Sluiten193 - 163 van 163 resultaten
Antieke mahoniehouten Empire secretaire met goudkleurig beslag en opstand met jaloeziedeur, h.149 x b.108 x d.53 cm.
€ 240
Set van 5 antieke mahoniehouten eetkamerstoelen met inlegwerk en rood velours bekleed.
€ 150
Antieke mahoniehouten Biedermeier tafel rustend op 3 klauwpoten en afgedekt door een grijs marmeren blad, h.78 x diam.115 cm.
€ 700
Antieke mahoniehouten Empire coulissetafel met tussenbladen, h.73 x b.132 x d.113 cm.
€ 150
6 Iepenhouten Louis Seize-stijl stoelen met groene stoffering
€ 240
Duitse noten gefineerde wapenkast met timpaanvormige kap, stel paneeldeuren waarachter plek voor 10 geweren en 2 laden in het front, het geheel ingelegd met verschillende houtsoorten met voorstellingen van krijgers op paard en rozen en rustend op getorste poten verbonden door kruisregel, 18e eeuw, h. 219, br. 168, d. 64 cm
€ 1.500
Antieke mahoniehouten naaitafel, h.65 x b.50 x d.38 cm.
€ 45
6 Fuchsia volledig met velours gestoffeerde eetkamerstoelen
€ 700
€ 700
€ 1.000
Antieke koloniale dekenkist, h.55 x b.31 x d.56 cm.
€ 400
Rijkbewerkte gepolychromeerde teakhouten 2-deurs kast, h.160 x b.93 x d.44 cm.
€ 75
Antieke Franse eikenhouten 2-deurs kast, h.193 x b.144 x d.63 cm.
€ 300
Antieke rijk bewerkte Zeeuwse 4-deurs kast met 2 laden, h.124 x b.156 x d.55 cm.
€ 600
Antieke eikenhouten Keeftkast rustend op bolpoten, 18e eeuw, h.184 x b.147 x d.77 cm.
€ 800
Antieke eiken met noten en palissanderhouten 2-deurs kussenkast rustend op bolpoten, h.160 x b.144 x d.63 cm.
€ 600
Antieke eikenhouten Utrechtse poortkast, 18e eeuw, h.215 x b.173 x d.70 cm.
€ 600
Antieke eikenhouten hoekkast met vitrine opstand, h.217 x b.110 x d.70 cm
€ 400