Taxaties
  Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25 ►
12:18:40

865 - 912 van 1846 resultaten
282678
882
Gong Dong, Hole in One, resin sculptuur op sokkel, h.80 cm. (sculptuur) en h.141 cm. (inclusief sokkel). Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Gong Dong verbeeldt het menselijk leven in fantasierijke en emotioneel geladen sculpturen die balanceren tussen humor en contemplatie. Zijn werk werd internationaal tentoongesteld, o.a. in het Singer Museum, Zandvoorts Museum en op gerenommeerde kunstbeurzen.
€ 1.000
284379
885
Groen/blauw gestreept schaaltje, Kosta Boda, ontwerp Anna Ehrner, h.7 x diam.15 cm.
€ 40
284382
889
Kosta Boda, blauwkleurig glazen trompet vaas, h.17 x diam.21 cm.
€ 45
284371
890
Ond.gesign., blank glazen sierfles, h.30 cm.
€ 25
284373
892
Onb.meester, glazen kraagvaas met luchtbellen, h.22 cm.
€ 45
284374
894
Blauw glazen siervaas, gesign. Holmegaard door Per Lutken, ca.1961, h.23 cm.
€ 45
284393
897
Floris Meijdam, Leerdam, zwart/wit gestreepte glazen siervaas, h.15 x b.22 x d.21 cm.
€ 120
284384
899
Geëtste glazen Art Deco gebakstel bestaande uit een grote schaal en 7 bordjes (3 bijpassend en 4 afwijkend)
€ 40
278173
900
Tsjechische exlibris, 5 uitgaven: 1) Zdenec Mezl, Ctenio Zamcich a Mestich, Ed. Petiska, gesigneerd door Mezl, 2), Liesler, Cawdor, Robinson Jeffers, gesigneerd door Liesler, 1981, Praag 3) Vladimir Komarek, Jiri Hruska, Exlibristen 1981, met ingeplakte originelen, 4) Jana Kasalova, Mir. Houra, exlibristen 1982, met 10 gesigneerde etsen 5) 'Det moderne czekiske exlibris', Vaclav Krupka, Exlibristen, met ingeplakte originelen
€ 40
278171
901
Japanse exlibris, 3 uitgaven: 1) 'the Nippon Exlibris Association', november 1988, 3e folio met 12 originele exlibris (o.a. Okamura, Saito, Sato, Takahashi, Ohuchi, Kanamori, Ikeda); 2) 'ex-libris Japonesos', Fr. Orenes i Navarro, 2002, met opdracht van de auteur, met ingeplakt exlibris, 52 pag, softcover, veel afbeeldingen; 3) 'commemoration of the 2nd National Convention, selected works. Issued 1986.
€ 25
278172
902
Blaesbjerg, Chr., 8 uitgaven met ingeplakt werk van deze kunstenaar en opuslijst 1 / 413. Gepubliceerd door o.a. Kl. Roedel. O.a. ´ Chr. Blaesbjerg 5 / 6 / 7 / 8'.
€ 25
278186
903
Kulhanek, O., 5 exlibris, 4 x diepdruk, 1 x litho. Alle gesigneerd, opgeplakt geweest. Voor J.S, Kalubusovi, Stomph, Hausweiler, Meussgeier. Thema's o.a. Don Quichote, Erasmus
€ 220
278182
904
collectie van plm. 110 exlibris, thema: Pusjkin. Vooral Russische kunstenaars, letters A t/m K. Enkele diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Plm. de helft is gesigneerd. Werk van o.a. Bekker, Kaspar, Agirba, Jozwik, Kalashnikov, Kuznetzov, Lebedeo, Koslovski, Koulekov.
€ 40
278181
905
collectie van plm. 30 exlibris, thema: Don Quichote, Diepdrukken / litho, opgeplakt, plm. 20 x gesigneerd. Werk van o.a. Andriessen, Battermann, Bekker, Bednarek, Boetel, Casalino, Chernetsova, Dajc, Cinybulk, Deak, Dergachov, Paes Ferreira, Feszt, Hlavaty.
€ 60
278178
906
collectie van plm. 45 exlibris, thema: Pegasus. plm. 30 x diepdruk, rest litho. Plm. 40 x gesigneerd. Gemaakt door o.a. Lesarova, Bekker, Beran, Kens, Karel, Hampl, Klein, De Koster, Kratky, Kues, Lafovra, Saez, Steininger, Wos, Szumarski, Benes, Kotrba, Cinybulk
€ 60
278198
907
collectie van plm. 25 exlibris, thema: Boccatio / Decamerone. Plm. 15 x diepdruk (alle gesigneerd), rest hoogdruk / vlakdruk. Opgeplakt. Werk van o.a. Bednarik, Aulmann, Bekker, Van Damme, Kirnitsky, Mommen, Okas, Rovegno, Henault, Pauwels, Pugachevsky.
€ 55
278179
908
collectie van plm. 60 exlibris, thema: Reynaert de Vos. Kunstenaars A t/m M. 25 x diepdruk (alle gesigneerd), rest hoogdruk / vlakdruk. Opgeplakt. Werk van o.a. Chernetsova, Christaens, Van Damme, Hlavaty, Jakstas, Janakiev, De Koster, Kisseljova, Mommen, Agirba, Antimonova, Blokhuis, Galitsin, Gaudaen, Lazarov.
€ 95
278180
909
collectie van plm. 110 exlibris, thema: Don Quichote. Plm. 15 x litho, rest hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd. Opgeplakt. Bevat werk van o.a. Bouda, Cinybulk, Albessart, Andruszko, Battermann, Divi, Gaudaen, Estiarte, Ferreira, Grimm.
€ 45
278184
910
collectie van plm. 95 exlibris, thema: literatuur (veel: 'Macha'), Deels diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Opgeplakt, deels gesigneerd. Werk van o.a. Hlavaty, Kaspar, Laufovra, Lesarova, Sechtlova, Kotrba, Benes, Lukavsky, Vodraszka, Van Rossem, Jepkes, Saez, Vlodek.
€ 40
278185
911
Pellicom, Stefanie van. Exlibris voor Luc van den Briele, CGD, plm. 45 exemplaren (restoplage). Thema: roman van F. de Pillecijn, 'mensen achter de dijk'.
€ 16
278183
912
Mommen, J., 30 exlibris, 26 x C3C5 (meestal meerkleuren), rest litho. Veel vrouwelijk naakt, eigenaars A t/m D. Opgeplakt.
€ 50
278187
913
collectie van plm. 100 exlibris op naam van Van de Briele, plm. 30 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd. Werk van o.a. Neuwirt, Naszarkovski, Tack, Nue, Mommen, Stevens, Volkamer, Vereschagin, Pechar, Wos, Plechaty, Pugachevsky, Mezl, Reutov, Pektas, Matous.
€ 55
278195
914
collectie van plm. 40 exlibris, diepdruk, thema: literatuur / auteurs. Opgeplakt, deels gesigneerd. werk van o.a. Bekker, Van Damme, Kirnitsky, Hlavaty, Achttienribbe, Mariman, Volkamer, Keller, Pauwels, Wetselaar, Kratky, Stauf.
€ 60
278196
915
collectie van plm. 80 exlibris, thema: Shakespeare. Gemaakt door kunstenaars met de letters K t/m V. Plm. 30 x diepdruk (vrijwel alle gesigneerd), rest hoogdruk / vlakdruk (deels gesigneerd). Werk van o.a. Kisseljowa, De Vries, Pauwels, Kuehn, Myashita, Neuwirt, Nue, Rovegno, Peterknecht, Vodraszka, Kotrba, Rueter, Koch.
€ 60
278194
916
Petca, Ovidio, plm. 100 exlibris, alle gesigneerd en genummerd, opgeplakt. Serigrafie in verschillende kleuren.
€ 25
278188
917
collectie van plm. 60 exlibris, thema: Paul Verlaine. Plm. 25 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Opgeplakt, deels gesigneerd. Werk van o.a. Casalino, Hervai, Hlavaty, Nue, Kazimova, Neuwirt, Ljuksin, Laufrova, Stanclova, Woznyj, Agirba, Ondracek, Schwarzmann
€ 45
278189
918
collectie van plm. 80 exlibris, thema: 'Leda en de Zwaan', gemaakt door kunstenaars A t/m K. Plm. 30 x diepdruk (vrijwel alle gesigneerd), rest hoogdruk / vlakdruk. Opgeplakt. Kunstenaars o.a. Antimonova, Bednarek, Christiaens, Colom, Van Damme, Eizans, Hampl, Hlavaty, Juergens, Kekesi, De Koster, Kratky, Cepauskas, Battermann, Bertrand, Blokhuis, Gaudaen, Benes.
€ 65
278199
919
collectie van plm. 40 exlibris, thema: poëzie. 2 x Diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. deels gesigneerd, opgeplakt.
€ 16
278175
920
Severin, M., 12 exlibris, erotisch, C2, 3 x gesigneerd, opgeplakt. Voor Collart, Gastmans, Jackson, Krizl, Maeschalk, Rhebergen, H.S., Schoeters, Schult, Vils Pedersen, Stolt.
€ 320
278176
921
Severin, M., 12 exlibris, erotisch, (7 x C2, 2 x L, 3 x X2), 4 x gesigneerd, opgeplakt. Voor Elshout, B.J., Shrine, Stone, I.V., Shaftel, Smith, Stolt, Gima, J.B.H..
€ 170
278174
922
Pauwels, H., 9 exlibris, thema: mythologie/naakt. diepdrukken. Alle gesigneerd, opgeplakt
€ 60
278177
923
Damme, F.-I. van, plm 21 exlibris, C2, erotisch, alle gesigneerd. Opusnrs. 270, 188, 221, 223, 311, 31, 36, 33, 84, 220, 67, 60, 138, 272, 218, 76,65, 507, 256, 214, 225
€ 200
278169
924
collectie met plm. 75 exlibris / kleingrafiek, thema: literatuur / schrijvers (met de letter D en E). Hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, opgeplakt. Afgebeeld o.a. Dumas, Doyle, Defoe, Dostojevsky, Dickens, Elsschot, Erasmus, Van Eden, Eminescu.
€ 30
278197
926
collectie van plm. 55 exlibris met Bijbelse thema's, o.a. Adam en Eva, Judith, etc. Plm. 35 x diepdruk (vrijwel alle gesigneerd), rest hoogdruk / vlakdruk (deels gesigneerd). Opgeplakt. Werk van o.a. Bekker, Nik-dad, Hellberg, Jakovenko, Juergens, Hisek, Volkamer, Stroganov, Benes, Chernetsova.
€ 120
278161
930
collectie van plm. 50 exlibris, thema: Dante. plm. 15 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Opgeplakt, diepdrukken alle gesigneerd, de rest deels. Bevat werk van o.a. H. Vogeler, Agriba, Aulman, Burba, Hlavaty, Mommen, Okas, Pauwels, Pickert, Rovegno, Reamontin, Vannucci
€ 45
278162
931
collectie van plm. 25 Chinese exlibris, thema: literatuur. Diverse technieken, gesigneerd, opgeplakt
€ 25
278164
933
collectie van plm. 30 exlibris, thema: mythologie / naakt. Diepdrukken, alle gesigneerd, opgeplakt. Bevat werk van o.a. Ivanov, Kirnitsky, Dajc, Chernetsova, Kvartelny, Kocak, Mutafchef, Agirba, Parastiouk, Minka, Agirba, Balon, Van Damme, Mariman, Stevens, Mommen, Zwiers, Rovegno.
€ 120
278165
934
collectie van plm. 35 exlibris, thema: dramatische kunst / toneel / opera / ballet. 18 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Grotendeels gesigneerd, opgeplakt. Bevat werk van o.a. Stauf, Jepkes, Kratky, Schapiel, Zwiers, Minka, Chernetsova, Pauwels, Slavikova
€ 30
278170
935
collectie van plm. 140 exlibris, thema: portretten. Gemaakt door kunstenaars met de letter R t/m Z. 30 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd, opgeplakt. Werk van o.a. Saez, Safar, Schmidt, Schroth, Siekman, Slavikova, Spronk, Tramontin, De Vries, Wuyts, Rueter, Terechov, Rumanski.
€ 55
278167
936
collectie van plm. 95 exlibris, thema: dieren. Hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, opgeplakt (geweest).
€ 25
278193
939
Mezl, Zd., 5 exlibris voor Van den Briele (5 verschillende), X2, deels gesigneerd, 15 + 70 + 25 + 30 + 50 stuks (restoplagen).
€ 25
261945
940
collectie van plm. 95 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door kunstenaars uit België. Plm. 20 x diepdruk (o.a. Pauwels, Schelpe, Slabbinck, Dik, Maelstaf, de Bruine, Van Damme) en plm. 75 x hoogdruk / vlakdruk (o.a. Braspenninck, Baeyens, Gaudaen, Dik, Hendricks, Cluytmans). Deels gesigneerd, deels opgeplakt.
€ 40
261576
941
Brunowsky, A., vrij prentje, 1976, gesigneerd, 115 x 85 mm, opus 41
€ 90
260619
942
Vogeler, H., exlibris Selma Loehnberg, C3, niet gesigneerd, in pass-partout
€ 100
261810
943
collectie van plm. 100 exlibris / kleingrafiek, thema: muziek. O.a. Portretten van componisten, etc. Deels diepdruk, deels hoogdruk / vlakdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd. Werk van o.a. Ressel, Van Assche, Van Doorn, Okas, Volkamer, Florian, Haskova, Kabrt, Tarasjuk, Hodek, Rovegno, Pevny, Alexandrov, Pfeiler, Saez.
€ 60
261118
944
collectie van 50 exlibris / kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt / erotiek. Diepdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Pauwels, Van Damme, Dudek, Jakstas, Juergens, Smetanova, Suchanek, Chernko, Missieri, Nik Dad, Dufour, Dessauer.
€ 190
261209
945
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris, C3, gesigneerd. Voor J.S, Kolar (Daidalos), Meulemans (tandarts), de Haas (Strauss)
€ 200
261211
946
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris, C3, gesigneerd. Voor Hausweiler, Meulemans (tandarts), De Bruin (armorum), naamloos
€ 200

1 2 3 ... 17 18 19 20 21 ... 37 38 39
865 - 912 van 1846 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties