Sluiten529 - 576 van 600 resultaten
1w 2d 11u
exlibris -literatuur, ca. 40 boeken / brochures op het gebied van grafiek / het exlibris. O.a. 'ex bibliothecis Westfalicis', 'alpine exlibris', 'exlibris 1000 Beispiele aus 5 Jahrhunderten', 'Pferde - exlibris', 'Gli exlibris del popolo del libro', 'Maritieme exlibris', 'exlibris der Dame', 'Alte Exlibris'
Huidig bod: € 60
1w 2d 11u
exlibris-literatuur, collectie van ca. 40 boeken, caralogie en brochures, (o.a. 'the world of exlibris', 'exlibris aus 600 Jahrhunderten', 'Erotische Holzschnitte und Aquarelle Max Kislinger', Jugendstil Graphik', 'het exlibris in Engeland / Oostenrijk / Frankrijk en Portugal')
Huidig bod: € 30
1w 2d 11u
exlibris - literatuur, collectie van ca. 25 boeken / brochres betreffende exlibris / grafische kunst. O.a.: 'Het exlibris is Tsjechoslowakije / Italië / Skandinavische landen Sopanje en Portugal / Rusland', 'Alte Exlibris', 'Eros in graphic art', 'directory of bookplate collectors and designers'
Startbod: € 25
1w 2d 11u
Montyn, J. exlibris voor Wout / Miets / Irma / Karin Meulemans (4 verschillende), restoplagen, C3, niet gesigneerd. ca. 125 stuks in totaal
Startbod: € 100
1w 2d 11u
exlibris - literatuur, collectie van ca. 30 uitgaven, (brochures, catalogi, etc.). O.a. 'erotisch exlibris' / Kronhausen), "Getesa' (met orig. grafiek), 'Gazovic', 'sociale symboliek', 'exlibris in exil',
Startbod: € 25
1w 2d 11u
Collectie ca. 250 Nederlandse exlibris en kleingrafiek, diverse technieken (ook diepdruk), deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Battermann, van Vlijmen, Zwiers, Bulder, Andriessen, Lazarov, Spronk, van Rossum, Steenvoorden, Strik, Musch)
Startbod: € 60
1w 2d 11u
Kens, A., exlibris Wout Meulemans, ca. 45 stuks (oplage), C3,'night fishing'
Startbod: € 30
1w 2d 11u
exlibris - literatuur, collectie van ca. 30 uitgaven, (brochures, catalogi, etc.). O.a. 'het letter-exlibris', 'het portret-exlibris', '40 jaar WBV', 'sociale symboliek op het exlibris', Ladislav Rusek', 'Severin', 'heraldiek en exlibris', 'Alumnen und Ihre Exlibris'
Startbod: € 25
1w 2d 11u
exlibris - literatuur, collectie van ca. 30 (vooral kleinere uitgaven, catalogi, etc.) op het gebied van exlibris / kleingrafiek. O.a. 'van prenten en platen', 'Dansk Exlibris Selskab 1941 -1991', 'american artists of the bookplate', 'Richard Wagner im Exlibris', 'Wijn-exlibris', 'Japanes exlibris', 'Severin'.
Startbod: € 40
1w 2d 11u
'Encyclopaedia bio-biographical of the art of the contemporary ex-libris', 30 delen (volledige eerste reeks) van deze serie. Verschenen in de periode 1985 - 2002. Oplage van 500 - 300 stuks. Hardcover. Met veel ingeplakte originele grafiek. Per deel plm. 200 bladzijden. Teksten in diverse talen (engels, frans, duits, etc.), diverse auteurs. Met biografische gegevens, werklijsten, etc. Onder supervisie van Artur Mario da Mota Miranda.
Startbod: € 200
1w 2d 11u
Karel Demel, Praag, Tsjechië 1942, map met 10 etsen, Jacques Breill, 1998, editie 36/40
Startbod: € 75
1w 2d 11u
Karel Demel, Praag, Tsjechië 1942, map met 10 etsen, Jacques Brel, 1998, editie 1/6
Startbod: € 75
1w 2d 11u
Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) 1924-2005 Den Ilp, Zonder titel, gouache op papier met tekst, gedateerd 1982, 72 x 50 cm.
Huidig bod: € 60
1w 2d 11u
Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) 1924-2005 Den Ilp, Zonder titel, gouache op papier, gedateerd 1985, 72 x 50 cm.
Huidig bod: € 130
1w 2d 11u
Han Jansen, Kloosterburen 1931-1994 Loosdrecht, Koeien in landschap, handgesigneerde zeefdruk, nr.91/120, 70 x 70 cm. (glas defect)
Startbod: € 40
1w 2d 11u
Anton Heijboer, 1924-2005, zonder titel, gem. techniek, 100 x 62 cm. gedateerd 1982
Huidig bod: € 60
1w 2d 11u
Hana ČÁPOVÁ, 1956-2019, "Roep van stilte in de diepten van de eeuwigheid" (1989), ets, ed.36/50, 63 x 50 cm.
Startbod: € 40
1w 2d 11u
Hana ČÁPOVÁ, 1956-2019, Ten kousek mezi nebem a zemí (Dat stukje tussen hemel en aarde), ets, ed 24/50, 73 x 61 cm.
Startbod: € 40
1w 2d 11u
Hana ČÁPOVÁ, 1956-2019, Lust en Pan 1989, ets 64 x 49 cm
Startbod: € 45
1w 2d 11u
Zdenek MÉZL, 1934-2016, Velký list svatohorský (1985),Houtsnede aquarel, 69 x 49 cm
Startbod: € 30
1w 2d 11u
A.S. Kuyper, Trottoirs van Praag I. lijnets, eigen druk, 39 x 34 cm.
Startbod: € 30
1w 2d 11u
Rea šimlíková 1957, Brana 1999, kleurenlitho, ed.19/80, 54 x 38 cm.
Startbod: € 40
1w 2d 11u
Oldrich Kulhanek (1940-2013) all what we love 1982, ets, ed x/xv, 41 x 27 cm
Startbod: € 40
1w 2d 11u
Albin Brunovsky (1935-1997) Pagans horns (1992) Etching
Ed. ...
Ed. 88/100 29.5 x 20 cm
Huidig bod: € 150
1w 2d 11u
Albin BRUNOVSKY (1935-1997) Labyrint sveta a raj srdca I. (Veľký hluk) (1989)Etching, mezzontint.drypoint 39.5 x 29.5 cm
Startbod: € 150
1w 2d 11u
Adolf BORN 1930-2016, zonder titel, ets, ed.54/55 gedateerd 1987 60 x 43 cm.
Startbod: € 150
1w 2d 11u
Adolf BORN,1930-2016, The Arrival of the District Secretary, kleurenlitho, ed.21/75, 51 x 52 cm.
Startbod: € 150
1w 2d 11u
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Moedervogel met jong, Pasteltekening, 70 x 49,5 cm.
Startbod: € 380
1w 2d 11u
Theo DAAMEN (1939-2021), Arleisje 1967, ets, ed.130/190
Startbod: € 30
1w 2d 11u
Adolf BORN (1930-2016), 3 koningen, ets, ed.7/50, 50 x 33 cm
Startbod: € 150
1w 2d 11u
Jiri ANDERLE (1936), zonder titel, ets, ed.86/200 16 x 11
Startbod: € 30
1w 2d 11u
Co WESTERIK (1924-2018), Thinking 1965, ets ed.27/40
Startbod: € 60
1w 2d 11u
Adolf BORN,1930-2016, geen titel, litho, ed.e.a. 38 x 26 cm.
Startbod: € 120
1w 2d 11u
Adolf BORN,1930-2016, Kayserberg, litho ed.156/300 43 x 36 cm. (kleine scheur)
Startbod: € 60
1w 2d 11u
Ota JANECEK (1919-1996), vrouw met duif 1992, houtsnede, ed.87/200 37 x 31 cm.
Startbod: € 25
1w 2d 11u
Oldrich KULHANEK (1940-2013), Trojice (1997), litho,ed.141/200 26 x 19 cm.
Startbod: € 30
1w 2d 11u
Vladimir GAZOVIC (1939), Panopticum 1980, kleurenlitho, 26 x 21 cm
Startbod: € 120
1w 2d 11u
Lindeman Fr. ex libris Geert van der Zee, 2x 5 etsen 1979, ed10/50 en 22/50
Startbod: € 45
1w 2d 11u
Ouwendijk, ex-libris voor Geert van der zee, De 4 jaargetijden I, kleurenets, ed.IV/XX
Startbod: € 30
1w 2d 11u
Jan Antonín PACAK, 1941-2007, Mechenice 102, Gem. techniek, 47 x 32 cm.
Startbod: € 60
1w 2d 11u
Jindrich PILECEK (1944-2002) Don Quijote and mirror (1985) ets ed.18/31 31 x 24 cm.
Startbod: € 25
1w 2d 11u
Jaroslava PESICOVA (1935-2015, The Magic Flute, kleurenets, ed.86/200 48 x 35 cm.
Startbod: € 40
1w 2d 11u
Gazovic, H., 6 x vrije grafiek (o.a 'de appel is ver van de boom, 'de glimlach van de spinx', 'japanse inspiratie) litho, grote formaten (plm 180 x 160 mm), gesigneerd, in pass-partout
Huidig bod: € 140
1w 2d 11u
Albertus Steenvoorden, Leiden 1933-2010, 10 x Ex Libris, "De mens heeft zijn fantasie om hem voor te breiden op de werkelijkheid", editie 20x en eigen druk en 1 Flora en Fauna
Startbod: € 25
1w 2d 11u
Naumann, 7 handgekleurde koperen gravures met voorstelling van vogels, particuliere collectie/Naumann-Museum Köthen, 1986, 40 x 30 cm.
Startbod: € 40
1w 2d 11u
Gazovic, Eros 2, handgesigneerde kleurenets, gedateerd 1990, editie 22/22
Huidig bod: € 30
1w 2d 11u
Koop grafief en originele werken w.o. Karol Felix
Startbod: € 30
1w 2d 11u
Osimo, Bruno da, 49 exlibris, X2, niet gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 30