Taxaties
  Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25 ►
11:13:44

529 - 576 van 1836 resultaten
285180
180
Twee marmeren Art Deco casolettes met koper afgezet, h.43 cm.
€ 400
285220
181
6 Diverse Delfts aardewerken bordjes (randschilfers), diam.17 cm.
€ 200
285201
184
Gepolychromeerde met personen gedecoreerde Chinees porseleinen kraagvaas, h.57 cm.
€ 100
283593
197
Antieke mahoniehouten ronde eetkamertafel rustend op 3 span poot, h.73 x diam.132 cm.
€ 75
285344
200
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Naakt (1947), gouache en inkt op papier, gesigneerd en gedateerd, 33 x 22 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Cobra Museum voor Moderne Kunst, Amstelveen, 2002; Maison des Arts, Tunis, 2002; Museum of Fine Arts, Budapest, 2002; Galerie Le Salon Rouge, Le Rendez-Vous des Arts et des Lettres, Amsterdam; Kerstexpositie Galerie Elisabeth den Bieman de Haas 'Spel, Passie en beheersing', 2004
€ 6.000
280528
201
Twee antieke tafellampen met glazen pegels, opnieuw elektrisch ingericht, h.42 cm.
€ 180
283597
202
Antieke mahoniehouten kolompendule met verguld bronzen beslag, h.44 cm. (slingerophanging los)
€ 120
283612
204
Till Donner (1947), 'De Schaakkoningin', keramieken sculptuur op houten voetstuk, h.108 cm., provenance: particuliere collectie/Galerie la Lanka, Friesland
€ 150
282644
205
Long Jing Chiang, Chandeliers, olieverf op doek, 151 x 130 cm.
€ 240
285421
206
Everhardus Koster (1817-1892), Beukenlaan in de Haarlemmerhout met gouvernante en spelend meisje, olieverf op paneel, 30 x 50 cm., provenance particuliere collectie
€ 1.100
285209
210
4 Japans Imari porseleinen borden, diam.22 cm.
€ 80
286128
211
5 aardewerken goudsteenkommen
5 aardewerken goudsteenkommen
€ 40
283582
216
Oude mahoniehouten 1-deurs hoekkast, h.146 x b.70 x d.42 cm.
€ 75
284528
217
Ulrica Hydman Vallien (1938), voor Kosta Boda, handbeschilderde glazen siervaas, h.37 cm.
€ 150
284529
219
Ulrica Hydman Vallien (1938), voor Kosta Boda, handbeschilderde glazen siervaas, h.26 cm.
€ 150
284931
222
Met halfedelstenen en parelmoer ingelegde Chinese tafel, h.33 x b.65 x d.33 cm.
€ 120
286040
223
Rijkbewerkt Chinees miniatuur ladekast, h.34 x b.53 x d.29 cm. (ornament zijkant ontbreekt)
€ 75
285217
224
2 Roodkoperen pannen met vormpjes
€ 100
283707
225
18 Kt. witgouden collier en een hanger bezet met Bolsjewiek en roos geslepen diamanten tot. 0.30 ct. Lengte 40 cm.
€ 550
283698
226
14 Kt. witgouden collier met parels en briljant geslepen diamant tot. 0.15 ct. Lengte 40 cm.
€ 360
283705
227
14 Kt. witgouden collier en hanger bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.95 ct. Lengte 40 cm.
€ 1.300
283741
228
18 Kt. witgouden ring bezet met saffier - ringmaat 16.5(52)
€ 240
283738
229
18 Kt. witgouden ring bezet met saffier en briljant geslepen diamant tot. 0.30 ct. - ringmaat 17.5(55)
€ 550
283700
232
18 Kt. witgouden lijnarmband bezet met briljant geslepen diamant tot. 1.60 ct.
€ 2.000
283711
233
18 Kt. witgouden collier en een solitairhanger bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.41 ct. Lengte 40 cm
€ 750
283704
234
14 Kt. witgouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamant tot. 1.60 ct.
€ 1.800
283715
236
18 Kt. witgouden ring bezet met smaragd en briljant geslepen diamant tot. 1.30 ct. - ringmaat 17(53)
€ 1.300
284433
243
Koop diverse natuurstenen colliers
€ 75
285287
257
Antieke tinnen schotel met voorstelling van de Griekse God Ajax, Jan Hiddingh, Amsterdam 1665-1707, 17e eeuw, diam.32 cm.
€ 300
280534
259
Albasten art deco siercoupe op verzilverde voet, h.22 cm.
€ 60
285234
261
Gegraveerd spoelglas, h.14 cm.
€ 150
285253
262
4 Delfts aardewerken pauwstaartborden (randschilfers), diam.23 cm.
€ 160
283862
264
Met diverse houtsoorten belijmde 2 laden commode in Franse stijl, h.87 x b.119 x d.49 cm.
€ 150
285177
265
Twee roze marmeren casolettes met brons afgezet, 19e eeuw, h.44 cm.
€ 500
285178
268
Antieke rijkbewerkte koperen kerkkandelaar, h.82 cm.
€ 100
284569
271
Ary Pleysier (1809-1879), Haringvisser bij maanlicht, olieverf op paneel, 46 x 32 cm., provenance particuliere collectie Nederland
€ 750
285096
273
Ottomaanse ferman (koninklijk decreet of schriftelijk bevel van de Ottomaanse sultan), geschreven in Diwani, Sultan II Mahmud Han tuğralı (1808-1839), 70 x 48 cm.
€ 750
284572
274
Maurice François Auguste Courant (1847-1925), Havengezicht met afgemeerde schepen, olieverf op doek, 36 x 44 cm., gedateerd 1903, provenance particuliere collectie Nederland
€ 600
284566
275
Pieter de Regt (1877-1960), Zeilboten op de Kaag, maroefle, 53 x 34 cm., provenance particuliere collectie Nederland
€ 150
286070
280
2 Diverse blauw/wit Chinees porseleinen borden
€ 40
283566
281
Omgeving van David Teniers, Rokende boeren, aquarel, 7 x 6 cm.
€ 1.000
280539
284
Marmeren art deco klokje met aan weerszijde een voorstelling van een meeuw, h.17 cm.
€ 100
280541
285
Stel Art Deco boekensteunen met voorstelling van knielende dames op marmeren voetstuk, h.14,5 cm.
€ 180
284979
286
Antieke Jugendstil Loetz vaas, 19e eeuw, h.24,5 cm.
€ 240
285264
289
8 Diverse bronzen miniaturen
8 Diverse bronzen miniaturen
€ 160
282853
291
Elisa Lagoma de Barinaga (1925–2018), Paarden, miniatuur, 7,5 x 10,5 cm.
€ 340
285241
292
Koopje van 8 diverse snuifdoosjes
€ 200
280467
294
2 Bronzen kerkkandelaars, h.30 cm.
€ 50

1 2 3 ... 10 11 12 13 14 ... 37 38 39
529 - 576 van 1836 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties