Sluiten289 - 336 van 1429 resultaten
Start op 26-04-2024 om 12:00
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Dorschfeldt, Kaspar, von der Heyden, Krauss, Tuerk), o.a. vrouwelijk naakt
Startbod: € 85
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Wellner, K., 9 exlibris, diverse technieken, 1 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Barloesius, G., 14 exlibris, cliché (deels meerkleuren), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor o.a. Halberstadt, Oldenbourg, Franke, Guilleaume, Boehm, Bauermeister.
Startbod: € 30
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Buettner, E., 8 exlibris, litho, niet gesigneerd, deels opgeplakt geweest. Voor o.a. Borchardt, Ueberhorst, Herzberg, Baraud (doublet).
Startbod: € 55
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Lebeau, Ch., 4 exlibris, X2, (Tuyt - gesigneerd, Lot Meyer, Sexlibris Herman, Autarchiena Lebeau - gesigneerd), deels opgeplakt
Startbod: € 45
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Hauswald, Lenze, Dorschfeldt, Gras, Smeier), o.a. vrouwelijk naakt
Startbod: € 85
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie van 17 Chinese exlibris, diverse technieken, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Severin, N.F., 8 exlibris, C2, gesigneerd, in pass-partout (voor Liebaers, Melshout, Maeschalk, Rasdolsky, Nechwatal, De Bruin)
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Vogeler, H., exlibris, Rena Fraenkel, C3, 1912, 100 x 70 mm, niet gesigneerd, opgeplakt geweest
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Vogeler, H., exlibris Marie Vogeler, C3, 1903, 135 x 95 mm, gesigneerd, opgeplakt geweest
Startbod: € 150
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Vogeler, H., exlibris Schotteck, C3, 1903, 88 x 135 mm, niet gesigneerd, opgeplakt geweest, wat verbruind
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Vogeler, H., exlibris Hanna Richter, C3, 1922, 80 x 65 mm, gesigneerd, opgeplakt geweest, wat verbruind
Startbod: € 140
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Vogeler, H., exlibris voor Alfred Heymel, cliché, 135 x 75 mm, niet gesigneerd, opgeplakt geweest
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 30
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Pisarek - Dassara, D., 20 exlibris / kleingrafiek, C2, gesigneerd, enkele opgeplakt
Startbod: € 35
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Collectie van 40 exlibris op naam van Meulemans, diverse technieken, gesigneerd, (o.a. Felix, Demel, Strik, Jakubowski, Augustovic, Jepkes, Stanclova)
Startbod: € 65
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Collectie 40 exlibris op naam van Meulemans, diverse technieken, genummerd en gesigneerd (o.a. Augustovic, Hirsch Strik, Kmieliauskas, Jakubowski, Stanclova)
Startbod: € 65
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Wierink, B.W., exlibris voor Jac. P. Thysse, X2?, niet gesigneerd
Startbod: € 20
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Sechtlova, M, exlibris Meulemans 'Zauberfloete', C3, ca. 65 stuks (oplage), C3, gesigneerd
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Pauwels, H., exlibris Meulemans 'Fabels van La Fontaine', C3C5, ca. 30 stuks (oplage), genummerd en gesigneerd
Startbod: € 30
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Kisza, H., 9 verschillende exlibris voor Meulemans, restoplagen (in totaal ca. 70 stuks), C3, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Juergens, H., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, o.a. voor Rieve, Grebe, Fangaresi, Fattich, Carlone, Blum, Groesel.
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Juergens, H., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, o.a. voor Kohler, Kluege, Kern, Kaljo, Hausweiler
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Collectie Vrijmetselaars-exlibris en informatie, ca. 60 exlibris, diverse technieken, opgeplakt (o.a. Hilhorst, Assies, M. de Jong, Klapmeyer, Houcoop, Battermann). Plus plm 25 x informatie, uitnodigingen, menu's etc.
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Komacek, M., 35 exlibris, C3 /Litho, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Zwiers, vd Zee, v. Vlijmen, Sliep, Potrok, Panenka, Koehler, Hart)
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Jakovenko, Y., exlibris voor Wout Meulemans, 12 stuks (oplage), C3C5, genummerd en gesigneerd, 2007, 165 x 140 mm.
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Jakovenko, Y., exlibris voor Wout Meulemans, 9 stuks (oplage), C3C5, genummerd en gesigneerd, 2008, 145 rond.
Startbod: € 50
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Jakovenko, Y., exlibris voor Wout Meulemans, 7 stuks (oplage), C3C5, genummerd en gesigneerd, 2006, 175 x 120 mm.
Startbod: € 45
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Ritter, K., 10 exlibris, 9 x C3 + 1 x litho, 7 x met remarque, 5 x gesigneerd, deels opgeplakt. Voor Monsalvatje, R.M., Wolf, Steckler, Fink, Teller, Steinbrube, Bauer, Andres, Teller.
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Sustov, R., 12 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, grote formaten, ( o.a. voor V. Gijsel, V.d. Veen, Walaardt S., Kudo, Dumon )
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Kalynovych, K., 5 exlibris (voor Sutera, Pungs, V. Gysel, Koehler, Veldhuizen) en 5 x pf (2003, 2005, 2008, 2009, 'end of summer', C3, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Kvartalny, V., 11 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Bujdak, Sutera, Sliep, Vd Weerdt, Polderman)
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Tycz, V., 9 exlibris, MT, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Goetz, Vissers, 4W., Burch, V. Waterschoot, Meulemans)
Startbod: € 85
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Jordanov, J., 10 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, deels opgeplakt, (o.a. voor Cadioli, Bednarik, Bergomi, Blum, Sutera)
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Jordanov, J., 10 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, deels opgeplakt, (o.a. voor VanderMoere, Uchida, Selle, Rath, Pungs))
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Denisenko, O., 12 exlibris, C3C5C7, genummerd en gesigneerd (deels groot formaat), o.a. voor Miklos, Sutera, 4W, Freund, Palmirani, Vogelvanger)
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie van ca. 50 exlibris /kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt/ erotiek, diepdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt (o.a. Pauwels, Rasdolsky, Naidenov, Ayhishy, Velikov, Smetanova, Komarek, Brazda, Rusch, Saez, Kacirek, Ivanov, Okas, Gaudaen, Ven, Rovegno, Van Damme)
Startbod: € 140
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Bekker, D., ca. 45 exlibris / kleingrafiek, C3C4C5 (deels meerkleuren), gesigneerd, ook voor Russische eigenaars
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie van ca. 150 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Duitse / Zwitserse kunstenaars, hoogdruk / vlakdruk (X / S / cl), (o.a. Wolbrandt, Tag, Huffert, Brylka, Kylian, Gabriel, Lange)
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Czaschka, J., 30 exlibris (26 x C2, 4 x CGD) (o.a. Kunze, Grebe, Cadioli, Masthoff, Pfeiffer), genummerd en gesigneerd,
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Kens, A., 45 exlibris ( o.a. Zwiers, vd Zee, Vogelvanger, Thiel, Sparke, Selle, Labuhn), C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Romanyshyn, R., exlibris Meulemans 'erotic ABC - M', 7 stuks (oplage), genummerd en gesigneerd
Startbod: € 140
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Liugaila, M., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor V.d. Weerdt, Visscher, Veldhuizen, Golifman, Pungs)
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Nozdrin, Y, 15 exlibris, C3 (deels ingekleurd), kleinere formaten, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. K.W.S, russische eigenaars, Veldhuizen, Puererari, Panenka)
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Nozdrin, Y, 15 exlibris, C3 (deels ingekleurd), kleinere formaten, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. Cadioli, Burch, Bongers, Beltman)
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Haskova, E., exl. Meulemans, C3C5, genummerd en gesigneerd, plm 30 stuks (oplage), 'Nicolaaskerk'
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Kisza, H., exlibris M. Meulemans, 2012, C3, ca. 30 stuks (oplage), genummerd en gesigneerd,
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Miladinovic, I., 2 exlibris (Vissers - vanitas, Rath - organ-grinder), C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 55
Start op 06-05-2024