Sluiten817 - 864 van 1429 resultaten
Start op 27-04-2024 om 19:00
Soder, A., 34 exlibris /kleingrafiek, C3, enkele met remarques, 7 stuks gesigneerd, deels opgeplakt
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Kotrba, E., plm. 100 stuks gelegenheidsgrafiek, voornamelijk X2, enkele diepdrukken, deels opgeplakt
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Nozdrin, Y., exlibris Wout Meulemans, 2012, 145 x 140 mm, C3C5/col, genummerd en gesigneerd, plm. 55 stuks (oplage)
Startbod: € 280
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Bulder, N., plm. 50 exlibris en plm. 100 gelegenheidsgrafiek en illustraties, X2, deels gesigneerd, deels in pass-partout
Startbod: € 45
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Werner, J., plm. 50 exlibris op naam van Meulemans (oplagen, 20 x 'Fuchs', 4 x 'kiezen', 11 x 'trechter', 3 x 'Nachtschade', 9 x 'Flaschen', 5 x pf), C3/col, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 150
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Hodek, J., plm 60 exlibris, X1/X2, enkele meerkleuren, deels gesigneerd, deels opgeplakt
Startbod: € 45
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Melan, P., 50 exlibris, C3,(exlibris Meulemans, 30 stuks 'dame met hondje', en plm 20 stuks 'liefdespaar'(oplagen), genummerd en gesigneerd
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Hirsch, K.-G., plm. 75 exlibris, (oudere opusnummers en Hofstaat), X2, genummerd en gesigneerd, in pass-partout,
Startbod: € 150
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Hirsch, K.-G., documentatie en handgeschreven brieven,, plus twee restoplagen op naam van Souverein (2 x 10 stuks), X2, gesigneerd
Startbod: € 45
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Hirsch, K.-G., plm. 40 exlibris, (oudere en kleinstaat) X2, in pass-partout, gesigneerd
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Hirsch, K.-G., plm. 50 gelegenheidsgrafiek en illustraties, deels gesigneerd, enkele met persoonlijke opdracht van de kunstenaar, X2, in pass-partout
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Baeyens, M., pf's voor Meulemans, 14 verschillende, plm. 200 stuks in totaal, zeefdrukken, gesigneerd
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Reinhold, R., plm. 190 exlibris en kleingrafiek (enkele doubletten), X1/X2, deels ingekleurd, deels gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Rooy, G.v., exlibris w. Meulemans, 'kurkentrekker', C3, 199, genummerd en gesigneerd, plm. 45 stuks (oplage)
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Cechova, O., plm. 50 exlibris (11 x X3, 29 x litho, 14 x X), opgeplakt, gesigneerd
Startbod: € 55
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Dolezal, A, plm. 110 exlibris, X2, deels gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Jirincova, L., plm. 60 exlibris, C3 / litho, in pass-partout, gesigneerd
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Kmieliauskas, A, 24 exlibris, MT, in pass-partout, gesigneerd (o.a. voor Rhebergen, Rechner, Midlo, Navarra)
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Liesler, J., plm. 160 exlibris / kleingrafiek, meest litho (plus X en C3), deels in pass-partout, meest gesigneerd
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Ven, Z, plm. 145 exlibris voor Meulemans, ('Aquarius' - 25 stuks, 'Phryne'- 10 stuks, 'Pompadour'- 20 stuks, Jos. Baker'- 5 stuks, 'K. Schratt'- 20 stuks, 'Tosca' -20 stuks, 'Mata Hari' - 10 stuks, 'Klimt'- 40 stuks, 'Aquarius' - 10 stuks), oplagen, C3, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Hlavaty, P., plm. 100 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Didelyte, Gr., 50 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, in pass-partout, plus 15 exl. op naam van Meulemans genummerd en gesigneerd (oplagen)
Startbod: € 55
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Chernetsova, N., 30 exlibris (o.a. Stolzenburg, Uhida, Pisane, Premstaller, Larsen, Grebe), C3, opgeplakt, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Jakubowski, plm. 260 exlibris, in 5 mappen (2 x 1964, 1974, 1968, 2001), C2, gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Jakubowski, plm. 250 exlibris, in 5 mappen (1985, 2003, 1988, 2006,1988), C2, gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Jakubowski, plm. 250 exlibris, in 5 mappen (1958, 1988, 1998, 1993, 1954), C2, gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Hamanishin, K., 32 exlibris (o.a. Waterschoot, Uchida, Sekine, Sato, Saruta, Kudo, Koeda, Kaneko,
Startbod: € 140
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Gropp, O., 33 exlibris (o.a. voor Weinreich, Vogelvanger, Tischer, Sparke, Selle, Pfeiffer, Freund, Bronzel), C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, veel erotiek
Startbod: € 110
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Ivanovv, S., 38 exlibris (o.a. voor Zwiers, Wiszcocksil, v. Vlijmen, Selle, Roedel, Rath, Mirabella), C3C4C6C7, genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Hrapov, S., 40 exlibris (o.a. voor v. Waterschoot, vd Moere, Sekine, Selle, Premstaller, Oosterhoff, Bubka), C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Svengsbir, J., plm. 170 exlibris en kleingrafiek, C2 (deels meerkleuren), opgeplakt, gesigneerd
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
collectie plm. 250 Nederlandse exlibris en kleingrafiek, diverse technieken (ook diepdruk), deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Battermann, van Vlijmen, Zwiers, Bulder, Andriessen, Lazarov, Spronk, van Rossum, Steenvoorden, Strik, Musch)
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
collectie van plm. 250 exlibris en kleingrafiek, Tsjechische en Slowaakse kunstenaars, diverse technieken (ook diepdruk), deels opgeplakt, deels gesigneerd, (o.a. Benes, Kotrba, Boros, Bugan, Pechar, Balla, Neuwirth, Oberthor, Pevny, Soukop, Hlavaty, Sindler, Jaska, Hampl, Bauer, Bednarik, Houra, Liesler, Janar, Storm)
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Simon, Pavel, plm. 275 exlibris en kleingrafiek, diverse technieken, opgeplakt / in pass-partout, grotendeels gesigneerd
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Horanek, J., map met plm 125 exlibris / gelegenheidsgrafiek, zeefdrukken, gesigneerd, plus 4 bladen (A-4) met correspondentie met Meulemans, rijk geïllustreerd door Horanek (zie afbeeldingen)
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Campion, V. le, plm. 45 exlibris en kleingrafiek (vooral kleingrafiek), X2, in pass-partout, met werklijst etc., enkele gesigneerd
Startbod: € 45
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Fenchak, V., 33 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Sparke, Smith, Selle, Roedel, Pungs, Prokop, Jensch, Beumont)
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
collectie Duitse en Zwitserse exlibris en kleingrafiek, diverse technieken, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Naumann, Stauf, Tilgner, Dachauer, Warnecke, Preuss, Boetel, Wolbrandt, Koch, Pilz, Riess, Volkamer, Franke, Beier, Hirsch, Schmidt, Rusch)
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
collectie van plm. 200 Belgische exlibris en kleingrafiek, diverse technieken, deels opgeplakt, deels gesigneerd, (o.a.Gaudaen, Severin, Baeyens, Herckenrath, Mommen, Stuyvaert, Van Damme, Pauwels, Degouy, Branspenninckx, Mariman)
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
collectie van 50 exlibris, erotiek / vrouwelijk naakt, hoogdruk / zeefdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Van Damme,Gaudaen, Polivka, Nielsen, Carlson, Morisot, Fauchet, Kotrba, Benes, )
Startbod: € 55
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
collectie plm. 150 exlibris en kleingrafiek, Tsjechië en Slowakije, hoogdruk / zeefdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Benesova, Horanek, Liesler, Kotrba, Cinybulk, Erazim, Marik, Mezl, Bouda, Simecek, Dolezal, Kaiser, Hlinovsky,
Startbod: € 45
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
collectie van 50 exlibris, Tsjechië en Slowakije, diepdrukken (C3), deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Haskova, Cernos, Dajc, Burba, Felix, Komacek, Stanclova, Kocak, Augustovic, Kabrt, Hlavaty, Musil)
Startbod: € 110
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Romanyshyn, R., 'words & works', 2002, uitgave met inleiding van prof.H. Klein, 19 afbeeldingen in kleur, met originele ets van Romanyshyn 'lantern', (genummerd 9/30) en gesigneerd), softcover
Startbod: € 30
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Romanyshyn, R., 'words & works', 2002, uitgave met inleiding van prof.H. Klein, 15 afbeeldingen in kleur (sculpture), met originele ets van Romanyshyn 'little sculptor', (genummerd 15/40) en gesigneerd), softcover
Startbod: € 30
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Kublik, J., exlibris voor MM, 21 stuks (oplage),2009, C3C5/col, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 150
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Capova, H., 25 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Bongers, Vd Weerdt, Vanicek, de Bruyn, Krajicek, Meulemans)
Startbod: € 110
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
collectie 55 exlibris, thema: muziek (o.a. Mozart, Strawinsky, Schubert, Beethoven, Vivaldi, Rachmaninov), deels gesigneerd, deels opgeplakt, diepdrukken. O.a. door Wimmer, Pauwels, Loehmus, Pfeiler, Mariman, Schmuell, Spronk, Juergens, Jakstas, Volkamer, Kratky, Weidenhaus, Kabrt, Vychodilova, Chernetsova, Schapiel, Gruev, Strik.
Startbod: € 110
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
collectie plm. 165 exlibris, thema: muziek (o.a. Mozart, Strawinsky, Schubert, Beethoven, Vivaldi, Rachmaninov), deels gesigneerd, deels opgeplakt, hoogdruk / vlakdruk. O.a. door Benes, Pechar, Hirsch, Bouda, Gaudaen, Mariman, Wercholantsev, Kalaschnikov, Puchachevsky, Agirba.
Startbod: € 85
Start op 06-05-2024