Sluiten1297 - 592 van 592 resultaten
3d 7u 3m
Stols, A.A.M., 31 exlibris, typografie, niet gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 30
3d 7u 3m
Bloechlinger, A., plm. 30 exlibris, litho, niet gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 25
3d 7u 3m
Antanas Kmieliauskas Litouwen 1932-2019, 4 handgesigneerde litho's, diverse voorstellingen
Huidig bod: € 75
3d 7u 3m
Koop van 10 divers grafiek, diverse kunstenaars
Startbod: € 40
3d 7u 3m
Startbod: € 40
3d 7u 3m
Koop divers grafiek (13x), diverse kunstenaars
Huidig bod: € 120
3d 7u 3m
Koop van 5 diverse litho's w.o. Antanas Kmieliauskas (2x)
Huidig bod: € 30
3d 7u 3m
Koop van 21 divers grafiek, diverse kunstenaars
Startbod: € 40
3d 7u 3m
Pavel SIMON (1920-1958), 9 diverse grafische werken
Startbod: € 40
3d 7u 3m
Koop van 23 divers grafiek, diverse kunstenaars
Startbod: € 40
3d 7u 3m
Romanyshyn, Abstract, kleurenets, gedateerd 2001, editie 5/30, 60 x 45 cm.
Startbod: € 40
3d 7u 3m
Huidig bod: € 45
3d 7u 3m
Henk Peeters, Den Haag 1925 - 2013 Hall, Abstracte figuren, handgesigneerde aquatint uit 1947, genummerd 2/5, 16,3 x 16,3 cm.
Huidig bod: € 30
3d 7u 13m
Oravec, J., exlibris voor W. Meulemans, 1993, C3, genummerd en gesigneerd, ca. 70 stuks (restoplage). 'prizemna laska'
Huidig bod: € 45