Taxaties
  Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25 ►
14:39:41

769 - 816 van 1846 resultaten
286209
692
Design salontafel met rookglazen blad bovenop en een lederen blad onder, h.40 x b.60 x d.60 cm.
€ 60
286129
694
Antiek wortelnotenhouten 2-deurs kabinet met 4 laden en koperen beslag, h.243 x b.190 x d.70 cm.
€ 600
254961
699
Antieke eikenhouten renaissance -stijl kussenkast rustend op zwarte bol poten, h.191 x b.164 x d.69 cm
€ 280
192635
700
Multicolor handgeknoopt Berber kleed, 225 x 300 cm.(gat)
€ 130
286310
701
Antieke Koloniale teakhouten eetkamertafel met getorste poten en uitklapbaar tussen blad, h.77 x L.157 x d.115 cm., uitgeschoven 207 cm.
€ 80
285198
703
Antieke opengewerkte Chinese hokker met marmeren blad, h.57, diam. 45 cm.
€ 160
285086
705
Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen kraagvaas, h.42 cm.
€ 45
282838
707
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Tanaga, gemengde techniek op papier, 6 april '97, 23 x 30 cm., inclusief echtheidscertificaat BernArt Gallery
€ 700
282851
708
Toegeschreven aan Liu Ye (1964), Jongetje met zwaard, pentekening, 10 x 15 cm.
€ 800
282830
710
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Slang, geabstraheerde stifttekening op bedrukt papier van Amici dell'arte/macerata, gedateerd 1948, 22,7 x 10 cm.
€ 340
285179
711
Twee grijs marmeren castelettes met brons afgezet, 19e eeuw, h.48 cm.
€ 800
282628
716
Lin Jin Chun, Tibetaanse jongen, olieverf op doek, gedateerd 2007, 70 x 50 cm.
€ 500
283296
717
Hannes van Es (1950-2002), Abstract, olieverf op doek, gedateerd 1985, 130 x 97 cm.
€ 240
282633
718
He Hongpei, Lake Side, handgesigneerde lithografie, gedateerd 2011, genummerd 12/99, 86 x 72 cm. (lijst Peter Schuurmans). Nota bene: de hedendaagse kunstenaar He Hongbei onderzoekt in verfijnde olieverfschilderijen de innerlijke wereld en maatschappelijke druk op moderne Chinese vrouwen m.b.t. traditie, schoonheidsidealen en consumentisme. Haar werk dat al in 1992 een belangrijke prijs won op de Eerste Guangzhou Biënnale combineert technische virtuositeit met een diepgaande reflectie op traditie en moderniteit.
€ 550
285307
719
Robert-Jan Gijzen (1974), gesigneerd aan achterzijde Merret Heaven en Hell (nr.2), Maastricht 2004/2005, 200 x 130 cm., provenance particuliere collectie
€ 450
275184
720
Thierry Guetta (1966), Mr. Brainwash, Sessie in de auto (2019), zeefdruk, 91,3 x 105,8 cm., in originele lijst 115 x 129 cm., gesigneerd links in het midden, nr. PP 3/5 rechtsonder, met twee labels op de achterkant van de lijst met nummer 243219, provenance partculiere collectie/Gol Art Gallery & Publishing, Las Vegas /Robinhood Auctions, Las Vegas, 19 juli 2020, lot 891
€ 850
282664
722
Jian Rong Gen (1953), Traditional Girl Miao , Chinese inkt op rijstpapier, 67 x 33 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Jian Rong Gen combineert traditionele Chinese inkttechniek met figuratieve thema’s als vrouwportretten en naakten in verfijnde composities. Zijn werk werd sinds de jaren ’80 veelvuldig tentoongesteld op nationale en regionale kunstexposities in China.
€ 240
275605
723
Albert Klijn (1895-1980), De Drie Gratiën, acryl op doek op paneel, 100 x 75 cm. Provence: collectie Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
€ 360
282832
726
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), inkttekening op de cover van de retrospectieve tentoonstellingscatalogus van 21 april tot 2 mei 1956 in het Paleis des Beaux Arts te Brussel, 17 x 14 cm.
€ 475
282834
727
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Kerktoren met palmboom, inkt en krijt op papier, "Voor Nico", gedateerd '88, 22 x 12,5 cm.
€ 475
285460
729
Antiek gouden met zilveren broche bezet met diamant, 6 gram
€ 240
280333
731
Witgouden damesring bezet met 6 briljant geslepen diamantjes, diam.17 mm.
€ 180
280351
732
Witgouden damesring bezet met briljant geslepen diamant geslepen diamant, diam.17 mm., 3.2 gram
€ 170
283673
734
18 Kt. geelgouden oorhangers bezet met Ruthiel kwarts
€ 1.000
283703
735
14 Kt. gouden met zilveren oorhangers bezet met Bolsjewiek en roosgeslepen diamanten tot. 0,70 ct.
€ 750
283695
736
18 Kt. roségouden oorknoppen bezet met parel - 1.6 gram
€ 150
283632
737
18 Kt. bicolour gouden ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.25 ct. - ringmaat 18(57)
€ 550
283635
738
18 Kt. geelgouden met zilveren ring bezet met saffier en briljant geslepen diamanten tot. 0.75 ct. - ringmaat 17.5(55)
€ 1.000
283636
739
18 Kt. bicolour gouden ring bezet met saffier en briljant geslepen diamant tot. 0.19 ct. ringmaat 16.5(52)
€ 750
283709
740
RETRO, 18 Kt. roségouden oorknoppen bezet met Verneuil robijn en briljant geslepen diamant tot. 0.26 ct.
€ 850
285246
746
Koop van 5 bijbels met zilveren sloten
€ 160
280471
749
Zilveren brandewijnkom, P. Elgersma, Leeuwarden 1752, 25 x 12 cm.
€ 400
283328
757
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Félicité, gemengde techniek op papier, gedateerd '97, 30,5 x 22,5 cm., inclusief echtheidscertificaat BernArt Gallery
€ 800
285184
759
Antieke rijk bewerkte eikenhouten kist, h.70 x b.139 x d.67 cm.
€ 140
243633
762
Antiek Engels rijk bewerkt eikenhouten cupboard, circa 1700, h.151 x b.165 x d.53 cm.
€ 450
280556
768
Henri Matisse, Lithografie naar het schilderij 'Zuma', 54 x 88 cm.
€ 75
282874
769
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Zonder titel, aquarel, gedateerd ´57, 22,5 x 30 cm.
€ 800
284549
770
Antieke notenhouten 2-deurs pastoorkast rustend op bolpoten, 18e eeuw, h.198 x b.200 x d.86 cm.
€ 600
284810
771
2 Blauw/wit gedecoreerde Villeroy & Boch cachepots, h.24 x b.40 cm.
€ 75
282898
774
Jan Schoonhoven (1914 - 1994), Vorm, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd ´87, 48,5 x 31,5 cm.
€ 600
282899
776
€ 600
282887
778
Freek van den Berg (1918 - 2000), Naakte dame, olieverf op doek, met studio stempel op de achterkant, 90 x 130 cm.
€ 1.000
283331
779
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Mereim, houtskooltekening, gedateerd 30 mei 2000, 34 x 49 cm., inclusief echtheidscertificaat van BernArt Gallery
€ 1.600
282657
781
Yang Peng, Looks Pretty No.2, olieverf op doek, gedateerd 2014, 85 x 85 cm.
€ 700
283318
783
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Ellen Salomé, Indische inkt en aquarel op papier, gedateerd 1 mei 1997, 24 x 32 cm., inclusief echtheidscertificaat van Gallery Schana B.
€ 800
283306
784
Eugenius Antonius Maria 'Eugène' Brands (1913-2002), Composition Cosmique, 9247, gouache op papier, gedateerd 26 oktober 1990-2, 27 x 33 cm.
€ 800
283370
786
Anton Heyboer (1924-2005), 4 Vrouwen, gouache, 108 x 78 cm., met achterop de tekst "Liefs van mij als de 5e vrouw, Petra Heyboer", 15-3-2008, Den Ilp 03', Veel plezier met deze 4 vrouwtjes"
€ 300
282656
787
Zheng Yong Gang, Landscape in inner-Mongolia, olieverf op doek, gedateerd 2003, 90 x 90 cm. Nota bene: de hedendaagse Zheng Yong Gang, professor en meester in olieverfschilderkunst uit Mongolië (China), staat bekend om zijn succesvolle internationale exposities en diepgaande vakmanschap.
€ 700

1 2 3 ... 15 16 17 18 19 ... 37 38 39
769 - 816 van 1846 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties