Sluiten577 - 624 van 1836 resultaten
Legering inktstel met pen aan een houten handvat
€ 100
Pieter Starreveld (1911-1989), witte chamotte reliëf plaquette (1959) met voorstelling van naakt, liggend op bank, 18,5 x 30,5 cm., monogram PS r.o, vgl. literatuur: C. van Blommestein et.al., Pieter Starreveld 1911-1989, deel 12, uit reeks Monografieën van het Sculptuur Instituut, Sculptuur Instituut /Museum Beelden aan Zee, Den Haag, 2022, p. 153, nr. 187
€ 90
2 Divers blauw gedecoreerde Chinees porseleinen borden (gerestaureerd)
€ 30
Blauw/wit met personen in landschap gedecoreerde Japans Arita porseleinen schenkkan met oor (restauraties), h.23 cm.
€ 75
Mednat, bronskleurige sculptuur van een boerin met schaap met biscuit hoofd en armen, h.26 cm.
€ 240
Louis Boermeester (1908-1992), Dubbel glas-in-lood ontwerp, gouache op papier, 26 x 20 cm.
€ 40
Twee art deco boekensteunen met voorstelling van 2 bronskleurige legering beren op grijs marmeren voetstuk, h.16.5 cm.
€ 80
2 Imari porseleinen theebussen met stoppen (beschadigingen)
€ 200
14 Kt. witgouden slagring bezet met parel en briljant geslepen diamanten tot. 0.08 ct. - ringmaat 18(56)
€ 450
14 Kt. witgouden bandring rondom gezet met briljant geslepen diamanten tot. 1.76 ct. - ringmaat 18.5(58)
€ 1.200
18 Kt. witgouden bandring rondom gezet met briljant geslepen diamant tot. 2.00 ct. - ringmaat 17.5(55)
€ 1.400
18 Kt. witgouden oorbellen bezet met briljant geslepen diamanten tot.0.15 ct.
€ 700
18 Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten tot. 0.20 ct. F/G VS
€ 260
18 Kt. witgouden oorhangers bezet met fluoriet en briljant geslepen diamant tot. 0.40 ct. - F/G - VS/SI
€ 500
18 Kt. witgouden solitair oorhangers bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.16 ct.
€ 450
Platina collier met een hanger bezet met centraal een Bolsjewiek geslepen diamant tot. 1.40 ct. en kleinere Bolsjewiek geslepen diamanten tot. 0.60 ct. Lengte 42 CM.
€ 3.000
14 Kt. witgouden oorhangers bezet met saffier en briljant geslepen diamanten tot. 1.50 ct.
€ 1.500
18 Kt. witgouden oorhangers bezet met peridot en briljant geslepen diamanten tot. 0.56 ct.
€ 700
18 Kt. witgouden entourage oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten tot. 0.34 ct.
€ 450
14 Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.30 ct. - ringmaat 18.5(58)
€ 450
Groene Boheems kristallen vaas opgehoogd met gouden bloemen, h.41 cm.
€ 75
Glazen met bloemen gedecoreerde klepkan met tinnen deksel, 19e eeuw, h.41 cm.
€ 70
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Naakt (1947), inkt op papier, gesigneerd en gedateerd, 45 x 19 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Cobra Museum Amstelveen, 'Het Hongaarse avontuur en de ontmoeting met de Europese School', 11 jan. - 17 maart 2002; Museum of Fine Arts, Budapest, zomer 2002. Literatuur: C. Küssel, 'Corneille Het Hongaarse avontuur 1947', Amsterdam, 2002, afb. 13, p.25
€ 2.400
Lucien Neuquelman (1909-1988), Ontwerp voor een stof, gouache op papier, 13 x 15,5 cm.
€ 140
Blauw/wit met landschap gedecoreerde Chinees porseleinen schenkkan, deksel en oor voorzien van vergulde Kylin en knop, h.23,5 cm.
€ 240
Blauw/wit met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen schotel, diam.28,5 cm.
€ 75
Blauw/wit Chinees porseleinen terrine (haarscheur), h.20 x diam. 30 cm.
€ 75
Met bloemen gedecoreerde famille rose 8-kantig bord (restauraties), diam.23 cm.
€ 30
Pieter Cornelis Dommershuijzen (1834-1912), Kustgezicht met woeste golven en personen, olieverf op doek, 75,5 x 97 cm. Provenance: particuliere collectie Duitsland
€ 2.400
Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met gesatineerd glazen bol, h.42 cm.
€ 160
Pieter Starreveld (1911-1989), gepatineerd bronzen reliëf plaquette (1959-1960) met voorstelling van naakt, zittend op tambouret met spiegel, 31 x 21,5 cm., gemonogrammeerde duimafdruk in het brons PS l.o., vgl. literatuur: C. van Blommestein et.al., Pieter Starreveld 1911-1989, deel 12, uit reeks Monografieën van het Sculptuur Instituut, Sculptuur Instituut /Museum Beelden aan Zee, Den Haag, 2022, p. 154, nr. 201
€ 180
Art Deco tafellamp met voorstelling van een dame en amberkleurige glazen bol op marmeren voetstuk, h.25 cm.
€ 160
Fang Lijun (1963), 2002.12.9 (2002), gesigneerd in Chinees en genummerd 9/25, houtsnede, 121,5 x 80,5 cm.
€ 1.500
Toegeschreven aan Wu Guanzhong (1919-2010), Lotusbloemen, gemengde techniek / inkt op rijstpapier, 2001, gesigneerd met stempel, 61 x 48,5 cm. Provenance: Moon Gallery, Hangzhou
€ 5.000
Antieke palissanderhouten likeurkelder met vier kristallen karaffen
€ 200
Stenen beeld met afbeelding van twee hoofden, 18 x 30 cm.
€ 50
Antieke mahoniehouten coulissetafel rustend op 3 klauwpoten en 2 bijgemaakt tussenbladen, diam.135 cm. of 255 cm.
€ 240
18 Kt. witgouden solitairring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.30 ct. - ringmaat 17.5(55)
€ 800
14 Kt. geelgouden met zilveren broche bezet met centraal een smaragd tot. 0.85 ct. en Bolsjewiek geslepen diamanten tot. 1.50 ct.
€ 1.500
14 Kt. witgouden collier met hanger bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.11 ct. Lengte 42 cm.
€ 260