Sluiten721 - 768 van 1429 resultaten
Start op 26-04-2024 om 12:00
Hacker, Chr., 3 exlibris, C3, 2x gesigneerd, met remarque, opgeplakt
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Habl, W., 3 exlibris, C3, 1 x gesigneerd, opgeplakt geweest. Voor Buchholz (doublet), Schweinburg.
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Frank, L., 2 exlibris, C2, opgeplakt, niet gesigneerd. Voor Josef Saar en A.T., vrouwelijk naakt.
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Gaigher, H., 5 exlibris, (4 x C3, 1 x cliché), 1 x gesigneerd, 1 blad met kleine remarque. 1 Blad iets gevouwen. Voor o.a. Schloss Rubein, Drobner, Heinicke, Gaigher.
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Cepauskas, A., plm. 60 exlibris, C3, gesigneerd, opgeplakt. Plus werklijst en twee kleine uitgaven met exlibris.
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Kubin, A., exlibris voor Carl Lamersdorf, litho, 105 x 80 mm, opgeplakt, niet gesigneerd
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Kubin, A., exlibris voor Alfred Klemenz, litho, 60 x 60 mm, opgeplakt, gesigneerd in de plaat, plus: 'Alfred Kubin Exlibris', 28 exlibris van Kubin beschreven, uitgave van de DEG, softcover, 28 pag.
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Jungnickel, L.H., exlibris voor Marco Birnholz, litho?, 105 x 105 mm, gesigneerd in de plaat, opgeplakt
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Baramov, R., 3 exlibris, C3 / C4 (kleur), voor Haneda, Kunze. Grote formaten, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Gruener, E, 10 exlibris, C3 / X3, 5 x gesigneerd, deels opgeplakt geweest. Voor o.a. Maria Hell, Selma Ury, Krongold, Langsch, Freitag.
Startbod: € 140
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Diveky, J. von, (Wiener Werkstaette), 6 exlibris, (3 x C3, 3 x cliché). niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor Thimsen, Vagujhely, Neurath, Kellner, Bruecke.
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Diveky, J. von, (Wiener Werkstaette), 6 exlibris, (2 x C3, 4 x cliché). niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor Thomsen, Kass Jun, Kolosz, Hajos, V. Ditfurth, Diveky.
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Diveky, J. von, (Wiener Werkstaette), 5 exlibris, (1 x C3, 3 x cliché, 1 x X2). niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor Thomsen, Vajda (doublet), Kellner, Kner, Wim van der Kuylen,
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Jaksch, F., 16 exlibris, C3, 3 x gesigneerd, deels opgeplakt, (3 nadrukken). Voor o.a. Graf (doublet), Funke, Von Zitek, Feith, Liebaldt, Jaksch, Hausner.
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Graf, O., 6 exlibris, C3, 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest), voor o.a. Daphnis von Z., Pfaff, Gurlitt, Forstl, Jung.
Startbod: € 65
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Hollenberg, F.von, 7 exlibris, (6 x C3, 1 x cliché), 1 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor Oppenheimer, Beck, Kuhn, Hollenberg, Ulrich, Koenig-Fachsenfeld, Ostertag-Siegle.
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Brunovsky, A., exlibris Josef Dobiasovsky, litho, genummerd en gesigneerd, 145 x 110 mm.
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Brunovsky, A., exlibris Karel Tutsch, litho, genummerd en gesigneerd, 140 x 105 mm.
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Brunovsky, A., exlibris Jaroslav Lohynsky, litho, genummerd en gesigneerd, 145 x 115 mm.
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Schott, R., 5 exlibris, C3, voor o..a. Bertl Neumann en F.J.H. (Halberstadt), gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Buettner, E., exlibris Albert Einstein, cliché, niet gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 30
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Volkert, H., 10 exlibris (10 x C3), gesigneerd, deels opgeplakt (geweest), gesigneerd, 5 x met remarque. Voor o.a. Koerber, Tropp, Sanner, Halbach, Fischer, Falkenberg. Deels wat verbruind.
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Stastny, C., 16 exlibris, C3 (deels meerkleuren), alle gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 300
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 220
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 240
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 180
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie ca. 110 stuks exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Tsjechische / Slowaakse kunstenaars, diepdruk (C2, C3, etc.), deels gesigneerd, deels opgeplakt. Kunstenaars o.a. Ven, Haskova, Knap, Jirka, Kanterkova, Kisza, Stanclova, Safar, Dusik, Lodr, Neuwirth, Antonova, Istler, Kaiserova, Hlavaty, Halla, Oravec, Storchova, Dudek.
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Bastanier, H., 23 exlibris en 3 kleingrafiek, alle met remarque, C3 (deels meerkleuren), veel groot formaat, 9 ex. gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor o.a Fritsch, Sclossberger, Heitz, Heisler, Leuschner, Albrand, Bassermann, Buchholz, Duemling, Haupt, Lenze, Muehlen, Reinle, Roesch
Startbod: € 300
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie van ca. 200 Poolse exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Raczak, Budynklewicz, Dolatovski, Kot, Szumarkski, Jakubowski. Plus:'the yesteryear of the plolish booklpate', Malbork, 2002, softcover, veelafbeeldinge,
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Haskova, E., 50 exlibris / kleingrafiek, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Voor o.a. Z.J., Weisova, Venclova, Velenska, Rubas, Rhonheimer, Pachnerova, Mlynek
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Steenvoorden, A., ca. 60 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd.
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie van 100 exlibris, thema: 'vrouwelijk naakt / vrouwen, erotiek', 25 x hoogdruk, 75 x diepdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a Jakubovski, Pauwels, NikDad, Kuehn, Schapiel, Jakstas, Ivanov, Rovegno, Cox, Kabrt, Brazda, Tramontin, Rueter, Gaudaen, Woyty Wimmer.
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie van ca. 80 exlibris / kleingrafiek, thema: "medisch', vooral hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. Van Luyn, De Jong, Rueter, Bertrandt, Piller, De Wolff, Fairbanks, Pauwels, Wetselaar. Plus: kalender van Huffert, 'de verrassingen van de geneeskunde. Plus: 'Exlibris Medicina', G. Mirabella, exlibrismuseum, 118 pagina's, veel afbeeldingen
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie van ca. 125 Nederlandse exlibris / kleingrafiek, hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. oudere exlibris, Andriessen, Lazarov, Blokhuis, Van Gelder, Rueter, De Wolff, Van Luyn, Van Rossem.
Startbod: € 55
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Reitsma Valenca, E., 61 exlibris / kleingrafiek, merendeel kopergravures, deels gesigneerd / gemonogrammeerd, opgeplakt
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Bekker, D., 45 exlibris, C2, C3, C5, C7 (grotendeels meerkleuren), genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Veel vrouwelijk naakt, mythologie. O.a. voor: Roedel, Rhebergen, Pungs, Puerari, Peynenburg, Nechwatal, Nishitoba, Micheletti, Meulemans, Marks, Lohmus, Lewych.
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Mezl, Zd., ca. 120 exlibris / kleingrafiek, merendeel X2, deels gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Ven, Z., 67 exlibris, C2, genummerd en gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 140
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Collectie van ca. 250 Nederlandse exlibris, opgeplakt, enkele gesigneerd (o.a. Andriessen, Battermann, Rueter, Kuyper, Lazarov, De Wolff, etc)
Startbod: € 50
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Baeyens, M., ca. 60 exlibris, diverse technieken, opgeplakt, gesigneerd.
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Lohmus, Lembit, 80 exlibris (55 x C2, 25 x X2), gesigneerd, opgeplakt.O.a. voor Wimmer, Vakker, Vaher, Turunen, Tratsaert, Premstaller, Mildeberg, Marangoni, Linnard, Metsaviir, Nechwatal, Rath.
Startbod: € 140
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Baeyens, M., ca. 65 exlibris, diverse technieken, opgeplakt, gesigneerd.
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie van ca. 140 Russische / Oekraiense exlibris en kleingrafiek, hoogdruk (X2, X3, X6 - deels meerkleuren- etc.), deels opgeplakt, deels gesigneerd. O.a. Vigovsk, Wercholantsev, Kalaschnikov, Pugachevsky, Terechov, Begidjanov, Stetschnev, Lebedev,
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Mackova, A., 50 exlibris, X1 (enkele meerkleuren), deels gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Rossem, Ru van, 42 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, deels gesigneerd, opgeplakt, in map. Met informatie over de kunstenaar etc.
Startbod: € 140
Start op 06-05-2024