Sluiten145 - 192 van 600 resultaten
1w 2d 10u
Kvartelny, V., exlibris voor Wout Meulemans, ca. 40 stuks (oplage), C3C5, 'zeilschip', 123 x 120 mm., genummerd en gesigneerd
Startbod: € 90
1w 2d 10u
Rassenfosse, A., 3 exlibris (Grasvila, Contrainte, Frido), C3, niet gesigneerd, opgeplakt (geweest)
Startbod: € 70
1w 2d 10u
Collectie van ca. 80 exlibris (enkele kleingrafiek) op naam van Meulemans. Merendeel gesigneerd. Diverse technieken. De inhoud van deze collectie is wisselend, een selectie van werk, mogelijk gemaakt door o.a. Capova, Richter, Suchanek, Weidenhaus, Steenvoorden, Zakoretsky, Baeyens, Kalaschnikov, Failhauer, Demel, Bednarik, Didelyte, Jakubowski, Bugan, Mommen, Stanclova, Kerin, Kmieliauskas, Jakstas, Sechtlova, Weidenhaus, Hirsch, Rytir, Jepkes, Kratky, Wetselaar, Pfeiler.
Startbod: € 75
1w 2d 10u
Startbod: € 75
1w 2d 10u
Rabinovich, G., 5 exlibris (Barth, Zangger, Erzinger, Feh, Schoeller) en 2 gelegenheidsgrafiek, C3, niet gesigneerd,deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 75
1w 2d 10u
Brunovsky, A., exlibris, Herber Blokland, C3, genummerd en gesigneerd, 125 x 100 mm.
Startbod: € 110
1w 2d 10u
Brunovsky, A., exlibris, W.J. Goetz, C3, genummerd en gesigneerd, 110 x 75 mm.
Startbod: € 110
1w 2d 10u
Hoytema, Th. v., 3 exlibris, litho, voor D. van Hoytema, Ch.J. van Haeften (doublet), niet gesigneerd, opgepakt (geweest)
Startbod: € 25
1w 2d 10u
Lion Cachet, C.A., exlibris voor C.L.C., litho, opgeplakt geweest, niet gesigneerd
Startbod: € 25
1w 2d 10u
Khnopff, F., 2 exlibris, cliché, voor G. Montefiore en Barreau de Bruxelles, niet gesigneerd, 1 x opgeplakt
Startbod: € 40
1w 2d 10u
Harrison, J.A.C., 14 exlibris, C2, deels opgeplakt, niet gesigneerd. Voor o.a Ammann, Hamsworth, Barr, Donaldson, King, Throckmorton, Gilmour, Mackenzie.
Huidig bod: € 40
1w 2d 10u
Fidus, 13 exlibris, cliché, niet gesigneerd, deels opgeplakt. Voor o.a.Robert Saitschick,Schwaner, Purm, Graeser, Driesmans, Avellis, SagerWeil, Cohnheim
Startbod: € 45
1w 2d 10u
Moser, Koloman (Wiener Werstaette), exlibris voor Fritz Schwarz, cliché, niet gesigneerd
Huidig bod: € 40
1w 2d 10u
Collectie van ca. 125 Nederlandse exlibris / kleingrafiek, hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. oudere exlibris, Andriessen, Lazarov, Blokhuis, Van Gelder, Rueter, De Wolff, Van Luyn, Van Rossem.
Startbod: € 55
1w 2d 10u
Collectie van ca. 60 exlibris / kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt / erotiek, diepdrukken (C2/ C3 etc), (o.a. Timoshenko, Oravec, Smetanova, Wozny, Kirnitsky, Vutova, Pauwels, Tikhonova, Housa, Brazda, Tsuihyi, Ven, Fenchak, Gropp, Zwiers, BV. Meulder, Kocak, Kirilov)
Startbod: € 200
1w 2d 10u
Teubel, F., ca. 75 exlibris / kleingrafiek, merendeel kopergravure, (34 x gesigneerd, 41 x niet gesigneerd), grotendeels opgeplakt.
Startbod: € 140
1w 2d 10u
Reitsma Valenca, E., 61 exlibris / kleingrafiek, merendeel kopergravures, deels gesigneerd / gemonogrammeerd, opgeplakt
Startbod: € 120
1w 2d 10u
Vavrova, K., 11 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Potrok, Hulin, 4W, Bergomi, Cadioli)
Startbod: € 100
1w 2d 10u
Bekker, D., 45 exlibris, C2, C3, C5, C7 (grotendeels meerkleuren), genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Veel vrouwelijk naakt, mythologie. O.a. voor: Roedel, Rhebergen, Pungs, Puerari, Peynenburg, Nechwatal, Nishitoba, Micheletti, Meulemans, Marks, Lohmus, Lewych.
Startbod: € 120
1w 2d 10u
Mezl, Zd., ca. 120 exlibris / kleingrafiek, merendeel X2, deels gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 60
1w 2d 10u
Ven, Z., 67 exlibris, C2, genummerd en gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 140
1w 2d 10u
Rueter, Pam G., 165 exlibris / kleingrafiek, X2, enkele gesigneerd, geplakt op grote vellen. O.a. de letters van het alfabet.
Startbod: € 40
1w 2d 10u
Vachal, J., 'Josef Vachal', monografie over het werk van Vachal, Argestea 1994, hardcover (kunstleer), 305 x 240 mm, 491 pagina's, tekst in Tsjechisch, veel afbeeldingen, ook in kleur
Startbod: € 60
1w 2d 10u
'Das Exlibris der Dame', Richard Braungart, 1923, hardcover, band niet perfect, met ingeplakt exlibris, 96 illustraties, ongenummerd exemplaar
Startbod: € 70
1w 2d 10u
Collectie van ca. 250 Nederlandse exlibris, opgeplakt, enkele gesigneerd (o.a. Andriessen, Battermann, Rueter, Kuyper, Lazarov, De Wolff, etc)
Startbod: € 50
1w 2d 10u
Baeyens, M., ca. 60 exlibris, diverse technieken, opgeplakt, gesigneerd.
Startbod: € 60
1w 2d 10u
Startbod: € 30
1w 2d 10u
Benca, I., 14 exlibris C3C5 (grotendeels meerkleuren), genummerd / gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Vogel, Slabbinck, Kolar, Mirabella, Hillerbrandt, Burch, Slanicay.
Startbod: € 60
1w 2d 10u
Zuev, V., 12 exlibris, gemengde techniek, genummerd en gesigneerd, o.a. voor De Haas, Burggraaf, Vissers, Meulemans.
Startbod: € 75
1w 2d 10u
Fiocchi, G.M., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Cadioli, Fangaresi, Forni, Kudo.
Startbod: € 60
1w 2d 10u
Gravichkov, M, 9 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Wiszkocsil, Vermes, Plambeck, Edipo, Avrese)
Startbod: € 30
1w 2d 10u
Eidrigevicius, Stasys, 10 exlibris, diepdruk, gesigneerd / gemonogrammeerd, deels opgeplakt (geweest). O.a. voor Sleinio, Rhebergen, Blokland, Jakubowska, , V.d. Zee, Souverein, Meulemans.
Startbod: € 75
1w 2d 10u
Eidrigevicius, Stasys, 8 exlibris, diepdruk, gesigneerd / gemonogrammeerd, deels opgeplakt (geweest). O.a. Lindroth, Idzebscy, de Belder, Bakx, Meulemans. Plus correspondent, gesigneerde uitnodiging, foto's.
Startbod: € 75
1w 2d 10u
Eidrgevicus, Stasys, 10 exlibris, diepdrukken, gesigneerd / gemonogrammeerd, O.a. voorBakx, Maes, Rhebergen, Peynenborg, Idzebscy
Startbod: € 75
1w 2d 10u
Lux. R., 16 exlibris, C3, 10 x gesigneerd, deels opgeplakt. Voor o.a. Leserman, Molenda, Vymlatil, V.d. Kuylen, Kalmus, Winter, Birnholz.
Startbod: € 100
1w 2d 10u
Brunovsky, A., exlibris Jana, C3, genummerd en gesigneerd, 100 x 85 mm.
Huidig bod: € 75
1w 2d 10u
Brunovsky, A., exlibris Frantisek, C3, genummerd en gesigneerd, 75 x 50 mm.
Startbod: € 75
1w 2d 10u
Brunovsky, A., exlibris Jaromir Bilek, C3, genummerd en gesigneerd, 100 x 75 mm.
Startbod: € 90
1w 2d 10u
Tjukanov, S., exlibris voor W. Meulemans, 32 stuks (oplage), C3, 122 x 117 mm, genummerd en gesigneerd, 'project of the new stomatology'
Startbod: € 240
1w 2d 10u
Jordanov., J., 10 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt O.a. voor Freund, Dumon, Feliers, Deurinck, Halache, Viaene. O.a. uit de serie: 'Heracles'.
Huidig bod: € 75
1w 2d 10u
Suchanek, V., exlibris voor MM, ca. 65 stuks (oplage),litho, genummerd en gesigneerd, 'flora'
Startbod: € 240
1w 2d 10u
Severin, N.F., 8 exlibris, C2, gesigneerd, in pass-partout (voor Liebaers, Melshout, Maeschalk, Rasdolsky, Nechwatal, De Bruin)
Startbod: € 120
1w 2d 10u
Born, A., 9 x PF en 1 x vrije prent, litho, gesigneerd,
Startbod: € 110
1w 2d 10u
Tjukanov, S., 22 exlibris / kleingrafiek, kleine formaten (13 x X / cliché /zeefdruk, 9 x C), gesigneerd
Startbod: € 90
1w 2d 10u
Stastny, C., 15 exlibris / kleingrafiek, C3 (deels meerkleuren), 15 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 60
1w 2d 10u
Stastny, C., 16 exlibris, C3 (deels meerkleuren), 15 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 60
1w 2d 10u
Startbod: € 60
1w 2d 10u
Dajc, J., 11 exlibris, C4, genummerd en gesigneerd. O.a. voor Veldhuizen, Stransky, MK, Ladyrova.
Startbod: € 20