817 - 864 of 1881 results
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Antiek mahoniehouten gebogen secretaire, h.108 x b.124 x d.5 ...
Antiek mahoniehouten gebogen secretaire, h.108 x b.124 x d.58 cm.
More...
Starting bid: € 300
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Oude eikenhouten gateleg tafel, h.76 x b.241 x d.151 cm.
Oude eikenhouten gateleg tafel, h.76 x b.241 x d.151 cm.
More...
Starting bid: € 360
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
2 Antieke Chinees Imari-stijl kraagvazen op houten voetstuk
2 Antieke Chinees Imari-stijl kraagvazen op houten voetstuk
More...
Starting bid: € 360
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Antieke opengewerkte Chinese hokker met marmeren blad, h.57, ...
Antieke opengewerkte Chinese hokker met marmeren blad, h.57, diam. 45 cm.
More...
Starting bid: € 140
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 260
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Gepolychromeerde met personen gedecoreerde Chinees porselein ...
Gepolychromeerde met personen gedecoreerde Chinees porseleinen kraagvaas, h.57 cm.
More...
Starting bid: € 90
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 130
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 90
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 70
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Koop van 5 diverse kommen, Amsterdams Bont (beschadigingen), ...
Koop van 5 diverse kommen, Amsterdams Bont (beschadigingen), diam.19,5, 14,5 en 11 cm.
More...
Starting bid: € 140
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
3 Diverse Chinees porseleinen Imari borden, diam.22 en 23 cm.
3 Diverse Chinees porseleinen Imari borden, diam.22 en 23 cm.
More...
Starting bid: € 130
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Koopje van 3 sauskommen en klein vaasje, h.75 cm.
Koopje van 3 sauskommen en klein vaasje, h.75 cm.
More...
Starting bid: € 180
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
4 Japans Imari porseleinen borden, diam.22 cm.
4 Japans Imari porseleinen borden, diam.22 cm.
More...
Starting bid: € 70
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
2 Imari porseleinen theebussen met stoppen (beschadigingen)
2 Imari porseleinen theebussen met stoppen (beschadigingen)
More...
Starting bid: € 180
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Koop van 5 platte en 2 diepe Lowestoft borden, diam.23 cm.
Koop van 5 platte en 2 diepe Lowestoft borden, diam.23 cm.
More...
Starting bid: € 180
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Stel blauw/wit gedecoreerde Japans flessen, h.24 cm.
Stel blauw/wit gedecoreerde Japans flessen, h.24 cm.
More...
Starting bid: € 70
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
4 Blauw/wit gedecoreerde Japanse borden, diam.22,25,5 en 32, ...
4 Blauw/wit gedecoreerde Japanse borden, diam.22,25,5 en 32,5 cm.
More...
Starting bid: € 50
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Met Chinees decor geschulpte aardewerken bord, diam.35 cm.
Met Chinees decor geschulpte aardewerken bord, diam.35 cm.
More...
Starting bid: € 70
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 50
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 90
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 90
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
3 Diverse Delfts aardewerken borden, diam.30 cm.
3 Diverse Delfts aardewerken borden, diam.30 cm.
More...
Starting bid: € 90
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
6 Diverse Delfts aardewerken bordjes (randschilfers), diam.1 ...
6 Diverse Delfts aardewerken bordjes (randschilfers), diam.17 cm.
More...
Starting bid: € 180
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Koop van 2 paar diverse Imari porseleinen borden, diam.19,5 ...
Koop van 2 paar diverse Imari porseleinen borden, diam.19,5 en 23 cm.
More...
Starting bid: € 70
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Koop van 4 gepolychromeerde diepe borden, diam.23 cm.
Koop van 4 gepolychromeerde diepe borden, diam.23 cm.
More...
Starting bid: € 160
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Koop van diverse Imari porseleinen schotels en kopjes
Koop van diverse Imari porseleinen schotels en kopjes
More...
Starting bid: € 140
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 50
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Stel gepolychromeerde Delfts aardewerken borden (randschilve ...
Stel gepolychromeerde Delfts aardewerken borden (randschilvers), diam.23 cm.
More...
Starting bid: € 90
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 90
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 90
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 100
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 130
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 90
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Gebombeerde zilveren theebus (sleutel manco), 360 gram
Gebombeerde zilveren theebus (sleutel manco), 360 gram
More...
Starting bid: € 360
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Paar zilveren broeksknopen, Zeeuwse klederdracht
Paar zilveren broeksknopen, Zeeuwse klederdracht
More...
Starting bid: € 400
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 180
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 260
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 180
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 140
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Koop van 4 bijbels met dubbele zilveren sloten
Koop van 4 bijbels met dubbele zilveren sloten
More...
Starting bid: € 300
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Legering inktstel met pen aan een houten handvat
Legering inktstel met pen aan een houten handvat
More...
Starting bid: € 90
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 260
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 70
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 220
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
4 Delfts aardewerken pauwstaartborden (randschilfers), diam. ...
4 Delfts aardewerken pauwstaartborden (randschilfers), diam.23 cm.
More...
Starting bid: € 140
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
8 Diverse Japans porseleinen Imari borden, 20, 22 en 24 cm.
8 Diverse Japans porseleinen Imari borden, 20, 22 en 24 cm.
More...
Starting bid: € 180
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
2 Paar porseleinen famille rose borden (randschilfers, haars ...
2 Paar porseleinen famille rose borden (randschilfers, haarscheurtjes), diam.23 cm.
More...
Starting bid: € 180
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Stel porseleinen Imari deksel potten, h.30 cm.
Stel porseleinen Imari deksel potten, h.30 cm.
More...
Starting bid: € 140
Starts on 09-02-2026
Outbid