Sluiten865 - 912 van 1846 resultaten
Gong Dong, Hole in One, resin sculptuur op sokkel, h.80 cm. (sculptuur) en h.141 cm. (inclusief sokkel). Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Gong Dong verbeeldt het menselijk leven in fantasierijke en emotioneel geladen sculpturen die balanceren tussen humor en contemplatie. Zijn werk werd internationaal tentoongesteld, o.a. in het Singer Museum, Zandvoorts Museum en op gerenommeerde kunstbeurzen.
€ 1.000
Groen/blauw gestreept schaaltje, Kosta Boda, ontwerp Anna Ehrner, h.7 x diam.15 cm.
€ 40
Kosta Boda, blauwkleurig glazen trompet vaas, h.17 x diam.21 cm.
€ 45
Onb.meester, glazen kraagvaas met luchtbellen, h.22 cm.
€ 45
Blauw glazen siervaas, gesign. Holmegaard door Per Lutken, ca.1961, h.23 cm.
€ 45
Floris Meijdam, Leerdam, zwart/wit gestreepte glazen siervaas, h.15 x b.22 x d.21 cm.
€ 120
Geëtste glazen Art Deco gebakstel bestaande uit een grote schaal en 7 bordjes (3 bijpassend en 4 afwijkend)
€ 40
Tsjechische exlibris, 5 uitgaven:
1) Zdenec Mezl, Ctenio Zamcich a Mestich, Ed. Petiska, gesigneerd door Mezl,
2), Liesler, Cawdor, Robinson Jeffers, gesigneerd door Liesler, 1981, Praag
3) Vladimir Komarek, Jiri Hruska, Exlibristen 1981, met ingeplakte originelen,
4) Jana Kasalova, Mir. Houra, exlibristen 1982, met 10 gesigneerde etsen
5) 'Det moderne czekiske exlibris', Vaclav Krupka, Exlibristen, met ingeplakte originelen
€ 40
Japanse exlibris, 3 uitgaven:
Japanse exlibris, 3 uitgaven:
1) 'the Nippon Exlibris Association', november 1988, 3e folio met 12 originele exlibris (o.a. Okamura, Saito, Sato, Takahashi, Ohuchi, Kanamori, Ikeda);
2) 'ex-libris Japonesos', Fr. Orenes i Navarro, 2002, met opdracht van de auteur, met ingeplakt exlibris, 52 pag, softcover, veel afbeeldingen;
3) 'commemoration of the 2nd National Convention, selected works. Issued 1986.
€ 25
Blaesbjerg, Chr., 8 uitgaven met ingeplakt werk van deze kunstenaar en opuslijst 1 / 413. Gepubliceerd door o.a. Kl. Roedel. O.a. ´ Chr. Blaesbjerg 5 / 6 / 7 / 8'.
€ 25
Kulhanek, O., 5 exlibris, 4 x diepdruk, 1 x litho. Alle gesigneerd, opgeplakt geweest. Voor J.S, Kalubusovi, Stomph, Hausweiler, Meussgeier. Thema's o.a. Don Quichote, Erasmus
€ 220
collectie van plm. 110 exlibris, thema: Pusjkin. Vooral Russische kunstenaars, letters A t/m K. Enkele diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Plm. de helft is gesigneerd. Werk van o.a. Bekker, Kaspar, Agirba, Jozwik, Kalashnikov, Kuznetzov, Lebedeo, Koslovski, Koulekov.
€ 40
collectie van plm. 30 exlibris, thema: Don Quichote, Diepdrukken / litho, opgeplakt, plm. 20 x gesigneerd. Werk van o.a. Andriessen, Battermann, Bekker, Bednarek, Boetel, Casalino, Chernetsova, Dajc, Cinybulk, Deak, Dergachov, Paes Ferreira, Feszt, Hlavaty.
€ 60
collectie van plm. 45 exlibris, thema: Pegasus. plm. 30 x diepdruk, rest litho. Plm. 40 x gesigneerd. Gemaakt door o.a. Lesarova, Bekker, Beran, Kens, Karel, Hampl, Klein, De Koster, Kratky, Kues, Lafovra, Saez, Steininger, Wos, Szumarski, Benes, Kotrba, Cinybulk
€ 60
collectie van plm. 25 exlibris, thema: Boccatio / Decamerone. Plm. 15 x diepdruk (alle gesigneerd), rest hoogdruk / vlakdruk. Opgeplakt. Werk van o.a. Bednarik, Aulmann, Bekker, Van Damme, Kirnitsky, Mommen, Okas, Rovegno, Henault, Pauwels, Pugachevsky.
€ 55
collectie van plm. 60 exlibris, thema: Reynaert de Vos. Kunstenaars A t/m M. 25 x diepdruk (alle gesigneerd), rest hoogdruk / vlakdruk. Opgeplakt. Werk van o.a. Chernetsova, Christaens, Van Damme, Hlavaty, Jakstas, Janakiev, De Koster, Kisseljova, Mommen, Agirba, Antimonova, Blokhuis, Galitsin, Gaudaen, Lazarov.
€ 95
collectie van plm. 110 exlibris, thema: Don Quichote. Plm. 15 x litho, rest hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd. Opgeplakt. Bevat werk van o.a. Bouda, Cinybulk, Albessart, Andruszko, Battermann, Divi, Gaudaen, Estiarte, Ferreira, Grimm.
€ 45
collectie van plm. 95 exlibris, thema: literatuur (veel: 'Macha'), Deels diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Opgeplakt, deels gesigneerd. Werk van o.a. Hlavaty, Kaspar, Laufovra, Lesarova, Sechtlova, Kotrba, Benes, Lukavsky, Vodraszka, Van Rossem, Jepkes, Saez, Vlodek.
€ 40
Pellicom, Stefanie van. Exlibris voor Luc van den Briele, CGD, plm. 45 exemplaren (restoplage). Thema: roman van F. de Pillecijn, 'mensen achter de dijk'.
€ 16
Mommen, J., 30 exlibris, 26 x C3C5 (meestal meerkleuren), rest litho. Veel vrouwelijk naakt, eigenaars A t/m D. Opgeplakt.
€ 50
collectie van plm. 100 exlibris op naam van Van de Briele, plm. 30 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd. Werk van o.a. Neuwirt, Naszarkovski, Tack, Nue, Mommen, Stevens, Volkamer, Vereschagin, Pechar, Wos, Plechaty, Pugachevsky, Mezl, Reutov, Pektas, Matous.
€ 55
collectie van plm. 40 exlibris, diepdruk, thema: literatuur / auteurs. Opgeplakt, deels gesigneerd. werk van o.a. Bekker, Van Damme, Kirnitsky, Hlavaty, Achttienribbe, Mariman, Volkamer, Keller, Pauwels, Wetselaar, Kratky, Stauf.
€ 60
collectie van plm. 80 exlibris, thema: Shakespeare. Gemaakt door kunstenaars met de letters K t/m V. Plm. 30 x diepdruk (vrijwel alle gesigneerd), rest hoogdruk / vlakdruk (deels gesigneerd). Werk van o.a. Kisseljowa, De Vries, Pauwels, Kuehn, Myashita, Neuwirt, Nue, Rovegno, Peterknecht, Vodraszka, Kotrba, Rueter, Koch.
€ 60
Petca, Ovidio, plm. 100 exlibris, alle gesigneerd en genummerd, opgeplakt. Serigrafie in verschillende kleuren.
€ 25
collectie van plm. 60 exlibris, thema: Paul Verlaine. Plm. 25 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Opgeplakt, deels gesigneerd. Werk van o.a. Casalino, Hervai, Hlavaty, Nue, Kazimova, Neuwirt, Ljuksin, Laufrova, Stanclova, Woznyj, Agirba, Ondracek, Schwarzmann
€ 45
collectie van plm. 80 exlibris, thema: 'Leda en de Zwaan', gemaakt door kunstenaars A t/m K. Plm. 30 x diepdruk (vrijwel alle gesigneerd), rest hoogdruk / vlakdruk. Opgeplakt. Kunstenaars o.a. Antimonova, Bednarek, Christiaens, Colom, Van Damme, Eizans, Hampl, Hlavaty, Juergens, Kekesi, De Koster, Kratky, Cepauskas, Battermann, Bertrand, Blokhuis, Gaudaen, Benes.
€ 65
collectie van plm. 40 exlibris, thema: poëzie. 2 x Diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. deels gesigneerd, opgeplakt.
€ 16
Severin, M., 12 exlibris, erotisch, C2, 3 x gesigneerd, opgeplakt. Voor Collart, Gastmans, Jackson, Krizl, Maeschalk, Rhebergen, H.S., Schoeters, Schult, Vils Pedersen, Stolt.
€ 320
Severin, M., 12 exlibris, erotisch, (7 x C2, 2 x L, 3 x X2), 4 x gesigneerd, opgeplakt. Voor Elshout, B.J., Shrine, Stone, I.V., Shaftel, Smith, Stolt, Gima, J.B.H..
€ 170
Pauwels, H., 9 exlibris, thema: mythologie/naakt. diepdrukken. Alle gesigneerd, opgeplakt
€ 60
Damme, F.-I. van, plm 21 exlibris, C2, erotisch, alle gesigneerd. Opusnrs. 270, 188, 221, 223, 311, 31, 36, 33, 84, 220, 67, 60, 138, 272, 218, 76,65, 507, 256, 214, 225
€ 200
collectie met plm. 75 exlibris / kleingrafiek, thema: literatuur / schrijvers (met de letter D en E). Hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, opgeplakt. Afgebeeld o.a. Dumas, Doyle, Defoe, Dostojevsky, Dickens, Elsschot, Erasmus, Van Eden, Eminescu.
€ 30
collectie van plm. 55 exlibris met Bijbelse thema's, o.a. Adam en Eva, Judith, etc. Plm. 35 x diepdruk (vrijwel alle gesigneerd), rest hoogdruk / vlakdruk (deels gesigneerd). Opgeplakt. Werk van o.a. Bekker, Nik-dad, Hellberg, Jakovenko, Juergens, Hisek, Volkamer, Stroganov, Benes, Chernetsova.
€ 120
collectie van plm. 50 exlibris, thema: Dante. plm. 15 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Opgeplakt, diepdrukken alle gesigneerd, de rest deels. Bevat werk van o.a. H. Vogeler, Agriba, Aulman, Burba, Hlavaty, Mommen, Okas, Pauwels, Pickert, Rovegno, Reamontin, Vannucci
€ 45
collectie van plm. 25 Chinese exlibris, thema: literatuur. Diverse technieken, gesigneerd, opgeplakt
€ 25
collectie van plm. 30 exlibris, thema: mythologie / naakt. Diepdrukken, alle gesigneerd, opgeplakt. Bevat werk van o.a. Ivanov, Kirnitsky, Dajc, Chernetsova, Kvartelny, Kocak, Mutafchef, Agirba, Parastiouk, Minka, Agirba, Balon, Van Damme, Mariman, Stevens, Mommen, Zwiers, Rovegno.
€ 120
collectie van plm. 35 exlibris, thema: dramatische kunst / toneel / opera / ballet. 18 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Grotendeels gesigneerd, opgeplakt. Bevat werk van o.a. Stauf, Jepkes, Kratky, Schapiel, Zwiers, Minka, Chernetsova, Pauwels, Slavikova
€ 30
collectie van plm. 140 exlibris, thema: portretten. Gemaakt door kunstenaars met de letter R t/m Z. 30 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd, opgeplakt. Werk van o.a. Saez, Safar, Schmidt, Schroth, Siekman, Slavikova, Spronk, Tramontin, De Vries, Wuyts, Rueter, Terechov, Rumanski.
€ 55
collectie van plm. 95 exlibris, thema: dieren. Hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, opgeplakt (geweest).
€ 25
Mezl, Zd., 5 exlibris voor Van den Briele (5 verschillende), X2, deels gesigneerd, 15 + 70 + 25 + 30 + 50 stuks (restoplagen).
€ 25
collectie van plm. 95 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door kunstenaars uit België. Plm. 20 x diepdruk (o.a. Pauwels, Schelpe, Slabbinck, Dik, Maelstaf, de Bruine, Van Damme) en plm. 75 x hoogdruk / vlakdruk (o.a. Braspenninck, Baeyens, Gaudaen, Dik, Hendricks, Cluytmans). Deels gesigneerd, deels opgeplakt.
€ 40
Brunowsky, A., vrij prentje, 1976, gesigneerd, 115 x 85 mm, opus 41
€ 90
Vogeler, H., exlibris Selma Loehnberg, C3, niet gesigneerd, in pass-partout
€ 100
collectie van plm. 100 exlibris / kleingrafiek, thema: muziek. O.a. Portretten van componisten, etc. Deels diepdruk, deels hoogdruk / vlakdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd. Werk van o.a. Ressel, Van Assche, Van Doorn, Okas, Volkamer, Florian, Haskova, Kabrt, Tarasjuk, Hodek, Rovegno, Pevny, Alexandrov, Pfeiler, Saez.
€ 60
collectie van 50 exlibris / kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt / erotiek. Diepdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Pauwels, Van Damme, Dudek, Jakstas, Juergens, Smetanova, Suchanek, Chernko, Missieri, Nik Dad, Dufour, Dessauer.
€ 190
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris, C3, gesigneerd. Voor J.S, Kolar (Daidalos), Meulemans (tandarts), de Haas (Strauss)
€ 200
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris, C3, gesigneerd. Voor Hausweiler, Meulemans (tandarts), De Bruin (armorum), naamloos
€ 200