Sluiten721 - 768 van 1846 resultaten
Arman (1928-2005), La seconde parade des objets II, handgesigneerde zeefdruk, genummerd 127/200, 1989, 40 x 30 cm.
€ 200
Jan Altink (1885-1976), Bloemstilleven, olieverf op board, 44 x 54 cm., provenance particuliere collectie/Vendu Dickhaut, 2015
€ 380
Harm Visserman, Avondwandeling in Blokzijl, pasteltekening, gedateerd 2011, 50 x 70 cm.
€ 30
Paul Delvaux (1897-1994), Portrait d'ancêtres, handgesigneerde en genummerde ets, oplage 72/75, gedateerd '81, met droogstempel miroir d'encre, 71 x 59 cm.
€ 1.000
Paul Delvaux (1897-1994), Le grenier, handgesigneerde en genummerde ets, oplage 50/75, gedateerd '82, met droogstempel miroir d'encre, 60 x 49 cm.
€ 750
Aafke Kelly (1948), "One day I fly away", acryl/olieverf op papier, 100 x 120 cm., provenance particuliere collectie/SBK Amstelveen
€ 240
Paul Delvaux (1897-1994), La visiteuse, handgesigneerde vernis mou ets op Japans papier, gedateerd 1980, genummerd 62 / 75, 54,5 x 63,5 cm.
€ 750
Govert de Roos (1953), Art Sells, handgesigneerde en genummerde C-print / dibond, oplage 2/9, 112,5 x 78 cm.
€ 1.000
Else Carla (Els) Boone (1943), Lezende vrouw met lamp, aquarel, 60 x 41 cm.
€ 75
Jeanloup Sieff (1933 - 2000), Nude womans backside, handgesigneerde C-print, 30,5 x 20 cm.
€ 200
Ellen von Unwerth (1954), Revenge, White Corset, Paris 2005, genummerd 1/15, 29 x 19 cm.
€ 1.300
Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin (1963 & 1961), B. Dreaming (2004), gesigneerd door beide kunstenaars en genummerd 90/140, zeefdruk, 58,5 x 58,5 cm.
€ 500
Denise Tripp, Dame met poezen in interieur, pasteltekening, gedateerd '95, 69 x 49 cm. of 98 x 78 (incl. lijst). Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
€ 380
Li Zhu (1966), Born to the Sun-I, olieverf op doek, 120 x 150 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Li Zhu creëert dynamische, abstracte bloemcomposities met krachtige penseelstreken en contrastrijke kleuren die fragiliteit en vitaliteit verbeelden. Zijn werk is tentoongesteld op vooraanstaande tentoonstellingen in Beijing, Shenzhen en Guangzhou.
€ 700
Joris Geurts (1958), Zonder titel, olieverf op doek, aan achterzijde gesigneerd en gedateerd 2008, 231 x 135 cm., provenance particuliere collectie
€ 450
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Fête exotique, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 1990 en genummerd E/A, 69 x 45 cm. of 102 x 78 cm. (inclusief lijst). Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
€ 450
Li Zhu (1966), Born to the Sun 2, olieverf op doek, 79,5 x 130,5 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Li Zhu creëert dynamische, abstracte bloemcomposities met krachtige penseelstreken en contrastrijke kleuren die fragiliteit en vitaliteit verbeelden. Zijn werk is tentoongesteld op vooraanstaande tentoonstellingen in Beijing, Shenzhen en Guangzhou.
€ 450
Antieke met parelmoer en messing ingelegde naaiganituurdoos met geëmailleerde gouden inhoud van w.o. schaar (klein defect), naaldenkoker, vingerhoed, prikpen en 2 kluwenwinders, goudgewicht totaal ca.29 gram
€ 1.500
18 Kt. witgouden band ring bezet met centraal een briljant geslepen diamant tot. 1.03 ct. - G - Pique1 volgens IGI diamant certificaat en briljant geslepen diamanten tot. 0.78 ct. - ringmaat 17.5(55)
€ 2.600
18 Kt. witgouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 1.61 ct. - ringmaat 17.25(54) met certificaat
€ 3.400
14 Kt. geelgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.68 ct. - D - VVS1 en 2 volgens IGI diamant certificaat
€ 1.100
18 Kt. witgouden solitair oorknoppen met een harpmotief bezet met briljant geslepen diamanten tot. 1.01 ct. - D - VVS2 en VS1 volgens GIA certificaten
€ 2.000
14 Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant tot 1.80 ct. - D - VVS2 en VS1 volgens IGI diamant certificaten
€ 7.000
18 Kt. witgouden collier met 7 hangers elk bezet met briljant geslepen diamant en gefacetteerde 3-hoekig robijntje, totaal 16,21 gram,
€ 2.000
14 Kt. witgouden damesring bezet met 1.04 ct. briljant geslepen diamant, SI1/SI2, kleurcode I, ringmaat 17.
€ 1.200
14 Kt. witgouden ring bezet met een briljant geslepen diamant 0.91 ct., E-F, SI1 - SI2, ringmaat 17.
€ 750
18 Kt. witgouden damesring bezet met een briljant geslepen diamant, ringmaat 17.50
€ 120
2 Grote met deels gegraveerde kristallen snuif/tabaksflessen, 19e eeuw, h.10 cm.
€ 40
2 Antieke zilveren Zeeuwse knoopgespen, L.10 en 7.5 cm., ca. 70 gram
€ 90
2 Antieke kralentasjes met zilveren beugels en jasseron
€ 90
Zilveren vork met afbeelding van heilige, 18e eeuw, 19 cm., 75 gram
€ 180
Sheng Shao Peng (1961), Portrait No.1, olieverf op doek, 89 x 116 cm. Nota bene: de aan de China Academy of Art afgestudeerde Sheng Shaopeng, confronteert in krachtig gematerialiseerde schilderijen het oude China met de moderne samenleving. Zijn werk werd internationaal opgemerkt, o.a. op Art Basel, en bevindt zich in particuliere en institutionele collecties wereldwijd.
€ 1.300
Tian Yi, Qingdao, olieverf op doek, gedateerd 2006, 80 x 80 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Tian Yi schildert in een licht impressionistische stijl met krachtige toets en warme Zuid-Europese flair, die levendigheid en verfijning verenigt. Als prijswinnend kunstenaar en docent is hij actief in Shanghai, waar hij zijn eigen galerie en atelier runt.
€ 1.000
Mia Shui Ji, 'Waiting no.3', olieverf op doek, 80 x 100 cm.
€ 400
Richard Baumgart (1946), Gezicht op de Wallen te Amsterdam, olieverf op doek, 125,5 x 105,5 cm. Provence: collectie Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
€ 475
Keith Haring (1958 - 1990), Fight Aids, handgesigneerde zeefruk, AP, 28,3 x 23,5 cm.
€ 900
Keith Haring (1958 - 1990), Heart of men, handgesigneerde zeefdruk, genummerd 7/30, 28 x 24 cm.
€ 1.000
Keith Haring (1958 - 1990), Skateboard, handgesigneerde zeefruk, AP, 28,3 x 23,5 cm.
€ 900
Liu Zhaowu (1973), Heroes No. 1, gesigneerd en gedateerd 07.11, olieverf op doek 110 x 140 cm. Provenance: privé collectie / veilinghuis AAG 2021 / collectie Drs Feng-Chun Ma / rechtstreeks verworven van de kunstenaar. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen, Stars of China: Past and Present, 1 Februari – 22 Maart 2009, p.88 (ill.)
€ 500
Liu Zhaowu (1973), Heroes No. 4, gesigneerd en gedateerd 07.11, olieverf op doek, 110 x 140 cm. Provenance: privé collectie / veilinghuis AAG 2021 / collectie Drs Feng-Chun Ma / rechtstreeks verworven van de kunstenaar. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen, Stars of China: Past and Present, 1 Februari – 22 Maart 2009, p. 89 (ill.), klein scheurtje in de doek
€ 500
Roberto Campos (1970), All around, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd op achterzijde, 162 x 130 cm., Lienze 1997, provenance particuliere collectie/Galerie Elfera Madrid, Spanje
€ 240
Zang Miquan (1959) Tang Lady 13, gesigneerd, getiteld en gedateerd 2005 en genummerd 13 op de achterzijde, olieverf op doek, 150 x 110 cm. Provenance: privé collectie / veilinghuis AAG 2021 / collectie Drs Feng-Chun Ma / rechtstreeks verworven van de kunstenaar. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen, Stars of China: Past and Present, 1 Februari – 22 Maart 2009, p. 50 (ill.)
€ 1.000
Yuri Tulin (1921-1983), Drying the Fish 1973, olieverf op doek, 90 x 70 cm.
€ 450
Nikolai Nikolaevich Baskakov (1918-1993), Snowlandscape 1978, olieverf op doek, 65 x 87 cm.
€ 450
Design salontafel met rookglazen blad bovenop en een lederen blad onder, h.40 x b.60 x d.60 cm.
€ 60