Sluiten625 - 672 van 1943 resultaten
Engels zilveren strooibus, 119 gram (voet verzwaard)
Startbod: € 60
Startbod: € 25
Startbod: € 45
Jan Pieter Leeuwenburgh (1943), Keramiek sculptuur van een naakte dame, h.34 cm.
Startbod: € 150
Hans Versteeg (1948), abstract bronzen sculptuur, h.14 cm.
Startbod: € 90
Startbod: € 30
Carry Heesen, rode keramieken siervaas, h.41 cm.
Startbod: € 60
Carry Heesen, rode keramiek siervaas, h.40 cm.
Startbod: € 60
Startbod: € 30
Startbod: € 45
2 antieke mahoniehouten stoelen waarvan 1 met armleuning, met gele stof bekleed, incl. certificaat afkomstig van Spits Antiek te Ede
Startbod: € 75
Koop van een plafonniere en een hanglamp in klassieke stijl
Startbod: € 30
Stel gepolychromeerde houten beelden van danseressen, h.100 cm.
Startbod: € 45
Carry Heesen, Keramiek sculptuur van een bloemknop op houten voetstuk, h.50 cm.
Startbod: € 60
Carry Heesen, Keramiek sierobject te gebruiken als lampvoet, h.34 cm.
Startbod: € 45
Carry Heesen, Abstract keramieken sierobject, h.39 cm.
Startbod: € 60
Carry Heesen, Keramiek sierobject met florale motieven, h.39 cm.
Startbod: € 45
Startbod: € 25
Koop van een antiek houten inktpot en een verzilverde warmhoudschaal
Startbod: € 30
Antiek houten wapenschild met afbeelding van griffioenen (defecten)
Startbod: € 30
Koop van 3 diverse antieke Latijnse boeken w.o. Johannis Voet, Commentarius ad Pandectas, 17e en 18e eeuw (slechte staat)
Startbod: € 150
Startbod: € 60
Onb.meester, draagt signatuur Troostrijk, Koeien en boerinnen in landschap voor boerderij, olieverf op paneel (deels beschadigd), 66 x 48 cm.
Startbod: € 30
Wilhelmus Henricus Petrus Johannes (Willem) de Zwart (1862-1931), Stilleven met bloemen, waaier, beeld en karaf, olieverf op doek, 66 x 40 cm.
Startbod: € 120
Bijbobo, Bloemstilleven, olieverf op board, 60 x 50 cm.
Startbod: € 30
Toegeschreven aan Peter Roovers, Keramiek sculptuur van een Liggend naakt, l.58 cm.
Startbod: € 75
Toegeschreven aan Peter Roovers, Terracotta sculptuur van een Liggend naakt, l.41 cm.
Startbod: € 45
Toegeschreven aan Peter Roovers, klei sculptuur van een Christus hoofd, l.38 cm.
Startbod: € 45
Brat Islava Pagon, Mediterraans dorpje aan zee, olieverf op doek, 70 x 80 cm.
Startbod: € 60
Onb.meester, Futuristisch abstractie, olieverf op board, 89 x 89 cm.
Startbod: € 16
Paul Koning, Woman crying, gemengde techniek, 120 x 85 cm.
Startbod: € 45
Mark Karasick (1959), Liggende naakt, olieverf op doek, 110 x 100 cm.
Startbod: € 45
Peter Polderman (1938-1998), Gezichten, gouache op papier, gedateerd 1989, 109 x 89 cm. of 131 x 111 cm.
Startbod: € 75
Liselotte Schut, Personen, gemengde techniek achter plexiglas, 138 x 90 cm.
Startbod: € 75
Ron Ritzerfeld, Abstract uit meerdere doeken samengesteld, 150 x 90 cm., gedateerd 1991
Startbod: € 40
Willem Heesen (1925-2007), Groen/wit glazen design schaal, h.19 x b.30 cm. (mogelijk heeft er een voetstuk onder gezeten)
Startbod: € 75
Startbod: € 25
Koop divers Chinees porselein (blauwe dekselpot defect)
Startbod: € 25
Startbod: € 30
Startbod: € 16
Stel Chinees porseleinen cache pots op onderschotel, h.19 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Koopje van een Chinees porseleinen vaasje en bordje en een Imari kwispedoor
Startbod: € 30
Stel Chinees porseleinen borden met florale motieven, diam.25 cm.
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Koop van 3 diverse helmen en een pet w.o. Koninklijke Marechaussee
Startbod: € 45
Startbod: € 25
Startbod: € 30