769 - 816 van 1846 resultaten
Design salontafel met rookglazen blad bovenop en een lederen blad onder, h.40 x b.60 x d.60 cm.
€ 60
Antiek wortelnotenhouten 2-deurs kabinet met 4 laden en koperen beslag, h.243 x b.190 x d.70 cm.
€ 600
Antieke eikenhouten renaissance -stijl kussenkast rustend op zwarte bol poten, h.191 x b.164 x d.69 cm
€ 280
Multicolor handgeknoopt Berber kleed, 225 x 300 cm.(gat)
€ 130
Antieke Koloniale teakhouten eetkamertafel met getorste poten en uitklapbaar tussen blad, h.77 x L.157 x d.115 cm., uitgeschoven 207 cm.
€ 80
Antieke opengewerkte Chinese hokker met marmeren blad, h.57, diam. 45 cm.
€ 160
Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen kraagvaas, h.42 cm.
€ 45
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Tanaga, gemengde techniek op papier, 6 april '97, 23 x 30 cm., inclusief echtheidscertificaat BernArt Gallery
€ 700
Toegeschreven aan Liu Ye (1964), Jongetje met zwaard, pentekening, 10 x 15 cm.
€ 800
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Slang, geabstraheerde stifttekening op bedrukt papier van Amici dell'arte/macerata, gedateerd 1948, 22,7 x 10 cm.
€ 340
Twee grijs marmeren castelettes met brons afgezet, 19e eeuw, h.48 cm.
€ 800
Lin Jin Chun, Tibetaanse jongen, olieverf op doek, gedateerd 2007, 70 x 50 cm.
€ 500
Hannes van Es (1950-2002), Abstract, olieverf op doek, gedateerd 1985, 130 x 97 cm.
€ 240
He Hongpei, Lake Side, handgesigneerde lithografie, gedateerd 2011, genummerd 12/99, 86 x 72 cm. (lijst Peter Schuurmans). Nota bene: de hedendaagse kunstenaar He Hongbei onderzoekt in verfijnde olieverfschilderijen de innerlijke wereld en maatschappelijke druk op moderne Chinese vrouwen m.b.t. traditie, schoonheidsidealen en consumentisme. Haar werk dat al in 1992 een belangrijke prijs won op de Eerste Guangzhou Biënnale combineert technische virtuositeit met een diepgaande reflectie op traditie en moderniteit.
€ 550
Robert-Jan Gijzen (1974), gesigneerd aan achterzijde Merret Heaven en Hell (nr.2), Maastricht 2004/2005, 200 x 130 cm., provenance particuliere collectie
€ 450
Thierry Guetta (1966), Mr. Brainwash, Sessie in de auto (2019), zeefdruk, 91,3 x 105,8 cm., in originele lijst 115 x 129 cm., gesigneerd links in het midden, nr. PP 3/5 rechtsonder, met twee labels op de achterkant van de lijst met nummer 243219, provenance partculiere collectie/Gol Art Gallery & Publishing, Las Vegas /Robinhood Auctions, Las Vegas, 19 juli 2020, lot 891
€ 850
Jian Rong Gen (1953), Traditional Girl Miao , Chinese inkt op rijstpapier, 67 x 33 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Jian Rong Gen combineert traditionele Chinese inkttechniek met figuratieve thema’s als vrouwportretten en naakten in verfijnde composities. Zijn werk werd sinds de jaren ’80 veelvuldig tentoongesteld op nationale en regionale kunstexposities in China.
€ 240
Albert Klijn (1895-1980), De Drie Gratiën, acryl op doek op paneel, 100 x 75 cm. Provence: collectie Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
€ 360
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), inkttekening op de cover van de retrospectieve tentoonstellingscatalogus van 21 april tot 2 mei 1956 in het Paleis des Beaux Arts te Brussel, 17 x 14 cm.
€ 475
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Kerktoren met palmboom, inkt en krijt op papier, "Voor Nico", gedateerd '88, 22 x 12,5 cm.
€ 475
Antiek gouden met zilveren broche bezet met diamant, 6 gram
€ 240
Witgouden damesring bezet met 6 briljant geslepen diamantjes, diam.17 mm.
€ 180
Witgouden damesring bezet met briljant geslepen diamant geslepen diamant, diam.17 mm., 3.2 gram
€ 170
18 Kt. geelgouden oorhangers bezet met Ruthiel kwarts
€ 1.000
14 Kt. gouden met zilveren oorhangers bezet met Bolsjewiek en roosgeslepen diamanten tot. 0,70 ct.
€ 750
18 Kt. roségouden oorknoppen bezet met parel - 1.6 gram
€ 150
18 Kt. bicolour gouden ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.25 ct. - ringmaat 18(57)
€ 550
18 Kt. geelgouden met zilveren ring bezet met saffier en briljant geslepen diamanten tot. 0.75 ct. - ringmaat 17.5(55)
€ 1.000
18 Kt. bicolour gouden ring bezet met saffier en briljant geslepen diamant tot. 0.19 ct. ringmaat 16.5(52)
€ 750
RETRO, 18 Kt. roségouden oorknoppen bezet met Verneuil robijn en briljant geslepen diamant tot. 0.26 ct.
€ 850
Zilveren brandewijnkom, P. Elgersma, Leeuwarden 1752, 25 x 12 cm.
€ 400
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Félicité, gemengde techniek op papier, gedateerd '97, 30,5 x 22,5 cm., inclusief echtheidscertificaat BernArt Gallery
€ 800
Antieke rijk bewerkte eikenhouten kist, h.70 x b.139 x d.67 cm.
€ 140
Antiek Engels rijk bewerkt eikenhouten cupboard, circa 1700, h.151 x b.165 x d.53 cm.
€ 450
Henri Matisse, Lithografie naar het schilderij 'Zuma', 54 x 88 cm.
€ 75
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Zonder titel, aquarel, gedateerd ´57, 22,5 x 30 cm.
€ 800
Antieke notenhouten 2-deurs pastoorkast rustend op bolpoten, 18e eeuw, h.198 x b.200 x d.86 cm.
€ 600
2 Blauw/wit gedecoreerde Villeroy & Boch cachepots, h.24 x b.40 cm.
€ 75
Jan Schoonhoven (1914 - 1994), Vorm, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd ´87, 48,5 x 31,5 cm.
€ 600
€ 600
Freek van den Berg (1918 - 2000), Naakte dame, olieverf op doek, met studio stempel op de achterkant, 90 x 130 cm.
€ 1.000
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Mereim, houtskooltekening, gedateerd 30 mei 2000, 34 x 49 cm., inclusief echtheidscertificaat van BernArt Gallery
€ 1.600
Yang Peng, Looks Pretty No.2, olieverf op doek, gedateerd 2014, 85 x 85 cm.
€ 700
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Ellen Salomé, Indische inkt en aquarel op papier, gedateerd 1 mei 1997, 24 x 32 cm., inclusief echtheidscertificaat van Gallery Schana B.
€ 800
Eugenius Antonius Maria 'Eugène' Brands (1913-2002), Composition Cosmique, 9247, gouache op papier, gedateerd 26 oktober 1990-2, 27 x 33 cm.
€ 800
Anton Heyboer (1924-2005), 4 Vrouwen, gouache, 108 x 78 cm., met achterop de tekst "Liefs van mij als de 5e vrouw, Petra Heyboer", 15-3-2008, Den Ilp 03', Veel plezier met deze 4 vrouwtjes"
€ 300
Zheng Yong Gang, Landscape in inner-Mongolia, olieverf op doek, gedateerd 2003, 90 x 90 cm. Nota bene: de hedendaagse Zheng Yong Gang, professor en meester in olieverfschilderkunst uit Mongolië (China), staat bekend om zijn succesvolle internationale exposities en diepgaande vakmanschap.
€ 700