Taxaties
  Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25 ►
20:42:29

721 - 768 van 1846 resultaten
283459
625
Arman (1928-2005), La seconde parade des objets II, handgesigneerde zeefdruk, genummerd 127/200, 1989, 40 x 30 cm.
€ 200
284259
626
Jan Altink (1885-1976), Bloemstilleven, olieverf op board, 44 x 54 cm., provenance particuliere collectie/Vendu Dickhaut, 2015
€ 380
285094
628
Harm Visserman, Avondwandeling in Blokzijl, pasteltekening, gedateerd 2011, 50 x 70 cm.
€ 30
283579
629
Paul Delvaux (1897-1994), Portrait d'ancêtres, handgesigneerde en genummerde ets, oplage 72/75, gedateerd '81, met droogstempel miroir d'encre, 71 x 59 cm.
€ 1.000
283578
630
Paul Delvaux (1897-1994), Le grenier, handgesigneerde en genummerde ets, oplage 50/75, gedateerd '82, met droogstempel miroir d'encre, 60 x 49 cm.
€ 750
285313
632
Aafke Kelly (1948), "One day I fly away", acryl/olieverf op papier, 100 x 120 cm., provenance particuliere collectie/SBK Amstelveen
€ 240
283577
633
Paul Delvaux (1897-1994), La visiteuse, handgesigneerde vernis mou ets op Japans papier, gedateerd 1980, genummerd 62 / 75, 54,5 x 63,5 cm.
€ 750
283581
634
Govert de Roos (1953), Art Sells, handgesigneerde en genummerde C-print / dibond, oplage 2/9, 112,5 x 78 cm.
€ 1.000
284277
635
Else Carla (Els) Boone (1943), Lezende vrouw met lamp, aquarel, 60 x 41 cm.
€ 75
283570
636
Jeanloup Sieff (1933 - 2000), Nude womans backside, handgesigneerde C-print, 30,5 x 20 cm.
€ 200
283571
637
Ellen von Unwerth (1954), Revenge, White Corset, Paris 2005, genummerd 1/15, 29 x 19 cm.
€ 1.300
283575
638
Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin (1963 & 1961), B. Dreaming (2004), gesigneerd door beide kunstenaars en genummerd 90/140, zeefdruk, 58,5 x 58,5 cm.
€ 500
285331
640
Denise Tripp, Dame met poezen in interieur, pasteltekening, gedateerd '95, 69 x 49 cm. of 98 x 78 (incl. lijst). Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
€ 380
282648
641
Li Zhu (1966), Born to the Sun-I, olieverf op doek, 120 x 150 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Li Zhu creëert dynamische, abstracte bloemcomposities met krachtige penseelstreken en contrastrijke kleuren die fragiliteit en vitaliteit verbeelden. Zijn werk is tentoongesteld op vooraanstaande tentoonstellingen in Beijing, Shenzhen en Guangzhou.
€ 700
285308
642
Joris Geurts (1958), Zonder titel, olieverf op doek, aan achterzijde gesigneerd en gedateerd 2008, 231 x 135 cm., provenance particuliere collectie
€ 450
285329
643
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Fête exotique, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 1990 en genummerd E/A, 69 x 45 cm. of 102 x 78 cm. (inclusief lijst). Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
€ 450
282655
644
Li Zhu (1966), Born to the Sun 2, olieverf op doek, 79,5 x 130,5 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Li Zhu creëert dynamische, abstracte bloemcomposities met krachtige penseelstreken en contrastrijke kleuren die fragiliteit en vitaliteit verbeelden. Zijn werk is tentoongesteld op vooraanstaande tentoonstellingen in Beijing, Shenzhen en Guangzhou.
€ 450
285464
645
Antieke met parelmoer en messing ingelegde naaiganituurdoos met geëmailleerde gouden inhoud van w.o. schaar (klein defect), naaldenkoker, vingerhoed, prikpen en 2 kluwenwinders, goudgewicht totaal ca.29 gram
€ 1.500
283756
646
18 Kt. witgouden band ring bezet met centraal een briljant geslepen diamant tot. 1.03 ct. - G - Pique1 volgens IGI diamant certificaat en briljant geslepen diamanten tot. 0.78 ct. - ringmaat 17.5(55)
€ 2.600
283757
647
18 Kt. witgouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 1.61 ct. - ringmaat 17.25(54) met certificaat
€ 3.400
283691
648
14 Kt. geelgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.68 ct. - D - VVS1 en 2 volgens IGI diamant certificaat
€ 1.100
283692
649
18 Kt. witgouden solitair oorknoppen met een harpmotief bezet met briljant geslepen diamanten tot. 1.01 ct. - D - VVS2 en VS1 volgens GIA certificaten
€ 2.000
283693
650
14 Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant tot 1.80 ct. - D - VVS2 en VS1 volgens IGI diamant certificaten
€ 7.000
284247
652
18 Kt. witgouden collier met 7 hangers elk bezet met briljant geslepen diamant en gefacetteerde 3-hoekig robijntje, totaal 16,21 gram,
€ 2.000
285540
654
14 Kt. witgouden damesring bezet met 1.04 ct. briljant geslepen diamant, SI1/SI2, kleurcode I, ringmaat 17.
€ 1.200
285541
655
14 Kt. witgouden ring bezet met een briljant geslepen diamant 0.91 ct., E-F, SI1 - SI2, ringmaat 17.
€ 750
285542
656
18 Kt. witgouden damesring bezet met een briljant geslepen diamant, ringmaat 17.50
€ 120
285120
658
2 Grote met deels gegraveerde kristallen snuif/tabaksflessen, 19e eeuw, h.10 cm.
€ 40
285249
661
2 Diverse zilveren tafelbellen
€ 300
280428
664
2 Antieke zilveren Zeeuwse knoopgespen, L.10 en 7.5 cm., ca. 70 gram
€ 90
280457
667
2 Antieke zilveren doosjes
2 Antieke zilveren doosjes
€ 80
280409
669
2 Antieke kralentasjes met zilveren beugels en jasseron
€ 90
280420
670
Zilveren vork met afbeelding van heilige, 18e eeuw, 19 cm., 75 gram
€ 180
282653
673
Sheng Shao Peng (1961), Portrait No.1, olieverf op doek, 89 x 116 cm. Nota bene: de aan de China Academy of Art afgestudeerde Sheng Shaopeng, confronteert in krachtig gematerialiseerde schilderijen het oude China met de moderne samenleving. Zijn werk werd internationaal opgemerkt, o.a. op Art Basel, en bevindt zich in particuliere en institutionele collecties wereldwijd.
€ 1.300
282632
674
Tian Yi, Qingdao, olieverf op doek, gedateerd 2006, 80 x 80 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Tian Yi schildert in een licht impressionistische stijl met krachtige toets en warme Zuid-Europese flair, die levendigheid en verfijning verenigt. Als prijswinnend kunstenaar en docent is hij actief in Shanghai, waar hij zijn eigen galerie en atelier runt.
€ 1.000
286186
675
Mia Shui Ji, 'Waiting no.3', olieverf op doek, 80 x 100 cm.
€ 400
275602
676
Richard Baumgart (1946), Gezicht op de Wallen te Amsterdam, olieverf op doek, 125,5 x 105,5 cm. Provence: collectie Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
€ 475
283437
678
Keith Haring (1958 - 1990), Fight Aids, handgesigneerde zeefruk, AP, 28,3 x 23,5 cm.
€ 900
283435
679
Keith Haring (1958 - 1990), Heart of men, handgesigneerde zeefdruk, genummerd 7/30, 28 x 24 cm.
€ 1.000
283436
680
Keith Haring (1958 - 1990), Skateboard, handgesigneerde zeefruk, AP, 28,3 x 23,5 cm.
€ 900
262032
683
Grote Chinees porseleinen vaas, h.93 cm.
€ 70
282908
684
Liu Zhaowu (1973), Heroes No. 1, gesigneerd en gedateerd 07.11, olieverf op doek 110 x 140 cm. Provenance: privé collectie / veilinghuis AAG 2021 / collectie Drs Feng-Chun Ma / rechtstreeks verworven van de kunstenaar. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen, Stars of China: Past and Present, 1 Februari – 22 Maart 2009, p.88 (ill.)
€ 500
282907
685
Liu Zhaowu (1973), Heroes No. 4, gesigneerd en gedateerd 07.11, olieverf op doek, 110 x 140 cm. Provenance: privé collectie / veilinghuis AAG 2021 / collectie Drs Feng-Chun Ma / rechtstreeks verworven van de kunstenaar. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen, Stars of China: Past and Present, 1 Februari – 22 Maart 2009, p. 89 (ill.), klein scheurtje in de doek
€ 500
285309
686
Roberto Campos (1970), All around, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd op achterzijde, 162 x 130 cm., Lienze 1997, provenance particuliere collectie/Galerie Elfera Madrid, Spanje
€ 240
282906
687
Zang Miquan (1959) Tang Lady 13, gesigneerd, getiteld en gedateerd 2005 en genummerd 13 op de achterzijde, olieverf op doek, 150 x 110 cm. Provenance: privé collectie / veilinghuis AAG 2021 / collectie Drs Feng-Chun Ma / rechtstreeks verworven van de kunstenaar. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen, Stars of China: Past and Present, 1 Februari – 22 Maart 2009, p. 50 (ill.)
€ 1.000
282630
688
Yuri Tulin (1921-1983), Drying the Fish 1973, olieverf op doek, 90 x 70 cm.
€ 450
282627
689
Nikolai Nikolaevich Baskakov (1918-1993), Snowlandscape 1978, olieverf op doek, 65 x 87 cm.
€ 450
286208
691
Design salontafel met rookglazen blad bovenop en een lederen blad onder, h.40 x b.60 x d.60 cm.
€ 60

1 2 3 ... 14 15 16 17 18 ... 37 38 39
721 - 768 van 1846 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties