Sluiten673 - 720 van 1846 resultaten
Giles Winter (1947), Gezicht op een tuin, olieverf op doek, 23 x 23 cm.
€ 140
2 Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen gemberpotten w.o. 1 met deksel
€ 60
Koop van 5 diverse kommen, Amsterdams Bont (beschadigingen), diam.19,5, 14,5 en 11 cm.
€ 160
Bronzen Art Deco beeld van twee schaatsers op marmeren basement met uitsparing voor een pen, h.27 cm.
€ 100
Koopje van 3 sauskommen en klein vaasje, h.75 cm.
€ 200
Antieke messing reiswekker in bijpassende lederen foudraal
€ 150
Antieke steek met knoopletter W, regeerperiode Wilhelmina 1890-1948 met originele blikken bewaardoos
€ 150
Twee diverse uit hout gestoken Woestijnratten, h.17 cm. (1 oortje defect)
€ 35
Onb. meester, bronzen sculptuur van een leesbril, h.10,5 x d.21 x b.17 cm.
€ 120
2 Antiek bronzen lakstempels w.o. met adelijk familiewapen, 9,5 en 10,5 cm.
€ 80
Antiek blauw glazen flesje met draadglas en irrisatie, h.9 cm.
€ 90
3 Antieke Imari porseleinen borden, diam.23,5 cm.
€ 75
Handgeschilderde portretminiaturen van vrouwen, 15 x 14 cm.
€ 120
Paul Arntzenius (1883-1965), De zee bij Domburg ca.1935, olieverf op doek, 36,5 x 50,5 cm., provenance particuliere collectie Nederland, note : tentoongesteld Den Haag door kunstenaar
€ 1.500
Antieke ingelegde wortelnotenhouten orgelgebogen Chippendale vitrinekast, Holland ca.1860, h.273 x b.148 x d.52 cm.
€ 1.500
Frits Johan Goosen (1943), Afgemeerde schepen aan de kade, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
€ 380
Johannes Sambucus, handgekleurde kaart van Hongarije, 1578, 51 x 36 cm.
€ 300
Antieke mahoniehouten 4-deurs hoekkast, h.236 x b.125 x d.67 cm. (defecten)
€ 75
Berend Jan Barend Brouwer (1872-1936), Panoramisch landschap, olieverf op doek, 50 x 70 cm.
€ 300
Uit vintage kleden vervaardigd patchwork kleed, 268 x 297 cm..
€ 240
14 Kt. witgouden drie steens ring bezet met briljant geslepen diamanten tot. 0.40 ct. - ringmaat 18.5(58)
€ 600
Platina ring bezet met parel en triangel en briljant geslepen diamanten tot. 1.41 ct. - ringmaat 16.25(51)
€ 1.400
18 Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten tot. 1.12 ct. - ringmaat 16.5(52)
€ 1.100
18 Kt. witgouden rijring bezet met briljant geslepen diamanten tot. 0.70 ct. - ringmaat 17.75(56)
€ 750
14 Kt. witgouden solitair ring bezet met Bolsjewiek geslepen diamant tot. 0.50 ct. - ringmaat 18.5(58)
€ 700
Platina ring bezet met briljant geslepen diamanten tot. 0.31 ct. - ringmaat 17(53)
€ 500
18 Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.60 ct. - ringmaat 17.5(55)
€ 750
18 Kt. witgouden entourage ring bezet met briljant geslepen diamanten tot. 1.60 ct. - ringmaat 17.25(54)
€ 1.300
18 Kt. witgouden ring bezet met parels en briljant geslepen diamant tot. 0.30 ct. - ringmaat 17(53)
€ 650
18 Kt. witgouden bandring bezet met single cut diamanten tot. 0.66 ct. - ringmaat 16(50)
€ 650
14 Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten tot. 0.45 ct. - ringmaat 17(53)
€ 550
Antieke emaille met bloemen gedecoreerd verguld zilveren naaigarnituur, ca. 1780
€ 300
Zilveren tafelschep met klauw poten, 21 cm., 150 gram
€ 200
Zilveren 3-delig serviesje, Sheffield 19e eeuw, 425 gram
€ 550
Verchroomde vintage hanglamp met melkglazen bollen
€ 190
Onb.meester, Twee portretten van dame en heer, olieverf op doek, 80 x 65 cm. per stuk
€ 500
Marjolijn de Bruin (1966), See you as I do, bronzen sculptuur op hardstenen voetstuk, gesigneerd, unica, h.55 cm. Provenance: particuliere collectie; rechtstreeks aangekocht bij de kunstenares in 2006 voor 4.200 euro
€ 1.500
Johan Hendrik (Hans) van Ieperen (1909-1995), Dorpsgezicht met kerk, olieverf op board, 64 x 77 cm.
€ 240
Antieke palissanderhouten schrijftafel met inlegwerk en lederen blad, h.68 x b.91 x d.50 cm.
€ 75
Met Chinees decor geschulpte aardewerken bord, diam.35 cm.
€ 80
Bronzen Vrouwe Justitia rustend op marmeren voetstuk, h.41 cm.
€ 100
Stel porseleinen Imari deksel potten, h.30 cm.
€ 160
Émile Louis Picault (1833-1915), Pax et Labor, bronzen sculptuur, h.75 cm.
€ 1.000
Zacht groen met crème Art Deco-stijl Villeroy & Boch porseleinen serviesdeel
€ 60
Art Deco tafellamp op geel koperen voet met gemarmerde glazen kap, h.37 cm.
€ 200
Alberto Korda (1928 – 2001), 13 De marzo desfile, familiares de los caidos, met copyright stempel op de achterzijde, gelatin silverprint, 20,8 x 25,4 cm.
€ 50
Paul Delvaux (1897-1994), Mélancolie, handgesigneerde en genummerde ets, oplage 15/50, gedateerd '83, met droogstempel miroir d'encre, 38,5 x 29,5 cm.
€ 600