Sluiten49 - 96 van 288 resultaten
3 Antieke portretminiaturen op vermoedelijk ivoor geschilderd met aan de achterzijde haarwerkjes
€ 380
€ 425
Ond.gesign., Vanitas Stilleven, olieverf op doek, 62 x 54 cm.
€ 600
Johan Frederik Cornelis Scherrewitz, Amsterdam 1868-1951 Hilversum, Akker met boer, paarden en ploeg, olieverf op doek, 30 x 17 cm.
€ 300
Florent Nicolas Crabeels, Antwerpen 1829-1896 Antwerpen, rustende houtsprokkelaars met personen en pluimvee voor een huis, olieverf op paneel, 24 x 35 cm.
€ 450
Hobbe Smith, Witmarsum 1862-1942 Amsterdam, Zeilschip op het IJ met op de achtergrond De Koepelkerk, olieverf op doek, 27,5 x 19,5 cm.
€ 550
J. Niklas, "3 Monarchen te paard", handgeschilderde voorstelling, 10 x 14 cm.
€ 120
Willem (Wim) Bosma, Amsterdam 1902-1985 Amsterdam, Prinseneiland Amsterdam, aquarel, gedateerd 1929, 30 x 28 cm.
€ 260
Onb.meester, Diverse houtsprokkelaars in berglandschap, olieverf op doek 44 x 34 of 70 x 60 cm.
€ 150
Onb. meester, Personen in bootje onder de maan, olieverf op paneel, 21 x 25 cm.
€ 70
Metten Teunis Koornstra, Rotterdam 1912-1978 Amsterdam, Landschap, olieverf op paneel, gedateerd 1971, 40 x 30 cm., provenance/Kunsthandel De Boer
€ 1.100
Adrianus Miolée, Vlissingen 1879-1961 Haarlem, Bosgezicht, olieverf op doek, 22 x 26 cm.
€ 150
Monogram P.S., Boeren in landschap met op de achtergrond een kerk, olieverf op paneel, 28,5 x 40 cm.
€ 75
Monogram P.S., Winterbosgezicht met paard en wagen, olieverf op paneel, 41 x 29 cm.
€ 75
Cornelis Kuypers, Gorinchem 1864–1932 Soest, Winterlandschap met bomen, olieverf op doek, 65 x 46 cm.
€ 260
Paul Bodifée, 1866-1938, Koeien met boerin in landschap, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
€ 130
J. Neston, Twee diverse werken van dames in jurk, gemengde techniek, 28 x 18 cm.
€ 60
Onb.meester, 2 Antieke portretten van Gijsbert Johannes Rijsoort van Meurs, 1799 en Sya Jacoba Hordijk, 1779, olieverf op paneel, pendant, 35 x 28 cm. (slechte staat)
€ 240
Onb.meester, draagt signatuur Mondriaan, Zeegezicht met zeilboten, olieverf op doek, 34 x 24 cm.
€ 120
Arend Jan van Driesten, Leiden 1878-1969 Oegsgeest, Boerderij met landweg en kanaal, maroefle, 50 x 35 cm.
€ 150
Adrianus Miolée, Vlissingen 1879-1961 Haarlem, Bosgezicht, olieverf op board, 23 x 30 cm.
€ 150
Henri Frederic Boot, Maastricht 1877-1963 Haarlem, Portret van een man met baard, olieverf op doek, 59 x 44 cm.
€ 150
Domenico Ammirato, 1900, Gezicht op de baai van Napels met op de achtergrond de Vesuvius, olieverf op paneel, 40 x 26 cm.
€ 900
Arend Jan van Driesten, Leiden 1878-1969 Oegsgeest, Landschap met molen in korenschoven, maroefle, 47 x 30 cm.
€ 200
Carel Bernardus (Charles) Dankmeijer, Amsterdam 1861-1923 Den Haag, Stadsgezicht met brug, olieverf op paneel, 47 x 37 cm.
€ 300
Henricus Johannes (Harry) Kuyten, Utrecht 1883-1952 Schoorl, Liggend naakt, aquarel 34 x 16 cm.
€ 425
C. van Vlaardingen, Stadsgezicht te Amsterdam, aquarel, 27 x 38 cm.
€ 60
David Schulman, Hilversum 1881-1966 Laren, Zicht op boerderij, olieverf op doek, 60 x 37 cm.
€ 150
Willem Steelink jr., Amsterdam 1856-1928 Voorburg, Grazende schapen in landschap, olieverf op doek, 50 x 34 cm.
€ 320
Onb.meester, Portret van Willen van Hordijk, Dordrecht 1942, pasteltekening, 19 x 15 of 35 x 32 cm.
€ 425
Johannes Coenraad Beijer (Jan Bleijs), Hoorn 1868-1952 Amsterdam, Bloemstilleven, olieverf op doek, 50 x 34 cm.
€ 75
Arthur Henri Christiaan Briet, Madioen 1867-1939 Nunspeet, Aardappelschillende vrouw, maroefle, 37,5 x 46 cm.
€ 340
Onb.meester, Mannen met paard, olieverf op koper, 30 x 23 cm.
€ 260
Gerard (Ger) van Vliet, 1880-1972, Arabisch straatje met persoon, olieverf op board, 21 x 16 cm.
€ 120
Michel Marie Charles (Karel) Verlat, Antwerpen 1824-1890 Antwerpen, Landschap met pluimvee, olieverf op paneel, pendant, 17 x 13 cm.
€ 650
Nick Schillers, Mediterraan kerkgezicht, olieverf op doek, gedateerd '71, 70 x 50 cm.
€ 40
M. Otter, Plassengezicht met vissersboot, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
€ 150
Raoul Dufy, Haventje, lithografie, ed.14/25, 50 x 43 cm.
€ 550
Jan Klein, Molen met afgemeerde roeiboot, olieverf op paneel, 48 x 36 cm.
€ 40
Mieke de Brake, Portret van een dame, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
€ 75
Jac. Ortelee, Personen met zeilboten langs het water, olieverf op doek, gedateerd 1947, 49 x 70 cm.
€ 220
Gustave Flasschoen, Brussel 1868-1940, "Het gebed", olieverf op paneel, 48 x 35 cm, Provenance: particuliere collectie, aangekocht bij Berko fine paintings te Knokke Zoute, België en met certificaat.
€ 950
Saulin, Parijs stadsgezicht, olieverf op doek, 44 x 35 cm.
€ 120
Ad Mangold, Mediterraan straatje met vrouw, olieverf op paneel, 36 x 26 cm.
€ 30
F. Westman, Dorpsgezicht met brug, maroefle, 34 x 21 cm.
€ 30
Ond. gesigneerd, Gezicht op een boerderij en met kerktoren, olieverf op doek, 39 x 59 cm.
€ 75
Jan Simon Knikker sr., Hillegom 1889-1957 Den Haag, Molen bij boerderij, gedateerd 1914, olieverf op doek, 67 x 58 cm.
€ 150
Ond.gesign., Zonder titel, olieverf op doek, gedateerd 1992, 110 x 93 cm.
€ 150