Welkom bij de veiling!
Hier treft u het huidige of meest recente veilingaanbod aan. Een week voor aanvang van de kijkdagen staat de complete catalogus online en gaat het bieden van start. Onder 'Mijn catalogus' kunt u een selectie aanmaken van de kavels die u wilt volgen. Zodoende kunt u gemakkelijk een bod uitbrengen en op de hoogte blijven van de veilingstatus. Door op de pijl bovenaan de catalogus te klikken kunt u een eventueel aangekondigde veiling (in voorbereiding) bekijken. https://www.vanzadelhoff.nl/instructions-online-live-bidding
Sluiten1 - 48 van 600 resultaten
1w 2d 17u
Bauer, M., exlibris voor Vincent van Gogh, ets (C3), 80 x 50 ...
Bauer, M., exlibris voor Vincent van Gogh, ets (C3), 80 x 50 mm, 'ruiter te paard', opgeplakt, niet gesigneerd, opgeplakt geweest, wat verbruind /
Meer...
Huidig bod: € 45
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Bastanier, H., 44 exlibris en 2 kleingrafiek, C3 (deels meer ...
Bastanier, H., 44 exlibris en 2 kleingrafiek, C3 (deels meerkleuren), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). O.a. voorWaehmer, Snay, Manes, Kattentidt, Jaensch, Bludau, Riess, Geisberg, Kaan, Leuschner, Dumstrey, Hahn, Hoffmeister, Bortmann, Idell, Seeger, Frida Bastanier, Braungart, Quincke.
Meer...
Startbod: € 300
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Eidrigevicius, Stasys, map met 57 exlibris (50 diepdruk, 7 ...
Eidrigevicius, Stasys, map met 57 exlibris (50 diepdruk, 7 x blinddruk), gesigneerd / gemonogrammeerd, opgeplakt. O.a. voor Puzdrowsci, Lippoczy, Paukste, Birute, Rein Lauks, Andriessen, Mariaus, Wrublweska, Varno.
Meer...
Startbod: € 425
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Escher, M.C., exlibris voor Roodhuyzen de Vries - van Dishoe ...
Escher, M.C., exlibris voor Roodhuyzen de Vries - van Dishoeck, houtsnede, opgeplakt, niet gesigneerd, gemonogrammeerd in het blok,
Meer...
Huidig bod: € 75
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Brunovsky, A., exlibris voor Lotte, Lies, Jouke, Miets, C3, ...
Brunovsky, A., exlibris voor Lotte, Lies, Jouke, Miets, C3, 115 x 145 mm., 1995, 'the queens', genummerd en gesigneerd
Meer...
Startbod: € 120
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Klinger, M., 32 exlibris, 4 x gesigneerd, 28 x niet gesignee ...
Klinger, M., 32 exlibris, 4 x gesigneerd, 28 x niet gesigneerd, C3, (Anna Berger - niet gesigneerd, ets), (Lisl Leuschner, ets, gesigneerd), (Oskar Leuschner, ets, gesigneerd), (Walter Giesecke, ets, niet gesigneerd), (Fritz Gurlit, ets, niet gesigneerd), (Fritz Gurlit, ets, niet gesigneerd), (R. Grahl, ets, niet gesigneerd), (Georg Hirzel, ets, niet gesigneerd), (Arthur Haferkorn, ets, niet gesigneerd), (Georg Hirzel, ets, niet gesigneerd), (H.K.Heinrich Klinger, ets, niet gesigneerd), (Ernst Lehmann, ets, niet gesigneerd), (A.W. Singer , 2 x. ets, niet gesigneerd), (L/L/. ets, niet gesigneerd), (Dietel, ets, niet gesigneerd), (H.B. Mueller, ets, niet gesigneerd), (Georg Giesecke, ets, niet gesigneerd), (Julius Vogel, ets, niet gesigneerd), (Fritz u Marie Nachod, ets, Gertrud Selffner, ets, gesigneerd), (Dr. Paul Werner, ets, niet gesigneerd), (Dr. Kuno Werner, ets, niet gesigneerd), (Simone Kraft, ets, niet gesigneerd),(Max von Bleichert, ets, niet gesigneerd), (
Elisabeth u Ernst Wiegandt, ets, niet gesigneerd), (Friedrich Bobien, ets, niet gesigneerd), ( Edvardd Arnhold, ets, niet gesigneerd - groot en klein formaat), (Marta Zineker, ets, niet gesigneerd), (Dr. Friedrich Berger, ets, niet gesigneerd), (Gertrud Seffner, ets, niet gesigneerd)
niet gesigneerd), alles in pass-partout
Meer...
Startbod: € 2.800
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Brunovsky, A., 3 exlibris (Pultr, Miets Meulemans, Wout Meul ...
Brunovsky, A., 3 exlibris (Pultr, Miets Meulemans, Wout Meulemans), C3, genummerd en gesigneerd
Meer...
Startbod: € 150
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Escher, M.C., exlibris voor J.C. de Bruyn van Melis- en Mari ...
Escher, M.C., exlibris voor J.C. de Bruyn van Melis- en Mariekerke - Mackay, houtsnede, opgeplakt, niet gesigneerd, gemonogrammeerd in het blok, 79 x 58 mm.
Meer...
Startbod: € 150
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Kulhanek, O., exlibris voor W. Meulemans, 'Atlas, litho, 36 ...
Kulhanek, O., exlibris voor W. Meulemans, 'Atlas, litho, 36 stuks (oplage), 230 x 115 mm, gesigneerd
Meer...
Startbod: € 425
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Vereschagin, Gennady, 2 exlibris, (Daneilian, Miets Meuleman ...
Vereschagin, Gennady, 2 exlibris, (Daneilian, Miets Meulemans) en 2 vrije prentjes, C3/col, genummerd en gesigneerd
Meer...
Startbod: € 100
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Wimmer, Heikkila, Miets M ...
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Wimmer, Heikkila, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
Meer...
Startbod: € 100
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Vereschagin, Gennady, 4 exlibris, (Malashenko, W. Meulemans, ...
Vereschagin, Gennady, 4 exlibris, (Malashenko, W. Meulemans, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
Meer...
Startbod: € 100
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Christiaan (Karel) Appel, Amsterdam 1921-2006 Zurich, Zonder ...
Christiaan (Karel) Appel, Amsterdam 1921-2006 Zurich, Zonder titel, handgesigneerde lithografie, nr.17/75, gedateerd 1969, 69 x 51 cm.
Meer...
Huidig bod: € 300
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Albín Brunovský, Zohor, Czechoslovakia 1935–1997, Bratislava ...
Albín Brunovský, Zohor, Czechoslovakia 1935–1997, Bratislava, Slovakia, Lady with a hat V/performance, 4/55, 38 x 35 cm.
Meer...
Huidig bod: € 1.100
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Man met vogel, pastelte ...
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Man met vogel, pasteltekening, gedateerd 1996, 49 x 30 cm.
Meer...
Startbod: € 240
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Jordanov., J., 10 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opg ...
Jordanov., J., 10 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt O.a. voor Van der veen, Veldhuizen, Dani, Rath, Humplstotter.
Meer...
Startbod: € 75
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Severin, M.F., 30 exlibris, (19 x C2, 11 x X2), alle gesigne ...
Severin, M.F., 30 exlibris, (19 x C2, 11 x X2), alle gesigneerd, in pas-partouts, deels erotisch
Meer...
Startbod: € 220
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Severin, M.F. 30 exlibris, (24 x C2, 6 x X2), alle gesigneer ...
Severin, M.F. 30 exlibris, (24 x C2, 6 x X2), alle gesigneerd, deels erotisch, in pas-partout
Meer...
Startbod: € 240
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Kalinovich, K., 23 exlibris / kleingrafiek, (18 x C3, 5 x X ...
Kalinovich, K., 23 exlibris / kleingrafiek, (18 x C3, 5 x X2), gesigneerd. O.a. voor V. Waterschoot, Vogelvanger, Wenzl, Wiese, Winter, Zwiers.
Meer...
Startbod: € 140
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Nik-Dad, 47 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, (vrouwe ...
Nik-Dad, 47 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, (vrouwelijk naakt / erotiek), O.a. voor Wenzl, Smith, Willemsen, Westfall, Vissers, Rhys, Sejournant, Read.
Meer...
Startbod: € 180
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Collectie van ca. 80 exlibris (enkele kleingrafiek) op naam ...
Collectie van ca. 80 exlibris (enkele kleingrafiek) op naam van Meulemans. Merendeel gesigneerd. Diverse technieken. De inhoud van deze collectie is wisselend, een selectie van werk, mogelijk gemaakt door o.a. Capova, Richter, Suchanek, Weidenhaus, Steenvoorden, Zakoretsky, Baeyens, Kalaschnikov, Failhauer, Demel, Bednarik, Didelyte, Jakubowski, Bugan, Mommen, Stanclova, Kerin, Kmieliauskas, Jakstas, Sechtlova, Weidenhaus, Hirsch, Rytir, Jepkes, Kratky, Wetselaar, Pfeiler.
Meer...
Startbod: € 75
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Velikov, P., 20 exlibris, C3C5 (meerkleuren), genummerd en g ...
Velikov, P., 20 exlibris, C3C5 (meerkleuren), genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Koeda, Palmirani, V. Peer, Vertongen, Sliep, V. Waterschoot, Willemsen)
Meer...
Startbod: € 100
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Nistorov, R., exlibris Wout Meulemans,35 stuks (oplage), 201 ...
Nistorov, R., exlibris Wout Meulemans,35 stuks (oplage), 2013, C3C5, genummerd en gesigneerd
Meer...
Startbod: € 150
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Fingesten, M. Franklin Roosevelt, C3, gesigneerd.
Fingesten, M. Franklin Roosevelt, C3, gesigneerd.
Meer...
Startbod: € 75
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Stella, G., 8 exlibris, C3, (3 met remarque, 5 zonder remarq ...
Stella, G., 8 exlibris, C3, (3 met remarque, 5 zonder remarque),3 x gesigneerd. Voor o.a. Antoni, Goldmann, Monsalvatje, Reipen. Deels groot formaat.
Meer...
Startbod: € 140
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Volkert, H., 10 exlibris (8 x C3, 2 x cliché), niet gesignee ...
Volkert, H., 10 exlibris (8 x C3, 2 x cliché), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd, 2 x met remarque. Voor o.a. Volkert, Harms, Aulhorn, Steigert, Lange, Mazetti (2x).
Meer...
Startbod: € 100
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Volkert, H., 10 exlibris (10 x C3), gesigneerd, deels opgepl ...
Volkert, H., 10 exlibris (10 x C3), gesigneerd, deels opgeplakt (geweest), gesigneerd, 4 x met remarque. Voor o.a. Hagemann, Stoffel, Aulhorn, Mogger - Geiger, Buchholz, Banholzer.
Meer...
Startbod: € 120
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Kubin, A., exlibris voor Hanns Heeren, litho, 120 x 90 mm, ...
Kubin, A., exlibris voor Hanns Heeren, litho, 120 x 90 mm, opgeplakt, gesigneerd in de plaat
Meer...
Startbod: € 100
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Czmutin, K., 2 exlibris voor '4 winds fine art', C7, genumme ...
Czmutin, K., 2 exlibris voor '4 winds fine art', C7, genummerd en gesigneerd, 75 x 130 mm en 75 x 180 mm.
Meer...
Startbod: € 25
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Jongetje met limonade e ...
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Jongetje met limonade en rietje, pasteltekening, 70 x 50 cm.
Meer...
Startbod: € 600
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Gezicht, pasteltekening ...
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Gezicht, pasteltekening, 70 x 50 cm.
Meer...
Startbod: € 750
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
A. Born, Landschap met fantasiedieren en ruiters, handgesign ...
A. Born, Landschap met fantasiedieren en ruiters, handgesigneerde lithografie, nr.32/70, 50 x 40 cm.
Meer...
Startbod: € 16
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Gill, E., 2 exlibris (Decoy Press, Miriam Rothschild), X2, 1 ...
Gill, E., 2 exlibris (Decoy Press, Miriam Rothschild), X2, 1 x opgeplakt, niet gesigneerd
Meer...
Startbod: € 60
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Kokoschka, O., exlibris voor Frau Emma Bacher, ca. 1930, oog ...
Kokoschka, O., exlibris voor Frau Emma Bacher, ca. 1930, oogstende vrouwen, litho, opgeplakt geweest (lijm- en papierresten)
Meer...
Startbod: € 200
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Vogeler, H., exlibris Philippine Scholz, 90 x 70 mm, ets, op ...
Vogeler, H., exlibris Philippine Scholz, 90 x 70 mm, ets, opgeplakt, gesigneerd.
Meer...
Startbod: € 150
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Vogeler, H., exlibris voor Theodor Bienert, C3, niet gesigne ...
Vogeler, H., exlibris voor Theodor Bienert, C3, niet gesigneerd, 130 x 90 mm, opgeplakt geweest
Meer...
Startbod: € 75
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Escher, M.C., 'felicitas 1956' voor Eugene en Willy Strens, ...
Escher, M.C., 'felicitas 1956' voor Eugene en Willy Strens, water / vissen, cliché, niet gesigneerd, gemonogrammeerd in de prent, 130 x 130 mm.. Met stempel van Eug. Strens op de achterzijde
Meer...
Startbod: € 200
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Cornelis, B., 4 exlibris, (Bruggheman, Sonneville, Jos van W ...
Cornelis, B., 4 exlibris, (Bruggheman, Sonneville, Jos van Waterschoot, Agaath van Waterschoot), genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Meer...
Startbod: € 40
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Suchanek, V., 45 exlibris en gelegenheidsgrafiek, litho, gen ...
Suchanek, V., 45 exlibris en gelegenheidsgrafiek, litho, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Zwiers, Zvolka, Wimmer, Wiese, Wenzl, V. Waterschoot)
Meer...
Startbod: € 140
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Augustovic, P., plm. 50 exlibris, C3C5, genummerd en gesigne ...
Augustovic, P., plm. 50 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Voor o.a. Weiss, Van Waterschoot, Vengrin, Potrok, Panenka, Palmirani, Kolar, Kiewiet, Kalabusova, Vlado.
Meer...
Startbod: € 100
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Bekker, D., 45 exlibris, C2, C3, C5, C7 (grotendeels meerkle ...
Bekker, D., 45 exlibris, C2, C3, C5, C7 (grotendeels meerkleuren), genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Veel vrouwelijk naakt, mythologie. O.a. voor: De Haas, Feltgen, Duenstl, Daniel, Carlone, Burch, Van den Briele, Bongers, Blum, Aarsen, Schmitz.
Meer...
Startbod: € 120
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Collectie ca. 110 stuks exlibris / kleingrafiek, gemaakt do ...
Collectie ca. 110 stuks exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Tsjechische / Slowaakse kunstenaars, diepdruk (C2, C3, etc.), deels gesigneerd, deels opgeplakt. Kunstenaars o.a. Ven, Haskova, Knap, Jirka, Kanterkova, Kisza, Stanclova, Safar, Dusik, Lodr, Neuwirth, Antonova, Istler, Kaiserova, Hlavaty, Halla, Oravec, Storchova, Dudek.
Meer...
Startbod: € 120
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, 5 x met remarque ...
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, 5 x met remarque, deels opgeplakt (geweest), 6 x gesigneerd. O.a. voor: Lutz, Raeder, Leibig, Zimmermann, Leuschner, Fischer, Kuehnlein, Schaedlich
Meer...
Startbod: € 90
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, met remarque, de ...
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, met remarque, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. O.a. voor: Sinzinger, Grey, Sebnitz, Leuschner, Lehmann, van Rinsum, Volk, Erbe, Adam.
Meer...
Startbod: € 90
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Kulhanek, O., 'Faust', Joh. W. Goethe, 'ex tempore', Jedna B ...
Kulhanek, O., 'Faust', Joh. W. Goethe, 'ex tempore', Jedna Basen, 2007, derde uitgave van 'One Poem', uitgave met 4 grote, gesigneerde litho's van Kulhanek, nr. 82 / 100, 22 pagina's, softcover,
Meer...
Startbod: € 60
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Nozdrin, Y., 'giving brith to an exlibris', Moscow 2008, map ...
Nozdrin, Y., 'giving brith to an exlibris', Moscow 2008, map met 4 originele en gesigneerde etsen / staten van een exlibris van Nozdrin voor W.J. Goetz, met door Nozdrin gekalligrafeerde teksten van Poesjkin, hardcover, band wat gevlekt
Meer...
Startbod: € 30
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Ranzoni. H., 31 exlibris / kleingrafiek, C2, deels gesignee ...
Ranzoni. H., 31 exlibris / kleingrafiek, C2, deels gesigneerd, in pass-partout. O.a. voor Schindler, Severin, Bayer, Steger, Steinbrecher, Theiss, Weber.
Meer...
Startbod: € 75
Bied nu
Overboden
1w 2d 17u
Schenke, M., 30 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd, in ...
Schenke, M., 30 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd, in pass-partout. Voor o.a. Hillinger, Herzog Geza, Heinicke, Heeren, Harth, Fanto, Perl, Stupal, Klein, Coleman, Schenke, Monsalvatje
Meer...
Startbod: € 200
Bied nu
Overboden