Taxaties
  Kunst- en Antiekveiling / Dec. '25 ►
5:19:53

433 - 480 van 1836 resultaten
284585
857
Oude eikenhouten taps toelopende zuil, h.100 x b.23 x d.23 cm.
€ 90
283416
861
Antieke mahoniehouten en deels gezwarte speeltafel op cabriole poten met groen vilten blad, h.78 x b.85 x d.42 cm.
€ 45
284823
862
Oude dertiger jaren aardglobe, E.Dubail h.70 cm.
€ 160
285091
863
Met vogels gedecoreerde houten decoratie, h.40 x b.120 cm.
€ 30
284927
866
Antieke opengewerkte Chinese plantentafel afgedekt met marmeren blad, h.92 x diam.44 cm.
€ 150
283404
868
Oude notenhouten gestoken Venetiaanse eetkamertafel met glazen blad, h.80 x b.220 x b.99 cm.
€ 380
284897
869
Onb.meester, albasten met marmeren Art Deco-stijl buste van een vrouw met hoofddoek, h.54 cm.
€ 600
284804
870
Grote verzilverde 5-lichts kandelaar, h.39 x diam.40 cm.
€ 1.200
284734
872
Handgeknoopt Naïn kleed, 320 x 250 cm.
€ 600
285574
873
Handgeknoopt Perzisch kleed, 115 x 221 cm.
€ 40
284281
875
B.H. Tier (1843-1914), Schapen en bokken in landschap, sepiatekening, 24 x 28 cm.
€ 150
274749
876
Jan Rijlaarsdam (1911-2007), Stadsgezicht Amsterdam, gemengde techniek, 29 x 19 cm., provenance particuliere collectie
€ 280
285016
878
Zandstenen tuinornament i.v.v. fruitmand, h.26 x diam.50 cm.
€ 40
285573
883
Handgeknoopt Shiraz kleed, 194 x 127 cm.
€ 40
285355
884
2 Antieke met paviljoen en ommuurde tuin gedecoreerde Chinees porseleinen famille rose schotels, Yongzheng periode, 1723-1735, diam.35 cm.
€ 850
284381
886
iittala, Finland, blank glazen kandelaar, h.31 cm.
€ 40
284380
887
Roze kleurig glazen vaas, gesign. Goebel, h.19 cm.
€ 30
284375
888
Onb.meester, glazen sculptuur "Verstrengeling", h.33 cm.
€ 35
284369
891
Onb.meester, groen glazen siervaas, h.20 x diam.19
€ 45
284378
893
Glazen presse-papier i.v.v. een paddestoel, Göran Wärff voor Kosta Boda en glazen presse-papier, Flavio Poli
€ 40
284376
895
Onb.meester, geel glazen dikwandige schaal, h.10 x diam.26 cm.
€ 25
284383
896
Koop van 7 diverse presse-papiers en flessenopener
€ 45
284370
898
Onb.meester, groen geribbelde glazen vaas, h.24 cm.
€ 55
283339
Bengt Lindström (1925-2008), Compositie met blauw gezicht, gouache op de eerste pagina van de tentoonstellingscatalogus: "Bengt Lindström, The Mystery of the Body, November 1996 - Januari 1997, Gallery Willy Schoots, Eindhoven, gesigneerd en met connotatie: "Pour Anne, amitiés"
€ 1.000
283307
Arman (1928-2005), Burnt Violin Bridges (1993), assemblage (verbrande vioolkammen ingebed in polyesterhars, omhuld met plexiglas), gesigneerd en genummerd 50/100, 49 x 25 x 7 cm.
€ 2.000
284275
Velsen Kennemer Potterij Holland, aardewerken siervaas, het decor is ontworpen door E. Snel en geschilderd door J.G van Vliet, model nr. 46, h.18 cm., dit model is afgebeeld in: Velser aardewerk, Tachtig jaar jong; blz. 11,13,31 en 36
€ 600
285322
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Nu debout (1943), gouache op papier, gesigneerd en gedateerd, 23 x 15 cm., met een voorstelling op achterzijde, Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Maison des Arts, Tunis, Le Belvédère 10-30 oktober 1998. Literatuur: 'Corneille, Un oiseau précoce', cat. Maison des Arts, Tunis, 1998, afb. p.34; 'P. Restany, Corneille, Parijs, 2003, afb. 13, p.25
€ 2.400
284582
Onb.meester, Portret van een jongen met cape, maroefle, 24 x 16 cm., ca. 1880
€ 2.000
285330
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Tilly (1945), aquarel en houtskool op papier, gesigneerd en gedateerd, 64 x 46 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Literatuur: M. den Bieman, 'Corneille, een vroege vogel zijn onbekende werken (1943-1948)', afb.84. Tentoonstelling: Le Salon Rouge, Amsterdam, 'Corneille, een vroege vogel' (1997); Museum Bochum, Bochum, 'Corneille & Afrika (1998); Maison des Arts, Tunis, 'Un Oiseau Précoce' (1998); Gorcums Museum, Gorinchem, 'Corneille' (2001)
€ 4.500
285064
Toegeschreven aan Kees Maks (1876-1967), Naakte danseres in leunstoel (vermoedelijk Jeanette van het bekende dansduo Henri en Jeanette uit Berlijn onder de naam Fur Lana, de tango uitvoerde o.a. in het Panopticum, olieverf op doek, 77 x 64 cm., provenance particuliere collectie, note authenticiteit bevestigd door Piet Spijk, auteur over verzamelaar Boendermaker en Bergense School
€ 1.500
286073
John Rädecker (1885-1956), Buste van een man met pet, vervaardigd uit klei en rustend op een houten voetstuk, gedateerd 1952, h.30 x b.25 x d.18 cm.
€ 900
221082
51
Antiek mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met originele tinnen waterbak en jaloeziedeuren, Holland ca 1790, h.90 of 144 x b.112 of 228 x d.60 cm.
€ 280
285224
52
Koop van diverse Imari porseleinen schotels en kopjes
€ 160
283714
57
18 Kt. witgouden ring bezet met lapis lazuli en briljant geslepen diamant tot. 0.30 ct. ringmaat 16.75
€ 700
283721
58
14 Kt. witgouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.03 ct. - ringmaat 15.25(48)
€ 190
283726
60
14 Kt. witgouden ring bezet met parel en single cut geslepen diamanten tot. 0.05 ct. - F/G - VS/SI - ringmaat 17.75(56)
€ 300
283779
61
18 Kt. witgouden oorhangers bezet met topaas, saffier en briljant geslepen diamanten tot. 2.40 ct.
€ 3.600
283778
62
18 Kt. witgouden oorclips bezet met parel en briljant geslepen diamanten tot. 2.00 ct.
€ 1.800
283773
63
18 Kt. witgouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten tot. 1.20 ct.
€ 1.400
283777
64
14 Kt. witgouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten tot. 2.70 ct.
€ 2.400
283614
65
18 Kt. witgouden met platina entourage-ring bezet met opaal en briljant geslepen diamanten tot. 1.00 ct. - ringmaat 18.25(57)
€ 1.300
283733
68
14 Kt. witgouden ring bezet met parel en Bolsjewiek geslepen diamant tot. 0.70 ct. Ringmaat 19.25
€ 700
285283
80
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Tilly (liggend naakt), gouache op papier, gesigneerd en gedateerd 1943, 54,5 x 74,5 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, rechtsreeks verworven bij de kunstenaar. Literatuur: M. den Bieman, 'Corneille een vroege vogel. Zijn onbekende werken (1943-1948), afb. 37, p.77
€ 3.000
285343
85
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Cirque (1947), houtskool op papier, gesigneerd en gedateerd, 30 x 25 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Maison des Arts, Tunis, Corneille, Un Oiseau Précoce, 10 - 30 October 1998; Cobra Museum voor Moderne Kunst, Amstelveen, 2002; Museum Jan van der Togt, Amstelveen, De twee grote liefdes van Elisabeth den Bieman de Haas: Corneille & Mar, 13 December 2015 - 24 January 2016
€ 750
285346
87
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Zonder titel 4 (1986), houtskooltekening, gesigneerd en gedateerd, 30 x 40 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen 2002
€ 1.500
285321
90
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Tilly (1945), houtskool op papier, gesigneerd en gedateerd, 29 x 22,5 cm., en twee originele tekeningen op de achterzijde. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam. Tentoonstelling: Museum Jan van der Togt, Amstelveen 2015 / 2016
€ 1.500
285211
91
Koop van 5 platte en 2 diepe Lowestoft borden, diam.23 cm.
€ 200
175526
92
Antieke palissanderhouten Empire bank met groen velours bekleed, h.93 x b.224 x d.74 cm.
€ 600

1 2 3 ... 8 9 10 11 12 ... 37 38 39
433 - 480 van 1836 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties