Sluiten97 - 144 van 163 resultaten
Montis Holland, Set van 9 rood lederen design stoelen.
€ 300
Antieke mahoniehouten 4-laden commode afgedekt met zwart marmeren blad (marmer gelijmd) h.98 x b.130 x d.63 cm.
€ 150
Antieke eikenhouten rijkbewerkte 2-deurs kast afgewerkt met koperen beslag, h.188 x b.152 x d.52 cm.
€ 240
Antieke noten met palissanderhouten koloniale kist, h.98 x b.52 x d.59 cm.
€ 600
Antieke beschilderde Italiaanse 2-deurs kast met 2 laden, 18e eeuw, h.235 x b.180 x d.75 cm.
€ 600
Antieke notenhouten Louis XV sofabank bekleed met roze/gele met bomen gedecoreerde zijden stof (restauraties), h.102 x b.203 x d.90 cm., De bank voor ca. 500 EUR opnieuw te stofferen met koudschuim (excl. stof naar keuze) bij meubelstoffeerderij Martinus te Hilversum. Mits de bank zelf naar de stoffeerder wordt gebracht.
€ 380
2 Antieke goudkleurige houten getorste zuilen, h.164 cm.
€ 380
Lakékleurig winkel/keukenbalie afgedekt met teakhouten blad en 14 laden, h.94 x b.320 x d.57 cm. (afkomstig van apotheek P.H. Mars Teldersweg Schiebroek Rotterdam)
€ 1.700
Oude verguld houten bijzettafel afgedekt met gemeleerd marmeren blad en rustend op cabriole poten, Louis Quinze stijl, (hoekje marmer defect), h.77 x b.58 x d.44 cm.
€ 120
Stel antieke groen gelakte armfauteuils met webbing zitting en leuning, Louis Quinze stijl.
€ 300
Antieke mahoniehouten Louis Seize stijl 'demi lune' tafel afgewerkt met koperen galerijrand en ingelegd met koperen biezen, 19e eeuw, h.84 x b.88 x d.43 cm
€ 100
Antieke ingelegde mahoniehouten ovale etagère tafel, h.86 x b.76 x d.51 cm
€ 100
Antieke palissanderhouten speeltafel rustend op wielen, h.73 x b.92 x d.45 cm.
€ 130
Antieke mahoniehouten Louis Seize hoekkast met uitklapbaar bovenblad, h.100 x b.125 x d.61 cm.
€ 300
Antieke notenhouten armfauteuil met beige stoffering
€ 110
Teakhouten ronde tuintafel, h.74 x diam.150 cm. met 4 bijpassende stoelen
€ 260
Oude wortelnotenhouten Chippendale stijl 2-laden commode met bandintarsia, afgedekt met glasplaat en rustend op klauwpoten, h.80 x b.100 x d.50 cm.
€ 150
Oost Europese mahonie empire salongarnituur, bestaand uit een bank versierd met verguld beschilderde ornamenten, bekleed met grijze gebloemde stoffering en rustend op gebogen poten, h. 115, br. 179, d. 69 cm -, 4 mahonie empire fauteuils met gebogen armleggers, en een tafel met octagonaal bovenblad waaronder 1 lade, voorzien van verguld beslag en rustend op kolompoot met klauwpoten, 1e kwart 19e eeuw, h. 68, bladmaat 80 x 80 cm, De gehele set voor ca. 450 EUR opnieuw te stofferen met koudschuim (excl. stof naar keuze) bij meubelstoffeerderij Martinus te Hilversum.
€ 3.000
Antieke mahoniehouten speeltafel, ingelegd met band intarsia, h.74 x b.86 x d.42 cm.
€ 100
Antieke notenhouten en deels zwarte 1-deurs Willem III vitrinekast met gestoken kuif, h.215 x b.108 x d.50 cm.
€ 150
Wortelnotenhouten Art Deco 3-deurs buffetkast afgedekt met groen marmeren blad en plinten (middelste deur als vitrinegedeelte), h.98 x b.130 x d.52 cm.
€ 550
Met bloemenranken gedecoreerde notenhouten halfronde vitrinekast rustend op open onderstel met lade, h.228 x b.139 x d.40 cm.
€ 2.200
€ 2.400
Oude rozenhouten 2-laden commode afgezet met koperen beslag en afgedekt met roze marmeren blad, h.87 x b.95 x d.53 cm.
€ 340
Antieke eikenhouten dekenkist, h.64 x b.176 x d.70 cm.
€ 190
Antieke palissanderhouten Louis Seize hoekkast met jaloeziedeur, h.82 x b.70 x d.50 cm.
€ 475
Oude gipsen met houten rijkbewerkte muurzuil, h.221 x b.40 x d.12 cm.
€ 60
Goud gelakte eetkamertafel met marmeren blad, h.74 x diam.147 cm.
€ 240
2 Antieke grijsgelakte Louis XVI stoelen met webbing zitting en rugleuning (restauraties)
€ 240
4 Antieke notenhouten Louis XV-stijl stoelen met webbing zitting en rugleuning
€ 150
Antieke rijkbewerkte eikenhouten bijzettafel, h.75 x b.85 x d.66 cm.
€ 90
€ 110
Set van 8 beuken Transition stoelen waarvan 2 met gebogen armleggers, allen versierd met gestoken strik en rustend op gebogen poten, circa 1770, h. 99 en 93 cm -allen zonder bekleding-, De gehele set voor ca. 1000 EUR opnieuw te stofferen met koudschuim (excl. stof naar keuze) bij meubelstoffeerderij Martinus te Hilversum.
€ 450
2 Antieke notenhouten Louis XV chauffeuses (bekleding ontbreekt), De gehele set voor ca. 400 EUR opnieuw te stofferen met koudschuim (excl. stof naar keuze) bij meubelstoffeerderij Martinus te Hilversum.
€ 650
Antieke eikenhouten 1-deurs kast afgedekt met groen marmeren blad, h.100 x b.46 x d.41 cm.
€ 130
Zeer grote beglaasde 4-deurs vitrinekast, h.278 x b.170 x d.30 cm.
€ 2.200
Porro, antraciet aluminium rondom beglaasde vitrinekast met 4 deuren, h.230 x b.200 x d.64 cm.
€ 300
Bronzen sculptuur van een dame als salontafel, h.60 x b.134 x d.105 cm.
€ 300
Wit gelakte rijkbewerkte sidetable op open onderstel met medaillon met initialen, h.105 x b.188 x d.50 cm.
€ 600
Oude eikenhouten met palissander belijmde 2-deurs kussen/rankenkast rustend op zwarte bolpoten, h.190 x b.170 x d.65 cm.
€ 100
Gronings Phaeton rijtuig met toebehoren, Fa.J. Brukker, rijtuigfabrikant, Groningen, h.180 x b.143 x d.230 cm.
€ 600
Antiek mahoniehouten kabinet met 3 laden in de onderkast en 2-deurs bovenkast geflankeerd door halfzuilen en een galerijrand, Holland 1830, h.232 x b.150 x d.54 cm.
€ 300
Mahoniehouten gefineerde trumeau, Holland, 19e eeuw, onder het marmeren blad een enkele lade boven twee liervormige wangen, de achterwand een spiegel, het geheel op een rechte plint en op klauw-en-bol poten. 82 x 103 x 52 cm.
€ 800
2 Gemêleerde marmeren gecanuleerde zuilen rustend op vierkant voetstuk, h.144 x b.40 x d.40 x diam. 29 cm.
€ 1.500
2 Gemêleerde marmeren gecanuleerde zuilen rustend op vierkant voetstuk, h.140 x b.40 x d.40 x diam. 30 cm.
€ 1.500
€ 1.500
Antieke mahoniehouten Empire secretaire à abattant, geflankeerd door 2 kariatiden en met koperen galerijrand, h.148 x b.107 x d.52 cm.
€ 240