Sluiten97 - 144 van 1416 resultaten
Start op 26-04-2024 om 12:00
Fingesten, M, 3 exlibris (Gino Sabattini, Mantero, G.R.), C3, gesigneerd, opgeplakt (geweest)
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Fingesten, M, 3 exlibris (Rella, Mantero G., Sabattini), C3, gesigneerd, opgeplakt (geweest)
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie avn ca. 120 paarden- en Pegasus-exlibris, thema-verzameling, plm. 40 diepdrukken en 80 hoogdruk/vlakdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. door: De Vries, Serebryani, Jakubowski, Kerin, Schapiel, Viliama, Oravec, Wieckziernak, Kotrba, Rueter, Wercholantsev, Benes, Bouda, Kisklinger
Startbod: € 110
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie van ca. 180 exlibris en kleingrafiek, Hongarije, Bulgarije, Yoegoslavie, diverse technieken, ook diepdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Koulokov, etc.)
Startbod: € 45
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Dobrovolsky, J., ca. 60 exlibris, X2 (deels meerkleuren), opgeplakt, deels gesigneerd
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Tycz, V., exlibris Miets Meulemans, 28 stuks (oplage), MT, 2007, 'she is frivolous'
Startbod: € 150
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Sherborn, C.W., 5 exlibris, C2, niet gesigneerd. Voor Hovenden, Woolcombe, Busby, Liber Collegii...., Boord.
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Sherborn, C.W., 5 exlibris, C2, niet gesigneerd, opgeplakt. Voor Viner, Planche, Singer, Day, Bannerman.
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Sherborn, C.W., 5 exlibris, C2, opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. Voor Greenwood, Waller, Joseph, Baron de Tabley, Platt.
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Bortnikov, E., 10 exlibris, X2, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, (o.a. voor Blum, Burch, Deurinck, Peynenburg)
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Nistorov, R., 14 exlibris, C3C5 (deels meerkleuren), genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor N.H., Meulemans, Hausweiler, Bergomi, Freund)
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Eidrigevicius, S., 6 exlibris, C3, (Maes, vd Zee, Peijnenburg, de Belder, de Lange, Haans), gesigneerd
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Nozdrin, Y., 12 exlibris kleingrafiek, C3 / col, genummerd / gesigneerd. Voor o.a. Meulemans, Van Peer, Miklosi, Junod, Mieke, Burch, Nelya, Sliep, Klein
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Nozdrin, Y., 12 exlibris kleingrafiek, C3 / col, genummerd / gesigneerd. Voor o.a. Meulemans, Bruggheman,m Pektas, Ariizumi, Beltman, Van Peer,
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Tikhonova, A., 18 exlibris / kleingrafiek, gemengde techniek, genummerd en gesigneerd, opgeplakt.O.a. voor Siedentopf, L/L.B., Winter, Vertongen, Vogelvanger, Vermes, Kleinprint, Caimak
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Schenk, M., 30 exlibris / kleingrafiek, (24 x C3, 6 x litho), 13 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Enekele doubletten. Voor o.a. Laut, Heeren, Mayer, Teltscher, Dietrich, Mueller, Benes.
Startbod: € 170
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Beier, O.H., 18 exlibris / gelegenheidsgrafiek, diepdrukken (merendeel C2), grotendeels gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Guetzlaff, Adler, Amann, Holl, Mosch, Bahr, Beier.
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Saltenyte, N., exlibris W. Meulemans, 'hemelse en aardse liefde', plm. 50 stuks, en exlibris Miets Meulemans 'vreemde vogels', plm. 30 stuks (oplagen), genummerd en gesigneerd
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Nik-Dad, P, exlibris W. Meulemans 'contrasten', 10 stuks, en exlibris Miets Meulemans 'Katarina Schratt', ca. 30 stuks (oplagen), C3, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Born, A., exlibris Meulemans, 'tandarts / molenaar', 9 stuks (oplage), litho, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 150
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Romanyshyn, R., 4 exlibris op naam van Meulemans, set '4 jaargetijden', C3C5, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Kallay, D., 13 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor V. Vlijmen, Stepanek, Safarik, Pultr, Panenka, Hulin, Bednarek)
Startbod: € 65
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Roger Keller, P., 11 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (1 doublet)
Startbod: € 30
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Wetselaar, P., exlibris Miets Meulemans, C2, 'misteltoe', plm. 25 exemplaren (oplage), gesigneerd
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Rossem, Ru van, collectie van 18 diepdrukken, 1 blinddruk en 18 houtgravures, (exlibris en gelegenheidsgrafiek), grotendeels gesigneerd, in pass-partout, in map
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Svengsbir, J., ca. 170 exlibris / gelegenheidsgrafiek (65 exlibris), diverse technieken, deels gesigneerd. Plus werklijst en informatie over de kunstenaar
Startbod: € 55
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Ljuksjin, Y., 60 exlibris C3 (deels ingekleurd) / litho, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Heikkila, Burch, de Bruyn, Veldhuizen, Meulemans)
Startbod: € 180
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Borovitsky, Y., 30 exlibris, C7, genummerd en gesigneerd (o.a. voor Koehler, AT, Chassaing, Kern, Meulemans, V. Gysel, MMS, Frigo, Vereschagin)
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Wetselaar, P., 70 exlibris (enkele kleingrafiek), 50 x C2, 20 x hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt, veel portretten / bloemen, vogels
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Mishin, V., 30 exlibris, litho / C3 / C7, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Vd Brielle, Koehler, Blokhuies, V. Buul, Spronk, Meulemans, Bongers, Zwiers)
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Blossfeld, K., 60 exlibris, C3, (26 x gesigneerd, 43 x niet gesigneerd), enkele doubletten / nieuwe drukken, (o.a. voor Burckhardt, Ultsch, Keyenberg, Tropp, Boehland, Findel, Gereslevo, Koller, Laga, Laut, Schweinburg)
Startbod: € 300
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Kunst, A., 12 exlibris, diverse technieken, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. O.a. voor: Henschler, Joske, Roth, Grombach, Buerger, Schneider, Helcelet, Heeren
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Kunst, A., 12 exlibris, diverse technieken, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. O.a. voor Sanner, Hartenstein, Maier, Hummer, Schuller, Kunst, Benes, Baucis, Hiller
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Melan, P., 21 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie van 50 exlibris, erotiek / vrouwelijk naakt, hoogdruk / zeefdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Van Damme,Gaudaen, Kratky, Morvan, Petitot, Morisot, Balaszfy, Bartos, Nagy, Roman, )
Startbod: € 55
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Kvartelny, V., exlibris voor Wout Meulemans, ca. 40 stuks (oplage), C3C5, 'zeilschip', 123 x 120 mm., genummerd en gesigneerd
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Rassenfosse, A., 3 exlibris (Grasvila, Contrainte, Frido), C3, niet gesigneerd, opgeplakt (geweest)
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Rabinovich, G., 5 exlibris (Barth, Zangger, Erzinger, Feh, Schoeller) en 2 gelegenheidsgrafiek, C3, niet gesigneerd,deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Brunovsky, A., exlibris, Herber Blokland, C3, genummerd en gesigneerd, 125 x 100 mm.
Startbod: € 110
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Brunovsky, A., exlibris, W.J. Goetz, C3, genummerd en gesigneerd, 110 x 75 mm.
Startbod: € 110
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Hoytema, Th. v., 3 exlibris, litho, voor D. van Hoytema, Ch.J. van Haeften (doublet), niet gesigneerd, opgepakt (geweest)
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Lion Cachet, C.A., exlibris voor C.L.C., litho, opgeplakt geweest, niet gesigneerd
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Khnopff, F., 2 exlibris, cliché, voor G. Montefiore en Barreau de Bruxelles, niet gesigneerd, 1 x opgeplakt
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Harrison, J.A.C., 14 exlibris, C2, deels opgeplakt, niet gesigneerd. Voor o.a Ammann, Hamsworth, Barr, Donaldson, King, Throckmorton, Gilmour, Mackenzie.
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Fidus, 13 exlibris, cliché, niet gesigneerd, deels opgeplakt. Voor o.a.Robert Saitschick,Schwaner, Purm, Graeser, Driesmans, Avellis, SagerWeil, Cohnheim
Startbod: € 45
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Moser, Koloman (Wiener Werstaette), exlibris voor Fritz Schwarz, cliché, niet gesigneerd
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024