Sluiten481 - 528 van 1836 resultaten
Tsuguharu Foujita (1886-1968), Jeune fille à la rose, ets, gesigneerd "F' in de etsplaat l.o., 24 x 17 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Maison des Arts, Tunis, Le Belvédère 10-30 oktober 1998. Nota bene: deze ets is voor het eerst gemaakt in 1925. Dit is een later, postuum exemplaar
€ 380
Stel gepolychromeerde Delfts aardewerken borden (randschilvers), diam.23 cm.
€ 100
8 Diverse Japans porseleinen Imari borden, 20, 22 en 24 cm.
€ 200
Koop van 2 paar diverse Imari porseleinen borden, diam.19,5 en 23 cm.
€ 80
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Vondelpark (1947), gouache op papier, gesigneerd en gedateerd, 45 x 54 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, rechtsreeks verworven bij de kunstenaar in Parijs. Tentoonstelling: Galerie Le Salon Rouge, Le Rendez-Vous des Arts et des Lettres, Amsterdam, 'Mar & Corneille', 2007. Literatuur: afgebeeld in catalogus State of Art 206-2007, p.10
€ 4.500
Antieke mahoniehouten speeltafel met groen vilten blad, h.71 x b.90 x d.45 cm.
€ 150
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Twee vrouwen / deux femmes (1947), houtskool op papier, gesigneerd en gedateerd rechtsboven, 20 x 24 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Cobra Museum Amstelveen, 'Het Hongaarse avontuur en de ontmoeting met de Europese School', 11 jan. - 17 maart 2002; Museum of Fine Arts, Budapest, zomer 2002. Literatuur: C. Küssel, 'Corneille Het Hongaarse avontuur 1947', Amsterdam, 2002, afb. 14, p.27
€ 1.500
'Corneille' alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Portret (1947), gouache op papier, gesigneerd en gedateerd, 32 x 18,5 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, rechtsreeks verworven bij de kunstenaar in Parijs. Literatuur: "Vroege vogel", afb. 89; Art-nl 2e jrg. nr.6, winter 2001/2002. Tentoonstellingen: Le Salon Rouge, Amsterdam, "Corneille, een vroege vogel" (1997); Museum Bochum, Bochum, "Corneille & Afrika" (1998); Maison des Arts, Tunis, "Un Oiseau Précoce" (1998); Gorcums Museum, Gorinchem, "Corneille" (2001); Galerie Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam "Kerst expositie" (2002)
€ 2.400
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Naakt (1947), houtskool op papier, gesigneerd en gedateerd, 34 x 23 cm. (ook een voorstelling op de achterzijde). Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Maison des Arts, Tunis, Le Belvédère 10-30 oktober 1998; Museum Jan van der Togt, Amstelveen 2015/2016
€ 750
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Portret van een meisje met hoed (1947), krijttekening op papier, gesigneerd en gedateerd, 37 x 24 cm., met een pastelschets op achterzijde. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt Amstelveen, 2015/2016
€ 1.500
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Nu Hollandais (2004), gemengde techniek op oude partituren, gesigneerd en gedateerd, 31 x 23,5 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen 2015/2016
€ 1.200
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Naakt (1947), inkt op papier, gesigneerd en gedateerd en met een inkttekening op de achterzijde, 32 x 42 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
€ 2.400
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Voorstudie voor Femme avec oiseau (1946), gemengde techniek op papier, gesigneerd en gedateerd '46, 24,5 x 30,5 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt Amstelveen 2015 / 2016; Maison des Arts Tunis, Le Belvédère 10-30 October 1998; Cobra Museum voor Moderne Kunst Amstelveen. Nota bene: het is een voorstudie voor het schilderij 'Femme avec oiseau' dat zich bevindt in de collectie van het Cobra Museum voor Moderne Kunst, Amstelveen. Het schilderij is afgebeeld op de achterzijde van het boek 'Corneille Een vroege vogel'
€ 2.400
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), L'Ange de la Bastille (De Engel van de Bastille, eigen model ten voeten uit), houtskool op papier, gesigneerd en gedateerd 1943, 28 x 21,5 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Maison des Arts Tunis, Le Belvédère, 10-30 oktober 1998
€ 1.500
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Autoritratto (Zelfportret), gouache op papier, gesigneerd en gedateerd 'Autoritratto Corneille 6 sep. '96 alla Torre Piediripa', 42,5 x 31,5 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Maison des Arts, Tunis, Le Belvédère 10-30 oktober 1998
€ 1.200
Guillaume Cornelis 'Corneille' van Beverloo (1922-2010), Liefdespaar (1988), inkt en aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd, 24 x 14 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen, De twee grote liefdes van Elisabeth den Bieman de Haas: Corneille & Mar, 13 December 2015 – 24 January 2016; Maison des Arts, Tunis, Le Belvédère 10-30 oktober 1998
€ 750
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Drie naakten (1988), gemengde techniek op papier, gesigneerd en gedateerd, 31 x 22 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen 2015/2016; Szépmúvészeti Museum of Fine Arts, Budapest, mei - september 2002, Maison des Arts Tunis, Le Belvédère, 10-30 oktober 1998
€ 1.500
Zhang Zhaoying (1988), Coloured Theatre an Indoor Carnival, olieverf op doek No.4, 120 x 80,5 cm. Nota bene: de aan de Sichuan Academy of Fine Arts en aan het Brussels Intitute of the Arts afgestudeerde Zhang Zhaoying is een veelzijdige kunstenaar die schilderijen, installaties en sculpturen maakt. Zijn werk, vaak getoond in solo-exposities zoals “Historical Theater” (Yibo Gallery, Shanghai, 2019) en “Myth Party” (AMNUA, Nanjing, 2019), speelt met fragmentarische en absurde narratieven waarbij beelden uit hun context worden gehaald. Zijn installaties creëren ‘sites’ die de toeschouwer zowel aantrekken als gevangen houden, en zo hun verwachtingen uitdagen.
€ 1.400
Richard Baumgart (1946), Dame in restauratieatelier, olieverf op doek, gedateerd 1989, 125 x 90,5 cm. Provence: collectie Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
€ 475
Sheng Shaopeng (1961), Truth of Surviving, gemengde techniek (olieverf, gips en latex), 2010, 121 x 150 cm. Nota bene: de aan de China Academy of Art afgestudeerde Sheng Shaopeng, confronteert in krachtig gematerialiseerde schilderijen het oude China met de moderne samenleving. Zijn werk werd internationaal opgemerkt, o.a. op Art Basel, en bevindt zich in particuliere en institutionele collecties wereldwijd.
€ 1.300
Yang Cai, Whale Dreams no 4, olieverf op doek, 148,5 x 69,5 cm. Nota bene: de hedendaagse kunstenaar Yang Cai gebruikt zijn surrealistische serie ‘Whale Dreams’ om bewustzijn te creëren over de klimaatcrisis en oceaanvervuiling. Zijn werk werd onder meer getoond op AAF Amsterdam 2023 en de Shenzhen Damen International Oil Painting Biennale 2022
€ 500
Richard Baumgart (1946), De Piano, olieverf op doek, gedateerd 1991, 120 x 78 cm. Provence: collectie Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam
€ 600
Antieke met bloemen gedecoreerde Duits porseleinen inktstel, Ludwigsburg, ca.1795
€ 120
Antiek met rozen gedecoreerd porseleinen inktstel
€ 30
Antieke met bloemen gedecoreerde porseleinen 3-delig theeserviesje op blad
€ 30
6 Fijn blauw/witte Delftse schotels met pauwenstaartdecoratie, gemerkt De Porceleyne Bijl
, diam. 35 cm., 18e eeuw, diam 35 cm.
€ 1.600
18 Kt. witgouden hanger bezet met opaal en briljant geslepen diamanten tot. 1.50 ct.
€ 1.200
14 Kt. geelgouden met zilveren hanger bezet met roos diamanten tot. 0.50 ct.
€ 380
18 Kt. witgouden hanger bezet met briljant en single cut geslepen diamanten tot. 0.30 ct.
€ 300
18 Kt. witgouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamanten tot. 0.80 ct.
€ 800
14 Kt. witgouden ring bezet met granaat en briljant geslepen diamant tot. 0.24 ct. - ringmaat 17(53)
€ 550
LEO PIZZO, 18 kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.70 ct. - ringmaat 16(50)
€ 1.200
18 Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.50 ct. - ringmaat 16(50)
€ 700
18 Kt. witgouden collier en een hanger bezet met Bolsjewiek geslepen diamanten tot. 0.38 ct.
€ 550
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Elisabeth (2003), acryl op doek, gesigneerd en gedateerd linksonder 'Corneille 2003' en op achterzijde: Piediripa Italia, 30 juli 2003, 18,5 x 13 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Maison des Arts, Tunis, Le Belvédère 10-30 oktober 1998
€ 2.400
Georges Mathieu (1921-2012), Abstract, originele tekening op de eerste pagina van de tentoonstellingscatalogus "Gimpel Fils 50 South Molton Street London Mayfair November 1964", met handgeschreven connotatie: "Pour François avec amitié de Mathieu" 28 x 23 cm.
€ 2.000
Riusuke Fukahori (1973), Goldfish bag (2012), sculptuur in gemengde techniek (plastic zak, hars en acryl), 20,5 x 12 x 5,5 cm.
€ 1.800
3 Diverse oude zilveren bewaardoosjes, ca.70 gram
€ 100
Turks zilveren snavelbekkan, h.8 cm., ca.40 gram
€ 70
Zilveren miniatuur zeilschip rustend op houten basement, L.10,5 cm.
€ 90
Vincent Faudemer (1986), Babolex sculptuur van een olifant, h.9,5 cm.
€ 150
Antiek gepolychromeerd porseleinen inktstel, Rouen Frankrijk, ca.1840
€ 60
Antieke blauw/wit met bloemen en landschap gedecoreerde Chinees porseleinen schotel (haarscheur), diam.37,5 cm.
€ 60
Oude zwart/goud geschilderde ijzeren kluis, h.75 x b.51 x d.42 cm.
€ 150
Oude wortelnotenhouten buffetkast met inlegwerk en vitrinedeuren, h.103 x b.176 x d.34 cm.
€ 240
Marmeren Art Deco pendule met vernikkeld bronzen monturen, h.20 cm.
€ 100