Sluiten481 - 528 van 600 resultaten
1w 2d 6u
Kacirek, V. 15 exlibris, C2, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Cadioli, Hillerbrandt, Kolar, Kunze, Micheletti, Neureiter.
Startbod: € 60
1w 2d 6u
Kamachi, S.,(Japan), 12 exlibris, C2, gesigneerd, opgeplakt, vrouwelijk naakt / erotisch. O.a. voor Smith, Itoh, Uchida, Yamaguchi
Startbod: € 70
1w 2d 6u
Eidrigevicius, Stasys, 10 exlibris, diepdruk, gesigneerd / gemonogrammeerd, deels opgeplakt (geweest). O.a. voor Peyneburg, V.d. Zee, Souverein, Palmirani, Meulemans.
Startbod: € 75
1w 2d 6u
Kunst, A., 12 exlibris, diverse technieken, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. O.a. voor: Drobner, Goering, Bredt, Bakonyi, Gruenewald, Kunst, Thiel, Rothamel, Helcelet
Startbod: € 90
1w 2d 6u
Kunst, A., 12 exlibris, diverse technieken, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. O.a. voor: Benary, Altweiler, Graf, Stupal, Simon, Naderer, Wirth, Klueber, Kroener, Hoeffling.
Startbod: € 90
1w 2d 6u
Gouzenyouk, V., 12 exlibris, C3C5C7, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Khudoley, Stolt, Pungs,m Rath, Palmirani)
Startbod: € 30
1w 2d 6u
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor Lattermann, Ladyrova, Kudo, Kolar, Kalt
Startbod: € 75
1w 2d 6u
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor 4W, Jensch, Lewych, Leo, Kunze.
Startbod: € 75
1w 2d 6u
Ven, Z., 70 exlibris / kleingrafiek, C2, opgeplakt, gesigneerd
Huidig bod: € 75
1w 2d 6u
Kerin, H., 43 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 120
1w 2d 6u
Collectie van ca. 70 exlibris, Amerika /USA, diverse technieken, enkele gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 55
1w 2d 6u
Bouda, C., ca. 50 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, opgeplakt, deels gesigneerd.
Startbod: € 25
1w 2d 6u
Pauwels, H., 65 exlibris, diverse technieken (veel C3C5), gesigneerd, opgeplakt. O.a. portretten, vrouwelijk naakt. Voor o.a. Sparke, Souverein, Slotboom, Slabbinck, Sejournant, Selle, Rath, Pungs.
Startbod: € 100
1w 2d 6u
Bednarik. L., ca. 50 exlibris, C3C5, deels meerkleuren, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Viaene, V.d. Veen, Surea, Selle, Sparke, Pfeiffer, Margecin, Jensch.
Startbod: € 75
1w 2d 6u
Vlijmen, C.v van, exlibris Wout Meulemans, ca. 50 stuks, een del zonder de vermelding: 'exlibris Wout Meulemans heliogravure, 130 x 85 mm, 'polderlandschap met molen'. Deels gesigneerd / genummerd.
Startbod: € 55
1w 2d 6u
Bulder, N., ca. 85 exlibris / kleingrafiek, X2, deels gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 40
1w 2d 6u
Rueter, Pam G., exlibris voor Wouter Meulemans, X2, raaf op molensteen, enkele honderden exemplaren (oplage), niet gesigneerd. Plus: exlibris voor Maria Meulemans, X2, hond met planten, enkele honderden exemplaren (oplage), niet gesigneerd.
Huidig bod: € 30
1w 2d 6u
Collectie Nederlandse exlibris en kleingrafiek, ca. 250 stuks, diverse technieken (ook diepdruk), deels opgeplakt, deels gesigneerd,(o.a. Andriessen, Rueter, Siekman, Albert Hahn, Lazarov, de Koster, Blokhuis, Zwiers, Snelders, Reitsma Valenca, Van Vlijmen, Spronk, de Vries)
Startbod: € 70
1w 2d 6u
Johan van Hell, 8 diverse Ex-libris houtsnedes en 4 boekjes met afbeeldingen
Startbod: € 30
1w 2d 7u
Toegeschreven aan A. Stein, Surrealistisch landschap op tafelblad, diam.80 cm.
Startbod: € 30
1w 2d 7u
R. Romanyshyn, Tlumach, Oekraïne 1957, Vier getijden, Ex libris, 5/40, in lijst, 19 x 16 cm.
Startbod: € 75
1w 2d 7u
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Vogelverschrikker, pasteltekening, gedateerd 1986, 65 x 51 cm.
Startbod: € 600
1w 2d 7u
Jan Montyn, Oudewater 1924-2015 Amsterdam, Zonder titel, handgesigneerde eigen zeefdruk, nr.6/10, gedateerd 1964, 55 x 31 cm.
Startbod: € 30
1w 2d 7u
O. Kulhanek, metamorphosis of a smile, handgesigneerde lithografie 8/70, 53 x 42 cm.
Startbod: € 40
1w 2d 7u
Startbod: € 40
1w 2d 7u
Jan Montyn, Oudewater 1924-2015 Amsterdam, Kozijn met berglandschap, handgesigneerde kleurenets, nr.14/30, gedateerd 1981, 64 x 49 cm.
Startbod: € 40
1w 2d 7u
Ossip Zadkine, Vitebsk, Wit-Rusland 1888-1967, Parijs, Frankrijk, La Conversation(1955), handgesigneerde lithografie, épreuve d'artiste, 64 x 50 cm.
Startbod: € 240
1w 2d 7u
Jan Christian Poortenaar (1886-1958), handgesigneerde ets van een Javaanse danseres, 14 x 10 cm.
Startbod: € 60
1w 2d 7u
R. Romanyshyn, Tlumach, Oekraïne 1957, Bladeren en dieren, olieverf op doek, gedateerd 2006, 72 x 50 cm.
Startbod: € 300
1w 2d 7u
Jan Montyn, Oudewater 1924-2015 Amsterdam, Zonder titel, handgesigneerde ets, nr.30/35, gedateerd 1976, 65 x 50 cm.
Startbod: € 30
1w 2d 7u
Irma Meulemans, Personen, gemengde techniek, 15 x 10 cm.
Startbod: € 16
1w 2d 7u
Stein, Naakt in leegte, olieverf op board, gedateerd 1985, 123 x 113 cm.
Startbod: € 40
1w 2d 7u
Salvador Dali, Figueras (Spanje) 1904-1989 Figueras (Spanje), Naakt, kleurenets
Startbod: € 380
1w 2d 7u
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor Selle, Rhonheimer, Rath, Pungs, Levych
Huidig bod: € 75
1w 2d 7u
'Les dessinateurs Neerlandais d'exlibris', A.A. Vorsterman van Oyen, 1910, in originele band, met ingeplakte exlibris (Delprat, Beels). Tekst in Frans, veel afbeeldingen. Binnenplat iets verbruind.
Huidig bod: € 100
1w 2d 7u
Dergachov, O, 9 exlibris (C3)en 1 PF (litho),genummerd en gesigneerd, papier hier en daar wat verbruind
Huidig bod: € 40
1w 2d 7u
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor Humplstotter, Hulin, Hoegel, Hausweiler,
Huidig bod: € 75
1w 2d 7u
Luczak, W., ca. 100 exlibris, X2 / C2, deels gesigneerd.
Huidig bod: € 35
1w 2d 7u
Blokhuis, H., ca. 40 exlibris, X3 / C3, gesigneerd, plus ontwerp en correspondentie inzake een exlibris voor tandarts Meulemans, plus plm. 30 afdrukken daarvan (niet gesigneerd)
Huidig bod: € 40
1w 2d 7u
Collectie ca. 150 exlibris en kleingrafiek, Tsjechië en Slowakije, hoogdruk / zeefdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Benesova, Horanek, Liesler, Kotrba, Cinybulk, Erazim, Marik, Mezl, Bouda, Simecek, Dolezal, Kaiser, Hlinovsky,
Huidig bod: € 45
1w 2d 7u
Collectie van ca. 75 exlibris / kleingrafiek, Tsjechie en Slowakije, diepdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt (o.a. Demel, Brazga, Slavikova, Kratky, Svengsbir, Kabrt, Sechtlova, Benca, Dajc, Burba, Hlavaty, Brazdil, Komarek, Walla, Haskova, Kocak, Kvartelny, Lodr)
Huidig bod: € 140
1w 2d 7u
Collectie van ca. 250 exlibris en kleingrafiek, Tsjechische en Slowaakse kunstenaars, diverse technieken (ook diepdruk), deels opgeplakt, deels gesigneerd, (o.a. Benes, Kotrba, Boros, Bugan, Pechar, Balla, Neuwirth, Oberthor, Pevny, Soukop, Hlavaty, Sindler, Jaska, Hampl, Bauer, Bednarik, Houra, Liesler, Janar, Storm)
Huidig bod: € 70
1w 2d 7u
Collectie van ca. 175 exlibris / kleingrafiek, Tsjechië / Slowakije, hoogdruk, zeefdruk, litho, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Benes, Mezl, Bouda, Pechar, Horanek, Cinybulk)
Huidig bod: € 55
1w 2d 7u
Collectie van ca. 125 Tsjechische / Slowaakse exlibris / kleingrafiek, hoogdruk / vlakdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd. O.a. Liesler, Hodek, Horanek, Vachal, Benes, Bouda, Kaspar, Janousek.
Huidig bod: € 40
1w 2d 7u
Bouda, C., ca. 140 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, deels gesigneerd, enkele opgeplakt
Huidig bod: € 30
1w 2d 7u
Collectie van ca. 175 exlibris, thema: boeken en bibliotheken, merendeel hoogdruk, enkele gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. gemaakt door J. Lambrecht, Rueter, Kotrba, Bouda, Kratky, Rytir, Gaudaen, Vlaanderen, Levigne.
Huidig bod: € 55
1w 2d 7u
Rovegno, P., ca. 55 exlibris, C3C5, deels genummerd en gesigneerd, veel vrouwelijk naakt. O.a. voor Rovegno, Pulini, Cadioli, Carlone, Ottria, Thiel, Puerari, Del Sole, Ariizumi, Lenten, Dick)
Huidig bod: € 120
1w 2d 7u
Simon, Pavel, ca. 275 exlibris en kleingrafiek, diverse technieken, opgeplakt / in pass-partout, grotendeels gesigneerd
Huidig bod: € 80