Sluiten433 - 480 van 1836 resultaten
Oude eikenhouten taps toelopende zuil, h.100 x b.23 x d.23 cm.
€ 90
Antieke mahoniehouten en deels gezwarte speeltafel op cabriole poten met groen vilten blad, h.78 x b.85 x d.42 cm.
€ 45
Oude dertiger jaren aardglobe, E.Dubail h.70 cm.
€ 160
Met vogels gedecoreerde houten decoratie, h.40 x b.120 cm.
€ 30
Antieke opengewerkte Chinese plantentafel afgedekt met marmeren blad, h.92 x diam.44 cm.
€ 150
Oude notenhouten gestoken Venetiaanse eetkamertafel met glazen blad, h.80 x b.220 x b.99 cm.
€ 380
Onb.meester, albasten met marmeren Art Deco-stijl buste van een vrouw met hoofddoek, h.54 cm.
€ 600
Grote verzilverde 5-lichts kandelaar, h.39 x diam.40 cm.
€ 1.200
€ 600
€ 40
B.H. Tier (1843-1914), Schapen en bokken in landschap, sepiatekening, 24 x 28 cm.
€ 150
Jan Rijlaarsdam (1911-2007), Stadsgezicht
Amsterdam, gemengd ...
Amsterdam, gemengde techniek, 29 x 19 cm., provenance particuliere collectie
€ 280
Zandstenen tuinornament i.v.v. fruitmand, h.26 x diam.50 cm.
€ 40
€ 40
2 Antieke met paviljoen en ommuurde tuin gedecoreerde Chinees porseleinen famille rose schotels, Yongzheng periode, 1723-1735, diam.35 cm.
€ 850
iittala, Finland, blank glazen kandelaar, h.31 cm.
€ 40
Roze kleurig glazen vaas, gesign. Goebel, h.19 cm.
€ 30
Onb.meester, glazen sculptuur "Verstrengeling", h.33 cm.
€ 35
Onb.meester, groen glazen siervaas, h.20 x diam.19
€ 45
Glazen presse-papier i.v.v. een paddestoel, Göran Wärff voor Kosta Boda en glazen presse-papier, Flavio Poli
€ 40
Onb.meester, geel glazen dikwandige schaal, h.10 x diam.26 cm.
€ 25
Koop van 7 diverse presse-papiers en flessenopener
€ 45
Onb.meester, groen geribbelde glazen vaas, h.24 cm.
€ 55
Bengt Lindström (1925-2008), Compositie met blauw gezicht, gouache op de eerste pagina van de tentoonstellingscatalogus: "Bengt Lindström, The Mystery of the Body, November 1996 - Januari 1997, Gallery Willy Schoots, Eindhoven, gesigneerd en met connotatie: "Pour Anne, amitiés"
€ 1.000
Arman (1928-2005), Burnt Violin Bridges (1993), assemblage (verbrande vioolkammen ingebed in polyesterhars, omhuld met plexiglas), gesigneerd en genummerd 50/100, 49 x 25 x 7 cm.
€ 2.000
Velsen Kennemer Potterij Holland, aardewerken siervaas, het decor is ontworpen door E. Snel en geschilderd door J.G van Vliet, model nr. 46, h.18 cm., dit model is afgebeeld in: Velser aardewerk, Tachtig jaar jong; blz. 11,13,31 en 36
€ 600
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Nu debout (1943), gouache op papier, gesigneerd en gedateerd, 23 x 15 cm., met een voorstelling op achterzijde, Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Maison des Arts, Tunis, Le Belvédère 10-30 oktober 1998. Literatuur: 'Corneille, Un oiseau précoce', cat. Maison des Arts, Tunis, 1998, afb. p.34; 'P. Restany, Corneille, Parijs, 2003, afb. 13, p.25
€ 2.400
Onb.meester, Portret van een jongen met cape, maroefle, 24 x 16 cm., ca. 1880
€ 2.000
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Tilly (1945), aquarel en houtskool op papier, gesigneerd en gedateerd, 64 x 46 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Literatuur: M. den Bieman, 'Corneille, een vroege vogel zijn onbekende werken (1943-1948)', afb.84. Tentoonstelling: Le Salon Rouge, Amsterdam, 'Corneille, een vroege vogel' (1997); Museum Bochum, Bochum, 'Corneille & Afrika (1998); Maison des Arts, Tunis, 'Un Oiseau Précoce' (1998); Gorcums Museum, Gorinchem, 'Corneille' (2001)
€ 4.500
Toegeschreven aan Kees Maks (1876-1967), Naakte danseres in leunstoel (vermoedelijk Jeanette van het bekende dansduo Henri en Jeanette uit Berlijn onder de naam Fur Lana, de tango uitvoerde o.a. in het Panopticum, olieverf op doek, 77 x 64 cm., provenance particuliere collectie, note authenticiteit bevestigd door Piet Spijk, auteur over verzamelaar Boendermaker en Bergense School
€ 1.500
John Rädecker (1885-1956), Buste van een man met pet, vervaardigd uit klei en rustend op een houten voetstuk, gedateerd 1952, h.30 x b.25 x d.18 cm.
€ 900
Antiek mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met originele tinnen waterbak en jaloeziedeuren, Holland ca 1790, h.90 of 144 x b.112 of 228 x d.60 cm.
€ 280
Koop van diverse Imari porseleinen schotels en kopjes
€ 160
18 Kt. witgouden ring bezet met lapis lazuli en briljant geslepen diamant tot. 0.30 ct. ringmaat 16.75
€ 700
14 Kt. witgouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.03 ct. - ringmaat 15.25(48)
€ 190
14 Kt. witgouden ring bezet met parel en single cut geslepen diamanten tot. 0.05 ct. - F/G - VS/SI - ringmaat 17.75(56)
€ 300
18 Kt. witgouden oorhangers bezet met topaas, saffier en briljant geslepen diamanten tot. 2.40 ct.
€ 3.600
18 Kt. witgouden oorclips bezet met parel en briljant geslepen diamanten tot. 2.00 ct.
€ 1.800
18 Kt. witgouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten tot. 1.20 ct.
€ 1.400
14 Kt. witgouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten tot. 2.70 ct.
€ 2.400
18 Kt. witgouden met platina entourage-ring bezet met opaal en briljant geslepen diamanten tot. 1.00 ct. - ringmaat 18.25(57)
€ 1.300
14 Kt. witgouden ring bezet met parel en Bolsjewiek geslepen diamant tot. 0.70 ct. Ringmaat 19.25
€ 700
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Tilly (liggend naakt), gouache op papier, gesigneerd en gedateerd 1943, 54,5 x 74,5 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, rechtsreeks verworven bij de kunstenaar. Literatuur: M. den Bieman, 'Corneille een vroege vogel. Zijn onbekende werken (1943-1948), afb. 37, p.77
€ 3.000
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Cirque (1947), houtskool op papier, gesigneerd en gedateerd, 30 x 25 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Maison des Arts, Tunis, Corneille, Un Oiseau Précoce, 10 - 30 October 1998; Cobra Museum voor Moderne Kunst, Amstelveen, 2002; Museum Jan van der Togt, Amstelveen, De twee grote liefdes van Elisabeth den Bieman de Haas: Corneille & Mar, 13 December 2015 - 24 January 2016
€ 750
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Zonder titel 4 (1986), houtskooltekening, gesigneerd en gedateerd, 30 x 40 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen 2002
€ 1.500
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Tilly (1945), houtskool op papier, gesigneerd en gedateerd, 29 x 22,5 cm., en twee originele tekeningen op de achterzijde. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen 2015 / 2016
€ 1.500
Koop van 5 platte en 2 diepe Lowestoft borden, diam.23 cm.
€ 200
Antieke palissanderhouten Empire bank met groen velours bekleed, h.93 x b.224 x d.74 cm.
€ 600