met Oosterse motieven, verschillende technieken (ook diepdruk), opgeplakt, deels gesigneerd. Gemaakt door o.a. E. Peter, Kalaschnikov, Gelio, Cinybulk, De Koster, Rusek, Gardeta, Scmidt.
Startbod: € 25
260863
#260863
Bloechlinger, A., 37 exlibris / kleingrafiek, litho (vaak meerkleuren), deels gesigneerd, deels opgeplakt. Bevat enkele doubletten. O.a. voor Schirmer, Mettler, Kurer, Vogt, Keller, Bersinger, Kern.
Startbod: € 45
260864
#260864
Vlaanderen, A., 39 exlibris, cliché, deels opgeplakt, niet gesigneerd.
Startbod: € 25
261014
#261014
collectie van 50 exlibris / kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt / erotiek, diepdrukken (C2, C3 etc.). Deels genummerd en gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt door o.a. Pauwels, Jakubowski, Stettner, Jacobs,Hampl, Kabrt, Ivanov, V. Vereschagin, Dudek, Jakstas, Okas, Schmidt, Balon, Juergens.
Startbod: € 100
261044
#261044
Philipp, M.E., 29 exlibris / kleingrafiek, bijna alle C3, (15 x gesigneerd, 14 x niet gesigneerd), deels opgeplakt geweest. O.a. voor Philipp, Heitz, Hofmann, Schulthes, Ehrhrardt, Kruse, Obratil, Mayer, Hradecny, Tropp, Haupt, Stoetzner, Staadt, Bloechlinger, Musch,
Startbod: € 200
261049
#261049
Mueller, K., plm. 35 exlibris / kleingrafiek, litho, opgeplakt, deels gesigneerd
Startbod: € 25
261259
#261259
Pankok, B., 3 exlibris, diepdruk (C3), opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. Voor Oberaschpach, Eherenberg, Mohr.
Startbod: € 75
261282
#261282
Naegele, Reinhold, exlibris voor dr. Willy Tropp, C3, 60 x 80 mm., gesigneerd. (Boekenkast met figuren, maskers, schedel etc.).
Startbod: € 140
261283
#261283
Naegele, Reinhold, exlibris voor dr. Willy Tropp, 1921, C3, 103 x 71 mm., gesigneerd. (WT, man en vrouw, opengeslagen boek etc.). Op dun papier.
Startbod: € 150
261290
#261290
Vadasz, E., 8 exlibris kleingrafiek, C3, alle gesigneerd, deels opgeplakt geweest. Voor Ans vd Kuylen (253), Elisabeth, Vajda, verhuisbericht, vakantieaankondiging, Freimann, Wim vd Kuylen (1936)
Startbod: € 75
261350
#261350
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 3 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Mantero (2 verschillende), Lombardo (2 verschillende, latere drukken)
Startbod: € 110
261351
#261351
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 3 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Dr Leicht (papier wat gevlekt), Mantero, Botta, Lenze
Startbod: € 110
261352
#261352
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: G.M (ex eroticis), Botta, Pallay, Mantero
Startbod: € 110
261355
#261355
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, (2 x C3, 2 x litho), 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Lustig, Sana, G.M. (latere druk), Irene Andrews (latere druk)
Startbod: € 110
261428
#261428
Brunovsky, A., exlibris voor Miets Meulemans, C3, genummerd en gesigneerd, 1993, 130 x 100 mm, (o.a. vrouwenhoofd, boot)
Startbod: € 90
261432
#261432
Startbod: € 90

1 2 3 4 ... 38 39 40
49 - 96 van 1881 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties