Sluiten721 - 592 van 592 resultaten
Jan Montyn, Oudewater 1924-2015 Amsterdam, Kozijn met berglandschap, handgesigneerde kleurenets, nr.14/30, gedateerd 1981, 64 x 49 cm.
€ 40
Jan Christian Poortenaar (1886-1958), handgesigneerde ets van een Javaanse danseres, 14 x 10 cm.
€ 60
Jan Montyn, Oudewater 1924-2015 Amsterdam, Zonder titel, handgesigneerde ets, nr.30/35, gedateerd 1976, 65 x 50 cm.
€ 30
Salvador Dali, Figueras (Spanje) 1904-1989 Figueras (Spanje), Naakt, kleurenets
€ 380
Han Jansen, Kloosterburen 1931-1994 Loosdrecht, Koeien in landschap, handgesigneerde zeefdruk, nr.91/120, 70 x 70 cm. (glas defect)
€ 40
A.S. Kuyper, Trottoirs van Praag I. lijnets, eigen druk, 39 x 34 cm.
€ 30
Rea šimlíková 1957, Brana 1999, kleurenlitho, ed.19/80, 54 x 38 cm.
€ 40
Ouwendijk, ex-libris voor Geert van der zee, De 4 jaargetijden I, kleurenets, ed.IV/XX
€ 30
Jan Antonín PACAK, 1941-2007, Mechenice 102, Gem. techniek, 47 x 32 cm.
€ 60
Jaroslava PESICOVA (1935-2015, The Magic Flute, kleurenets, ed.86/200 48 x 35 cm.
€ 40
Albertus Steenvoorden, Leiden 1933-2010, 10 x Ex Libris, "De mens heeft zijn fantasie om hem voor te breiden op de werkelijkheid", editie 20x en eigen druk en 1 Flora en Fauna
€ 25
Naumann, 7 handgekleurde koperen gravures met voorstelling van vogels, particuliere collectie/Naumann-Museum Köthen, 1986, 40 x 30 cm.
€ 40
Osimo, Bruno da, 49 exlibris, X2, niet gesigneerd, opgeplakt
€ 30
Battermann, J., 34 exlibris / kleingrafiek, X2/X3, deels gesigneerd, in pass-partout
€ 25
Koop van 21 divers grafiek, diverse kunstenaars
€ 40
Pavel SIMON (1920-1958), 9 diverse grafische werken
€ 40