Sluiten145 - 192 van 592 resultaten
1w 1u 40m
Kvartelny, V., exlibris voor Wout Meulemans, ca. 40 stuks (oplage), C3C5, 'zeilschip', 123 x 120 mm., genummerd en gesigneerd
Startbod: € 90
1w 1u 40m
Rassenfosse, A., 3 exlibris (Grasvila, Contrainte, Frido), C3, niet gesigneerd, opgeplakt (geweest)
Startbod: € 70
1w 1u 40m
Startbod: € 75
1w 1u 40m
Startbod: € 75
1w 1u 40m
Rabinovich, G., 5 exlibris (Barth, Zangger, Erzinger, Feh, Schoeller) en 2 gelegenheidsgrafiek, C3, niet gesigneerd,deels opgeplakt (geweest)
Huidig bod: € 75
1w 1u 40m
Brunovsky, A., exlibris, Herber Blokland, C3, genummerd en gesigneerd, 125 x 100 mm.
Startbod: € 110
1w 1u 50m
Brunovsky, A., exlibris, W.J. Goetz, C3, genummerd en gesigneerd, 110 x 75 mm.
Startbod: € 110
1w 1u 50m
Hoytema, Th. v., 3 exlibris, litho, voor D. van Hoytema, Ch.J. van Haeften (doublet), niet gesigneerd, opgepakt (geweest)
Startbod: € 25
1w 1u 50m
Lion Cachet, C.A., exlibris voor C.L.C., litho, opgeplakt geweest, niet gesigneerd
Startbod: € 25
1w 1u 50m
Khnopff, F., 2 exlibris, cliché, voor G. Montefiore en Barreau de Bruxelles, niet gesigneerd, 1 x opgeplakt
Startbod: € 40
1w 1u 50m
Harrison, J.A.C., 14 exlibris, C2, deels opgeplakt, niet gesigneerd. Voor o.a Ammann, Hamsworth, Barr, Donaldson, King, Throckmorton, Gilmour, Mackenzie.
Huidig bod: € 40
1w 1u 50m
Fidus, 13 exlibris, cliché, niet gesigneerd, deels opgeplakt. Voor o.a.Robert Saitschick,Schwaner, Purm, Graeser, Driesmans, Avellis, SagerWeil, Cohnheim
Startbod: € 45
1w 1u 50m
Moser, Koloman (Wiener Werstaette), exlibris voor Fritz Schwarz, cliché, niet gesigneerd
Huidig bod: € 45
1w 1u 50m
Collectie van ca. 125 Nederlandse exlibris / kleingrafiek, hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. oudere exlibris, Andriessen, Lazarov, Blokhuis, Van Gelder, Rueter, De Wolff, Van Luyn, Van Rossem.
Startbod: € 55
1w 1u 50m
Collectie van ca. 60 exlibris / kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt / erotiek, diepdrukken (C2/ C3 etc), (o.a. Timoshenko, Oravec, Smetanova, Wozny, Kirnitsky, Vutova, Pauwels, Tikhonova, Housa, Brazda, Tsuihyi, Ven, Fenchak, Gropp, Zwiers, BV. Meulder, Kocak, Kirilov)
Startbod: € 200
1w 1u 50m
Teubel, F., ca. 75 exlibris / kleingrafiek, merendeel kopergravure, (34 x gesigneerd, 41 x niet gesigneerd), grotendeels opgeplakt.
Startbod: € 140
1w 1u 50m
Reitsma Valenca, E., 61 exlibris / kleingrafiek, merendeel kopergravures, deels gesigneerd / gemonogrammeerd, opgeplakt
Startbod: € 120
1w 1u 50m
Vavrova, K., 11 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Potrok, Hulin, 4W, Bergomi, Cadioli)
Huidig bod: € 100
1w 1u 50m
Bekker, D., 45 exlibris, C2, C3, C5, C7 (grotendeels meerkleuren), genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Veel vrouwelijk naakt, mythologie. O.a. voor: Roedel, Rhebergen, Pungs, Puerari, Peynenburg, Nechwatal, Nishitoba, Micheletti, Meulemans, Marks, Lohmus, Lewych.
Startbod: € 120
1w 1u 50m
Mezl, Zd., ca. 120 exlibris / kleingrafiek, merendeel X2, deels gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 60
1w 1u 50m
Ven, Z., 67 exlibris, C2, genummerd en gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 140
1w 1u 50m
Rueter, Pam G., 165 exlibris / kleingrafiek, X2, enkele gesigneerd, geplakt op grote vellen. O.a. de letters van het alfabet.
Startbod: € 40
1w 1u 50m
Vachal, J., 'Josef Vachal', monografie over het werk van Vachal, Argestea 1994, hardcover (kunstleer), 305 x 240 mm, 491 pagina's, tekst in Tsjechisch, veel afbeeldingen, ook in kleur
Startbod: € 60
1w 1u 50m
'Das Exlibris der Dame', Richard Braungart, 1923, hardcover, band niet perfect, met ingeplakt exlibris, 96 illustraties, ongenummerd exemplaar
Startbod: € 70
1w 1u 50m
Collectie van ca. 250 Nederlandse exlibris, opgeplakt, enkele gesigneerd (o.a. Andriessen, Battermann, Rueter, Kuyper, Lazarov, De Wolff, etc)
Startbod: € 50
1w 1u 50m
Startbod: € 30
1w 1u 50m
Benca, I., 14 exlibris C3C5 (grotendeels meerkleuren), genummerd / gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Vogel, Slabbinck, Kolar, Mirabella, Hillerbrandt, Burch, Slanicay.
Startbod: € 60
1w 1u 50m
Zuev, V., 12 exlibris, gemengde techniek, genummerd en gesigneerd, o.a. voor De Haas, Burggraaf, Vissers, Meulemans.
Startbod: € 75
1w 1u 50m
Fiocchi, G.M., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Cadioli, Fangaresi, Forni, Kudo.
Huidig bod: € 60
1w 1u 50m
Gravichkov, M, 9 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Wiszkocsil, Vermes, Plambeck, Edipo, Avrese)
Huidig bod: € 30
1w 2u 52s
Eidrigevicius, Stasys, 10 exlibris, diepdruk, gesigneerd / gemonogrammeerd, deels opgeplakt (geweest). O.a. voor Sleinio, Rhebergen, Blokland, Jakubowska, , V.d. Zee, Souverein, Meulemans.
Startbod: € 75
1w 2u 52s
Eidrigevicius, Stasys, 8 exlibris, diepdruk, gesigneerd / gemonogrammeerd, deels opgeplakt (geweest). O.a. Lindroth, Idzebscy, de Belder, Bakx, Meulemans. Plus correspondent, gesigneerde uitnodiging, foto's.
Huidig bod: € 75
1w 2u 52s
Eidrgevicus, Stasys, 10 exlibris, diepdrukken, gesigneerd / gemonogrammeerd, O.a. voorBakx, Maes, Rhebergen, Peynenborg, Idzebscy
Huidig bod: € 75
1w 2u 52s
Lux. R., 16 exlibris, C3, 10 x gesigneerd, deels opgeplakt. Voor o.a. Leserman, Molenda, Vymlatil, V.d. Kuylen, Kalmus, Winter, Birnholz.
Startbod: € 100
1w 2u 52s
Brunovsky, A., exlibris Jana, C3, genummerd en gesigneerd, 100 x 85 mm.
Huidig bod: € 75
1w 2u 52s
Brunovsky, A., exlibris Frantisek, C3, genummerd en gesigneerd, 75 x 50 mm.
Startbod: € 75
1w 2u 52s
Brunovsky, A., exlibris Jaromir Bilek, C3, genummerd en gesigneerd, 100 x 75 mm.
Huidig bod: € 90
1w 2u 52s
Tjukanov, S., exlibris voor W. Meulemans, 32 stuks (oplage), C3, 122 x 117 mm, genummerd en gesigneerd, 'project of the new stomatology'
Startbod: € 240
1w 2u 52s
Jordanov., J., 10 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt O.a. voor Freund, Dumon, Feliers, Deurinck, Halache, Viaene. O.a. uit de serie: 'Heracles'.
Huidig bod: € 130
1w 2u 52s
Suchanek, V., exlibris voor MM, ca. 65 stuks (oplage),litho, genummerd en gesigneerd, 'flora'
Startbod: € 240
1w 2u 52s
Severin, N.F., 8 exlibris, C2, gesigneerd, in pass-partout (voor Liebaers, Melshout, Maeschalk, Rasdolsky, Nechwatal, De Bruin)
Startbod: € 120
1w 2u 52s
Born, A., 9 x PF en 1 x vrije prent, litho, gesigneerd,
Huidig bod: € 110
1w 2u 52s
Tjukanov, S., 22 exlibris / kleingrafiek, kleine formaten (13 x X / cliché /zeefdruk, 9 x C), gesigneerd
Startbod: € 90
1w 2u 52s
Stastny, C., 15 exlibris / kleingrafiek, C3 (deels meerkleuren), 15 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 60
1w 2u 52s
Stastny, C., 16 exlibris, C3 (deels meerkleuren), 15 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 60
1w 2u 52s
Startbod: € 60
1w 2u 52s
Dajc, J., 11 exlibris, C4, genummerd en gesigneerd. O.a. voor Veldhuizen, Stransky, MK, Ladyrova.
Startbod: € 20
1w 2u 52s
Startbod: € 60